X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia a czym Ty się stresujesz??? nie szkoda Ci maluszka?:) daj na luz:) przecież chyba wszystko w porządku z bąbelkiem?:)

    ok to czekam na zdjęcie:)
    przeglądałam wczoraj allegro i wpadła mi jedna w oko taka uniwersalna dopasowana do karmienia piersią:P


    ale mnie wczoraj wytrzepało, rzygałam jak kocur

    i pierwsze <3 mamy za sobą od tamtego czasu:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki :-)
    Kasia a Ty przypadkiem nie miałaś plamień :-) ? Tak mi jakoś intuicja podpowiada:-) .
    Bo tak skrycie podpytałaś:-) .
    Milcia musi być ok :-)
    Ja też wymiatam już 2 kg w dół ale mam nadwagę więc luzik :-)

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do teściowej to śmiej się jej w twarz u mnie nikt nie wie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2014, 08:49

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haj laseczki jak tam??Milcia no stress bedzie ok..Kaska to widze ,ze juz cmokasz porcelanowego wspolczuje..Mdlosci i wymioty to chyba najgorsze co moze byc...

    Asia pytalam bo jeszcze w starym cyklu mialam dojscie premium do wykresow ciazowych i tam generalnie 5ty dzien najwczesniej byly plamienia wiec zapytalam jaki Kasiek miala rodziaj..
    Kurde mam zajeb Chate musze ogarnac i brac sie za wnoszenie drzewa do piwnicy...Zamowilam kolejne 14metrow i musze miejsce zrobic..Jak Putan nam zamknie kurek gazem to bedzie w sam raz;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka a po co wam 14 metrów drzewa?:) mówisz o 14 kubikach? czy to sięjakoś inaczej liczy?:) u mnie 5 kubikó starcza na całą zimę a chatę mam dużą:)
    no to nie zazdroszczę przenoszenia:) choć trochę muły podrasujesz:D w sensie mięśnie;)

    Aśka a Ty co sobie myślisz??? czemu nas zostawiłaś??? weź tu gadaj co u Ciebie:)

    oj ja nic nie powiem męża stronie. nic a nic!! ale od męża tego nie wymagam choć dałam mu do zrozumienia że jak będzie widać to sami się domyślą.

    Kap jeszcze zgaga jest hujowa:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia kubik to metr szescienny .Takiego drzewa mam juz kupionego 10kubikow w maju...Ja teraz kupuje drzewo na zakladzie u mojej matki tam sie kupuje drzewo na metry bo to jest drobne nakladane łyzka..
    A drzewa i wegla nigdy malo ;) Opalalam, kjilka dni w zimie gazem..Chjnia z ghrzybnia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2014, 09:54

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się stresuje, bo ostatnio kilka dni z rzędu czułam ruchy bardzo nisko i trochę mnie bolało. Boję się skracania szyjki. Ostatnio była 4 cm, ale to było cztery tygodnie temu. Dzisiaj za to falowo boli mnie jak na okres. Wyniki moczu też średnie. Mam dużo leukocytów, bo 100, a norma do 25. Brak białka w moczu. Pewnie jakieś leki dostane. Wczoraj jeszcze mała prawie w ogóle się nie ruszała. Na szczęście dzisiaj jest lepiej.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia jak mieszkałam jeszcze z rodzicami i mieliśmy centralne, to też kupowaliśmy drewno. Teraz jest gaz, ale chata ocieplona więc rachunki nawet zimą nie są złe. Aż wszyscy się dziwią, że moi rodzice mało płacą za gaz. Przez całą zimę wychodzi im o wiele mniej niż za analogicznie wykorzystywany węgiel poprzednio.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiem KAsia ile to metr sześcienny ale jak ktoś mówi że kupił metr drzewa to można to róznie zinterpretować :)
    no to u nas kupujemy tak żeby na styk starczyło na jeden sezon:) a palimy i w kominku i w piecu, z biegiem czasu bardzo żałuję że nie zrobiliśmy pieca na gaz....boshhh jaka to oszczędność czasu.....

    Milciu nie bój się, jest tyle sposobów żeby w razie czego opóźnić poród:)
    podobno infekcje w moczu pod koniec ciąży się zdarzają więc nie bój się, sama miałam w pierwszej ciąży i dostałam leki i było okej:)
    tak że głowa do góry:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    no wiem KAsia ile to metr sześcienny ale jak ktoś mówi że kupił metr drzewa to można to róznie zinterpretować :)
    no to u nas kupujemy tak żeby na styk starczyło na jeden sezon:) a palimy i w kominku i w piecu, z biegiem czasu bardzo żałuję że nie zrobiliśmy pieca na gaz....boshhh jaka to oszczędność czasu.....

    Milciu nie bój się, jest tyle sposobów żeby w razie czego opóźnić poród:)
    podobno infekcje w moczu pod koniec ciąży się zdarzają więc nie bój się, sama miałam w pierwszej ciąży i dostałam leki i było okej:)
    tak że głowa do góry:)
    Kasia ja mam i piec na wegiel i drzewo i piec na gaz zrobiony w tamte lato..Ale moim zdaniem jednak gazem nie dogrzeje tak dobrze jak piecem na drzewo i wegiel.Mimo oszczednosci czasu to jednak gazem to ja gazowy wlaczam jedynie kiedy nas w domu nie ma bo sie wyjezdza lub tak jak wtedy kiedy byl problem z kominem....Milcia wasze strony to jednak cieplej macie zima niz my przy gorach to i gazem taniej ogrzac....... -30to u nas nie nowosc w zimie =D.Mysmy dawniej tez z sezonu na sezon kupowali..Ale ostatnio wole chomikowac wiecej...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe a u mnie jak się w zimie nagrzeje do 23 stopni to już jest dooobrze:) ogólnie nie mamy więcej chyba że napalimy w kominie w piecu i jeszcze obiad gotujemy, dla mnie zmarzlucha to katastrofa ale nawet położenie elewacji w tamtym roku nie pomogło nic.

    kurde laski jak mi się nie chce dziś siedzieć w robocie.
    planuję co na obiad zrobić. myślę o brokułku z rybką panierowaną.

    ogólnie czuję się strasznie słabo, nawet nie mam siły pisać i myśleć o tym co piszę.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Kaśka a po co wam 14 metrów drzewa?:) mówisz o 14 kubikach? czy to sięjakoś inaczej liczy?:) u mnie 5 kubikó starcza na całą zimę a chatę mam dużą:)
    no to nie zazdroszczę przenoszenia:) choć trochę muły podrasujesz:D w sensie mięśnie;)

    Aśka a Ty co sobie myślisz??? czemu nas zostawiłaś??? weź tu gadaj co u Ciebie:)

    oj ja nic nie powiem męża stronie. nic a nic!! ale od męża tego nie wymagam choć dałam mu do zrozumienia że jak będzie widać to sami się domyślą.

    Kap jeszcze zgaga jest hujowa:P


    Ja nie wiem w co ręce włożyć mam remont i sajgon w domu, postawiliśmy sami tą ściankę już szpachlujemy :-) .
    A obiady i tak gotować trzeba , zakupy itd.
    Ogulnie to trochę mi ulżyło bo jestem dalej niż byłam :-) .
    Prenatalne mam 3 września narazie jest ok, mdłości pomału ustępują dusznością

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś barszczyk robię :-)

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja leczo:P tak sobie umyślałam, cukinię w domu mam to tylko resztę dokupię:)

    Asia ja prenatalne mam 18 września.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w którym tygodniu Ci zrobią bo mi w 13

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ustaw w końcu ten suwaczek :)

    Ja dzisiaj mam powtórkę połówkowego, bo ostatnio nie udało się wszystkiego zmierzyć.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie będzie końcówka 11, kazał mi się umówić między 11 a 14 więc idę na nfz.

    a prywatnie to jeszcze nie wiem kiedy każe mi przyjść,
    bo nie wiem czy mówiłam wam ale rezygnuję z opieki lekarza na nfz, nie dlatego ze jest zły bo jest fajny ale za dużo zachodu, wizyty co dwa tygodnie, ciągle badania, a z odbieraniem też jest problem, a w moim trybie życia gdzie pracuję ciężko mi chodzić ciągle po lekarzach więc zostaję u jednego:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia ustawię po 1 września:D jeszcze tak na prawdę serduszka nie słyszałam więc nie będę się napalała bo na kwietniowych mamach różne są sytuacje;/

    no Milcia jak masz taką akrobatkę w brzuchu to pewnie sięwszystkiego nie udało pomierzyć:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry..............

    co tam słychać???
    ja po leczeniu kanałowym staram się nie umrzeć z bólu....:-/
    dzisiaj odjechał ostatni gość, po 10dniach zajmowania się, pokazywania puszczy i żubrów muszę odpocząć......

    a co u Was????

    buziaki

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja chyba mam jakaś infekcję;/ piecze i piecze na zewnątrz, lecę zaraz do apteki po clotrimazolum bo podczytałam że można tym smarować. ehhh

    Mała fajnie Cię widzieć:) jak się czujesz??? goście potrafią być męczący:)

    ja zrobiłam wczoraj to leczo, ale żałuję bo zaraz po tym odpłynęłam już na dobre.
    kurde szkoda mi mojego męża bo teraz to już wszystko musi w domu robić. łącznie z kładzeniem spać córki ehhh

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
‹‹ 989 990 991 992 993 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ