X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację oczekując na owulację
Odpowiedz

oczekując na owulację

Oceń ten wątek:
  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 12 września 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tu nowa od kilku dni.
    Moze opisze troche moj problem.
    Otoz mam nieregularne miesiaczki.
    Zaczne od stycznia tego roku: 42/37/36/42/31/39/39/35 i teraz czekam na nastepna miesiaczke. Obliczam sobie zawsze 28 dni i wyszlo ze mam dostac teraz 20 wrzesnia.
    Bylam u ginekologa 11 czerwca i powiedzial ze tak musze poprostu miec i nic z tym nie zrobie tak jest i juz:/ I w tym problem ze nie wiem jak liczyc dni plodne i kiedy bedzie owulacja. Od ponad dwoch tygodni pobolewa mnie lewy jajnik. Robilam w tym czasie
    5 testow owulacyjnych ale wychodzily wciaz negatywne. Robilam te dokladnie 15 16 17 18 19dc. Jajnik nadal pobolewa:/ Pomoze mi ktos kto jest w podobnej sytuacji?Dodam ze staramy sie
    z mezem o malenstwo.

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • Johnam Autorytet
    Postów: 293 107

    Wysłany: 13 września 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny w tym miesiącu zaczęłam prowadzić wykres a jestem po tabletkach antykoncepcyjnych wiec pewnie jestem rozregulowana:-( i mam pytanie bo w tym miesiącu ovufriend przesuwało moja owulacje dwa razy pierwszą owulacje wyznaczyło na 8 dzień cyklu później przesunęło mi się na 16 dzień cyklu a teraz na 23 dzień cyklu czy to że ovu przesuwa mi owulacje jest normalne czy ze mną jest coś nie tak na razie nie umiem sama obliczyć moich dni płodnych bo pierwszy raz to robię a po tabletkach to jest trudne proszę o odpowiedz pozdrawiam :-)

    *************Gang18+**************
    w poszukiwaniu mojego maleńkiego szczęścia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musiałabym zobaczyć Twój wykres, ale myślę, że takie skoki temperatury są normalne po odstawieniu tabletek, gdyż organizm przygotowuje się do owulacji. Nie musi ona też koniecznie nastąpić zaraz po odstawieniu antyków. Czasem trzeba kilka cykli, aby wszystko wróciło do normy.

  • Johnam Autorytet
    Postów: 293 107

    Wysłany: 14 września 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    617f5f8660a98cc291ed04b2ffbda5cd.png

    *************Gang18+**************
    w poszukiwaniu mojego maleńkiego szczęścia
  • Johnam Autorytet
    Postów: 293 107

    Wysłany: 14 września 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak myślę ale wole się upewnić dzięki za odp

    *************Gang18+**************
    w poszukiwaniu mojego maleńkiego szczęścia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze u mnie 13 dc a owulki ani widu ani slychu ... Dzis test ovu negatywny :/ chyba ze przegapilam owulke ale nie sadze bo tempki szybuja w dol

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też o owulacji w tym miesiącu mogę chyba zapomnieć. Mam najgorszy wykres, jaki dotychczas widziałam. Dziś zrobię test owulacyjny, ciekawe co pokaże...

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 17 września 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny w tym miesiacu zwariowalam, wedlug mojego sluzu oraz tego jak bolaly mnie jajniki i dol brzucha wynika ze dni plodne mialam juz pierwszy dzien po @. wiem ze to malo prawdopodobne ale faktycznie tak czuje. cykl mam 28-29 dni co wy o tym myslicie?

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli śluz był rzeczywiście płodny i bóle typowe dla okresu płodnego to możesz się spodziewać, że i miesiączkę będziesz miała wcześniej skoro tak szybko wystąpiły u Ciebie te objawy:)

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 19 września 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaH dziękuje za odpowiedz :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 23 września 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam...zaczynam udzielać się na forum :)Czekam na 3 cykl starań...I bez Clo ale z zastrzykiem Ovitrelle-nieudany, II cykl 1 tabl CLO przez 5 dni + Ovitrelle- udany- ciąża nieutrzymana :( Czekam obecnie na @ i znowu zaczynamy z CLO + Ovitrelle. Przy II cyklu miałam 2 pęcherzyki, oba pięknie pękły...teraz mam brać 2 tabl przez 5dni...czas pokaże

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 23 września 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dyiewcyznz cyz moglzbzscie zerknac na moj wykres? nie wiem czy ovu byla czy bedzie? nie potrafię zinterpretowac swojego wykresu :)

    ed3f69e54ae2194159f0f5a21b6d6aaa.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 21:38

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 24 września 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana masz troche malo temperatur wpisanych, dlatego sam owu nie jest w stanie Ci jednoznacznie wyznaczyć owulki..Jednak jesli zauwazasz juz brak sluzu, to mozesz byc juz po owulce :)

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 30 września 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cykl kolejny czas zacząć, no i jak wszystkie czekam na owulację :) mam nadzieje, że nie będzie płatać figli

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 30 września 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie - czy owulacja jest zawsze w dzień szczytu śluzu lub dzień po nim? bo wczoraj miałam czwarty dzień rozciągliwego śluzu i wieczorem kilka h bolały mnie owulacyjne jajniki, dziś juz raczej nie, ale szyjka nadal wysoko miękka otwarta i śluz rozciągliwy jest ale raczej mniej niż wczoraj, z większą ilością kremowych wstawek na nim :P

    f2wlcbxmqludqper.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja może nastąpić nawet do trzech dni po szczycie objawu śluzu. To samo ma się z bólem jajników, które informują o dniach najbardziej płodnych, ale nie zawsze są związane z momentem owulacji.

  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 1 października 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam ból jajników w dniu owulacji.. a przynajmniej dwa ostatnie cykle tak miałam. szczyt śluzu, a raczej ostatnie oznaki jego płodności, miałam wczoraj rano ale ból dzień wcześniej.

    f2wlcbxmqludqper.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 2 października 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak sie zastanawiam dlaczego mówi się w npr, że owulacja może wystąpić od 3 dni przed do 3 dni po skoku temperatury na wykresie. Rozmawiałam z moim lekarzem i on twierdzi ze w wiekszosci znanych mu przypadków skok temperatury oznacza ze owu już się odbyła (do 2 dni wczesniej, może byc też w dniu skoku, ale zawsze jest to sygnal że jest po owu).
    Jak to się ma do waszych doświadczeń?
    wiem, że zalezy to pewnie od tego, jak szybko dany organizm reaguje na hormony, ale czy wystąpienie owulacji 3 dni przed skokiem to nie jest jakiś mega ododobniony przypadek, z ktorego nie powinno się robić reguły?

  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 2 października 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, kobietki proszę doradźcie mi czy to już początek owulacji? Troszkę mnie to dziwi, bo to 27 dzień cyklu. Kiedy ona powinna nastąpić? I kiedy wtedy najlepiej serduszkować ? :)

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6929026bf4a0a796.html

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74c2388c3ab2ea94.html

    km5stv73b57ghe1m.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 2 października 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paola1205 wrote:
    Witajcie, kobietki proszę doradźcie mi czy to już początek owulacji? Troszkę mnie to dziwi, bo to 27 dzień cyklu. Kiedy ona powinna nastąpić? I kiedy wtedy najlepiej serduszkować ? :)

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6929026bf4a0a796.html

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74c2388c3ab2ea94.html
    O rety ale sie natestowałaś :D
    ja się nie znam na tych testach, poddałam się , bo nie potrafiłam rozrózniać i interpretować tych kresek A mierzysz temperaturę, obserwujesz śluz?

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ