X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?
Odpowiedz

Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?

Oceń ten wątek:
  • BetiK Koleżanka
    Postów: 51 20

    Wysłany: 24 maja 2023, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki! 😊 Ja też kupię sobie te orzechy, a do tej pory biorę pregna start + wit D i piję olej z wiesiołka od 1dc do owulacji.

    A powiedzcie mi, bo mąż ostatnio był w aptece wykupić mi clo i słuchajcie nie było w całym mieście, jechałam do innego miasta 30 km dalej i też nie było. Dopiero w jeszcze następnym mieście ok 25 km od nas był w jednej aptece. Panie farmaceutki powiedziały, że on już jest wycofywany i nie ma go nawet w hurtowniach. Coś slyszałyście?

  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 24 maja 2023, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BetiK wrote:
    Trzymam kciuki! 😊 Ja też kupię sobie te orzechy, a do tej pory biorę pregna start + wit D i piję olej z wiesiołka od 1dc do owulacji.

    A powiedzcie mi, bo mąż ostatnio był w aptece wykupić mi clo i słuchajcie nie było w całym mieście, jechałam do innego miasta 30 km dalej i też nie było. Dopiero w jeszcze następnym mieście ok 25 km od nas był w jednej aptece. Panie farmaceutki powiedziały, że on już jest wycofywany i nie ma go nawet w hurtowniach. Coś slyszałyście?


    Właśnie, gdzieś tutaj na jakims forum dziewczyny pisały że brakuje w aptekach, bo w hurtowniach nie ma. Ale czy jest wycofany tego nie wiem, mój gin nic mi nie mówił na ten temat.

  • BetiK Koleżanka
    Postów: 51 20

    Wysłany: 24 maja 2023, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LINAA30 wrote:
    Właśnie, gdzieś tutaj na jakims forum dziewczyny pisały że brakuje w aptekach, bo w hurtowniach nie ma. Ale czy jest wycofany tego nie wiem, mój gin nic mi nie mówił na ten temat.

    Kurcze :/ niedobrze, bo na następny cykl zostanie mi tylko 5 tabletek, a biorę podwójną dawkę..

  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 24 maja 2023, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BetiK wrote:
    Kurcze :/ niedobrze, bo na następny cykl zostanie mi tylko 5 tabletek, a biorę podwójną dawkę..

    Poszukaj tutaj na forum. Sprzedam leki chyba czy coś w tym stylu. Może ktoś ma. Ja już nie mam. Nie pomogę

  • Nasreen Przyjaciółka
    Postów: 66 29

    Wysłany: 25 maja 2023, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem wlasnie po monitoringu, jeden pecherzyk z dwoch mi pekl 🙈 uffff ale sie stresowalam! Dajcie znac jak u Was jak juz bedziecie po 🙏 trzymam kciuki!

    Bloombloo, BetiK, LINAA30 lubią tę wiadomość

  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 25 maja 2023, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasreen wrote:
    Jestem wlasnie po monitoringu, jeden pecherzyk z dwoch mi pekl 🙈 uffff ale sie stresowalam! Dajcie znac jak u Was jak juz bedziecie po 🙏 trzymam kciuki!

    To bardzo dobrze ! Działajcie 🙃🤭 oby ten cykl był szczęśliwy 🍀

    Nasreen lubi tę wiadomość

  • Bloombloo Koleżanka
    Postów: 77 14

    Wysłany: 25 maja 2023, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuje Was moje drogie chociaz w tym cyklu odpuściłam tak jak pisałam wcześniej i do tego miałam dużo stresu w pracy myślałam, że mam nerwice było już tak ze mną źle. Wczoraj byłam u lekarza wiec przy okazji zrobił usg jakis pęcherzyk był chyba ok 23mm ale na ovitrelle za pozno i cos wątpie żeby sam pękł. W przyszlym cyklu zrobięzastrzyk jak pęcherzyki łądnie dojrzeją.
    Z nowości to lekarz zaproponował pewną metodę hsg stosowaną przy endometriozie wcześniej o niej nie słyszałam ponoć sporo ciąż po tym jest ale po laparo tez ponoc sie zachodzi a poki co pół roku mija i nic. Jednak uważam, że warto sprobować nie mamy nic do stracenia oprócz kasy;). Do tego mam zalecone nowe leki.
    Trzymam kciuki za Was :)

    Nasreen, LINAA30 lubią tę wiadomość

    38 lat
    Starania od 2021
    2022 laparoskopia
    Endometrioza IV stopnia
    Jajowody drożne
    💊Cyclogest - na niski progesteron
    💊Dostinex: prolaktyna z 30ng na 10ng
    LDN, Acard, Avamina, Sanprobi, suple
    I owulacja prawidłowa, II leczenie stanu zapalnego
    III niepęknięty pęcherzyk, IV niedojrzałe pęcherzyki, IV ovitrelle, V stres, VI ovitrelle
    VII zabieg z kontrastem olejowym
  • Nasreen Przyjaciółka
    Postów: 66 29

    Wysłany: 26 maja 2023, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bloombloo wrote:
    Podczytuje Was moje drogie chociaz w tym cyklu odpuściłam tak jak pisałam wcześniej i do tego miałam dużo stresu w pracy myślałam, że mam nerwice było już tak ze mną źle. Wczoraj byłam u lekarza wiec przy okazji zrobił usg jakis pęcherzyk był chyba ok 23mm ale na ovitrelle za pozno i cos wątpie żeby sam pękł. W przyszlym cyklu zrobięzastrzyk jak pęcherzyki łądnie dojrzeją.
    Z nowości to lekarz zaproponował pewną metodę hsg stosowaną przy endometriozie wcześniej o niej nie słyszałam ponoć sporo ciąż po tym jest ale po laparo tez ponoc sie zachodzi a poki co pół roku mija i nic. Jednak uważam, że warto sprobować nie mamy nic do stracenia oprócz kasy;). Do tego mam zalecone nowe leki.
    Trzymam kciuki za Was :)

    Hej Bloombloo :) wydaje mi sie ze 23 to wcale nie jest za pozno, ja mialam dwa razy zastrzyk przy takiej wielkosci i normalnie mialam owulacje, np teraz w tym cyklu mialam dwa pecherzyki 22 i 23 i mi jeden pekl. Lekarz odradzil Ci ovitrelle?

    Mam nadzieje ze stres w pracy szybko sie skonczy, polecam pic meliske ;) Trzymam mocno kciuki za Ciebie, za Was 🙏🙏🙏

  • Bloombloo Koleżanka
    Postów: 77 14

    Wysłany: 26 maja 2023, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tylko 1 ovitrelle :( lekarz póki co nie wystawił kolejnych recept. Jakbym miała więcej to pewnie i tak zrobiłabym zastrzyk chociaż tani to on nie jest.
    Z tego co czytałam to niektórzy lekarze przy 25mm nawet zalecają ovi.

    W pracy juz lepiej na szczęście🙂

    38 lat
    Starania od 2021
    2022 laparoskopia
    Endometrioza IV stopnia
    Jajowody drożne
    💊Cyclogest - na niski progesteron
    💊Dostinex: prolaktyna z 30ng na 10ng
    LDN, Acard, Avamina, Sanprobi, suple
    I owulacja prawidłowa, II leczenie stanu zapalnego
    III niepęknięty pęcherzyk, IV niedojrzałe pęcherzyki, IV ovitrelle, V stres, VI ovitrelle
    VII zabieg z kontrastem olejowym
  • Nasreen Przyjaciółka
    Postów: 66 29

    Wysłany: 26 maja 2023, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bloombloo wrote:
    Mam tylko 1 ovitrelle :( lekarz póki co nie wystawił kolejnych recept. Jakbym miała więcej to pewnie i tak zrobiłabym zastrzyk chociaż tani to on nie jest.
    Z tego co czytałam to niektórzy lekarze przy 25mm nawet zalecają ovi.

    W pracy juz lepiej na szczęście🙂

    Aha rozumiem, no niestety, i tak ten w ampulko strzykawce jest sporo tanszy, za pierwszy razem mi przepisano ten w penie, to dalam za niego 180 ziko! A teraz juz zawsze biore ten w strzykawce, ostatnio dorwalam go za 135 ziko 🙈

    Ciesze sie ze w pracy lepiej, mam nadzieje ze teraz teb czas wakacyjny bedzie luzniejszy i glowa troche odpocznie :)

  • BetiK Koleżanka
    Postów: 51 20

    Wysłany: 26 maja 2023, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasreen wrote:
    Jestem wlasnie po monitoringu, jeden pecherzyk z dwoch mi pekl 🙈 uffff ale sie stresowalam! Dajcie znac jak u Was jak juz bedziecie po 🙏 trzymam kciuki!

    Działajcie!! Trzymam kciuki 🥰 ja dopiero w czwartek idę na monitoring, zobaczymy czy coś z tego cyklu będzie.

    Bloombloo pewnie, że warto spróbować, ale właśnie ten pęcherzyk 23 mm to jeszcze jest chyba odpowiedni.. ja miałam 27mm i jeszcze mi ginekolog przy zastrzyku powiedziała, że się nadaje.

    Oby nam się wszystkim w końcu udało... ❤️

    Nasreen lubi tę wiadomość

  • Bloombloo Koleżanka
    Postów: 77 14

    Wysłany: 27 maja 2023, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BetiK daj znać jak będziesz po usg trzymam kciuki:) Ja już się zapisałam na kolejny cykl na monitoring tylko ciekawe czy wstrzeliłam się z dniami cieżko tak wcześniej oszacować.

    Kurcze no ten lekarz jest chyba zwolennikiem do 2cm tak cos mi się wydaje a to kolejny cykl z mniejszą szansą chociaż tak jak pisałam miałam odpuścic w tym miesiacu ale jednak lepiej się poczułam, odpoczełam i podziałaliśmy akurat przypadło na dzień ovu.

    Chociaż większe nadzieje wiąże, że może uda się po zabiegu hsg z olejem, najprawdopodobniej uda się umówić na początek lipca.

    BetiK lubi tę wiadomość

    38 lat
    Starania od 2021
    2022 laparoskopia
    Endometrioza IV stopnia
    Jajowody drożne
    💊Cyclogest - na niski progesteron
    💊Dostinex: prolaktyna z 30ng na 10ng
    LDN, Acard, Avamina, Sanprobi, suple
    I owulacja prawidłowa, II leczenie stanu zapalnego
    III niepęknięty pęcherzyk, IV niedojrzałe pęcherzyki, IV ovitrelle, V stres, VI ovitrelle
    VII zabieg z kontrastem olejowym
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 1285 1092

    Wysłany: 29 maja 2023, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, w którym dniu miałyście monitoring owulacji i kiedy robiłyscie zastrzyk? Brałam clo 5-9dc a monitoring 12dc i zastanawiam się czy to nie za późno?

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔

    07.09.24 ⏸️🤞

    💉💊Euthyrox, acard, encorton, clexane, accofil, cyclogest
  • BetiK Koleżanka
    Postów: 51 20

    Wysłany: 29 maja 2023, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę clo 2-6 dc, a na monitoring chodzę tak od 11-14 dc. Teraz idę w czwartek i to będzie mój 12dc. Raz byłam w 15dc, a zastrzyk 16 i to było za późno już..

  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 29 maja 2023, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, byłam dziś sprawdzić czy pecherzyk pękł po ovitrelle. Niestety okazało się ze nie. Lekarz zlecił powtórkę badań i zaprosił na wizytę. 😪 będziemy rozmawiać co dalej prawdopodobnie zmiana leków. Ale to dopiero za dwa tyg. W poniedziałek biopsja.

  • Nasreen Przyjaciółka
    Postów: 66 29

    Wysłany: 29 maja 2023, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LINAA30 wrote:
    Hej dziewczyny, byłam dziś sprawdzić czy pecherzyk pękł po ovitrelle. Niestety okazało się ze nie. Lekarz zlecił powtórkę badań i zaprosił na wizytę. 😪 będziemy rozmawiać co dalej prawdopodobnie zmiana leków. Ale to dopiero za dwa tyg. W poniedziałek biopsja.

    Przykro mi 😢 zrobila Ci sie torbiel? Pytam bo mi ostatnio tez sie zrobila ale byl plyn w zatoce i moja Pani doktor powiedziala ze owulacja byla, a pecherzyk napelnil.sie krwia juz po uwolnieniu jajeczka. Sciskam mocno ♥️

    LINAA30 lubi tę wiadomość

  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 29 maja 2023, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasreen wrote:
    Przykro mi 😢 zrobila Ci sie torbiel? Pytam bo mi ostatnio tez sie zrobila ale byl plyn w zatoce i moja Pani doktor powiedziala ze owulacja byla, a pecherzyk napelnil.sie krwia juz po uwolnieniu jajeczka. Sciskam mocno ♥️

    ❤ nie torbieli nie ma. Jest pecherzyk LUFF, który prawdopodobnie się wchłonie. Jestem już na granicy wytrzymałości. Nadzieja...💔

    BetiK lubi tę wiadomość

  • BetiK Koleżanka
    Postów: 51 20

    Wysłany: 29 maja 2023, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LINAA30 wrote:
    Hej dziewczyny, byłam dziś sprawdzić czy pecherzyk pękł po ovitrelle. Niestety okazało się ze nie. Lekarz zlecił powtórkę badań i zaprosił na wizytę. 😪 będziemy rozmawiać co dalej prawdopodobnie zmiana leków. Ale to dopiero za dwa tyg. W poniedziałek biopsja.

    Ściskam mocno ❤️ musisz dać radę, dobrze że nie zrobiła Ci się torbiel. Zobacz ile kobiety muszą wytrzymać żeby osiągnąć cel, ale trzeba walczyć.

    Nasreen, LINAA30 lubią tę wiadomość

  • LINAA30 Przyjaciółka
    Postów: 120 25

    Wysłany: 30 maja 2023, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BetiK wrote:
    Ściskam mocno ❤️ musisz dać radę, dobrze że nie zrobiła Ci się torbiel. Zobacz ile kobiety muszą wytrzymać żeby osiągnąć cel, ale trzeba walczyć.

    ❤ Teraz mam przerwę,ten cykl muszę porobić badania konkretne. Odpocznie mi głową trochę. Za duży natłok myśli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2023, 15:53

    Nasreen lubi tę wiadomość

  • BetiK Koleżanka
    Postów: 51 20

    Wysłany: 1 czerwca 2023, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem po monitoringu, (12dc) wg doktor endometrium piękne, bo 11mm, na prawym jajniku pęcherzyk 12 mm, ale za to na lewym zrobiła mi się dwukomorowa torbiel.. pani doktor mówiła też, że ona zawsze pacjentkom na czas wakacji robi przerwę od stymulacji więc teraz będzie mój ostatni stymulowany cykl. Nie przepisała mi ovitrelle i nie wiem tak naprawdę co z tą torbielą... Zrobiło się wam kiedyś coś takiego?

    LINAA30 lubi tę wiadomość

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ