X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację poziom LH a testy owulacyjne
Odpowiedz

poziom LH a testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 26 października 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55, ja też niby czuje po jajnikach, tyle, że moja gin nie jest pewna czy przypadkiem pęcherzyk się nie wchłania. Czasem jajniki czuć jak pęcherzyk się rozpycha a do owu jednak nie dochodzi, nawet mimo płodnego śluzu i odpowiedniej pozycji szyjki

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 26 października 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nawet mnie nie strasz :( zobaczymy co bedzie w tym cyklu.... Ale do ew testowania jeszcze kupa czasu. Zwariuje chyba.
    Jak sie nie uda teraz i w nastepnym cyklu to przy okazji wyjazdu do pl wybiore sie do gin. Problem polega tylko na tym ze w pl bedziemy tylko tydzien (w tym swieta) wiec wiele nie zdzialam. Ale moze choc mnie nakieruje co moze byc nie tak....

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 26 października 2013, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama mam jeszcze nadzieje, że wszystko jest ok, niestety dziś rozmawiałam z moją kuzynką, która miała tak samo. Pęcherzyki rosły, ale jak się robiły już w miarę duże nie pękały tylko tak jakby zapadały się. Podobno czasem tworzyło się i ciałko żółte wiec ciężko było stwierdzić czy owu faktycznie była, ale testy LH wychodziły ciągle negatywnie. U mnie niestety to samo. Na ostatnim monitoringu w piątek pęcherzyk miał 16 mm a w poniedziałek 17 i był już jakiś taki zapadnięty. Ciałko żółte pojawiło się dopiero w środę, także wzrost temperatury też w środę i gin nie była pewna. W tym miesiącu w piątek pęcherzyk 16 mm a do dziś testy LH negatywne, we wtorek się okaże co dalej
    Co do monitoringu jak umówisz się wcześniej jesteś w stanie iść 2, może 3 razy, cokolwiek powinno być widać

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 27 października 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula tylko ze u mnie testy pokazaly piekna ciemna kreche w 13 dc. Wiec moze jest szansa ze jest ok. Poza tym to dopiero (AZ dla mnie) 4 mies staran.... No zobaczymy co bedzie dalej.
    A do gina napewno soe wybiore i moze mojego wysle na jakies badanka :)
    Dawaj znac jak rozwija sie twoja sytuacja :) powodzenia!!!

    Paula_29, Julek88 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 27 października 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To skoro wychodzi LH, to powinno być wszystko ok:) Dzięki i również powodzenia życzę, u mnie we wtorek się coś okaże...

    Paula55 lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 27 października 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Pik LH nie daje gwarancji, że owulacja wystąpiła Evelineq ładnie to wytłumaczyła w dziesiątym poście tego wątku :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 27 października 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 to czekamy na wiesci we wtorek. Oby same optymistyczne :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 27 października 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa wiemy, że nie ma gwarancji, ale ja próbuje połączyć to z monitoringiem, bo u mnie coś nie halo z tymi pęcherzykami i moja gin nie jest pewna czy pękają, dlatego kazała jeszcze sprawdzić czy jest pik LH oprócz późniejszego ciałka żółtego, płynu w zatoce i wzrostu temperatury, inaczej chyba już nie jesteśmy w stanie się przekonać

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 27 października 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 aha rozumiem myślałam że tylko testami się kierujesz aby potwierdzić owulację :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 27 października 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie w końcu test LH wyszedł pozytywnie, aż jestem zaskoczona, tylko zastanawiam się czy pęcherzyk już nie jest za duży, we wtorek wieczorem miał 16mm. Czy on później może przyrastać mniej niż 1,5 mm na dobę? Bo wynika z tego że teraz powinien mieć około 25mm, nie wiem czy to nie za dużo?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 7 listopada 2013, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jakieś opóźnienia w tym miesiącu :( Poprzednie trzy wychodziło wszystko ładnie około 2 tyg. po miesiączce, miałam już drugą krechę na testach mega ciemną, dziś mija 3 tydzień od miesiączki, a druga kreska to cień cienia, ledwo widoczna!
    Zastanawiam się co tak opóźniło owulkę w tym miesiącu :/

    48f411ed51.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 13 listopada 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy cykl stosuję testy owu i trochę ich zużyłam, zanim zobaczyłam wynik pozytywny (przez 2 dni). Mimo wszystko nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy miałam owulkę :/
    Na pewno można się nimi podpierać, ale nie zawierzać im w 100% Testy tylko wskazują na to, że owulacja MOŻE wystąpić w najbliższych dniach...

    Zuziulka, Aankia92 lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Monia :) Koleżanka
    Postów: 39 13

    Wysłany: 13 listopada 2013, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przestałam wierzyć testom, ponieważ w 15 d. i 16d. miałam wynik pozytywny testu. Ucieszyłam się. Poszłam w 16 dniu do mojego ginekologa a on mi pokazał na monitorze, że owulacja już była :( a testy pokazywały, dwie kreski :/

    uwo9pc0zw660x4iy.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 15 listopada 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO to chyba wszystko gra, skoro 15 pokazało Ci dodatni owulacja mogła wystąpić najwcześniej po 6 h, a byłaś 16 i pokazywało że owu było, to by się zgadzało, czasem poziom LH jest wysoki i utrzymuje się odrobinę dłużej, a bierzemy pod uwagę tylko pierwszy pozytyw

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2013, 12:10

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    A u mnie z ta temp to wogole jakas masakra :P
    Co prawda nie mierze od poczatku cyklu ale same gory i doliny przez te kilka dni :) chyba termometr mam zly czy cus :)
    dokładnie podobnie mam, nie wiem co zapisywać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    NO to chyba wszystko gra, skoro 15 pokazało Ci dodatni owulacja mogła wystąpić najwcześniej po 6 h, a byłaś 16 i pokazywało że owu było, to by się zgadzało, czasem poziom LH jest wysoki i utrzymuje się odrobinę dłużej, a bierzemy pod uwagę tylko pierwszy pozytyw
    u mnie przez 2 miesiące jak robiłam testy dwie kreski utrzymywały się przez 3 -4 dni. Kupiłam kiedyś mikroskop owulacyjny, ale dałam się oszukać i stracić 100zł,

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 15 listopada 2013, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pamiętajcie też że pozytywny wynik jest tylko wtedy jak kreska testowa jest mocniejsza bądź przynajmniej taka sama jak kontrolna, jeśli jest bledsza to to już nie jest pozytyw, przez 4 dni były tak samo mocne?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • limonka Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 16 listopada 2013, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 6.11 miałam @trwała ona 5 dni czy to możliwe żebym miała dziś/jutro owulację? zrobiłam test owulacyjny rano i pokazały się dwie co prawda obie blade ale są,kreski? czy to możliwe? @ mam co 28-29 dni.Czy test zrobiony z drugiego moczu rano może być nie pewny ? Bardzo proszę o odpowiedzi.

  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 16 listopada 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CO do testó owulacyjnych to z tego co czytałam na opakowaniach, robi się go wieczorem (w odróżnieniu od ciążowego), najlepiej 2h przed robieniem testu owulacyjnego nie pić, aby nie rozrzedzać moczu. Jestem w podobnej sytuacji jak Ty, też miałam @ 6.11, i dziś robię pierwszy test owulacyjny :) aa i tak jak ty moje cykle trwają 28-29 dni :)

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • limonka Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 16 listopada 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verynice wrote:
    CO do testó owulacyjnych to z tego co czytałam na opakowaniach, robi się go wieczorem (w odróżnieniu od ciążowego), najlepiej 2h przed robieniem testu owulacyjnego nie pić, aby nie rozrzedzać moczu. Jestem w podobnej sytuacji jak Ty, też miałam @ 6.11, i dziś robię pierwszy test owulacyjny :) aa i tak jak ty moje cykle trwają 28-29 dni :)

    Cieszę się,że ie jestem sama...@ miałaś w tym samym dniu co ja:).Serduszkowałam się z moim M 11.11 , 12.11 , 13.11 ale z tego to chyba nic nie będzie prawda? co to chyba były dni nie płodne.. od wczoraj rana czuje dziwne ból w jajnikach(kłucie) więc chyba ovu się zbliża?! dziś też boli. A następne serduszkowanie dopiero dzisiaj :( myślisz,że mamy szansę? tak bardzo bym chciała:(

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ