X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację wielkosci pecherzyka - jaka najkorzystniejsza do zaplodnienia?
Odpowiedz

wielkosci pecherzyka - jaka najkorzystniejsza do zaplodnienia?

Oceń ten wątek:
  • gabi2222 Nowa

Wysłany: 11 kwietnia 2023, 16:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja dziś byłam u gin i pęcherzyk 18 mm, zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywnie. (Robię testy od kilku dni, dzisiaj dopiero pozytywny) Czy ten pęcherzyk trochę nie za mały jak na owulacje ?

• Betti37 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2023, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od pozytywnego testu owu teoretycznie! 24/36 h
    Czyli za 2,3 dni nawet i jeszcze urośnie
    Zbadaj estradiol-min.200 pg na jeden dojrzały pęcherzyk

• Noheart93 Przyjaciółka

Wysłany: 22 października 2023, 18:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżę trochę post :)

Czytałam trochę postów z tego tematu...i głupieję.
    Jak to możliwe, że jest tyle szkół. Jak to jest?
    Ja jestem na clo. teraz (pewnie) będzie 3 cykl stymulowany.
    w 1 super. pięknę pęcherzyki, pękły. monitorowane. 11dc, i chyba 16 jeszcze bylam i stwierdzono właśnie peknięcie.
    przy drugim cyklu, przyszłam na wizytę dopiero w 14dc i pęcherzyk dominujący miał już 25-26mm i doktor powiedział, że nie dobrze, bezowulacyjne. Pęcherzyk jest za duży, szkoda, że nie przyszłam wcześniej to bym dostała zastrzyk.
    Czytam tutaj, że te 26 mm to wcale nie jest taki beznadziejny...
    Jak myślicie, czy pęcherzyk dominujący ma jakieś znaki szczególne przed samym pęknięciem? wiecozrem miałam jakby lekkie bóle jajników..
    Dodam, że na koniec lekarz mi powiedział, żeby działać, bo zdarzają sie przypadki, że kobiety jednak zachodzą w ciąży...
    Czekam jeszcze 4 dni do @

Syn z 3 cyklu. - 07.21 <3

10.21 bezskutecznime Starania o rodzeństwo
    07.22 PCOS⛔-leczenie clo, ovitrelle - są piękne owulacje ✅
    02.23 koncentracja plemnikow 0.7mln 😭
    03.23 Drożność jajowodów, ok✅
    04.23 upragnione 2‼️ kreski - CUD naturalny!
  • BangBang Debiutantka

Wysłany: 28 października 2023, 19:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w aktualnym cyklu 24mm największy pęcherzyk i lekarz raczej nie nastawiał się że z tego coś będzie mam jeszcze 2 ciut mniejsze i może one ?

‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ