X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację wielkosci pecherzyka - jaka najkorzystniejsza do zaplodnienia?
Odpowiedz

wielkosci pecherzyka - jaka najkorzystniejsza do zaplodnienia?

Oceń ten wątek:
  • gabi2222 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja dziś byłam u gin i pęcherzyk 18 mm, zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywnie. (Robię testy od kilku dni, dzisiaj dopiero pozytywny) Czy ten pęcherzyk trochę nie za mały jak na owulacje ?

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od pozytywnego testu owu teoretycznie! 24/36 h
    Czyli za 2,3 dni nawet i jeszcze urośnie
    Zbadaj estradiol-min.200 pg na jeden dojrzały pęcherzyk

  • Noheart93 Przyjaciółka
    Postów: 83 76

    Wysłany: 22 października 2023, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżę trochę post :)

    Czytałam trochę postów z tego tematu...i głupieję.
    Jak to możliwe, że jest tyle szkół. Jak to jest?
    Ja jestem na clo. teraz (pewnie) będzie 3 cykl stymulowany.
    w 1 super. pięknę pęcherzyki, pękły. monitorowane. 11dc, i chyba 16 jeszcze bylam i stwierdzono właśnie peknięcie.
    przy drugim cyklu, przyszłam na wizytę dopiero w 14dc i pęcherzyk dominujący miał już 25-26mm i doktor powiedział, że nie dobrze, bezowulacyjne. Pęcherzyk jest za duży, szkoda, że nie przyszłam wcześniej to bym dostała zastrzyk.
    Czytam tutaj, że te 26 mm to wcale nie jest taki beznadziejny...
    Jak myślicie, czy pęcherzyk dominujący ma jakieś znaki szczególne przed samym pęknięciem? wiecozrem miałam jakby lekkie bóle jajników..
    Dodam, że na koniec lekarz mi powiedział, żeby działać, bo zdarzają sie przypadki, że kobiety jednak zachodzą w ciąży...
    Czekam jeszcze 4 dni do @

    Syn z 3 cyklu. - 07.21 <3

    2021 rok:
    10.21- bezskuteczne Starania o rodzeństwo

    2022 rok:
    07.22 PCOS⛔-leczenie clo, ovitrelle - są piękne owulacje ✅

    2023 rok:
    02.23 koncentracja plemnikow 0.7mln 😭
    03.23 Drożność jajowodów, ok✅
    20.04.23 upragnione 2‼️ kreski - CUD naturalny!
    22.04 beta 160
    24.04 beta 327 (przyrost 104%)

    preg.png
  • BangBang Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 28 października 2023, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w aktualnym cyklu 24mm największy pęcherzyk i lekarz raczej nie nastawiał się że z tego coś będzie mam jeszcze 2 ciut mniejsze i może one ?

‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ