X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację zioła o.G.Sroki na OWULACJĘ
Odpowiedz

zioła o.G.Sroki na OWULACJĘ

Oceń ten wątek:
  • Yuly Przyjaciółka
    Postów: 133 40

    Wysłany: 29 września 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz sroke mam za sobą za to teraz sie przerzuciłam na Baby and Mama med, bo maja w składzie takie zioła jakich w Polsce próżno szukać i niemal medyczne dawki, więc się wspomagam nimi bo te srocze porady dotyczace prania i pełni księżyca mnie jakoś nie przekonują

    lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
  • Yuly Przyjaciółka
    Postów: 133 40

    Wysłany: 11 października 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie pije Regularne Cykle i Płodnośći jest ok - czekamy - obserwujemy - zobaczymy :)

    lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 13 października 2014, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie, czy jeśli test (któremu do końca nie ufam) pokazał dwie kreski (sądzę że to błąd jakiś, sprawdzę za dwa dni) to teoretycznie mogę być w ciąży. Czy w czasie ciąży można pić zioła? Chodzi mi o to że nie mam jakoś zaufania do testu a jeśli się mylę...?

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 13 października 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pij ziol i powtorz test :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Yuly Przyjaciółka
    Postów: 133 40

    Wysłany: 14 października 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isia ma rację :)może się uda

    lfd8poqni64bfdt5.png
    Problemy: nieregularne cykle, rzadka owulacja
    Próbowaliśmy: naturalnie, akupunkturę, femarę, inseminację, zioła ojca sroki
    Aktualnie: zioła baby&mama med
    Nie poddajemy się!
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 16 listopada 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piłam i nie polecam cykle misam 28 d a po nich nawet 33 kupione na allegro

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 19 listopada 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy któraś z Was może podać mi link do aukcji na allegro. Strasznie duże tam tych ziółek, a chce mieć pewność, że zamawiam odpowiednie - chodzi mi o gotową mieszankę :)

    czy konieczne jest aby zacząć pić od pierwszego dnia cyklu? czy mogę zacząć pić np od ostatniego dnia miesiączki?


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 20 listopada 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciukam za te zioła by wam pomogły bo u mnie tak było że mi temp skakała jak piłka i owu miałam późno bo w 22dc

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 24 listopada 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do mnie dziś przyszły ziółka, jestem dzień po @, czy mogę zacząć pić od dziś, czy poczekać i zacząć od pierwszego dnia kolejnego cyklu :)


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • Ewcia 85 :) Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na mnie jak na razie to nie działają...W listopadzie piłam cały cykl w grudniu do polowy i od wczoraj zaczęłam znowu... W pierwszym miesiącu picia ziół mocno bolany jajniki, w drugim piersi przed @ a nigdy nie bolały... Wydaje mi się ze dopiero się to wszystko reguluje, ale nie poddaje się, chociaż są chwile zwatpienią :/ Powodzenia dziew czyny :)

    " Wszystko mogę w tym, który mnie umacnia..." Kolejne podejście czas zacząć:)
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Zagląda tu jakaś pijaczka ziółek jeszcze? ;-) Ja piję ziółka drugi i cykl i owszem mi wydłużyły cykl o 2 dni, zawsze miałam 28, a teraz było 30. Ale czuję się po nich super, czuć, że coś tam w środku pracuje ;-) Ciekawa jestem czy ten cykl okaże się szczęśliwy, oby.. Tak ogólnie potwierdzam to co wyżej pisała Ewcia 85, nigdy nie czułam piersi przed @, ani bólu ani nic, a teraz czuję kłucia i lekkie bóle, to samo z jajnikami nigdy ich nie czułam, a teraz bolą jak @ ma nadejść. Wydaje mi się jednak, że to dobre znaki bo oznaczają, że coś się zaczyna regulować. Jakby ktoś się chciał podzielić wrażeniami po piciu ziółek Sroki to zapraszam, chętnie poczytam.

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję już drugi cykl - co prawda na początku tego drugiego nie piłam, bo bałam się przestymulowania razem z CLO - jednak CLO zadziałało bez wielkiego szału więc dołączyłam ziółka :)

    Ja szczerze mówiąc wielkich efektów nie widzę - ocenię za miesiąc, dwa. Ale na razie żadnych skutków ubocznych nie zauważyłam :)

    ancymonek lubi tę wiadomość

  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 13 marca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zauwazyłam mniej obfitą miesiączkę po 1 cyklu picia ziół. Właśnie mi się skończyła czyli wyszło że była 3 dni, obfita tylko jeden dzień, a zawsze miałam dość obfitą 5-6 dni. Nic innego nie mogło wpłynąc oprócz ziólek.

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • agu123nia Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 26 lipca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie ja też od dzisiaj zaczynam przygodę z ziółkami ojca sroki nr 3 będę meldowała jak działają

    aguś
  • Kaśka00 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 31 lipca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agu123nia witaj! No to zaczynamy razem:) Ja też pierwszy cykl zaczynam pić ziółka, tylko nie wiem jak będzie skuteczniej i bezpieczniej - pić do owulacji, czy cały cykl? Ktoś straszył, że lepiej pić do owulacji, bo potem zioła mogą być niebezpieczne dla zarodka. I rzeczywiście, niektórym się udało zajść, ale straciły ciążę... Dziewczyny podzielicie się swoimi spostrzeżeniami w tym temacie? będę ogromnie wdzięczna, bo zaczęłam pić od 4 dc i chciałabym cały cykl z ziołami zaliczyć, ale ...

  • Kaśka00 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 31 lipca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ancymonek gratuluję ciąży;) Czy to ziółka pomogły? Jak je piłaś - do owulacji, czy cały cykl?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy któraś z was piła zioła o Klimuszki ??

  • Kaśka00 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pośpiesznie melduję, że i mnie się udało zajść w ciążę z ziółkami - i to od razu w pierwszym cyklu ;) Piłam tylko do owulacji, polecam szczerze!!!

    ancymonek lubi tę wiadomość

  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 2 września 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka00 gratulacje!!! Rzadko tu teraz zaglądam i dopiero zauważyłam pytanie :-) Wydaje mi się, że ziółka pomogły bo już w drugim cyklu były II kreseczki :-) Piłam cały cykl bo jakoś nie przekonywało mnie to picie tylko do owulacji. Różnie piszą ale to tylko zioła, nie powinny spowodować poronienia ewentualnej ciąży bo dziecko w pierwszych dniach po zapłodnieniu jest bardziej chronione na taką ewentualność, przecież niektórym dziewczynom zdarzy się upić bo nawet nie wiedzą, że są w ciąży, a nic złego się nie dzieje.

    Jeszcze raz gratuluję :-)

    Kaśka00 lubi tę wiadomość

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • Aguska87 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 22 września 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny.prosze o pomoc.mam usuniety jeden jajowod i owulacje mam tylko po tej stronie potw.monitoringiem.zaczelam pic ziola ojca sroki nr3 zeby miec owulke po drugiej stronie.nie wiem czy to sa odpowiednie ziola zeby drugi jajnik pobudzic.bardzo was prosze pomozcie.

    Aguska87
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ