X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację zioła o.G.Sroki na OWULACJĘ
Odpowiedz

zioła o.G.Sroki na OWULACJĘ

Oceń ten wątek:
  • Aguska87 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 23 września 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze o pomoc wyzej jeden post.

    Aguska87
  • Kaśka00 Znajoma
    Postów: 27 8

    Wysłany: 25 września 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gdyby któraś zamierzała zakupić zioła o.Sroki, to mnie została moja szczęśliwa mieszanka, dzięki której się udało :) Dokładnie posiadam:
    -mieszankę na ok.3 miesiące picia, zmieści się to do słoika 2 litrowego
    -ziele ruty, nostrzyka i nagietka, każde po ok.25-30g (do mieszanki potrzeba było 20g, więc tyle mi zostało w torebeczkach, które miały 50g)

    Zainteresowanych proszę o wiadomość na maila: [email protected], aby nie zaśmiecać forum:)

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 1 października 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguśka spróboj inofolic 2x1, on fajnie pobudza jajniki do pracy. Zioła na pewno nie zaszkodzą, piłabym je dalej i połączyła z inofolic

  • Aguska87 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 3 października 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Aguśka spróboj inofolic 2x1, on fajnie pobudza jajniki do pracy. Zioła na pewno nie zaszkodzą, piłabym je dalej i połączyła z inofolic

    Dzieki za pomoc sprobuje moze pomoga.

    Aguska87
  • ewik123 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 17 listopada 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze że coraz mniej tu osób zaglada a chciałam zapytać komu jeszcze dzieki ziolom udalo sie zajsc w ciąże

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 24 listopada 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też jestem ciekawa, bo jest to mój pierwszy msc kiedy je piję. Mam nadzieję, że się uda.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 26 listopada 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja zaszłam pijąc zioła o. Sroki :) Nic poza tym dodatkowego nie zażywałam, problem u mnie był z torbielami, wydaje mi się, że zioła po 3 miesiącac uregulowały mi gospodarkę hormonalną :) Trzymam kciuki za Was :)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 26 listopada 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta, a pilas je cale msc czy tylko do owulacji? Dziewczyny tutaj pisza, ze tylko do owulacji

    Marietta lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Ja piłam dwa cykle mieszankę nr3 i trzeci już nie musiałam :-) Piłam cały czas od 1dc i nie przerywałam na czas owulacji, według mnie tak lepiej zadziałały. Ziółka kupowałam w zielarskim, każde osobno i mieszałam, wyszła wielka micha i zostało mi ich tyle, że trzem dziewczynom z OF oddałam :-) Moim zdaniem nie zaszkodzą, a spróbować warto. Powodzenia!

    i-feel-you lubi tę wiadomość

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Marietta, a pilas je cale msc czy tylko do owulacji? Dziewczyny tutaj pisza, ze tylko do owulacji

    Do owu powinno się pić, bo w razie ciąży mogą wywoływac mikroskurcze podobnie jak wiesiołek- tak słyszałam, nie wiem ile w tym prawdy. Ja piłam na początku cały cykl, bo nie doczytałam ;) potem tylko do owulki :) Ale od 1dc.

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fajnie. Ja teraz czekam na @ i zaczynam je pić drugi raz. chociaż na początku wyszły mi wszędzie małe swedzace krostki głównie brzuch i klatka piersiowa, ale to tylko kilka dni trwało. Tak mi się wydaje że od tego bo nic innego nowego nie wprowadzalam.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja te zioła pije pierwszy cykl. Cykle mam krótkie ok 25 dni teraz jest 17 dc i od 2 dni pobolewa mnie lewy jajnik i trochę kuje chwilami (chyba kuje) poniżej pępka. Czy któraś z was tak miała?

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy te zioła mogą wydłużyć cykl? Poprzednie cykle miałam 27 i 26 a ten 31, @ brak i testy negatywne.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • gosska Przyjaciółka
    Postów: 86 21

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój pierwszy cykl w którym pijemy z mężem ziółka Ojca Sroki. Mam nadzieję, że już niedługo bedę się mogła tutaj podzielić szczęśliwą wiadomością :) Czy jest tu jeszcze ktoś kto obecnie je pije

    mini-graphics-aliens-and-space-872204.gif
  • Usa_35 Debiutantka
    Postów: 13 8

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije drugi cykl tylko, że przerwałam na czas od owulacji do końca cyklu i tak do końca nie wiem jak to jest czy przez cały czas mam pić czy tylko do owu? Tak czy siak mam nadzieję, że pomogą :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) jak myślicie, jeśli hormony i ogólne badanie mam w normie to mogę pić te ziółka? nie zaszkodzą?

  • Viki26 Autorytet
    Postów: 524 527

    Wysłany: 10 lutego 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie jak to w końcu jest?
    Wszędzie piszą żeby pić 3 miesiące (dokładniej to może chodzi o 3 cykle) a teraz dziewczyny piszecie że tylko od 1 dc do owulki.
    To jak w końcu to pić? co pijecie wtedy od owulki do @?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 22:05

    2014 ISCI1 :( cp 2015 crio :( 05.2015 ISCI2 :) 2017 ISCI3 :( 02.2018 ISCI4 :( 2018 ...?i co teraz?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viki26 wrote:
    No właśnie jak to w końcu jest?
    Wszędzie piszą żeby pić 3 miesiące (dokładniej to może chodzi o 3 cykle) a teraz dziewczyny piszecie że tylko od 1 dc do owulki.
    To jak w końcu to pić? co pijecie wtedy od owulki do @?
    Ja piję tylko do owu :)

  • Atram84 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 26 lutego 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy ziola ojca sroki nr 3 można pić razem z norprolaciem? (Mam za wysoka prolaktyne).
    Zaczęłam pić od wczoraj i mam obawy czy jak odstawie to czy znowu mi nie skoczy do góry
    Z góry dziękuję za podpowiedź

    06.2015 HSG drożne
    07-12.2015 stymulacja Clo, Aromek, cienkie endo
    01.2016 IUI :( (fostimon), cienkie endo
    02.2016 IUI :( (fostimon), cienkie endo
    04.2016 -Invicta Warszawa-zmiana lekarza
    04.2016 - wrogi śluz
    18.05.2016 histeroskopia ok
  • natala92 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 maja 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam pić zioła od tego cyklu. :) wszystko jest ok, ale zaraz po wypiciu i położeniu się boli mnie podbrzuszu jak w pierwszym dniu @. Jestem w 5 dni @. Któraś z Was tak miała??

    Natalka
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ