X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 9 dpo - macie już jakieś objawy?
Odpowiedz

9 dpo - macie już jakieś objawy?

Oceń ten wątek:
  • Caribbean Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, u mnie dzisiaj 9dpo i żadnych objawów nie mam, zazwyczaj już w tym okresie piersi zaczynały boleć a tu zupełnie nic. Na dodatek rano dopadła mnie biegunka, mam nadzieję, że to nie jakiś wirus (teraz już jest ok, więc oby to było jednorazowe :))

    2fwarjjgjx3lpg1h.png
  • Kokilka Przyjaciółka
    Postów: 100 28

    Wysłany: 19 marca 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzisiaj 10 albo 11 dpo. Dzisiaj czuję kłucie w macicy. Ale już takie uczucie miewałam. W dodatku odebrałam dzisiaj wyniki:

    Progesteron 38,18 normy:
    faza folikularna 0,2-1,5
    faza owulacyjna: 0,8-3,0
    faza lutealna: 1,7-27,0
    menopauza: 0,1-0,8

    Prolaktyna: 33,48 norma: 5,00-23,00

    No i nie wiem co mam myśleć, a jakoś boję się testować. Może zrobię test jutro rano.

  • aaniluap Autorytet
    Postów: 322 257

    Wysłany: 22 marca 2014, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2016, 13:19

    02502cdf1c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nasz 7 cykl staran trwaja 28 dni kazdy za jakies 5 dni powinnam dostac planowo miesiaczke jedyne co zauwazylam z objawow to to ze praktycznie od dni plodnych w polowie mies caly czas mam wrazenie jak na okres czyli nabrzmiale podbrzusze czasem klucie , zawsze tak mialam jakies 2 dni przed a nie 2 tyg przed to dziwne ale w sumie to tez moze byc calkiem cos innego aha i dziwnie czasem mam wrazliwe sutki a nigdy tak nie mialam oczywiscie nie wytrzymalam i zrobilam test niedawno tydzien przed mies! i moim zdaniem pokazal slaba rozowa 2 kreske potem na chwile znikla a potem znow sie pojawila i juz jest na stale, wiec niewiem co to oznacza heheh test powtorze za 5 dni a ten narazie trzymam bo wrazie jakby sie okazalo najlepsze to bym miala pamiatke a jak sie okaze ze znow sie nie udalo to wywale go:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zylki na piersiach widze ale to akurat u mnie normalne czesto je widze wiec niezaliczam to do objawow

  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, u mnie dzis 9 dni po owulacji. Zrobiłam beta HCG i wyszło 0.075 :( niestety. To pierwszy msc jak staramy sie o dziecko, a mialam juz nadzieje ze sie uda. Mam od tygodnia nabrzmiałe piersi, widoczne żyłki na nich. Dodam, iz nie wiem czy mialam je wczesniej ( nie zwracalam uwagi). Mam wzdęcia, jestem ospała, ale moze to pogoda, wczoraj dotknelam podburze i doslownie czułam jajniki. Dni plodne mialam od 10-tego, owulacja 14-tego. Myslicie ze za wczesnie zrobilam beta HCG ? prosze o odpowiedz:)

  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owulacja 16-tego, przepraszam. Tak wyliczyla mi polozna

  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaaaaa i dodam ze caly czas boli mnie brzuch

  • Kkjs Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 24 lutego 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy ktoś jeszcze tu zaglada ?
    Może któraś z was mi poradzi, ostatnia miesiączkę miałam 26.01.2019, dni płodne które mogłam zaobserwować na podstawie śluzu były 11,12,13 lutego ( wtedy śluz był najbardziej rozciągliwy ). Cykle mam zwykle mało regularne. Ostatnie odbywały się co około 29-30 dni. W tym cyklu odbył się stosunek bez zabezpieczenia, ale przerywany, jednak wiem, ze coś w środku mogło pozostać.
    Od 7 dnia po domniemanej owulacji mam kłucia lewego jajnika ( zwykle trwa chwile - lecz jest bardzo silne i zaraz przechodzi - zdarza się to kilka razy w ciągu dnia, teraz czuje jakby ćmiły delikatnie ), bol sutków oraz pojawienie się niewielkich żyłek oraz dzisiaj tj. 9 dzień po domniemanej owulacji wstałam rano i jest mi niedobrze. Boje się, ze większość objawów sobie wmawiam ( w poprzednich cyklach tez miałam podobnie, ale zawsze pojawiała się @ ). Jedyne co odróżnia ten cykl od pozostałych to te piersi. Testować się boje, bo już kiedyś jeden test pokazał 2 kreski a w ciąży nie byłam ...
    dziewczyny dajcie znać co o tym myślicie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Też to znam wmawianie sobie objawów a później i tak @ :/ co do objawów to ja w poprzedniej ciąży właśnie największą uwagę zwrocilam na sutki tak mnie bolaly że aż mnie wykrecalo. Ale niestety ciąża stracona rok temu. Piszesz o cyklach nieregularnych według mnie masz bardzo regularne :)

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ