X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 9 dpo - macie już jakieś objawy?
Odpowiedz

9 dpo - macie już jakieś objawy?

Oceń ten wątek:
  • liwia10 Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 13 września 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podzielcie się waszymi doświadczeniami. U mnie na ogól typowy ból miesiączkowy, wzdęcia, lekki ból piersi - jednak nie przez cały czas. Temperatura raz w górę, raz w dół i dużo białego, gęstego śluzu.

  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 14 września 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobnie, ból jak na @, dużo śluzu i ciągła niepewnosc :-)

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 15 września 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzis mam 9 dpo. moj sluzu jest mniej niz dwa dni temu ale za to lekko brazowy. poza tym bola mnie plecy i brzuch oraz ogolne rozdraznienie.

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję się tak samo jak przed każdą @. Czyli rozdrażnienie, płaczliwość, problemy ze snem i ból brzucha także nie nastawiam się na pozytywny test :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eghh...no mam tak samo...

  • ona0000 Koleżanka
    Postów: 33 12

    Wysłany: 20 września 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również mam to samo... teraz tylko zostało Nam czekać bo jeszcze za wcześnie na testowanie... Dacie rade czekać do dnia spodziewanego okresu czy wcześniej będziecie testować?

    Ewa z rajskiego drzewa lubi tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 20 września 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak mam :-P

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • karolca Przyjaciółka
    Postów: 76 30

    Wysłany: 21 września 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w normalnych cyklach nie mam żadnych objawów, w ciążowym było mi niedobrze, męczyła mnie zgaga, bolało podbrzusze w dość specyficzny sposób (okolice jajników), lekki ból piersi i krzyża.
    Po porodzie albo typowe pms albo nic mi nie dolega, teraz mam pierwszy (i ostatni) cykl staraniowy, zobaczymy czy coś z tego będzie.
    A, śluz kremowy ale prawie wcale go nie było. W środku uczucie ogromnego rozpulchnienia, inaczej niż przed okresem. Nie wiem jak szyjka, nie badałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2013, 13:10

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 23 września 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2015, 09:32

    Amaranta, czarownica_tea, Unlike, Martuś86 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dokładnie. Ja niby miałam dni płodne i kochałam się z mężem właśnie w ich trakcie, po 4 dniach wieczorem zaczął pobolewać mnie dół brzucha i prawy jajnik bardzo mnie kuł. Pomyślałam sobie ,że może to jest ta owulacja, którą zawsze odczuwam a z drugiej strony może to było zagnieżdżenie się jajeczka. dwa dni później zaczęły boleć mnie piersi (już mnie nie bolą są za to nabrzmiałe i mam uczucie bólu jak to zawsze przed okresem) okres mam dostać za tydzień. Minęło 7 dni od współżycia i postanowiłam rano zrobić test ciążowy nie wytrzymałam . Wyszedł negatywny a ja już wiem, że w tym miesiącu niestety ale okres mieć będę. eh trzeba będzie starać się dalej. To była nasza pierwsza próba starania się o dziecko, to dopiero początek drogi do starania się o nowe życie. Trzymam za Was kciuki:)

    Reni, Anna255, MILA lubią tę wiadomość

  • karolca Przyjaciółka
    Postów: 76 30

    Wysłany: 24 września 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Dziewczyny ja wiem, że trudno ale nie nakręcajcie się tak na ciąże.
    Te wszystkie objawy są normalne i bardzo wiele kobiet ma właśnie takie objawy między owu a @
    Psychika potrafi płatać figla.

    Ja od razu po zakończeniu płodnych wiedziałam, że się udało. Czułam sie zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Inny śluz (a raczej jego brak, później już nawet się nie badałam, bo było to okropnie nieprzyjemne). Do tego w środku nocy obudził mnie okropnie bolesny skurcz jajnika, bałam się, że mam atak wyrostka (ale bolało z lewej a nie z prawej strony). Zaczęła się totalna bezsebnność pomimo okropnego zmęczenia. Po prostu było inaczej. I ten ból brzucha, inny niż na okres. A, i całkowicie straciłam apetyty na słodycze.

    Modelka, Waniulka lubią tę wiadomość

  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 7 października 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie dzisiaj zrobilam test i wyszedl negatywny... Siodmy miesiac staran i nic. Jestem rozzalona i wsciekla, choc jeszcze sie ludze, ze moze to bylo za wczesniej (okres powinien przyjsc jutro), a z drugiej strony sama w to nie wierze. Mam wszystkiego dosc.
    W tym miesiacu bylismy z mezem w klinice leczenia nieplodonosci i pani doktor powiedziala, ze wszystko z nami w porzadku i, zebysmy jeszcze 3 miesiace probowali naturalnia, a ja mam dosc. Chce, zeby w koncu cos sie zaczelo dziac, a nie to wieczne czekanie...

    aY05p2.png
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 10 października 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis nie przejmuj sie ,wiem ze ciezko -sama to znam a autopsji ... moja kuzynka 10 miesiecy i ma zdrowa sliczna córeczke, ja juz ponad rok:( i nic, a moja kolezanka 4 lata a teraz ma juz dwojkke :)

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 10 października 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Pysia, teraz już się boję mieć jakiekolwiek nadzieje, żeby się nie wkręcać... Najgorsze jest to, że nie ma żadnej gwarancji, że się kiedykolwiek uda, więc dobrze jest wiedzieć, że jakieś pary też tak czekały, czekały i w końcu im wyszło.

    aY05p2.png
  • bajka_ Autorytet
    Postów: 368 454

    Wysłany: 10 października 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi do 9 dpo jeszcze trochę brakuje (dziś 16dc). Mam stymulowany cykl z clo i dostałam zastrzyk z pregnyl. Ovu była 10 lub 11dc. Wczoraj kłucie w jajnikach a dziś od rana jest mi niedobrze. Wiem, że te objawy mogą być spowodowane przez pregnyl, który dość długo utrzymuje się w organizmie po podaniu więc sie nie nakręcam.

    bajka_
    28.05 punkcja
    28.06 transfer
    7 dpt beta 107, 9 dpt beta 275, 13dpt 1836 :)
    26.07 pięknie bije serduszko :)

    p19u3e3k86t2qusv.png
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 10 października 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis 8 dni po. Pobolewaja mnie piersi, jajniki, skurcze macicy, bol w dole plecow, rano balo mi lekko niedobrze. Szyjka wysoko, dluga, twarda.

    Anija lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 10 października 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 9 dpo- straszny ból sutków- nie mogę spać na brzuchu i uwiera mnie stanik. Dużo śluzu (muszę wkładkę nosić), zmęczenie przepotworne a w nocy przewracanie z boku na bok i wstręt do kawy (ciągle jest dla mnie gorzka- a kawę uwielbiam) i kłucie w lewym jajniku (z lewego była ovu). Na razie ignoruję, bo się będę nakręcać a @ dopiero za 5 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2013, 13:16

    dxomcwa16q3sloop.png
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 10 października 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam to samo, 9 dzien , bol pleców, jajników ale to mi zwsze zwiastuje @ :(

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 11 października 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9dni po - test pozytywny aleeee - na tescie paskowym cien, dopiero na clearblue digital ( nie pokazuje kresek ) pokazalo plusik i 1-2 tydzien od zaplodnienia :D

    bajka_, martyna1989, rumburak lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!!

    Furia lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ