Forum W oczekiwaniu na testowanie 9 dpo - macie już jakieś objawy?
Odpowiedz

9 dpo - macie już jakieś objawy?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 stycznia 2014, 20:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka wrote:
    Do kitu jest to czekanie... boje się jutrzejszego pomiaru temperatury... jak znowu mi spadnie to już nie będę miała złudzeń, że się nie udało.
    Jeszcze do wczoraj bolały mnie piersi, a dzisiaj już nic. Ból minął i ani objawów na @ ani na ciąże
    ja mam dokładnie tak samo!!!

• K4lina Ekspertka

Wysłany: 6 stycznia 2014, 18:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane, moje obiawy są już obiawami @... brzuch wzdęty, lekko pobolewające podbrzusze + jajniki i piersi jak balony - ale tak mam zawsze przed @ apetyt tez mam :)

jovi81 lubi tę wiadomość

K
    Mój Aniołek 29.10.2013 [*] 6tc
    Mój Aniołek 7.05.2016 [*] 9 tc

relggu1r5ize5xx5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 stycznia 2014, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam i czekam i już mnie skręca, poszłabym jutro zrobić bete ale chyba za wcześnie jeszcze? :)

• rastafanka Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2014, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też boje się kolejnych pomiarów temperatury... A do testowania to już w ogóle nie wiem jak dociągnę... :)

l22ndf9hcnybk1rg.png
  • XxMoniaXx Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2014, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wytrzymałam, zrobiłam test 10 dpo. Wynik negatywny ale ja jakoś mam ogromne przeczucie ze jestem w ciąży. od 4 albo 5 dni boli mie podbrzusze, jajniki, ciągnie mnie tam .. ból jak na okres. wg ovu okres mam miec dopiero w sobote a z rguły jak miałam ból jak na okres to następnego dnia juz był. Dziewczyy zerknijcie na mój wykres. Jak myślicie czy moge miec jakas nadzieje :)
    efe6e97802c97898fa51e5ed247e1f0f.png

f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

10. 2018r. - c.b
  • sabunia Koleżanka

Wysłany: 6 stycznia 2014, 23:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx mam tak samo jak ty.te same objawy bol podbrzusza + bolesne piersi.test zrobilam dzisiaj j wynik byl negatywny. Miesiaczke tez powinnam dostac w sob.. :-(

• XxMoniaXx Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2014, 00:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko że mnie piersi nie bolą :( oj co to z nami będzie :(

KoloroweLove lubi tę wiadomość

f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

10. 2018r. - c.b
  • jovi81 Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2014, 09:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu nie skupiam się na objawach bo to jest jak wróżenie z fusów :) komfort psychiczny znacznie lepszy w tym cyklu przez to mam :)

weronika86 lubi tę wiadomość

https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • Coccolina Ekspertka

Wysłany: 7 stycznia 2014, 11:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja albo na dzisiaj, albo na jutro ma termin @. Od momentu owulacji cycki mnie bolą. Na dobre rozkręciły się około tygodnia po owu, od tamtego czasu z każdym dniem bolą coraz bardziej i są coraz większe - co akurat jest wielkim plusem, bo zwykle ze świeczką szukałam ich w staniku... :) W ogóle nie czuję się jakbym miała dostać okres. Nie wiem, dzisiaj robiłam rano test i negatywny... może jeszcze za wcześnie.... niby to 14 dpo, ale kto to tam wie?! Narazie czekam sobie na @....

85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • K4lina Ekspertka

Wysłany: 7 stycznia 2014, 20:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    ja nie wytrzymałam, zrobiłam test 10 dpo. Wynik negatywny ale ja jakoś mam ogromne przeczucie ze jestem w ciąży. od 4 albo 5 dni boli mie podbrzusze, jajniki, ciągnie mnie tam .. ból jak na okres. wg ovu okres mam miec dopiero w sobote a z rguły jak miałam ból jak na okres to następnego dnia juz był. Dziewczyy zerknijcie na mój wykres. Jak myślicie czy moge miec jakas nadzieje :)
    efe6e97802c97898fa51e5ed247e1f0f.png

Monia pewnie , że mozesz mieć! I trzymam kciuki mocno!! Ja tez już pogodzona że @ przyjdzie bo dziś masakrycznie się już czuję, ale + tego będzie taki, że to będzi emój nieliczny taki krótki cykl...bo normalnie to ok 40 dni miałam, a czuje ze jutro rano mnie dopadnie małpiata...

K

relggu1r5ize5xx5.png
  • K4lina Ekspertka

Wysłany: 7 stycznia 2014, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaW wrote:
    czekam i czekam i już mnie skręca, poszłabym jutro zrobić bete ale chyba za wcześnie jeszcze? :)

Beta po 8 dniach u mnie wyszła pozytywna, więc jak nie mozesz wytrzymać to idź, bedziesz wiedziała na czym stoisz ;-)

Ja już poprzysięgłam, że do termimu @ nie testuję...

K

relggu1r5ize5xx5.png
  • Agis Przyjaciółka

Wysłany: 7 stycznia 2014, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh a u mnie dopiero 7 dzień i zaczynam sie bać, że zaraz bedzie koniec :)
    Dziewczyny jak to jest z tym śluzem po owulacji...ja mam go jakieś mikroskopijne ilość....na ciąże to lepiej żeby był czy żeby go nie było?

f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 stycznia 2014, 21:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    K4lina wrote:
    Beta po 8 dniach u mnie wyszła pozytywna, więc jak nie mozesz wytrzymać to idź, bedziesz wiedziała na czym stoisz ;-)

Ja już poprzysięgłam, że do termimu @ nie testuję...

dziś wytrzymałam ale jutro już idę :) będzie jasne, abo tak albo nie.
    poprzednio w 10 dpo z krwi miałam pozytywny, teraz też mam cichą nadzieję...

K4lina lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 stycznia 2014, 21:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też na betę chyba polecę jutro bo mnie trafi... ale mam jakieś dobre przeczucie kochane ze się udało

K4lina lubi tę wiadomość

• agamemnon Znajoma

Wysłany: 8 stycznia 2014, 09:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koja wrote:
    Eh a u mnie dopiero 7 dzień i zaczynam sie bać, że zaraz bedzie koniec :)
    Dziewczyny jak to jest z tym śluzem po owulacji...ja mam go jakieś mikroskopijne ilość....na ciąże to lepiej żeby był czy żeby go nie było?
    To zalezy. Ja w ciąży byłam dwa razy, z czego raz poroniłam i za każdym razem już po owulacji pojawiał mi się gęsty biało-kremowy sluz i było go b.dużo aż do terminu @ i później też. Każdy jest inny, czytałam, ze dziewczyny nic nie miały i były w ciązy.

Agis lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 stycznia 2014, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam dziś, wynik <1, do tego spadła temp, więc raczej klops :( do tego żadnych objawów. a taką miałam nadzieję, że się tym razem uda i będzie ok :(

• K4lina Ekspertka

Wysłany: 8 stycznia 2014, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waniulka wrote:
    ja też na betę chyba polecę jutro bo mnie trafi... ale mam jakieś dobre przeczucie kochane ze się udało

No ja trzymam kciuki Kochana. Ja już poprzysięgłam, że robię betę w poniedziałek, bo na weekend mnie nie będzie i nie będe miała gdzie zrobić..a z siuśków nie wyjdzie jeszcze.. (ciekawe czy wytrzymam) hihi

K

relggu1r5ize5xx5.png
  • K4lina Ekspertka

Wysłany: 8 stycznia 2014, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaW wrote:
    byłam dziś, wynik <1, do tego spadła temp, więc raczej klops :( do tego żadnych objawów. a taką miałam nadzieję, że się tym razem uda i będzie ok :(

ściska ściskam i przytulam!!!

K

relggu1r5ize5xx5.png
  • Fipsik Autorytet

Wysłany: 9 stycznia 2014, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 9dpo, od wczoraj ciągnie mnie coś w macicy i piersi mnie tak bolą, że śpię w staniku. Mam nadzieję, że to ciąża, a nie że teraz będzie tak co miesiąc przed @

c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • e3w3a Przyjaciółka

Wysłany: 9 stycznia 2014, 17:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki! Jestem kilka dni po owulacji i 3 dzień boli mnie lewy jajnik, dziś to już jest nie do wytrzymania kłuje okropnie ciężko chodzić a przy siusianiu to już nie wspominam;/ do tego jestem wzdęta - brzuch jak balon. Jestem po poronieniu i w tym cyklu postaraliśmy się o dzidziusia jesli to objaw wczesnej ciąży to jestem w stanie wytrzymać każdy ból! Czy któraś z was ma lub miała podobnie?

enopka
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego