X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 9 dpo - macie już jakieś objawy?
Odpowiedz

9 dpo - macie już jakieś objawy?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka wrote:
    Do kitu jest to czekanie... boje się jutrzejszego pomiaru temperatury... jak znowu mi spadnie to już nie będę miała złudzeń, że się nie udało.
    Jeszcze do wczoraj bolały mnie piersi, a dzisiaj już nic. Ból minął i ani objawów na @ ani na ciąże
    ja mam dokładnie tak samo!!!

  • K4lina Ekspertka
    Postów: 134 129

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane, moje obiawy są już obiawami @... brzuch wzdęty, lekko pobolewające podbrzusze + jajniki i piersi jak balony - ale tak mam zawsze przed @ apetyt tez mam :)

    jovi81 lubi tę wiadomość

    K
    Mój Aniołek 29.10.2013 [*] 6tc
    Mój Aniołek 7.05.2016 [*] 9 tc

    relggu1r5ize5xx5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam i czekam i już mnie skręca, poszłabym jutro zrobić bete ale chyba za wcześnie jeszcze? :)

  • rastafanka Autorytet
    Postów: 304 445

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też boje się kolejnych pomiarów temperatury... A do testowania to już w ogóle nie wiem jak dociągnę... :)

    l22ndf9hcnybk1rg.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wytrzymałam, zrobiłam test 10 dpo. Wynik negatywny ale ja jakoś mam ogromne przeczucie ze jestem w ciąży. od 4 albo 5 dni boli mie podbrzusze, jajniki, ciągnie mnie tam .. ból jak na okres. wg ovu okres mam miec dopiero w sobote a z rguły jak miałam ból jak na okres to następnego dnia juz był. Dziewczyy zerknijcie na mój wykres. Jak myślicie czy moge miec jakas nadzieje :)
    efe6e97802c97898fa51e5ed247e1f0f.png

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • sabunia Koleżanka
    Postów: 34 23

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx mam tak samo jak ty.te same objawy bol podbrzusza + bolesne piersi.test zrobilam dzisiaj j wynik byl negatywny. Miesiaczke tez powinnam dostac w sob.. :-(

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko że mnie piersi nie bolą :( oj co to z nami będzie :(

    KoloroweLove lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu nie skupiam się na objawach bo to jest jak wróżenie z fusów :) komfort psychiczny znacznie lepszy w tym cyklu przez to mam :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja albo na dzisiaj, albo na jutro ma termin @. Od momentu owulacji cycki mnie bolą. Na dobre rozkręciły się około tygodnia po owu, od tamtego czasu z każdym dniem bolą coraz bardziej i są coraz większe - co akurat jest wielkim plusem, bo zwykle ze świeczką szukałam ich w staniku... :) W ogóle nie czuję się jakbym miała dostać okres. Nie wiem, dzisiaj robiłam rano test i negatywny... może jeszcze za wcześnie.... niby to 14 dpo, ale kto to tam wie?! Narazie czekam sobie na @....

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • K4lina Ekspertka
    Postów: 134 129

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    ja nie wytrzymałam, zrobiłam test 10 dpo. Wynik negatywny ale ja jakoś mam ogromne przeczucie ze jestem w ciąży. od 4 albo 5 dni boli mie podbrzusze, jajniki, ciągnie mnie tam .. ból jak na okres. wg ovu okres mam miec dopiero w sobote a z rguły jak miałam ból jak na okres to następnego dnia juz był. Dziewczyy zerknijcie na mój wykres. Jak myślicie czy moge miec jakas nadzieje :)
    efe6e97802c97898fa51e5ed247e1f0f.png


    Monia pewnie , że mozesz mieć! I trzymam kciuki mocno!! Ja tez już pogodzona że @ przyjdzie bo dziś masakrycznie się już czuję, ale + tego będzie taki, że to będzi emój nieliczny taki krótki cykl...bo normalnie to ok 40 dni miałam, a czuje ze jutro rano mnie dopadnie małpiata...

    K
    Mój Aniołek 29.10.2013 [*] 6tc
    Mój Aniołek 7.05.2016 [*] 9 tc

    relggu1r5ize5xx5.png
  • K4lina Ekspertka
    Postów: 134 129

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaW wrote:
    czekam i czekam i już mnie skręca, poszłabym jutro zrobić bete ale chyba za wcześnie jeszcze? :)


    Beta po 8 dniach u mnie wyszła pozytywna, więc jak nie mozesz wytrzymać to idź, bedziesz wiedziała na czym stoisz ;-)

    Ja już poprzysięgłam, że do termimu @ nie testuję...

    K
    Mój Aniołek 29.10.2013 [*] 6tc
    Mój Aniołek 7.05.2016 [*] 9 tc

    relggu1r5ize5xx5.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh a u mnie dopiero 7 dzień i zaczynam sie bać, że zaraz bedzie koniec :)
    Dziewczyny jak to jest z tym śluzem po owulacji...ja mam go jakieś mikroskopijne ilość....na ciąże to lepiej żeby był czy żeby go nie było?

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K4lina wrote:
    Beta po 8 dniach u mnie wyszła pozytywna, więc jak nie mozesz wytrzymać to idź, bedziesz wiedziała na czym stoisz ;-)

    Ja już poprzysięgłam, że do termimu @ nie testuję...

    dziś wytrzymałam ale jutro już idę :) będzie jasne, abo tak albo nie.
    poprzednio w 10 dpo z krwi miałam pozytywny, teraz też mam cichą nadzieję...

    K4lina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też na betę chyba polecę jutro bo mnie trafi... ale mam jakieś dobre przeczucie kochane ze się udało

    K4lina lubi tę wiadomość

  • agamemnon Znajoma
    Postów: 20 12

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koja wrote:
    Eh a u mnie dopiero 7 dzień i zaczynam sie bać, że zaraz bedzie koniec :)
    Dziewczyny jak to jest z tym śluzem po owulacji...ja mam go jakieś mikroskopijne ilość....na ciąże to lepiej żeby był czy żeby go nie było?
    To zalezy. Ja w ciąży byłam dwa razy, z czego raz poroniłam i za każdym razem już po owulacji pojawiał mi się gęsty biało-kremowy sluz i było go b.dużo aż do terminu @ i później też. Każdy jest inny, czytałam, ze dziewczyny nic nie miały i były w ciązy.

    Agis lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam dziś, wynik <1, do tego spadła temp, więc raczej klops :( do tego żadnych objawów. a taką miałam nadzieję, że się tym razem uda i będzie ok :(

  • K4lina Ekspertka
    Postów: 134 129

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waniulka wrote:
    ja też na betę chyba polecę jutro bo mnie trafi... ale mam jakieś dobre przeczucie kochane ze się udało

    No ja trzymam kciuki Kochana. Ja już poprzysięgłam, że robię betę w poniedziałek, bo na weekend mnie nie będzie i nie będe miała gdzie zrobić..a z siuśków nie wyjdzie jeszcze.. (ciekawe czy wytrzymam) hihi

    K
    Mój Aniołek 29.10.2013 [*] 6tc
    Mój Aniołek 7.05.2016 [*] 9 tc

    relggu1r5ize5xx5.png
  • K4lina Ekspertka
    Postów: 134 129

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaW wrote:
    byłam dziś, wynik <1, do tego spadła temp, więc raczej klops :( do tego żadnych objawów. a taką miałam nadzieję, że się tym razem uda i będzie ok :(

    ściska ściskam i przytulam!!!

    K
    Mój Aniołek 29.10.2013 [*] 6tc
    Mój Aniołek 7.05.2016 [*] 9 tc

    relggu1r5ize5xx5.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 9dpo, od wczoraj ciągnie mnie coś w macicy i piersi mnie tak bolą, że śpię w staniku. Mam nadzieję, że to ciąża, a nie że teraz będzie tak co miesiąc przed @

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • e3w3a Przyjaciółka
    Postów: 82 28

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki! Jestem kilka dni po owulacji i 3 dzień boli mnie lewy jajnik, dziś to już jest nie do wytrzymania kłuje okropnie ciężko chodzić a przy siusianiu to już nie wspominam;/ do tego jestem wzdęta - brzuch jak balon. Jestem po poronieniu i w tym cyklu postaraliśmy się o dzidziusia jesli to objaw wczesnej ciąży to jestem w stanie wytrzymać każdy ból! Czy któraś z was ma lub miała podobnie?

    enopka
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ