X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 9 dpo - macie już jakieś objawy?
Odpowiedz

9 dpo - macie już jakieś objawy?

Oceń ten wątek:
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agamemnon wrote:
    To zalezy. Ja w ciąży byłam dwa razy, z czego raz poroniłam i za każdym razem już po owulacji pojawiał mi się gęsty biało-kremowy sluz i było go b.dużo aż do terminu @ i później też. Każdy jest inny, czytałam, ze dziewczyny nic nie miały i były w ciązy.


    Czyli nie mam sie co martwić moim brakiem śluzu...u mnie 9 dzien..podbrzusze boli, piersi też ..zrobilam sie nerwowa jak przed @..dobrze ze chociaz tempka nadal wysoko

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Kora Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez dzisiaj wypada mi 9 dpo, i tak samo mam jak Ty Koja. Nie mam śluzu ale za to lekki ból piersi,ból lewego jajnika,ból krzyża aż do kości ogonowej nerwowość i zmęczenie. Wczoraj miałam takie dziwne uczucie jakby mnie dopadło zapalenie pęcherza. Nie bolało mnie jak chodziłam sikać tylko czułam ten ból tam w środku. Po godzinie przestało. I mam delikatne skurcze pochwy.

  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh u mnie 13 dpo...lekki spadek tempki, ból piersi i mocny ból jak na okres. Ovu mi pokazuje ze @ ma być jutro ...jak jakims cudem tempka nie podskoczy to chyba tak bedzie ;/

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Kora Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak tam Koja? u mnie @ ma być w czwartek ale żadnego bólu na @ nie mam.. tylko straszne skurcze w podbrzuszu , boli mnie lewy jajnik i kręgosłup..

  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie tempka dziś podskoczyła zamiast spaść :) Okresu brak, jajniki i piersi mnie bola i poddenerwowana jestem :) Boje sie zrobić test żeby znowu nie zobaczyć jednej kreski

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • e3w3a Przyjaciółka
    Postów: 82 28

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie bolą jajniki, brzuch i kręgosłup. Ból brzucha jest porównywalny do tego przed @, ale nigdy po owulacji nie miałam tak silnego bólu jajników przez 4 dni

    enopka
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia :)

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 15 dpo i test negatywny :) bol jajnikow i krzyża pierwszy raz mam takie objawy przed @ i znowu lekki spadek tempki

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • jessieq Koleżanka
    Postów: 56 30

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie owu miałam 5 stycznia. Od 10 stycznia miałam jakby skurcze macicy. Od 10.01 zaczęły mnie boleć piersi temperatura 37 i do 11.01 miałam ból brzucha i skurcze macicy. Wczoraj 13.01 bolał mnie strasznie lewy jajnik, ale wieczorem przestały mnie boleć zupełnie piersi. Dzisiaj rano wstałam i temperatura spadła mi do 36,9, piersi już niestety nie bolą. Co to może być? Wydawało mi się wcześniej, że mam twardy brzuchol. Teraz już jest jakby normalny zastanawia mnie to, czy któraś miała podobnie?:)

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dość gwałtowny spadek w 5 dpo i też nie wiem czy to coś oznacza (pewnie nie), bo nigdy nic nie jest pewne... Ale jakieś takie skurcze miałam właśnie w tym 5 dpo i ból jajników.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2014, 18:41

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jessieg ja tak miałam w zeszłym cyklu i nie oznaczało to nic, @ przylazła normalnie.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez 9dpo- tylko lekkie pikanie jajnikow ale bardzo rzadko, lekkie mdlosci ale ja mam zawsze mdlosci przy owulacji i przed @ jak mi cos hormony skacza to od razu mdlosci... i cyce pelne, i nic wiecej...szyjka wysoko, miekka i zamknieta, sluzu duzo od wczoraj, bardzo lepki i bialy jak snieg. Bardzo gesty.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Czerwony Kapturek Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja tez 9dpo i sluz mam ale malo i wyglada jak kulki budyniu smietankowego:p przed owulacja zaczol bolec brzuch i boli do teraz i mam wrażliwą pochwe. Od dwoch dni czuje sie bardziej rzeska niz przedtem. Ale za to rano budzę się i mam ochotę dalej spac. Mdlosci, odbijanie. Pierwszy w zyciu moj pierwszy taki okres... Moze wrescie spelni sie moje marzenie:)

  • e3w3a Przyjaciółka
    Postów: 82 28

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam taki problem który nie daje mi spokoju.Cykle mam zazwyczaj 28 dniowe. Jednak po poronieniu @ dostałam po 33 dniach wtedy rozpoczął się kolejny cykl i zaczeliśmy starania. Jak powinnam wyznaczać dni płodne i owulacje? Wg 28 dniowych cykli które mam zazwyczaj, czy tego ostatniego?

    enopka
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś skok, ale nie wiem czy to nie przeziębienie...

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0b8f1c2308800a3d5dc0998b1c9b6fde.png

  • Anhe Autorytet
    Postów: 442 204

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie @ powinna być 3 dni temu :)
    Z niecierpliwością czekam na jutrzejszą wizytę u gina ! :D

    Ida, Unlike, Gajka lubią tę wiadomość

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :) Daj znać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 16:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co ja mam powiedziec? Tylko jedno serducho :) , dzis 8 dpo a z objawow to mocno bolacy brzuch jak na @ , bol lewego jajnika i miednicy, za 6 dni sie okaze czy trafione

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ