X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • Ciżemka Przyjaciółka
    Postów: 162 25

    Wysłany: 11 marca 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali Ty wiesz jak pokrzepić człowieka :D :*
    Już nie miałam sił wczoraj pisać bo po całym dniu włączył mi się syndrom walking dead :P. Już jestem po pobraniu krwi, kurczę jestem niczym brzoskwinia -jedno ukłucie i już siniak xD. 6 próbówek wzięła skubana :| więc trzymać kciuki żeby nic nie znaleźli! Jeśli chodzi o wizytę u hematologa to zgodził się z kliniką i ginekologiem żeby poszperać w badaniach w kierunku niedoboru antykoagulantów i zespołu antyfosfolipidowego więc jutro kolejne i ostatnie już pobranie jeśli chodzi o mnie. Potem już tylko genetyka mi chyba zostanie do przebadania jak badania krwi będą prawidłowe :)

    ninkali lubi tę wiadomość

    2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
    2019- transfer 2 zarodków UDANY
    E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
    + 1 ❄️ w banku

    Na jesień zabieramy naszego Śnieżka 🥰
    🔜🤰🏼❓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciżemka wrote:
    ninkali Ty wiesz jak pokrzepić człowieka :D :*
    Już nie miałam sił wczoraj pisać bo po całym dniu włączył mi się syndrom walking dead :P. Już jestem po pobraniu krwi, kurczę jestem niczym brzoskwinia -jedno ukłucie i już siniak xD. 6 próbówek wzięła skubana :| więc trzymać kciuki żeby nic nie znaleźli! Jeśli chodzi o wizytę u hematologa to zgodził się z kliniką i ginekologiem żeby poszperać w badaniach w kierunku niedoboru antykoagulantów i zespołu antyfosfolipidowego więc jutro kolejne i ostatnie już pobranie jeśli chodzi o mnie. Potem już tylko genetyka mi chyba zostanie do przebadania jak badania krwi będą prawidłowe :)
    Ciżemka, Brzoskwinko :D no to Ci upuścili morze krwi:P wpadłaś w ręce wampirkow! Teraz cierpliwość i zobaczysz samo to że szukają! Znajdą, wyleczą i będzie dziecko! Pomysl tak! Choc udalo się w tę ciążę zajść. To skoro tak a mają podleczyć Ciebie, to za jakiś czas będziesz miała zdrową ciążę!!!! Wszystko przed Tobą!!! Po poronieniu każdym,w każdym czasie człowiek czuje się tragicznie i przezywa stratę! Mi pomoglo, kiedy bylo bardzo źle napisanie listu do mojego dzieci i spalenie listu. Pożegnałam się z emocjami. Może nie przeszlo od razu, ale pomoglo pożegnać pewien etap. Kochana przed Tobą perspektywy!!! Bedzie dobrze!!! Wcinaj czekoladę, pij dużo by Ci po tych pobraniach lepiej było!!!! :-* i zawsze pisz jak Ci źle!!!!

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • Trapa Przyjaciółka
    Postów: 91 30

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciżemka- w 33 dniu cyklu. czyli 7 dni po spodziewanej miesiączce.

    Ania

  • Ciżemka Przyjaciółka
    Postów: 162 25

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy podobny cykl i w podobnym terminie miałyśmy owulację, niestety ale moim zdaniem poniżej 1.2 nie wykazuję nic. Ale oczywiście lepiej się upewnić!i moja historia jest tego przykładem. Zrób jak masz możliwość jeszcze raz betę, jak nic nie przyrośnie to będziesz miała pewność a jak coś urośnie to bym udała się do lekarza i wtedy wykluczała pozamaciczną lub źle rozwijającą się ciąże bo na ten dzień powinna być już dużo dużo większa wartość.

    2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
    2019- transfer 2 zarodków UDANY
    E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
    + 1 ❄️ w banku

    Na jesień zabieramy naszego Śnieżka 🥰
    🔜🤰🏼❓
  • Trapa Przyjaciółka
    Postów: 91 30

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jak najszybciej zrobic bete czy poczekac jeszcze z tydzien?

    Ania

  • Ciżemka Przyjaciółka
    Postów: 162 25

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem nie trzeba czekać bo już teraz będziesz wiedziała czy przyrosło

    2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
    2019- transfer 2 zarodków UDANY
    E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
    + 1 ❄️ w banku

    Na jesień zabieramy naszego Śnieżka 🥰
    🔜🤰🏼❓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny bo tak troche problem mam w tym temacie
    powiedzcie mi czy np bhcg robione 7dni od mniemanej owulacji(która się wogóle przesunela) wyszla negatywna. dzien po becie tj wczoraj (31dc owu prawdopodobnie była 22-23dc) dostałam jednorazowego śluzu z domieszką krwi trwało to moment zauwazone tylko rano 1raz/. Czy są jakieś szanse? powtórzyć test?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2016, 08:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogło być za wcześnie. Poczekaj 2-3 dni i powtórz :)

    Foczka lubi tę wiadomość

  • Doronia89 Koleżanka
    Postów: 81 7

    Wysłany: 11 marca 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Witajcie dziewczyny bo tak troche problem mam w tym temacie
    powiedzcie mi czy np bhcg robione 7dni od mniemanej owulacji(która się wogóle przesunela) wyszla negatywna. dzien po becie tj wczoraj (31dc owu prawdopodobnie była 22-23dc) dostałam jednorazowego śluzu z domieszką krwi trwało to moment zauwazone tylko rano 1raz/. Czy są jakieś szanse? powtórzyć test?

    Przynajmniej po 10 dniach powinnaś zrobić bhcg

  • Trapa Przyjaciółka
    Postów: 91 30

    Wysłany: 12 marca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziekuje Wam bardzo za pomoc. Niestety dostalam okresu. Lekarz przypisal mi Luttagen. Jeden dzien brania i juz wszystko jasne. To nie byl.nasz czas.

    Ania

  • Doronia89 Koleżanka
    Postów: 81 7

    Wysłany: 12 marca 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi, ja dziś też dostałam @ ;/ Ale nic nowy cykl nowe mozliwości, od poniedziałku biorę clo i znowu inseminacja

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 12 marca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, potrzebuję rady.

    Jestem w 22dc, owu była w 13dc, od potencjalnego zapłodnienia minęło 10 dni. Cykle mam krótkie (26 dni). Nie wytrzymałam i poszłam na betę, bo mam pewne objawy, których wcześniej nie było. Wynik negatywny, <0,1. Czy skoro do okresu zostało jeszcze 5 dni, to jest szansa, że testowałam za wcześnie i hcg wzrośnie? Czy też uznać, że się nie udało i spisać ten cykl na straty :(

  • Foczka Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 12 marca 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia85 wrote:
    Dziewczyny, potrzebuję rady.

    Jestem w 22dc, owu była w 13dc, od potencjalnego zapłodnienia minęło 10 dni. Cykle mam krótkie (26 dni). Nie wytrzymałam i poszłam na betę, bo mam pewne objawy, których wcześniej nie było. Wynik negatywny, <0,1. Czy skoro do okresu zostało jeszcze 5 dni, to jest szansa, że testowałam za wcześnie i hcg wzrośnie? Czy też uznać, że się nie udało i spisać ten cykl na straty :(


    Dziewczyny no odpuścice tą betę czekajcie na termin @ i dopiero jak przyjdzie spisujemy na straty... dopóki @ nie ma, wszystko się mogło zdarzyć, po co stresować się czy test czy beta za wcześnie czy za późno... naprawdę rani nas to zamiast pomóc. Nic na straty, betę odpuść i czekaj na termin @, wtedy będzie jasne. A to już chyba niedługo, co??

    Ciżemka lubi tę wiadomość

    Foczka
  • LichaKicha Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 12 marca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszłam na betę 10 dni po owulacji, i było 7,15 rosnące. Jak w 10-12 dni po owu i potencjalnym zapołodnieniu masz betę mniej niż 1, to ja bym się nie czarowała, cudownie nie urośnie. Powinno być ze 4-5.

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 13 marca 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tego się obawiam. Też mi się wydawało, że na tym etapie powinno chociaż minimalnie rosnąć. Czekam jeszcze oczywiście kilka dni do @, ale raczej sobie szans już nie daję... Dzięki za opinie dziewczyny!

  • KamKaKam Koleżanka
    Postów: 55 26

    Wysłany: 13 marca 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali wrote:
    Rety KamKaKam, udało się? Super! A długo się staraliście? A czy u Was też było na zasadzie "wyluzowaliśmy" i zaskoczyło? :)

    Tak ja nerwowo wysiadłam. Powiedziałam sobie dość i znalazłam ośrodek adopcyjny i stwierdziliśmy z mężem ze pojedzie dowiedziec sie co i jak. Z racji remontu planowanego na wakacje postanowiliśmy ze pojedziemy tam we wrześniu żeby mieć czyste i niezaprzątnięte głowy. To by czerwiec. W lipcu zaszlam donosiłam. Mam 2 letniego synka. Nie jest różowo bo jestesmy na etapie diagnozowania u mojego dziecka nawrotowych gorączek ale to Pikus sa o wiele gorsze choroby. Staraliśmy sie 2 lata

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2016, 10:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KamKaKam wrote:
    Tak ja nerwowo wysiadłam. Powiedziałam sobie dość i znalazłam ośrodek adopcyjny i stwierdziliśmy z mężem ze pojedzie dowiedziec sie co i jak. Z racji remontu planowanego na wakacje postanowiliśmy ze pojedziemy tam we wrześniu żeby mieć czyste i niezaprzątnięte głowy. To by czerwiec. W lipcu zaszlam donosiłam. Mam 2 letniego synka. Nie jest różowo bo jestesmy na etapie diagnozowania u mojego dziecka nawrotowych gorączek ale to Pikus sa o wiele gorsze choroby. Staraliśmy sie 2 lata
    Dziękuję za odpowiedź! A co do synka, to trzymam kciuki oby wszystko dobrze się skończyło i rósł zdrowy :)

    Szyszka1, KamKaKam lubią tę wiadomość

  • KamKaKam Koleżanka
    Postów: 55 26

    Wysłany: 13 marca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekujemy bedzie dobrze tylko taką wersję przyjmuję.:)

  • Lila30 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzień po spodziewane @ beta 49. Czy już się mogę cieszyć?

  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście! Gratulacje :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ