X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 7 marca 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cizemka powodzenia;) ja chyba polecę na bete w piątek. . Albo zrobię test..

    Brychta
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 8 marca 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj wyliczył ze faktycznie się Pospieszylam z ta beta.. ostatnie przytulanki było 26 lutego. 14 dni minie w piątek 11 marca i wtedy też wypada mi okres. Wczoraj czyli 5 dni przed @ beta 2.83. Chyba jednak się Pospieszylam. Dziewczyny kiedy powtórzyć? Jeśli nie dostane @

    Brychta
  • jatoja2 Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 8 marca 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny zrobilam dzis bhcg, dzis wypadlby 1 dzien 5 tc i wynik to 232.0 ml U/ml, czy to nie za nisko? Poprzednia ciaze poronilam w 9 tyg, ale badanie w tym samym czasie dalo wynik 4334.1, boje sie czy wszystko jest dobrze...

    gann9n735l7aaspf.png
  • Doronia89 Koleżanka
    Postów: 81 7

    Wysłany: 8 marca 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)
    Jestem tu nowa i jestem w kropce ;/;/
    25.02.2016 miałam inseminacje, dzień wcześniej podany Pregnyl 2 x 500.
    Staramy się z mężem od 2 lat, to była nasz pierwsza inseminacja i bardzo mi zależy żeby się udało ale z tego co wynikło chyba nic z tego. Proszę doradzcie, 9 dni po inseminacji zrobiłam bete i wyszła 10,5 a norma jestto od 5,8 w w zwyż ciąża, po 2 dniach zrobiłam bete i wyszło 4,23 i nie wiem co myslec, lekarz kazał powtórzyć za 3 dni ale 10.03 mam dostać @ i brzuch mnie nawet pobolewa jak na okre także chyba nie ma już na co liczyc. Miałyście podobne sytuację? Moim zdaniem pierwsza beta to wynik po pregnylu ;//

    ninkali lubi tę wiadomość

  • Doronia89 Koleżanka
    Postów: 81 7

    Wysłany: 8 marca 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciżemka ty miałaś ta bete 4 z czymś w którym dniu cyklu?

  • Ciżemka Przyjaciółka
    Postów: 162 25

    Wysłany: 8 marca 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam 13dpo 4,23. Moim zdaniem jak beta jest blisko 5 to warto zrobić jeszcze raz dla pewności czy przyrasta.

    Jatoja2 , radzę nie porównywać wyników z poprzednimi ciążami bo wywołują mętlik gdyż każda ciąża jest inna i nie koniecznie hormony będą przyrastać w takim samym stopniu co w pierwszej. Polecam zrobić jeszcze raz w celu oceny jak % przyrasta beta. Jak poniżej normy wtedy skonsultować wynik z lekarzem.

    jatoja2, Doronia89 lubią tę wiadomość

    2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
    2019- transfer 2 zarodków UDANY
    E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
    + 1 ❄️ w banku

    Na jesień zabieramy naszego Śnieżka 🥰
    🔜🤰🏼❓
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 8 marca 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 13dpo betę 7,8

    Doronia89 lubi tę wiadomość

  • jatoja2 Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 8 marca 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Cizemka, zrobie bete za dwa dni i porownam

    gann9n735l7aaspf.png
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 9 marca 2016, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja teraz się tak zastanawiam bo w miesiąc temu byłam w 3 tyg ciąży i poronilam samoistnie. I może ta beta 2.8 to pozostałość tamtego. Chociaż lekarz powiedział podczas badania ze wszystko dobrze poszło. . Teraz to już zglupialam. Coulice dzuewczyny

    Brychta
  • Doronia89 Koleżanka
    Postów: 81 7

    Wysłany: 9 marca 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm już sama nie wiem co myśleć, nie robie sobie nadziei, poczekam do jutra na @ jak nie będzie to wtedy będę myśleć;/

  • JustynaN Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny!

    Opiszę krótko moja sytuację:
    Okres mialam 23.01 potem 6.02 znowu dostałam, prawdopodobnie to był również okres bo trwał 7 dni i różnił się tylko tym, że mniej mnie bolalo. Przy cyklach około 30dniowych, trochę się zmartwilam, ze ten przyszedł po 15 dniach... Dziwnie się czulam pod koniec lutego, strasznie zmeczona, piersi mi bolaly okrutnie, w zasadzie do teraz tak jest. Zrobiłam testy ciazowe- 2 pozytywne. 3.03 beta 116.3 a 7.03- 820.7. Myslicie, że przyrost jest prawidłowy? Strasznie się martwie, gdyż próbujemy od praktycznie 2 lat... A wczoraj (8.03) byłam u ginekologa i nic nie widzi, nawet pęcherzyka. Czy wszystko jest w porządku?

  • Doronia89 Koleżanka
    Postów: 81 7

    Wysłany: 9 marca 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaN piękny przyrost, gratulację :)

  • JustynaN Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 marca 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myślisz, że to, że lekarz nic na USG nie widział nic nie znaczy? Tyle się naczytalam o ciąży pozamacicznej, że szok...

  • Doronia89 Koleżanka
    Postów: 81 7

    Wysłany: 9 marca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który masz dziś dzień cyklu?

  • JustynaN Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 marca 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Licząc od 6.02 będzie to 33 dzien cyklu, z tym że tak jak napisalam wyżej ten okres nadszedł po 15 dniach, co było dziwne.

  • Doronia89 Koleżanka
    Postów: 81 7

    Wysłany: 9 marca 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to odpowiada 4 tydzień ciąży, możliwe że lekarz jeszcze nic nie widział, najpeiej idz w 6 tygodniu, wtedy będziesz miała potwierdzenie ;)

  • JustynaN Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 marca 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak też zrobię, dzięki wielkie:)

  • Doronia89 Koleżanka
    Postów: 81 7

    Wysłany: 9 marca 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia :)

  • Doronia89 Koleżanka
    Postów: 81 7

    Wysłany: 9 marca 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciżemka jak u ciebie sytuacja wygląda?

  • Ciżemka Przyjaciółka
    Postów: 162 25

    Wysłany: 9 marca 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie w klinice. Wyszła u mnie ciąża pozamaciczna stąd niski przyrost bety. Teraz odstawiam leki żeby organizm sam się oczyścił. Dostałam też skierowanie do hematologa żeby zbadać krzepliwość krwi bo tutaj mogę mieć problem skoro jedna ciąża nie rozwijała się prawidłowo i pod koniec I trymestru nie było akcji serca a druga okazała się pozamaciczna. Gdzieś we mnie może leżeć problem i trzeba to zbadać bo mogę robić sobie inseminacje ale nie koniecznie będę mogła te ciąże utrzymać:/. Trzymam kciuki za Was dziewczyny i życzę samej pozytywnej bety ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2016, 15:26

    2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
    2019- transfer 2 zarodków UDANY
    E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
    + 1 ❄️ w banku

    Na jesień zabieramy naszego Śnieżka 🥰
    🔜🤰🏼❓
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ