X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane, mam dzisiaj 42 dc, jestem po porannym testowaniu- negatywny wynik. Jeśli nie dostanę do poniedziałku, to lecę na Beta HCG. Od 4 dni pobolewa mnie dziwnie w podbrzuszu, nie jest to silny ból ale towarzyszy mi prawie cały dzień. Trzymajcie kciuki oby się powiodło.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaByd86, a ile cykle Twoje mają dni? I ile od owu? Trzyma kciuki! Ja też idę testować w pon na krew.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje cykle to 31-32 dni

  • KamKaKam Koleżanka
    Postów: 55 26

    Wysłany: 5 marca 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciżemka suuuper!!!! wierzę że beta skoczyła musiała skoro test wykrywa !!!! ale mocno trzymam kciuki !!!

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 5 marca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciżemka- super !!! Daj od razu znać jaki wynik bety !!! Trzymam kciuki kochana !!

    Ninkali- nie załamuj się, test sikany to nie jest taki czuły, idź w pon na bete może wyjść że jednak się udało !! :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda!!! Dziękuję :-*


    AniaByd86- może coś się udało :) długo się spóźnia! Może beta coś pokaże. :D kciuki!!!

    AniaByd86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali oby Twoje kciuki przyniosły efekt :) ile kosztują testy Beta HCG w Waszych miastach? Bo w Bydgoszczy ponoć 67zł. Zastanawiam się czy to prawda.

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 5 marca 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 29 zł Kraków

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 50 zł. Ale to może też zależy od laboratorium... AniaByd86, musi być dobrze, skoro się starasz, długo cyklu nie ma... :) Mojej kuzynce też do czterdziestego dnia testy nic nie pokazywały, a potem bum i się okazało, ze na hcg wyszło :) Czyli co obie testujemy w pon? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was po Luteinie ma mocno bolące piersi?:( nie wiem czy luteina, czy ewentualne coś... ale mocniej boli niż zwykle.

  • Ciżemka Przyjaciółka
    Postów: 162 25

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, beta wyszła 10,27 - przyrosła ale ten przyrost jest poniżej normy. Plamienie a raczej krwawienie dalej jest i brzuch boli. Czekam do poniedziałku i zobaczymy co dalej :(

    2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
    2019- transfer 2 zarodków UDANY
    E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
    + 1 ❄️ w banku

    Na jesień zabieramy naszego Śnieżka 🥰
    🔜🤰🏼❓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciżemka, a może uda Ci się pojechać teraz na pogotowie. Najlepiej zadzwonić i zapytać gdzie ginekolog ma dyżur pod 999 i w Twojej okolicy Ci powiedzą. Moja przyjaciółka tak miała, szybko na pogotowie tam dali jej leki i obserwacja. Dzięki temu wszystko dobrze się skończyło. Ja przepraszam nie chce Ciebie stresować. Chce pomóc i móc znaleźć jakieś rozwiązanie. U mnie w rodzinie kobiety przez czasem 2-3mce mają okres mimo ciąży.

  • Ciżemka Przyjaciółka
    Postów: 162 25

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na pogotowiu dzisiaj, zrobił usg ale nic nie widać bo tak wczesna to ciąża. Miałam przyjąć x4 luteine, czekać i leżeć

    2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
    2019- transfer 2 zarodków UDANY
    E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
    + 1 ❄️ w banku

    Na jesień zabieramy naszego Śnieżka 🥰
    🔜🤰🏼❓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz skurcze? A w poniedziałek możesz nie iść do pracy? A który to może być tydzień? Jeśli lekarz kazał leżeć to może mąż do przytulania i starać się nie bać :) Ciżemka wierzę, że WSZYTKO będzie dobrze!

  • LichaKicha Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninkali - owulację miałam 19.02, pierwszy pozytywny test wyszedł mi bodajże 01.03 czy 02.02- z bardzo bladą kreską. Teraz niezależnie od pory dnia - dwie, w pierwszej ciąży też szybko mi wychodziło.

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 5 marca 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciżemka !!! Jestem z Tobą Kochana !! Będzie dobrze, nie stresuj się tylko za bardzo, bo to jeszcze gorzej będzie. Kiedy idziesz na jakąś kontrole lub na bete znów?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LichaKicha wrote:
    Ninkali - owulację miałam 19.02, pierwszy pozytywny test wyszedł mi bodajże 01.03 czy 02.02- z bardzo bladą kreską. Teraz niezależnie od pory dnia - dwie, w pierwszej ciąży też szybko mi wychodziło.


    Wow:D suuuper! Zazdroszczę!!!! :D bardzo się cieszę Twoim szczęściem!

  • Ciżemka Przyjaciółka
    Postów: 162 25

    Wysłany: 5 marca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pobolewa mnie brzuch ale tak dziwnie, niby na okres ale inaczej. Skurczami chyba tego bym nie nazwała. W poniedziałek będę w domu i będę chciała znów iść na bete i dostać się do jakiegoś lekarza. A kontrole zwykłą mam we wtorek ale będę wolała to załatwić w poniedziałek. Wg ostatniego dnia okresu zaczyna się 5 tydzień ale z uwagi na betę zgaduję że to świeża sprawa jest:P :)

    2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
    2019- transfer 2 zarodków UDANY
    E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
    + 1 ❄️ w banku

    Na jesień zabieramy naszego Śnieżka 🥰
    🔜🤰🏼❓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciżemka będzie dobrze! Tak jak Magda pisała. Nie stresuj się, bo on nie pomaga. Choć łatwo się pisze. Ważne że nie są to skurcze. Ważne że masz luteinę, to zawsze coś :)

  • Ciżemka Przyjaciółka
    Postów: 162 25

    Wysłany: 5 marca 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję kochane! :) będę dawać znać jak się rozwija sytuacja :) :*

    2009-ciąża naturalna- poronienie zatrzymane 9tc
    2016-inseminacja- ciąża ektopowa jajowodowa
    2017-kriotransfer- poronienie zatrzymane 9tc (Agatka)
    2018-kriotransfer -ciąża biochemiczna
    2019- transfer 2 zarodków UDANY
    E 👧🏼 i M🧒🏼 na świecie ❤️
    + 1 ❄️ w banku

    Na jesień zabieramy naszego Śnieżka 🥰
    🔜🤰🏼❓
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ