X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • robaczek świętojanski Koleżanka
    Postów: 54 7

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika beta nie przyrasta równomiernie, ważne że jest w normie. Ja robiłam 6 razy i na początku przyroslo nawet 300% po 2 dniach, a następnym o 96%. Nie stresuj się, będzie dobrze :)

    Monika1986 lubi tę wiadomość

    "Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
    Jesteś a więc musisz minąć, miniesz- a więc to jest piękne."
  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atka gratulacje :)

    Ja mialam dzis stresujacy dzien, bo w poludnie bedac w lazience zauwazylam brazowe plamienia. Zadzwonilam do lekarza i przenioslam wizyte na dzisiaj. Okazalo sie, ze zrobil mi sie maly krwiak i stad to brudzenie. Cale szczescie szyjka dluga i zamknieta, a i z maluszkiem wszystko dobrze, rozwija sie prawidlowo, ma juz pieknie bijace serce :) Lekarz zalozyl mi dzisiaj karte ciazy i przepisal duphaston.

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • robaczek świętojanski Koleżanka
    Postów: 54 7

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Agnieszka!! A kazał Tobie leżeć? Ja leżę plackiem i wstaje tylko do toalety. Jutro mam wizytę.

    "Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
    Jesteś a więc musisz minąć, miniesz- a więc to jest piękne."
  • Atka41 Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka, dziękuję.

    Leż, odpoczywaj... Ja w drugiej ciąży też plamiłam - w sumie bez przyczyny. Stracha miałam. Skończyło się jak ręką odjąć po skończeniu 3 miesiąca. Teraz synek ma już 6 lat :)

    Robaczku, Agnieszko - ślę dobre myśli do Was! Trzymajcie się dziewczyny.

    Ja byłam w sobotę ( to był 5t0d) u gina nawet usg mi zrobił ale nic nie było widać. Kazał przyjść za 10 dni czyli na wizytę idę za około tydzień. Chyba nie wytrzymam... z drugiej strony może lepiej poczekać, to będzie coś więcej widać?
    We wtorek planuję iść 28 czerwca - będzie to już 6t3d i wtedy chciałabym już zobaczyć serducho...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2016, 23:03

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem 10dpo myślicie że beta hcg już wyjdzie? Zobaczcie proszę na mój wykres. I kiedy zrobić?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atka - a długo plamiłaś, w sensie ciągle czy były jakieś pojedyncze dni przerwy i jakiego koloru było to plamienie, dużo tego było? Od kiedy u Ciebie zaczęły się te plamienia?

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Atka41 Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline - plamiłam w zasadzie w czasie, kiedy normalnie miałabym @, trwało to max 10 dni, były raczej brunatne niż żywą krwią. Pomagało leżenie i odpoczynek oraz L4. Pierwsze plamienia miałam zaraz na początku ciąży - w czasie kiedy miała być @, wiedziałam, że jestem w ciąży bo jak tylko zobaczyłam dwie kreski w 26 dniu cyklu poleciałam zrobić betę wraz z przyrostami. Lekarz dał mi Duphaston i kazał się oszczędzać. W 2 trymestrze plamienia ustąpiły.

  • AgnieszkaAgnieszks Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam pytanie 17 maja 2016 miałam pierwszy dzień ostatniej miesiączki, owulacji nie jestem w stanie dobrze określić ale 8.06 miałam krwawienie implementacyjne a przynajmniej tak określam malutką plamke świeżej krwi. Betahcg z 16.06.2016 wynik 58,1 następne dopiero 20.06 (ponieważ był weekend) wynik 306.1. Proszę powiedzieć czy wszystko dobrze bardzo się boję ponieważ za mną już jedno poronienie


    Aniołek 6tc (*)16.03.2016
  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek kazał mi sie oszczędzać, ale nie powiedział ze mam leżeć plackiem, wiec staram sie funkcjonować w miarę normalnie, a wtedy kiedy tylko moge to odpoczywam leżąc w łożku, maja 3 latke w domu nie mam nawet możliwości zeby leżąc non stop w łożku. Trzymam kciuki za wizytę ;)

    Agnieszka według mnie przyrost jest odpowiedni, a jak sie martwisz to za dwa dni powtórz badanie

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaAgnieszka wpisałam Twoje dane w kalkulator i ...

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d3e9fc892fd3.png

    Także spokojnej i zdrowej ciąży życzę. Gratuluję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 14:29

    szczęśliwa łac. beatum
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na badaniu beta hcg o 14:30 i wyniki będą dopiero po północy w internecie mogę sprawdzić :) Jestem jak na razie 25 dc, a do @ zostało 4 dni. Od niedzieli tj 19.06 strasznie mnie bolą piersi jakby kłują i może być to objaw, choć nigdy nie miałam zespołu PSM przed braniem tabletek antykoncepcyjne. Wszyscy pamiętajmy, że każda ma inny organizm i nie może być prawda, że każda kobieta ma.

  • AgnieszkaAgnieszks Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Wam dziewczyny mam nadzieję że tym razem będzie wszystko ok. Do lekarza wybieram się w przyszłym tygodniu myślę że wtedy już coś będzie widać, oby...


    Aniołek 6tc (*)16.03.2016
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julietta powodzenia :) Daj znać :)

    AgnieszkaAgnieszka bądź dobrej myśli,przecież wszystko jest jak należy. Spokojnego ciazowania :)

    szczęśliwa łac. beatum
  • robaczek świętojanski Koleżanka
    Postów: 54 7

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaAgnieszka u mnie w 5t2d był widoczny pęcherzyk a już w 5t6d było widać maleńkie bijące serduszko. Wcześniej niż przy becie 1500 możesz nic nie zobaczyć wiec powtórz bete to będziesz spokojniejsza :)

    "Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
    Jesteś a więc musisz minąć, miniesz- a więc to jest piękne."
  • AgnieszkaAgnieszks Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki robaczek. Myślę że do środy kiedy mam wizytę to beta już powinna być powyżej 1000. Dla pewności powtórzę jeszcze w poniedziałek. Tak bym chciała, żeby wszystko było dobrze


    Aniołek 6tc (*)16.03.2016
  • robaczek świętojanski Koleżanka
    Postów: 54 7

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co czujesz :) my się staraliśmy 17 miesięcy i skończyło się na in vitro wiec jak zobaczyłam pierwszy wynik bety 22 to aż bałam się cieszyć :)

    "Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
    Jesteś a więc musisz minąć, miniesz- a więc to jest piękne."
  • AgnieszkaAgnieszks Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety życie jest bardzo skomplikowane jedni pragną, a nie mogą. Inni nie chcą a mają bez problemu. Ja na razie nic nikomu nie mówiłam wie tylko mąż, chociaż tak mnie korci żeby powiedzieć bo po prostu się cieszę ☺


    Aniołek 6tc (*)16.03.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi wyszło <0,100 mlU/ml to oznacza, że nie jestem w ciąży czy za wcześnie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2016, 16:58

  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julietta moze byc jeszcze za wczesnie, poczekaj do terminu @ i powtorz badanie, trzymam kciuki :)

    JuliettaBro lubi tę wiadomość

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atka - dzięki za odpowiedź :) Pytałam się, bo też się zmagam z plamieniami :/ W ciążach które zakończyły się łyżeczkowaniem również miałam plamienia, ale wtedy cały czas była tylko jasna krew, w zeszłym roku było to od końca 7tc, a w tym roku w terminie @ i trwało 8 dni i po 10 dniach spokoju znów pokazała się krew, a kilka dni wcześniej miałam usg na którym było wszystko ok.

    Teraz plamię od terminu @, a w sumie nawet 2 razy wcześniej taki brudny śluz się pokazał. Raz bywała to jasna krew w śluzie, innym razem mocno różowy lub brązowo/pomarańczowo/brunatno/bordowy śluz, zawsze rano i wieczorem, bywały pojedyncze dni, że tylko wieczorem albo tylko rano lub aby odrobinę innego koloru śluz. Ale jest tego dużo mniej niż w tamtych ciążach, nawet na wkładkę dziennie najwięcej nie było teraz, a wtedy to tak 2 na dzień.

    Wczoraj byłam na usg i widziałam niecałe 7mm szczęścia z pikającym <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2016, 14:45

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ