X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • robaczek świętojanski Koleżanka
    Postów: 54 7

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi :(
    Głowa do góry, napewno się uda. Długo się starcie?

    "Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
    Jesteś a więc musisz minąć, miniesz- a więc to jest piękne."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robaczek dopiero się zaczynamy czyli od niedawna :)

  • Monikamonia Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wam wszystkim. Kochane jesteście :* :) Dałyście mi nadzieję. Czekam do poniedziałku i powtarzam betę :) :* :*

  • Monikamonia Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj dostałam plamienia. Zadzwoniłam i Mój gin powiedział, że jutro zrobić betę i albo będzie wóz albo przewóz. Ale ból brzucha się nasilał i dziewczyny przekonały abym pojechała do szpitala na ginekologię. W szpitalu lekarz wyskoczył do mnie z tekstem: " po co Pani przyjechała, czego Pani ode mnie oczekuje? Co ja mam zrobić, przecież tak wczesnej ciąży to ja nie zobacze ani nic nie zrobię" .... no ale zbadał mnie, obejrzał szyjkę i zrobił usg. Nic nie widac na usg.


    Opis taki:


    Pacjentka I 29 C3 P2 tc z 23.05 67 teraz plamienie. W badaniu szerokie endometrium torbiel gładkoscienna jajnika lewego-45 mm, plynu w zat Douglasa nie stwierdzam. Plamienie mierne z kanału szyjki macicy. zlecono luteina 0,1 2x1tab pv i kontrola u lek prowadzacego za tydzień.

    Dostałam Luteine 100 mg dopochwowo o 15,następna o 20, a kolejne co 12 h.

    Ale krwawienie się nasila. Już prawie jak miesiączkowe, ból brzucha straszny, tym bardziej, że on mi tak brzuch wyściskał, że masakra :/


    Już pewnie po mojej ciąży :( :(

  • robaczek świętojanski Koleżanka
    Postów: 54 7

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika nie stresuj się. Dość silne plamienia mogą się zdarzać w terminie miesiączki. Najlepiej leż plackiem w łóżku to największa szansa ze plamienie ustanie. Trzymaj się!

    "Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
    Jesteś a więc musisz minąć, miniesz- a więc to jest piękne."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika Robaczek dobrze prawi. Nic nie jest przesądzone. Leż i nie forsuj się. Będzie dobrze !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana leż!!! Wiem co przezywasz!!! Tydzień temu miałam to samo, u mnie skończyło sie stratą ale na pocieszenie moge Ci powiedzieć, Że jak mnie zbadali w szpitalu to nawet nie dali złudzeń poprostu konkretna diagnozę, poronienie .... Wiec u Ciebie sytuacja moze sie jeszcze Zakończyć sukcesem !!!! Nie denerwuj sie bo to tylko pogarsza sytuacje!!! I pamiętaj leżenie jest teraz najwazniejsze

  • robaczek świętojanski Koleżanka
    Postów: 54 7

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa strasznie mi przykro... aż nie wiem co napisać :(

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    "Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
    Jesteś a więc musisz minąć, miniesz- a więc to jest piękne."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robaczek świętojanski wrote:
    Agniechaaaa strasznie mi przykro... aż nie wiem co napisać :(

    Cóż juz jakos sie podniosłam. Trzeba isc dalej i wierzyć ze sie uda. Musi sie udac

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikamonia - powtarzali Ci w szpitalu HCG ? Jak sytuacja u Ciebie?

    Ja miałam w terminie @ betę 78, dzień wcześniej sikaniec wyszedł pozytywny, od pozytywnego testu mam przykazane brać Luteine 100mg dopochwową 2x1, 6 dni po becie miałam wizytę (miałam iść po recept na Luteine dalej), rano pokazała mi się odrobina krwi jak brałam Luteinę, na polecenie lekarza zbadałam tego samego dnia HCG, było poniżej 2, na wieczór już nie brałam leków, a następnego dnia miałam już normalne krwawienie. Nie badał mnie ginekologicznie ani usg nie robił, dziwie się trochę, że tak Cie w szpitalu potraktował, nie powinno się badać tak mocno pacjentki w ciąży na fotelu, jak plami. Mnie po w ciąży czy nie w ciąży jak lekarz badał macicę na fotelu to potem brzuch trochę bolał.

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • AgnieszkaAgnieszks Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem, że swiruje ale po tym co przeszłam w głowie ciągle klebia się czarne myśli... 20. 06 wynik hcg 306.1 23.06 trochę bolał mnie brzuch więc pojechałam do gina na usg pecherzyk i gin mówi że ciąża jest na pewno młodsza niż wskazuje miesiączka. Wczoraj tj powtorzylam hcg i wynik 6635.1 czy to możliwe że aż taki przyrost?


    Aniołek 6tc (*)16.03.2016
  • AgnieszkaAgnieszks Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIKA ja bym to jego zachowanie zgłosiła. To normalne że kobieta się stresuje i ma prawo nie wiedzieć bo medycyny nie kończyła. A on za ten dyżur bierze kasę i to nie mała więc to jego za przeproszeniem zas*** obowiązek!!! Trzymaj się ciepło


    Aniołek 6tc (*)16.03.2016
  • robaczek świętojanski Koleżanka
    Postów: 54 7

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaAgnieszka pewnie ze możliwy taki przyrost :) na początku to bardzo szybko idzie. Jeśli jest pęcherzyk i beta 6 tys to lada dzień powinno być widoczne serduszko. Ja na początku 6tyg miałam tylko pęcherzyk a za 4 dni juz maleńkie serduszko które doktor widział. A ja żebym je zobaczyła to musiałam wstrzymać oddech i wpatrywać się w jeden punkt :)

    "Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
    Jesteś a więc musisz minąć, miniesz- a więc to jest piękne."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka jest możliwy taki przyrost jak najbardziej ;)
    A może ciąża mnoga ? Wtedy to już w ogóle beta bardzo szybko leci :)

  • AgnieszkaAgnieszks Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę mnie uspokoilyscie dziewczyny, bo już się naczytalam o różnych zasniadach nowotworach itp. O bliźniaki to raczej nie u mnie w rodzinie nie było u męża trzy pokolenia wstecz więc chyba nie. A gdyby to wtedy chyba powinny być dwa pęcherzyki nie jeden?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2016, 09:52


    Aniołek 6tc (*)16.03.2016
  • AgnieszkaAgnieszks Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj byłam jeszcze raz na hcg przykładnie po 48 godzinach. Wynik wieczorem albo jutro rano. Już więcej nie pójdę jeśli lekarz nie zleci bo tylko się stresuje.


    Aniołek 6tc (*)16.03.2016
  • robaczek świętojanski Koleżanka
    Postów: 54 7

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie jeden pęcherzyk jeśli są jednojajowe :)

    "Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
    Jesteś a więc musisz minąć, miniesz- a więc to jest piękne."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka bliźniaki mogą być przy dwóch pęcherzykach, ale również i w jednym mogą być dwa zarodki . ;)

  • AgnieszkaAgnieszks Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik z dzisiaj 12701.0 czyli jest dobrze

    aiwlys lubi tę wiadomość


    Aniołek 6tc (*)16.03.2016
  • robaczek świętojanski Koleżanka
    Postów: 54 7

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaAgnieszks wrote:
    Wynik z dzisiaj 12701.0 czyli jest dobrze

    Bardzo się cieszę :) ja jutro mam usg, trzymajcie kciuki żeby było wszystko dobrze :)

    "Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
    Jesteś a więc musisz minąć, miniesz- a więc to jest piękne."
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ