X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wynik 10 dni po inseminacji to 5mIU/ml. Co myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaH jeśli mój 19 jest ok, to i Twój pewnie. Trochę się martwię, ale co ma być, to będzie. A pytałaś lekarza? Moj mi napisał, że wynik jest normalny, ale kazał z drugą betą zbadać progesteron. Po co? Nie wiem. Ma któraś jakiś pomysł? Ja jestem 15 dni po inseminacji, więc jakby siedzimy na tym samym wózku. Tyle, że to była moja szósta, więc ostatnia inseminacja:(

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 12 września 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaH wrote:
    Mój wynik 10 dni po inseminacji to 5mIU/ml. Co myślicie?
    Brałaś pregnyl? Jeżeli tak to z testem powinnaś się wstrzymać do 12dpo.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Brałaś pregnyl? Jeżeli tak to z testem powinnaś się wstrzymać do 12dpo.
    Tak brałam 11 dni temu. To zalecenie lekarza, aby zrobić betę w tym dniu. Powtórzę za dwa dni i zobaczymy. Tak bym chciała żeby to była ciąża.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiktorka89 wrote:
    AgnieszkaH jeśli mój 19 jest ok, to i Twój pewnie. Trochę się martwię, ale co ma być, to będzie. A pytałaś lekarza? Moj mi napisał, że wynik jest normalny, ale kazał z drugą betą zbadać progesteron. Po co? Nie wiem. Ma któraś jakiś pomysł? Ja jestem 15 dni po inseminacji, więc jakby siedzimy na tym samym wózku. Tyle, że to była moja szósta, więc ostatnia inseminacja:(
    Progesteron kazał zbadać pewnie po to, aby wiedzieć, czy wynik jest w stanie utrzymać ciążę. Mi lekarz kazał zbadać progesteron na luteinie 6 dni po inseminacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rozwiązało się nastepujaco: beta się podwoila ale progesteron niski bo tylko 2. Mam brać duphaston i luteine w zwiększonych dawkach.

  • olis87 Autorytet
    Postów: 264 480

    Wysłany: 15 września 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myślicie o takich betach:

    09.09.16 -158 (17dpo)
    12.09.16 - 565 (20dpo)
    14.09.16 - 853 (22dpo)

    Martwi mnie słabszy przyrost ok 50%. Myślicie, że jest szansa, że wszystko będzie dobrze? Jutro chyba pójdę powtórzyć betę- jak myślicie? Dzwoniłam do gin, to mówił, żeby nie wpadać w panikę, nie ma żadnych bóli, plamień, w poniedziałek mam wizytę, będzie coś wiadomo.

    3jgx43r86566jdij.png

    Zosia 10.01.2019 <3
    Adaś 20.08.2017 <3
    [*]29. 09.2016
    Niedoczynność tarczycy: Letrox 100
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 15 września 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw sie na zapas, jak rośnie to dobrze :) lekarz dobrze Ci powiedział, nie ma plamien, beta nie spada wiec trzeba czekać na kolejna wizytę :) powodzenia!

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • olis87 Autorytet
    Postów: 264 480

    Wysłany: 16 września 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejszy wynik 1123. Nie wiem już sama czy się cieszyć, że jednak rośnie, czy się martwić, że tak mało. Ciekawa jestem czy ta moja beta ma jeszcze szanse się rozbujać. W poniedziałek wizyta u gin, ciągle mam nadzieję. Chociaż jak czytam te wszystkie fora, to dla zdecydowanej większości słaby przyrost bety źle się kończył. No ale... są wyjątki. Trzymajcie kciuki:)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    3jgx43r86566jdij.png

    Zosia 10.01.2019 <3
    Adaś 20.08.2017 <3
    [*]29. 09.2016
    Niedoczynność tarczycy: Letrox 100
  • Niunia2113 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 17 września 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem tu nowa niestety w kwietniu po raz czwarty poronilam i teraz gdy okazało się że okres się nie pojawił znów jestem przerażona. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test na bthcg który wskazał tylko 21.oo. Mało jak na 28dc. Dziś powtórzyłam badanie i czekam na wyniki. Miała któraś z was tak niski poziom a mimo to okazało się że wszystko jest w porządku?

    Niunia2113
  • Niunia2113 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 17 września 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że pierwsza ciążę miałam pozamaciczna skończyło się operacja, pierwsza obumarla koło 10tyg, z trzeciej mam piecioletnia córeczkę, a ta z kwietnia usunęła się sama ale podejrzenie znów było o pozamaciczna.

    Niunia2113
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 17 września 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olis87 trzymam mocno kciuki! Super ze rośnie :) słyszałam gdzieś ze wynik bety powyżej 1000 to tak NA PRAWDĘ ciąża wiec gratulacje :D

    Niunia2113, bardzo mi przykro z powodu Twoich strat :( ale skoro masz córeczkę to znaczy ze i drugie maleństwo sie w końcu pojawi :) wynik 21 moze i niski ale moze miałaś pozniej owulacje i do zagnieżdżenia doszło dopiero pare dni temu, nie wiadomo. Poczekaj na wyniki ponownej bety , nie wiem ile dni po pierwszej robiłaś druga, ale jeśli ładnie urosła to znaczy ze na razie wszystko idzie w drobnym kierunku. Czekamy na dobre wieści! ;*

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Niunia2113 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 17 września 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik będę miała koło 20.00 na mailu. Dam znać dziękuję za słowa otuchy

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    Niunia2113
  • Niunia2113 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 17 września 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wynik 73 po dwóch dniach bo pierwszą tą betę robiłam 15.09. Nadal jednak nie potrafię się cieszyć. Z córką w dniu spodziewanej miesiączki miałam betę powyżej 200. Do tego jestem po pregnylu i teoretycznie wiem kiedy miałam ovu. Zobaczymy. W poniedziałek raz jeszcze zrobię betę jak będzie ładnie rosła to we wtorek udam się do lekarza. Dam wam znać. Trzymam za nas wszystkie kciuki

    Niunia2113
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 17 września 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia2113 wrote:
    Odebrałam wynik 73 po dwóch dniach bo pierwszą tą betę robiłam 15.09. Nadal jednak nie potrafię się cieszyć. Z córką w dniu spodziewanej miesiączki miałam betę powyżej 200. Do tego jestem po pregnylu i teoretycznie wiem kiedy miałam ovu. Zobaczymy. W poniedziałek raz jeszcze zrobię betę jak będzie ładnie rosła to we wtorek udam się do lekarza. Dam wam znać. Trzymam za nas wszystkie kciuki
    Nie masz co marudzić, beta może i niziutka, ale przyrost ładny. :) Gorzej by było, gdy mimo wysokiej bety przyrost by spadł poniżej 60%. Niestety prognozy dla takiej ciązy nie wyglądałyby optymistycznie.

    Niunia2113 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Niunia2113 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 19 września 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny odebrałam kolejny wynik - 207, w środę robię ostania betę i jeżeli wzrasta nadal to wieczorem do ginekologa idę. Miałam nie iść ale te bóle brzucha i kłócie jajników mnie nie pokoją.

    Niunia2113
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 20 września 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robaczek świętojanski wrote:
    Ja dziś byłam na kontroli i doktorek stwierdził że się pięknie oczyscilo i ze jest idealnie. W czwartek musze zrobić bete, pierwszy raz w życiu będę się modlić żeby wynik był zero :)
    tez przez to przechodzilam w maju po poronieniu musialammsir modlic zeby wynik bett byl zero co oznaczalo ze sie wyczyscilo Przeciwienstwo tego czego oragniemy orawda? :(

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Niunia2113 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 20 września 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak miałam teraz w kwietniu cieszyłam się że beta spada i obejdzie się bez zabiegu. Ja właśnie czekam na wizytę u ginekologa. Tak mnie ten jajnik boli że nie mogę normalnie funkcjonować

    Niunia2113
  • Niunia2113 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 21 września 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odebrałam kolejny wynik bthcg 586 zaczynam wierzyć że miałam późno owulacje i wszystko będzie dobrze. Brzuch i jajnik boli bo mam na nim torbiel jedno jajeczko nie pękło
    dziękuję za słowa otuchy i odpowiedź. Liczę że moja 5 ciąża zakończy się sukcesem którego życzę z całego serca i wam. Trzymajcie się ciepło.

    tutusia lubi tę wiadomość

    Niunia2113
  • Niunia2113 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 23 września 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej właśnie odebrałam kolejny wynik bthcg i wyniósł on 1114,5.troche mnie to zmartwilo. Bo pierwszą i druga miałam wzrost 250% w trzeciej 200% w czwartej znów 250% a dziś tylko 92%. Czy to normalne że ta beta tak różnie przerasta? Co to może znaczyć?

    Niunia2113
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ