X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly92 jak sytuacja u Ciebie ? mam nadzieję ,że wszystko dobrze! czekamy na wieści :)

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 22 listopada 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, z tego co wiem Butterfly miała zabieg usunięcia ciąży pozamacicznej :(

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 23 listopada 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Dziewczyny, z tego co wiem Butterfly miała zabieg usunięcia ciąży pozamacicznej :(

    ohh nie :( tak strasznie mi przykro :( :( :(

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykra wiadomość :( ale musismy trzymać kciuki ,że zaraz będzie zdrowa piękna ciąża !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly, bardzo wspolczuje..

  • Alex2018 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 24 listopada 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Przeczytałam "prawie" cały wątek ale nie znalazłam sytuacji jak moja. W 31dc beta wyszła 14.26 w 34beta 14.68 .....lekarz kazał odstawić dupka i czekać na okres tak tez uczynilam....narazie tylko plamienia, brzuch na okres nie boli za to mam wszelkie objawy ciąży, moje piersi zaraz wybuchna :( :( :( po otrzymaniu wyniku straciłam cala nadzieje i czekałam ma poronienie...
    A dziś w głębi serca pojawiła sie iskierka nadzieji 36dc, tak tak wiem że to niemożliwe ale moze któraś z Was miała podobna sytuację? Moze hcg jakimś cudem nagle zaczęło rosnąć?
    Pozdrawiam i jednocześnie witam Was wszystkie (nowa uzytkowniczka).

  • Anwo Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 24 listopada 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wczoraj (28 dc) zrobiłam badanie beta i wynik wyszedł 81,48 mlU/ml. Czy to dobry wynik bo dołączoną miałam tabelkę z interpretacją i tam jest napisane:
    1-10 tydzień 202-231000

  • Jola79 Ekspertka
    Postów: 182 87

    Wysłany: 24 listopada 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex2018 wrote:
    Witam,

    Przeczytałam "prawie" cały wątek ale nie znalazłam sytuacji jak moja. W 31dc beta wyszła 14.26 w 34beta 14.68 .....lekarz kazał odstawić dupka i czekać na okres tak tez uczynilam....narazie tylko plamienia, brzuch na okres nie boli za to mam wszelkie objawy ciąży, moje piersi zaraz wybuchna :( :( :( po otrzymaniu wyniku straciłam cala nadzieje i czekałam ma poronienie...
    A dziś w głębi serca pojawiła sie iskierka nadzieji 36dc, tak tak wiem że to niemożliwe ale moze któraś z Was miała podobna sytuację? Moze hcg jakimś cudem nagle zaczęło rosnąć?
    Pozdrawiam i jednocześnie witam Was wszystkie (nowa uzytkowniczka).
    To może powtórz jeszcze raz bete i wtedy się wszystko wyjaśni, może był jakiś błąd laboratoryjny w tej becie z 34dc.

    Anwo to masz początek ciąży, więc beta rośnie każdego dnia. Jutro już pewnie będziesz miała ponad 200. Ja miałam w 27dc.53,1 w 29dc.139,6. w 31dc.298,3 Tak więc powtórz bete bo nie jest tak ważna wartość tylko ważniejszy jest przyrost.

    Syn 21 lat.
    Aniołek 25.11.2017 (5tc) 05.03.2018 (10tc)
    Wyniki męża-OK.
    Niskie AMH
    wrzesień-wspomagacze.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex powtórz bede rzeczywiście mogl to byc blad laboratorium , dziwna sytuacja gdy beta stoi w sumie w miejscu lepiej to sprawdzic . Anwo to wczesna ciąża moja tez zaczynała sie od bardzo niskiego hcg a co 2 dni pięknie wzrastało pamietaj nie wazna jest wartosc poczatkowa tylko to czy prawidłowo przyrasta :) zyczymy powodzenia i czekamy dziewczyny na dobre wiesci ! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2018, 16:00

  • Anwo Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 25 listopada 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za dobre słowa

  • Alex2018 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 26 listopada 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Dziękuję za rady, tak tez mialam postąpić jednakże 36dc przyszedł okres. Ból okropny, bardzo przykry widok tego co sie ze mnie wydobyło :( .
    Moze lepiej nie brać dupka do czasu kiedy ciąża nie zostanie potwierdzona na usg, moze to on w wielu przypadkach jest winny ciąż biochemicznych, może mój organizm zareagował by wcześniej (oczyscil się) gdyby nie sztuczne podtrzymywanie.
    Lekarz co cykl zaleca estrofem a po owu luteine.....nigdy nie pomyślał o tym aby sprawdzić czy ja jej wogole potrzebuje. ChodŹ chyba nadmiar nie zaszkodzi? Ech juz odpuszczam, nie mam siły walczyć z naturą.
    Anwo gratuluję :) ale sprawdź hcg ponownie! Życzę powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex2018 mysle ze akurat duphaston nie doproadził do ciazy biochemicznej , ciąża biochemiczna to taka z którą w trakcie zapłodnienia od razu coś poszło nie tak i organizm automatycznie odrzuca taką ciąże i następuje samoistne poronienie. Czesto wiele kobiet nawet nie wiem ze przeszlo ciaze biochemiczna bo nie robia wczesniej testow a miesiaczke dostaja z kilkudiowym opoznieniem nie majac pojecia ze wlasnie sie oczyszczają . Po takiej ciaży można sie starac zaraz w nastepnym cyklu poniewaz nie wprowadza taka ciaza zanych zmian do organizmu . Ja zalecam brac dupka jesli masz i mozesz od samego poczatku jak dowiesz sie o ciazy poniewaz to jest progesteron ktory jest bardzo potrzebny na poczatku ciazy poniewaz to on ja podtrzymuje do czasu utworzenia sie lozyska .Ja jak tylko zrobilam test i wyszly mi 2 kreski zaczelam brac duphaston potem lekarz dolaczyl jeszcze luteine bo takze jestem juz po 1 poronieniu i jest wszystko dobrze . Takze Kochana walcz o swoja dzidzie i badz pozytywnej mysli nie szukaj narazie winy u siebie ani w lekach ktore moga pomoc ciazy czasami tak po prostu sie dzieje nie majac na to wplywu. trzymam kciuki za niebawem rosnaca bete ! :)

  • PolinaWaleczna Koleżanka
    Postów: 40 24

    Wysłany: 27 listopada 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wczoraj zrobiłam bete wyszła 7517 w 36dc co o tym sądzicie, w pierwszej ciąży w zbliżonym dniu cyklu miałam 1400 to dobry znak? Wtedy miałam przyrost poniżej średniej normy. I jeszcze moje pytanie podobno przy takiej becie już się nie powtarza badań żeby sprawdzać przyrost to prawda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2018, 09:45

    PCOS, poronienie zatrzymane w 12tyg, Aniołek 06.09.2017, stymulacja Clostybegytem, Bromergon
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PolinaWalczna jezeli masz reularne cykle to musialas zajsc idealnie w dni plodne ze masz juz taka wysoka bete ja juz bym nie badala przyrostu ale niektore dziewczyny wola wiedziec czy wszystko jest okej . jednak przy takim yniku radze umowic sie do ginekologa na wizyte na pewno juz cos zobaczysz :D ps Ogromne Gratulacje !! :)

  • Alex2018 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 27 listopada 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nana1 dziekuje za tak obszerne postawienie mnie do pionu :) Masz rację, trzeba iść do przodu...
    Polina jak ja Ci zazdroszczę takiej pięknej bety :) gratuluję mamusiu!

  • PolinaWaleczna Koleżanka
    Postów: 40 24

    Wysłany: 27 listopada 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny dzisiaj idę na wizytę owulację miałam idelanie w 14dc A ostatnie stosunki były dwa dni przed i dwa dni po nie staraliśmy się specjalnie bo owulacje miałam przeważnie później, do tego miałam za duzy pecherzyk prawie torbielowaty ale po stymulacji się zdarza. Także cykl miał być stracony A jak widać to nasz mały cud

    PCOS, poronienie zatrzymane w 12tyg, Aniołek 06.09.2017, stymulacja Clostybegytem, Bromergon
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PolinaWaleczna czekamy na wieści jak po wizycie :)

  • PolinaWaleczna Koleżanka
    Postów: 40 24

    Wysłany: 27 listopada 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny późno miałam wizytę ale odpisuje na świeżo jest pecherzyk w macicy na tym mi zależało bałam się pozamacic znej. Teraz w piątek muszę powtórzyć hcg i starać się wyluzować z racji na nie fajne doświadczenia. Kolejna wizyta za tydzień.

    PCOS, poronienie zatrzymane w 12tyg, Aniołek 06.09.2017, stymulacja Clostybegytem, Bromergon
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PolinaWaleczna w takim razie gratuluje super wiesci !! :) niczym sie nie martw wszystko bedzie dobrze , dbaj o siebie :) u mnie na 1 usg nie bylo nic widac nawet pecherzyka, na nastepnej widzialam pecherzyk a za nastepne dwa tygodnie maluszka z bijacym serduszkiem :) takze glowa do gory i wspanialych 9miesiecy zyczę :) jesli masz termin na lipiec to zapraszam na wątek mamunie lipiec 2019 jest nas duuuzo fajnie wymieniac sie informacjami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2018, 14:11

  • PolinaWaleczna Koleżanka
    Postów: 40 24

    Wysłany: 28 listopada 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nana1 wrote:
    PolinaWaleczna w takim razie gratuluje super wiesci !! :) niczym sie nie martw wszystko bedzie dobrze , dbaj o siebie :) u mnie na 1 usg nie bylo nic widac nawet pecherzyka, na nastepnej widzialam pecherzyk a za nastepne dwa tygodnie maluszka z bijacym serduszkiem :) takze glowa do gory i wspanialych 9miesiecy zyczę :) jesli masz termin na lipiec to zapraszam na wątek mamunie lipiec 2019 jest nas duuuzo fajnie wymieniac sie informacjami :)
    Hej dziękuję przejdę napewno jak tylko potwierdzimy że dzidziuś jest na właściwym miejscu. Jestem trochę sceptyczna przez pierwsze poronienie wtedy skakalam z radości i kiedy już miałam wejść w bezpieczny okres po 12 przestało bić serce dlatego myślę że mój lęk zawsze będzie że mną chociaż z nim walczę. Nie chce widziec wszystkiego w czarnych barwach.

    PCOS, poronienie zatrzymane w 12tyg, Aniołek 06.09.2017, stymulacja Clostybegytem, Bromergon
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ