X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • PolinaWaleczna Koleżanka
    Postów: 40 24

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam niepokojące pytanie czy któraś z Was plamiła na brązowo w ciąży? Bez innych objawów ogólnie czuje się dobrze oprócz tego że jestem przerażona , Wczoraj na wieczór na wkładce miałam jedna brozowawą plamke i sluz na aplikatorze od luteiny też nie był śnieżno biały. Ja już jestem cała w nerwach. Wizytę mam dopiero w środę.

    PCOS, poronienie zatrzymane w 12tyg, Aniołek 06.09.2017, stymulacja Clostybegytem, Bromergon
  • Daxx88 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ! Jestem załamana... 3 testy pozytywki jasne kreski a beta 5,16... 40dc :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PolinaWaleczna plamienia są częste we wczesnej ciąży , wazne ,że nie jest to krwawienie . Czekaj spokojnie do wizyty i daj znac po , takie plamienia mogą być objawem krwiaka ktory czesto powstaje podczas zagniezdzania zarodka. 3 mam kciuki aby wszystko bylo dobrze ! czekam na wieści :)

    Daxx88 powtórz bete po 48godzinach moja pierwsza beta wynosiła 41,2 a zakres w moim laboratorium byl od 39 wiec tez ledwo co ponad norme ale przyrost byl dobry . Narazie sie nie stresuj powtórz jutro bete i wszystko bedzie jasne :) zycze powodzenia !

  • Daxx88 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam @... sama tego nie rozumiem, 3 testy ok, beta powyżej 5.. ;(;(

  • PolinaWaleczna Koleżanka
    Postów: 40 24

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nana1 wrote:
    PolinaWaleczna plamienia są częste we wczesnej ciąży , wazne ,że nie jest to krwawienie . Czekaj spokojnie do wizyty i daj znac po , takie plamienia mogą być objawem krwiaka ktory czesto powstaje podczas zagniezdzania zarodka. 3 mam kciuki aby wszystko bylo dobrze ! czekam na wieści :)

    Daxx88 powtórz bete po 48godzinach moja pierwsza beta wynosiła 41,2 a zakres w moim laboratorium byl od 39 wiec tez ledwo co ponad norme ale przyrost byl dobry . Narazie sie nie stresuj powtórz jutro bete i wszystko bedzie jasne :) zycze powodzenia !
    Hej u mnie plamienie w niedzielę przeksztalcilo się w krwawienie myślałam że już poronilam pojechałam na izbę zrobili mi badanie i usg na szczęście pecherzyk i ciałko żółte było ok Pani dr znalazla nawet bijący punkt CRL malutkie ale jest. Nie wiadomo skąd było krwawienie. Ale muszę leżeć także leżę plackiem. Trzymajcie kciuki.

    PCOS, poronienie zatrzymane w 12tyg, Aniołek 06.09.2017, stymulacja Clostybegytem, Bromergon
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daxx88 wygląda na to ,że to ciąża biochemiczna może aby nie mysleć i sie nie zamartwiać idz po prostu do ginekologa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PolinaWaleczna w takim razie lez i wypoczywaj ja pierwsze 2 tygodnie takze przelezalam, wstawaam tylko do toalety i od poczatku ciazy jestem juz na zwolnieniu. nabieraj sil i dbaj o siebie a malenstwo bedzie roslo i wszystko bedzie dobrze ! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PolinaWaleczna, ja kciuki trzymam baaardzo mocno! Wierze, ze zadne plamienie juz sie nie powtorzy. Moze to faktycznie byl niegrozny krwiaczek, ktory sie oczyscil i tyle.

    Nana1, jak Ty sie czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 dzis bylam u swojego gina bo wczoraj zaczelam plamin ale na szczescie wszystko jest dobrze , malenstwo rosne :) ogolnie ciagle jestem spiaca i mam mdlosci ale wszystko do przezycia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana1, uf, to dobrze, ze wszystko jest ok. Co do mdlosci- latem czytalam artykul, ze ciaze z mdlosciami dobrze wroza i czesciej koncza sie happy endem niz te z lekkimi objawami, wiec mimo tego, ze na pewno sie meczysz i Ci wspolczuje, to ciesze sie, ze te objawy sa :)

    U mnie 10 dni do testowania, znowu czuje, ze sie udalo, ale niestety moj optymizm czesto mnie zawodzi. Najwazniejsze, ze w tym cyklu w koncu wyszly mi owulacyjne pozytywy. Kto wie, moze niebawem i mi sie poszczesci, mimo zlych wynikow meza

  • Daxx88 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana1, miałaś racje. biochemiczna... miałam nadzieje ze po tym okresie jak zrobię betę wyjdzie coś, łudziłam się ze to implantacja była, ale niestety pierwszego dnia beta 5,16 3 dni później 0,30 :) ale teraz wiem ze mozna smialo próbować dalej !! Szczęście w nieszczęściu..:)

    nana1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daxx88, strasznie mi przykro. Zycze duzo szczescia w kolejnym cyklu

  • Daxx88 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5, dziękuje Ci kochana :) będziemy się starać. Ja za to trzymam kciuki za Ciebie :)

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :) Jestem dobrej mysli, niedlugo dolaczymy do grona szczesliwych Ciezarowek! Zycze Wam wszystkim Mikolajkowego spelnienia marzen

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 3mam za Was mocno kciuki!! i wiem ,że juz niebawem bedziecie trzymac pod swoim sercem drugie zycie !! :)

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

  • PolinaWaleczna Koleżanka
    Postów: 40 24

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nana1 wrote:
    Dziewczyny 3mam za Was mocno kciuki!! i wiem ,że juz niebawem bedziecie trzymac pod swoim sercem drugie zycie !! :)
    A Ty jak się czujesz? Ja leżę jak mówiłaś wstaje tylko do toalety. Szybko się męczę ale to normalne jak tylko leżę. Jutro mam wizytę niestety cały czas brudze na brązowo mam nadzieję że to tylko organizm się oczyszcza po tym krwawieniu. A Ty z jakiego powodu leżałaś?

    PCOS, poronienie zatrzymane w 12tyg, Aniołek 06.09.2017, stymulacja Clostybegytem, Bromergon
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PolinaWaleczna jak po wizycie ? wiesz co ja leżełam bo w czerwcu poroniłam w poczatkowych tygodniach ciazy a,że ta ciąża to ,że tak powiem jest mega cudem to od razu dostalam leki na podtrzymanie i do kolejnej wizyty mialam lezec

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2018, 19:02

  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czerolistna_koniczynka1 teraz na dwoje babka wróżyła .... Za szybko zrobiłaś ten test, mogłaś poczekać chociaż do 12dpo, skoro brałaś pregnyl. Teraz pozostaje czekanie i powtórzenie bety czy testu. Troszke dziwne że lekarz już każe Ci odstawić duphaston... ja bym go nie posłuchała przecież to dopiero 8czy 9 dpo! Powodzenia :)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • czterolistna_koniczynka1 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli,
    teraz będę już mądrzejsza o to doświadczenie. Nie zrobię więcej testu za wcześnie, bo potem tylko stres :/
    Nie odstawię duphastonu do 14 doby po inseminacji, żeby była pewność, że tym nie pogorszę sytuacji.
    Pojutrze zrobię betę i zobaczymy.

    Dobrego wieczoru! :)

  • czterolistna_koniczynka1 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety, po 48h beta spadla do 2,4. Nic z tego już nie będzie, dziś jest 11 dzień po owulacji.

    Zastanawiam się, jakie badania mogłabym zrobić, aby znależć ewentualną przyczynę braku ciąży. W poprzednim miesiącu była bardzo wczesna ciążą biochemiczna po naturalnych staraniach.

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ