X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 55 2

    Wysłany: 12 lutego 2022, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy kteska fabryczna nie powinna znikac po czasie ? I czy mozliwe jest ze zagniezdzenie bylo dopowor w terminie miesiaczki ?

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 12 lutego 2022, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczeek wrote:
    A czy kteska fabryczna nie powinna znikac po czasie ? I czy mozliwe jest ze zagniezdzenie bylo dopowor w terminie miesiaczki ?

    Nie, kreska fabryczna wręcz się uwydatnia po czasie, szczególnie na pinkach (a ten Twój test to chyba właśnie pink). Zagnieżdżenie trwa zazwyczaj do 12 dpo, może się zdarzyć, że jest później, ale to raczej rzadkość. Beta wytwarza się około 48 h po zagnieżdżeniu.

    Widzę, że bardzo zależy Ci na ciąży, bo to już któryś raz dodajesz kilka postów w różnych tematach, ale naprawdę daj sobie spokój z takim namiętnym testowaniem i chodzeniem na bete. Szkoda Twoich nerwów i pieniędzy. Zamiast tego skup się na obserwacji swojego ciała, zapisuj objawy, badaj szyjkę, rób testy owulacyjne, dowiedz się jak długą masz fazę lutealną, poczytaj trochę różne wątki na forum - naprawdę te forum to jest kopalnia wiedzy na temat starań i obserwacji. Wiem, że nie o taką radę prosiłaś, ale po prostu widzę Twoje posty i sobie tylko wyobrażam jaka nakręcona jesteś a wiem, że taki stres staraniom ani Twojemu zdrowiu psychicznemu nie służy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2022, 12:16

    golonat lubi tę wiadomość

    age.png
  • Gosiaczeek Koleżanka
    Postów: 55 2

    Wysłany: 12 lutego 2022, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaden z nich nie jest pink jeden jest apteo caro ten 10 mlu a drugi baby way to nie chodzi juz o to tylko podobna sytuacje miala moja siostra i w niewiedzy pila alko jesli by sie okazywalo ze to wzrasta nie chcialabym zaszkodzic czytalam tez ze owulacja moze sie przesunac a dodam ze caly czas pobolewa mnie jakos brzuch te testy mnie tez zdziwily poprostu jesli by to byla ciaza nie. Chcialabym zaszkodzic bo na innym forum mi napisali ze to moze byc sam poczatek po czgm beta nie zdazyla wzrosnac na tyle i ze np pierwszy wynik mialy 1.1 czyli <1.2 a potem roslo moze sie łudze lub zbyt emocjonalnie do tego podchodze

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 12 lutego 2022, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczeek wrote:
    Żaden z nich nie jest pink jeden jest apteo caro ten 10 mlu a drugi baby way to nie chodzi juz o to tylko podobna sytuacje miala moja siostra i w niewiedzy pila alko jesli by sie okazywalo ze to wzrasta nie chcialabym zaszkodzic czytalam tez ze owulacja moze sie przesunac a dodam ze caly czas pobolewa mnie jakos brzuch te testy mnie tez zdziwily poprostu jesli by to byla ciaza nie. Chcialabym zaszkodzic bo na innym forum mi napisali ze to moze byc sam poczatek po czgm beta nie zdazyla wzrosnac na tyle i ze np pierwszy wynik mialy 1.1 czyli <1.2 a potem roslo moze sie łudze lub zbyt emocjonalnie do tego podchodze

    Polecam przeczytać, bardzo daje do myślenia https://mamaginekolog.pl/ciaza-i-porod/ciaza-podstawy/hipotetyczna-hania/ :) Natura wie co robi, gdyby alkohol, papierosy, duży stres miały zaszkodzić w tych pierwszych 2-3 tygodniach od owulacji, to gatunek ludzki by nie przetrwał :P

    age.png
  • Szatynka 🙂 Znajoma
    Postów: 26 1

    Wysłany: 13 lutego 2022, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, zrobiłam bete w 9-10dpo wynik wynosi 3, wszystko już jasne? Czy jest jakaś nadzieja..

  • Kori Ekspertka
    Postów: 217 393

    Wysłany: 14 lutego 2022, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatynka 🙂 wrote:
    Cześć dziewczyny, zrobiłam bete w 9-10dpo wynik wynosi 3, wszystko już jasne? Czy jest jakaś nadzieja..

    Najlepiej powtórz betę, jak przyrasta to jest dobrze😀 to dopiero 9/10 dpo to może wskazywać na tak wczesna 😋 trzymam kciuki za przyrost ✊✊✊

    3xIUI wszystkie CB 💔

    Kariotyp Ok
    APS

    09.2022 rozpoczęcie stymulacji do in vitro
    ❄️❄️❄️❄️🥰
    10. 2022 Transfer 4aa❤️❄️🤞 6dpt beta<0,200 😭😫
    11.2022 Transfer 4BB🙏 8dpt beta <0,200 😔
    12.2022 transfer 3BB 4dpt ||
    8dpt 66,667
    10dpt 173,300
    16dpt 2853
    21dpt 7362?
    6tc pęcherzyk w macicy z bijącym serduszkiem, w tym samym dniu dochodzi do 🩸🩸i silnego bólu 💔😭
    04.2023 transfer 3cc ♥️6dpt beta 7,6 💔😞😭
    KONIEC ❄️😭
  • Kakusiaa Koleżanka
    Postów: 68 10

    Wysłany: 15 lutego 2022, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. 29.01 miałam cień cienia na teście. 30.01 to samo. 1.02 dostałam krwawienia że skrzepami. Trwało do 4.02. Tego dnia się skończyło i zrobiłam bete. Wynik 2.3
    Nie powtarzałam bety bo byłam pewna że to biochem pp tym krwawieniu
    Dziś znalazłam jeszcze jeden test w domu i taki oto wynik po 4 min wyskoczyl
    W czwartek mam gin więc wszystko się okaże ale boję się cieszyć... Boję się że oszukał mnie test

    https://zapodaj.net/46ca5af6e306b.jpg.html

  • Kori Ekspertka
    Postów: 217 393

    Wysłany: 15 lutego 2022, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakusiaa wrote:
    Dziewczyny. 29.01 miałam cień cienia na teście. 30.01 to samo. 1.02 dostałam krwawienia że skrzepami. Trwało do 4.02. Tego dnia się skończyło i zrobiłam bete. Wynik 2.3
    Nie powtarzałam bety bo byłam pewna że to biochem pp tym krwawieniu
    Dziś znalazłam jeszcze jeden test w domu i taki oto wynik po 4 min wyskoczyl
    W czwartek mam gin więc wszystko się okaże ale boję się cieszyć... Boję się że oszukał mnie test

    https://zapodaj.net/46ca5af6e306b.jpg.html
    Test przy takiej becie raczej wyszedłby negatywny. Najlepiej powtórz betę 🙂

    3xIUI wszystkie CB 💔

    Kariotyp Ok
    APS

    09.2022 rozpoczęcie stymulacji do in vitro
    ❄️❄️❄️❄️🥰
    10. 2022 Transfer 4aa❤️❄️🤞 6dpt beta<0,200 😭😫
    11.2022 Transfer 4BB🙏 8dpt beta <0,200 😔
    12.2022 transfer 3BB 4dpt ||
    8dpt 66,667
    10dpt 173,300
    16dpt 2853
    21dpt 7362?
    6tc pęcherzyk w macicy z bijącym serduszkiem, w tym samym dniu dochodzi do 🩸🩸i silnego bólu 💔😭
    04.2023 transfer 3cc ♥️6dpt beta 7,6 💔😞😭
    KONIEC ❄️😭
  • Kakusiaa Koleżanka
    Postów: 68 10

    Wysłany: 15 lutego 2022, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kori wrote:
    Test przy takiej becie raczej wyszedłby negatywny. Najlepiej powtórz betę 🙂
    Beta robiona tydzień temu

  • Kori Ekspertka
    Postów: 217 393

    Wysłany: 15 lutego 2022, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa to ja bym już się cieszyła!! 🥰 Ale najlepiej zrobić bete 😋😋 i umawiać się już do lekarza 😀😀😀

    3xIUI wszystkie CB 💔

    Kariotyp Ok
    APS

    09.2022 rozpoczęcie stymulacji do in vitro
    ❄️❄️❄️❄️🥰
    10. 2022 Transfer 4aa❤️❄️🤞 6dpt beta<0,200 😭😫
    11.2022 Transfer 4BB🙏 8dpt beta <0,200 😔
    12.2022 transfer 3BB 4dpt ||
    8dpt 66,667
    10dpt 173,300
    16dpt 2853
    21dpt 7362?
    6tc pęcherzyk w macicy z bijącym serduszkiem, w tym samym dniu dochodzi do 🩸🩸i silnego bólu 💔😭
    04.2023 transfer 3cc ♥️6dpt beta 7,6 💔😞😭
    KONIEC ❄️😭
  • Kakusiaa Koleżanka
    Postów: 68 10

    Wysłany: 15 lutego 2022, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kori wrote:
    Aaaa to ja bym już się cieszyła!! 🥰 Ale najlepiej zrobić bete 😋😋 i umawiać się już do lekarza 😀😀😀
    Do lekarza idę w czwartek. A bete nie bardzo jak mam zrobić. Nie chcę żeby mąż wiedział bo w piątek ma urodziny i by miał fajny prezent. Więc poczekam do wizyty u gina

    Tylko zastanawia mnie czemu po takim czasie ta kreska nadal jest blada... Nie powinna być ciemniejsza?
    Możliwe że owulacja się przesunęła i krwawienie wystąpiło a zapłodnienie dopiero później?

  • Kori Ekspertka
    Postów: 217 393

    Wysłany: 17 lutego 2022, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakusiaa wrote:
    Do lekarza idę w czwartek. A bete nie bardzo jak mam zrobić. Nie chcę żeby mąż wiedział bo w piątek ma urodziny i by miał fajny prezent. Więc poczekam do wizyty u gina

    Tylko zastanawia mnie czemu po takim czasie ta kreska nadal jest blada... Nie powinna być ciemniejsza?
    Możliwe że owulacja się przesunęła i krwawienie wystąpiło a zapłodnienie dopiero później?

    Kasia i jak u lekarza? :)

    3xIUI wszystkie CB 💔

    Kariotyp Ok
    APS

    09.2022 rozpoczęcie stymulacji do in vitro
    ❄️❄️❄️❄️🥰
    10. 2022 Transfer 4aa❤️❄️🤞 6dpt beta<0,200 😭😫
    11.2022 Transfer 4BB🙏 8dpt beta <0,200 😔
    12.2022 transfer 3BB 4dpt ||
    8dpt 66,667
    10dpt 173,300
    16dpt 2853
    21dpt 7362?
    6tc pęcherzyk w macicy z bijącym serduszkiem, w tym samym dniu dochodzi do 🩸🩸i silnego bólu 💔😭
    04.2023 transfer 3cc ♥️6dpt beta 7,6 💔😞😭
    KONIEC ❄️😭
  • Kakusiaa Koleżanka
    Postów: 68 10

    Wysłany: 17 lutego 2022, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kori wrote:
    Kasia i jak u lekarza? :)
    Endometrium ma 16mm.lekarzowi się to nie podobało.
    Ciąża biochemiczna była.
    Teraz potwierdził owulacja (niby kilka dni temu)
    Kazał zrobić bete, czekać do miesiączki znowu zrobić bete i przyjść do niego. Możliwe że coś jest nie tak z endometrium

  • lufcik22 Koleżanka
    Postów: 54 31

    Wysłany: 17 lutego 2022, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz endometrium 16 mm kilka dni po owulacji? To faktycznie dosc sporo, ale mi zdarzylo sie grubsze tydzien po owulacji i wszystko bylo ok, no moze poza okresem ktory wowczas byl obfity i bolesny. A testow domowych juz nie robilas? Dla pewnosci bym zrobila czy ta kreska to byl oszukaniec

  • Kakusiaa Koleżanka
    Postów: 68 10

    Wysłany: 17 lutego 2022, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lufcik22 wrote:
    Masz endometrium 16 mm kilka dni po owulacji? To faktycznie dosc sporo, ale mi zdarzylo sie grubsze tydzien po owulacji i wszystko bylo ok, no moze poza okresem ktory wowczas byl obfity i bolesny. A testow domowych juz nie robilas? Dla pewnosci bym zrobila czy ta kreska to byl oszukaniec
    Robiłam. We wtorek był pozytywny a w środę negatywny

  • Kakusiaa Koleżanka
    Postów: 68 10

    Wysłany: 17 lutego 2022, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lufcik22 wrote:
    Masz endometrium 16 mm kilka dni po owulacji? To faktycznie dosc sporo, ale mi zdarzylo sie grubsze tydzien po owulacji i wszystko bylo ok, no moze poza okresem ktory wowczas byl obfity i bolesny. A testow domowych juz nie robilas? Dla pewnosci bym zrobila czy ta kreska to byl oszukaniec
    Właśnie przyszła beta z dziś i jest <2.3

  • Kitty_Kejt94 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 21 lutego 2022, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doradźcie co w takiej sytuacji:
    11 dzień po potwierdzonej monitoringiem owulacji (która była w 11 dc) Beta-HCG <2,3.
    Przez 10 dni brałam Duphaston i dziś na wieczór została ostatnia tabletka.
    Czy któraś z Was miała taką sytuacje ze Beta wzrosła w ciągu kilku dni i po odstawieniu Duphastonu? Poczekam jeszcze kilka dni (chociaż planowany termin miesiączki według kalendarza to dopiero za 5 dni) i jeśli nie dostanę @ to pewnie powtórzę Betę ale czy odstawienie Duphastonu nie przyczyni się do pojawienia się miesiączki?

  • Kasiula94 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 lutego 2022, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem tu nowa . Z moim narzeczonym staramy się o dziecko. Jestem to stymulacju Clo i zastrzyku Otrivelle. Do miesiączki pozostało mi 3 dni. Wczoraj nie mogłam wytrzymać i zrobiłam test bhcg i wyszło 4. Brzuch mnie boli tak jak na miesiączkę i też się zdarza że boli mnie jajnik w którym miałam owulacje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2022, 09:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2022, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem 12 dni po, zastrzyku ovitrelle zrobiłam dzis betę wyszła 30.93 czy to to będzie fałszywy wynik ??

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 25 lutego 2022, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juśka90 wrote:
    Dziewczyny jestem 12 dni po, zastrzyku ovitrelle zrobiłam dzis betę wyszła 30.93 czy to to będzie fałszywy wynik ??
    Powtórz betę. U niektórych zastrzyk utrzymuje się 10 dni a u niektórych i 12.

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ