X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowana: dzięki

    teraz tylko pytanie: testować się jutro, czy sie nie testować... oto jest pytanie. szkoda tylko, że już piątek, bo czekać ew. dwa dni na badania a 4 to różnica :)

  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaW : ja bym poczekała jeszcze ze dwa dni, kiedy masz termin @ ?

    ja jutro sobie "sikacza" zrobię żeby zobaczyć czy krecha ciemniejsza bo lekarz kazał powtórzyć betę dopiero w poniedziałek, wiszę z nim na telefonie a on stara się jakoś mi to wszystko wytłumaczyć żebym się nie denerwowała więc się go grzecznie słucham :)

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie to już, bo II fazę miałam 10-12 dni ale nie wiem, czy jak teraz zażywam duphaston i luteinę, to @ przyjdzie sama, czy muszę odstawić leki, a nie wiem, czy lek mi nie mówił, czy ja to przeoczyłam :)
    chyba nei było w sumie takiej potrzeby, bo jak miałam cykle z luteiną to kończyły się na + i nie musiałam się zastanawiać, czy odstawić lek, czy nie

  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaW: leki odstawiasz jeśli przyjdzie @ tak to cały czas bierz, jeśli jesteś w okolicach terminu @ biegnij na betę to wszystko wyjaśni - ok 14 dpo musi już coś wyjść z krwi bo z sikacza niekoniecznie :) mocno Ci kibicuję kochana <3

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny kiedy można zrobić betę najwcześniej ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś znowu bhcg <1 :(

    ale dzwoniłam do gin i powiedział, żeby do pon nie odstawiać leków, chyba że przyjdzie @. ale jaka jest szansa na to, że jednak sie coś wykluje, skoro dziś nic nie ma? nic już nie rozumiem z tego cyklu, przyszłaby @ i można, by zacząć od nowa, a tak to dalej nic nie wiadomo :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2014, 16:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa20 wrote:
    dziewczyny kiedy można zrobić betę najwcześniej ?

    podobno w 10 dpo, mnie najwcześniej wyszło w 11 dpo

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej juz 14 dni mi sie spoznia okres. ja mam dluzsze cykle i na 2 dni przed spodziewana miesiaczka prawdopodobnie bylam plodna i spontanicznie kochalismy sie z mężęm... jednak jak 5 dni pozniej ciagle okresu nie mialam wiec kolezanka powiedziala mi zebym zrobila bete wiec poszlam ale raczej za wczesnie,a okresu nie bylo wiec zrobilam bete znowu po 5 dniach oba wyniki krzycza NIE JESTES W CIAZY tylko zastanawiam sie czy roznica moze na cos wskazywac... pierwszy mialam 0.1 a drugi 1.2.... nie wiem teraz czy w ogole ma sens robic sikacza...wszyskie testy negatywne nie wiem czy miec nadzieje a do lekarza najblizszy termin dopiero w lutym...masakra nerwowo to ja teraz wykituje....

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka, coś ruszylo :) jak jest b. wcześnie to wg norm nie ma ciąży ale tak na prawdę to się dopiero wszystko zaczyna. ja tak miałam ostatnio, niby ciąży nie ma, a jest i za 2 dni już była. musisz poczekać do poniedziałku, powtórz badanie i będzie wtedy już pewne

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko zadnych ale to zadnych objawow nie mam jedyne to czesto latalam siku ostatnio ale nie wiem czy sobie nie wbijam...a sluz od kilku dni plodny...
    no nic mi nie zostaje jak isc w poniedzialek na badanie a jak znowu nic nie bedzie to na sile sie wepchac do jakiegos lekarza bo do lutego napewno nie wytrzymam nerwowo

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, 5 dni temu beta 92 dzisiaj 525 więc chyba dobrze. Dziewczyny odkryłam ciekawy kalkulator przyrostu Bety HCG. Jedyny minus tego kalkulatora jest taki że można zaznaczyć pierwszy poziom beta hcg dopiero 14dpo. Mnie pokazał że mam przyrost w normie. :) Jestem trochę spokojniejsza. Tutaj podaję link do kalkulatora : http://www.babymed.com/tools/hcg-calculator

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • figyelka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Mam bardzo nieregularne miesiączki: co 35, 40 lub więcej dni. Ostatnia była 12 grudnia. Nie jestem w stanie stwierdzić ze 100% pewnością kiedy będę miała owulację. Ostatni raz kochałam się z mężem 5 stycznia. Ponieważ pojawiła mi się ostra infekcja układu moczowego, moja lekarka prosiła żeby zrobić beta Hcg i wykluczyć ciążę. Ku mojemu zaskoczeniu wynik badania z 12 stycznia wyniósł 2,5ml, gdzie norma dla kobiet nie będących w ciąży to poniżej 2. Byłam dzisiaj u swojej ginekolog i też nie była w stanie mi powiedzieć czy to ciąża, czy nie. Mam zrobić jutro ponowne badanie. Strasznie się denerwuję i nie wiem czy ten wynik to może być jakaś granica błędu czy faktycznie ciąża? Test ciążowy paskowy robiłam dwukrotnie i wyszedł negatywny. Na Usg nic nie było widoczne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Chciałam opisać swój przypadek (z pewnością mój nie jedyny lecz mogą się jeszcze takie pojawić). Robiłam betę 11dpo i wynik był 4 mlU/ml, powtórzyłam betę 13dpo i wynik jest <1.20
    Ale czytałam że zdarzają się przypadki ze taka niejednoznaczna beta nie przekreśla wszystkiego.

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    Cześć dziewczyny. Chciałam opisać swój przypadek (z pewnością mój nie jedyny lecz mogą się jeszcze takie pojawić). Robiłam betę 11dpo i wynik był 4 mlU/ml, powtórzyłam betę 13dpo i wynik jest <1.20
    Ale czytałam że zdarzają się przypadki ze taka niejednoznaczna beta nie przekreśla wszystkiego.

    Beta spada, więc ciąży nie ma. Zapewne było to ciąża biochemiczna.

    48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak domyślam się ze tak właśnie było. Chciałam tylko napisać jak to było u mnie w przypadku takiego wyniku bety jak 4mlU/ml.

    Unlike lubi tę wiadomość

  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam w niedzielę betę 5, w poniedziałek przyszła @ a we wtorek była 1,2 także tak się zdarza. Współczuję <3

    dxomcwa16q3sloop.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 9 lutego 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie. Tak, wiem, może brzmieć idiotycznie, ale naprawdę się nad tym zastanawiam. Czy możliwa jest ciąża bez beta HCG? Zawsze twierdziłam, że nie, ale wczoraj dobra znajoma poinformowała mnie, że jest w 3 miesiącu i przez godzinę opowiadała jaka to była ciążą z zaskoczenia, bo ma zerowe beta HCG i nikt jej nie wierzył. W sumie tez jej nie wierze, ale z drugiej strony znam ją od 10 lat, więc po jaką cholerę miałaby mi kłamać?

    48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś beta 62,8 w 14 dpo, więc ładny wynik :) w poniedziałek miałam 23,7 więc już nie wiem, jak to się liczy te 66%, bo jakoś mi wygląda, że więcej "urosło", ale to chyba dobrze :)

  • Enigma 34 Przyjaciółka
    Postów: 89 54

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)serdeczne

  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 21

    Wysłany: 13 lutego 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od którego dpo beta z krwi będzie wiarygodna?

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ