X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2021, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was wszystkich😘 w sierpniu miałam pozamaciczną pusty pecherzyk zagnieżdził się na szyjce macicy samoisnie się oczyściła. Dziś jest szusty dzień gdzie spuznia mi się @ przed wczoraj zrobiłam test ciążowy i są widoczne dwie kreski jedna jest bladsza również zrobiłam betę i wynik był 102,24 dziś byłam powtórzyć betę żeby sprawdzić przyrost bardzo się boję żeby nie było powturki z sierpnia 😟

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2021, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliana2319 wrote:
    Witam was wszystkich😘 w sierpniu miałam pozamaciczną pusty pecherzyk zagnieżdził się na szyjce macicy samoisnie się oczyściła. Dziś jest szusty dzień gdzie spuznia mi się @ przed wczoraj zrobiłam test ciążowy i są widoczne dwie kreski jedna jest bladsza również zrobiłam betę i wynik był 102,24 dziś byłam powtórzyć betę żeby sprawdzić przyrost bardzo się boję żeby nie było powturki z sierpnia 😟
    Odebrałam dziś wynik bety jest 249, 15 jest światełko nadzieki dla mnie 🥰 w piątek powtórzę jeszcze raz betę.

    Atena37, Sabi. nka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliana2319 wrote:
    Odebrałam dziś wynik bety jest 249, 15 jest światełko nadzieki dla mnie 🥰 w piątek powtórzę jeszcze raz betę.


    Dzisiejsza beta 563, 95 ❤️

    malwaxxx28, Sabi. nka lubią tę wiadomość

  • Gosia24 Autorytet
    Postów: 2361 1890

    Wysłany: 20 marca 2021, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliana2319 wrote:
    Dzisiejsza beta 563, 95 ❤️
    Gratulacje :) ja robiłam 2 dni temu i było 14 a dziś jest 17.3 wiec chyba nie mam się co ludzic.. przyrostu żadnego..

    01.08.2022 Majeczka 3430g, 60cm szczęścia ❤

    age.png

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2021, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia24 wrote:
    Gratulacje :) ja robiłam 2 dni temu i było 14 a dziś jest 17.3 wiec chyba nie mam się co ludzic.. przyrostu żadnego..
    Gosia24 😘 faktycznie słaby przyrost bety 😓 choć nie trać nadzieji może się rozkręci trzymam mocno ✊✊. W poniedziałek chcem iść na UZG zobaczyć czy wszystko jest ok.

    Sabi. nka lubi tę wiadomość

  • EwelaKrk86 Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 23 marca 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy przy becie <1.2 mlU/mL ( teoretycznie 27 dc) jest jeszcze jakas nadzieja? Bylam na wizycie u gin i stwierdzila cialko zolte i wyslala wlasnie na bete.
    Dzis 31 dc @ nadal brak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2021, 13:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelaKrk86 wrote:
    Czy przy becie <1.2 mlU/mL ( teoretycznie 27 dc) jest jeszcze jakas nadzieja? Bylam na wizycie u gin i stwierdzila cialko zolte i wyslala wlasnie na bete.
    Dzis 31 dc @ nadal brak.

    EwelaKrk86 Jest nadzieja. Musisz powtórzyć Betę jeszcze raz i jak jest przyrost minimum 66% to jest ciąża :-)

  • Karolina2993 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 24 marca 2021, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Bardzo prosze Was o pomoc,
    W niedziele powinnam miec miesiączke, ostatnią miałam 24.02. 11.03 miałam według obliczeń dni płodne, kochaliśmy się z mężem, ale dziś zrobilam bete i wynik <2,30 miesiączki nie mam a na tescie wczoraj wyszla baaardzo blada kreska, czy jest szansa na ciąże? :)
    Prosze o odpowiedź i pozdrawiam ;)

    oliana2319 lubi tę wiadomość

  • EwelaKrk86 Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 25 marca 2021, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2993 wrote:
    Hej,
    Bardzo prosze Was o pomoc,
    W niedziele powinnam miec miesiączke, ostatnią miałam 24.02. 11.03 miałam według obliczeń dni płodne, kochaliśmy się z mężem, ale dziś zrobilam bete i wynik <2,30 miesiączki nie mam a na tescie wczoraj wyszla baaardzo blada kreska, czy jest szansa na ciąże? :)
    Prosze o odpowiedź i pozdrawiam ;)
    🙂 Jestem w podobnej sytuacji.
    Doradzono mi powtorzyc badanie. Pierwsze zrobilam w 27 dc. Kolejne w 31 dc. Dzis odbieram wynik zobaczymy co tam nam wyszlo 😄 bo miesiaczki nadal brak (33dc)

  • EwelaKrk86 Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 25 marca 2021, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety beta nadal <1.2..
    Okresu nadal brak..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2021, 14:15

  • Weronikab94 Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 26 marca 2021, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelaKrk86 wrote:
    Czy przy becie <1.2 mlU/mL ( teoretycznie 27 dc) jest jeszcze jakas nadzieja? Bylam na wizycie u gin i stwierdzila cialko zolte i wyslala wlasnie na bete.
    Dzis 31 dc @ nadal brak.

    Jak się historia zakończyła?

    Ja dzisiaj robiłam betę i mam 1,10 mlU/ml

    Czyli nie mam żyć w nadziei?

    :(

    2.03.2021 @
    14.03.2021 IUI na trzech pęcherzykach 21mm, 19mm, 15mm- NIEUDANA 😔

    1.04.2021 ostatnia @
    15.04.2021 Ovitrelle
    16.04.2021 IUI

    Trzymamy kciuki!
  • EwelaKrk86 Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 26 marca 2021, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronikab94 wrote:
    Jak się historia zakończyła?

    Ja dzisiaj robiłam betę i mam 1,10 mlU/ml

    Czyli nie mam żyć w nadziei?

    :(
    U mnie kolejna beta w 31dc nadal 1.2..
    Dzis 34 dc okresu nadal brak test ciazowy negatywny. Czekam dalej. Wizyta u lekarza dopiero 13 kwietnia chyba ze termin sie zwolni.. I w sumie zadnych objawow na cokolwiek.

  • ha_annna Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 26 marca 2021, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny, wczoraj zrobiłam beteHcg i wynik to 13.2 mlU/ml, 16 dni temu miałam zastrzyk z Ovitrelle, dzisiaj powinnam dostać okres, boli mnie podbrzusze, ale okresu nie ma, myślicie, że mogło się udać? czy to jeszcze może być działanie zastrzyku taki wynik bety?jutro idę powtórzyć wynik, ale mocno się stresuje

  • EwelaKrk86 Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 27 marca 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha_annna wrote:
    hej Dziewczyny, wczoraj zrobiłam beteHcg i wynik to 13.2 mlU/ml, 16 dni temu miałam zastrzyk z Ovitrelle, dzisiaj powinnam dostać okres, boli mnie podbrzusze, ale okresu nie ma, myślicie, że mogło się udać? czy to jeszcze może być działanie zastrzyku taki wynik bety?jutro idę powtórzyć wynik, ale mocno się stresuje
    Niestety nie wiem jak dlugo utrzymuje sie zastrzyk, nigdy go nie mialam. Mysle ze sa bardziej doswiadczone dziewczyny w tym temacie. Pewnie jest nawet konkretny temat na forum.
    Daj znac jak wyszla kolejna beta.
    Trzymam kciuki 🙂

  • ha_annna Debiutantka
    Postów: 14 5

    Wysłany: 27 marca 2021, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelaKrk86 dzięki za kciuki! dostałam wynik z dzisiaj i wyszedł 47,5 :)

    EwelaKrk86 lubi tę wiadomość

  • EwelaKrk86 Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 27 marca 2021, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha_annna wrote:
    EwelaKrk86 dzięki za kciuki! dostałam wynik z dzisiaj i wyszedł 47,5 :)
    Czyli rosnie 😄
    Super 🙂

    ha_annna lubi tę wiadomość

  • Madllen93 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 30 marca 2021, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Dziś 28 dc brak miesiączki póki co, beta wyszła 5,49 . Jest cień szansy że się rozrusza czy nie ma co się nakręcać ?

  • EwelaKrk86 Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 31 marca 2021, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madllen93 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Dziś 28 dc brak miesiączki póki co, beta wyszła 5,49 . Jest cień szansy że się rozrusza czy nie ma co się nakręcać ?
    Hej 🙂
    Ja bym powtorzyla badanie po kilku dniach jesli okres by sie nie pojawil.
    Trzymam kciuki 😀

  • Madllen93 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 31 marca 2021, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie napisałam do lekarza. Potwierdził ,że jest to wczesna ciąża i jutro powtórzyć betę. Jeśli się podwoiła to ciąża dobrze się rozwija :o

    EwelaKrk86 lubi tę wiadomość

  • EwelaKrk86 Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 31 marca 2021, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madllen93 wrote:
    Właśnie napisałam do lekarza. Potwierdził ,że jest to wczesna ciąża i jutro powtórzyć betę. Jeśli się podwoiła to ciąża dobrze się rozwija :o
    Super 🙂
    Ja to bym pewnie juz dzis pobiegla na bete 😂

‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ