Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • Madllen93 Nowa

Wysłany: 31 marca, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety .. nadeszła miesiączka 😒😐

• EwelaKrk86 Koleżanka

Wysłany: 31 marca, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madllen93 wrote:
    No niestety .. nadeszła miesiączka 😒😐
    Przykro mi..
    U mnie 39 dc i tez jakies plamienie 🤔

• andrax Znajoma

Wysłany: 2 kwietnia, 12:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, chciałabym Was zapytać czy takie przyrosty bety są w porządku:

29.03 godzina 17:45 26.6
    31.03 godzina 08:00 86.5
    02.04 godzina 07:50 300

Czytałam, że podczas CP przyrosty nie są równe a to jest chyba to czego najbardziej się boję 😔

• Jula😍🥰 Autorytet

Wysłany: 2 kwietnia, 20:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    andrax wrote:
    Hej kochane, chciałabym Was zapytać czy takie przyrosty bety są w porządku:

29.03 godzina 17:45 26.6
    31.03 godzina 08:00 86.5
    02.04 godzina 07:50 300

Czytałam, że podczas CP przyrosty nie są równe a to jest chyba to czego najbardziej się boję 😔
    W jakich dniach cyklu mialas bete ?

• małaMi08 Nowa

Wysłany: 3 kwietnia, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Jestem tutaj nowa. Potrzebuję opinii. Jestem w 40dc. Ogólnie moje cykle trwają miedzy 40 a 44 dni. W 24dc wyszedł mi pozytywny test owulacyjny czyli owulacja powinna być 25-26dc. W czwartek byłam u ginekologa na rutynowych badaniach i potwierdził, że owulacja była dwa tygodnie temu. Dzis jest 15 dpo a okresu nie ma, wczoraj robiłam bhcg i wyszło <1 .. Czy możliwe jest to, ze zrobiłam za wcześnie betę?? Byłam w laboratorium dosłownie 5 min przed zamknięciem i krew byla pobierana na szybko i zastanawiam się czy nie wynikł jakiś błąd...Od 11-13dpo miałam bóle podbrzusza jak na @ tylko delikatniejsze, ale od wczoraj nie ma śladu po żadnym bólu. Czy mogła to być Implantacja? Nie mam żadnych objawów okresowych, nawet bólu piersi. Test bhcg niby jednoznaczny, ale mimo wszystko mam nadzieję...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia, 18:53

• Anniex Nowa

Wysłany: 4 kwietnia, 10:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    W jakich dniach cyklu mialas bete ?

46, 48 i 50. Owulacja wystąpiła bardzo późno bo koło 33 dnia

‹‹ 164 165 166 167 168
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego