X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • magda 24 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 2 maja 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę wam wdzięczna za każdą poradę ...

    magda 24
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia nie łam się, jeszcze są szanse. musisz powtórzyć betę i zobaczyć, czy przyrasta, czy nie, wtedy będzie wiadomo, a nie czy w tak wczesnej ciąży widać pęcherzyk, czy nie, bo nie wiadomo, kiedy miałam owulację i kiedy się zagnieździł pęcherzyk, a przecież nie od razu go widać, zależy to też od jakości sprzętu jaki mają w szpitalu, no i czy robione przez brzuch, czy nie, bo mnie kiedyś przy podejrzeniu ciąży genialny lekarz w ew. 5 tc zrobił rzez brzuch na marnym usg :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2014, 22:39

  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 2 maja 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Ze doszlo do zaplodnienia ale nie do zagniezdzenia

    Gdyby nie doszło do zagnieżdżenia to by nie wyszła żadna beta, więc nie gadajcie takich głupot.

    moremi lubi tę wiadomość

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • Brawurka Znajoma
    Postów: 28 22

    Wysłany: 4 maja 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.

    Dzisiejszy wynik bety to 142! 31 dc.Pocieszcie ze wszystko bedzie dobrze..Powtórka we wtorek.Tak bym chciała żeby bylo wszystko w porządku . To moja 5 ciąża. Wcześniej 3 to biochemiczne i w zeszlym roku w maju pozamaciczna

    Maj 2009 - poronienie
    Marzec 2010 - poronienie
    Październik 2010 poronienie
    Maj 2013 - ciąża pozamaciczna

    04.05.14 - II kreseczki ! Beta 142 Cudzie zostań z nami !!
    cdn...
  • kaede85 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 maja 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tej chwili sytuacja wygląda następująco:
    14 i 17 dni po stosunku przerwanym w dniu spodziewanej miesiaczki zrobiłam dwa testy oba negatywne.w sobotę dostałam plamienia, dwa dni później okres już jest normalny. W poprzednim cyklu też tak miałam tzn 2 dni plamienia 4 dni okresu i 2 dni plamienia. Jednak dla pewności powtórzyłam dziś test quixx wyszedł negatywny ( 23 dni po stosunku przerywanym). Bety chyba nie ma sensu robic i wydawac pieniądze, chociaż na pewno test z krwi byłby pewniejszy.
    Ile musi upłynąc dni, by test z apteki był wiarygodny? Pani w aptece powiedziała że po ponad 3tyg od stosunku wynik jest wiarygodny. Czy któraś z Was wykonywała test quixx? proszę o odpowiedź.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, ja robiłam kilka quixxów, pokazywały mi fałszywe kolorowe cienie drugiej kreski

    Alicjaemm lubi tę wiadomość

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis odebralam wynik bety i wynosi 9.185mlU/ml, prosze o pomoc w zinterpretowaniu wyniku. dzis jestem w 13/14dniu po owulacji. dziekuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm...w moim laboratorium beta jest uznawana za dodatnią jeśli jest powyżej 5
    Wg mnie powinnaś poczekać spokojnie 48h i zrobić bete jeszcze raz żeby sprawdzić przyrost. Może owulacja była później niż myślałaś albo jajeczko zagnieździło się niedawno dopiero:) Beta jest pozytywna wszak :)
    Gratuluje :)

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staram sie czekac spokojnie ale niestety nerwy mam straszne. jeszcze ginekolog mi powiedzial, ze dziwny wynik, i kazal sobie wyslac kopie wyniku i mam zadzwonic ale dopiero wieczorem:-/

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a owulacja byla potwierdzona przez monitoring wiec tu mam pewnosc:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez nerwów...trzeba spokojnie poczekać 48h
    Jeśli pytasz mnie o radę to ja bym zaczęła się już nieśmiało cieszyć :)
    Buziaki i dawaj znać na bieżąco co i jak :)

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcialabym moc sie niesmialo cieszyc, ale ja niedawno poronilam i strasznie sie teraz boje. dam znac:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze:)
    Na wszelki wypadek trzymam kciuki mocno zaciśnięte :)

    bella82 lubi tę wiadomość

  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 6 maja 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella- nie liczy się poziom bety (tzn musi być powyżej 5) ale jej przyrost po 48h i 72h. Zrób ponownie za 2 dni i zobacz. Minimalny przyrost po 2 dobach to 66%. Pocieszę Cię moja przyjaciółka miała betę 9 w 14 dpo a teraz jest w 20 tc. Kciuki mocno zaciśnięte :)

    bella82 lubi tę wiadomość

    dxomcwa16q3sloop.png
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za slowa otuchy <3 czyli musze sie uzbroic w cierpliwosc i poczekac do czwartku.

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 8 maja 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella82 i jak tam u Ciebie?
    Trzymam kciuki za wysoką bete <3

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • kaede85 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedstawie jak wygląda obecnie sytuacja.
    Dziś czyli 26 dni po stosunku przerywanym zrobiłam kolejny test pink test z porannego moczu -negatywny. Okres mi się kończy dziś jest 6 dzień teraz jest brązowe plamienie.
    Ale wczoraj przyszla mi pewna myśl do głowy stosunek miałam 12 dnia cyklu, owulacje 19 dnia cyklu, faza lutealna trwała 14 dni i dostałam okres. Ale tak sobie myślę, że plemniki ponoc mogą przeżyc do 5 dni czyli 17 lub 18 dnia cyklu mogło dojsc do zapłodnienia czyli licząc od tego czasu ostatni test zrobiłam po 20 dniach. Czy nadal jest wiarygodny i czy powinnam go powtórzyc ? Naprawde jestem ciekawa jak to jest i czy jest to możliwe by test nie wykazywał jeszcze ciąży. Z tego co czytałam poziom hcg od momentu zagnieżdzenia wzrasta o około 66%. W ulotkach pisze że test można zrobic 14 dni od stosunku, ale wydaje mi się że to za wcześnie. Oświeccie mnie bo dopiero niedwano zaczęłam się tym interesowac. Ile czasu zazwyczaj upływa od zapłodnienia do zagnieżdzenia w ściance macicy.? Przepraszam za tak długi post i ilośc pytań.

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 8 maja 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do zagniezdzenia dochodzi między 4 a 12 dpo - najczęściej w 10. Kaede odpusc już. Nie jesteś w ciąży. I zainwestuj w antykoncepcje. Wyjdzie taniej niż testy ciazowe i beta.

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 9 maja 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila84 wrote:
    bella82 i jak tam u Ciebie?
    Trzymam kciuki za wysoką bete <3

    u mnie niestety beta spadla i wczoraj zaczelam krwawic:-(

  • Monika1986 Koleżanka
    Postów: 35 13

    Wysłany: 9 maja 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! jestem właśnie w 11 dpo i zrobiłam bete. Wynik wyszedł 33 czy to nie za nisko waszym zdaniem? Bardzo bym chciała zeby było dobrze bo prawie 5 lat z mężem się staramy o dziecko.

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ