X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 16 października 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja beta to 0,12 mIu/ml czyli lipa :(

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia wrote:
    moja beta to 0,12 mIu/ml czyli lipa :(
    po ilu dniach po owu?

  • Cinnilla Ekspertka
    Postów: 187 130

    Wysłany: 16 października 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 16 dpo 116,2. Jutro jadę znowu zbadac

    kattalinna, s1985 lubią tę wiadomość

    km5skrhmbbu8pjm4.png
    km5skrhmt9f75uwt.png
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 16 października 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobo_frut wrote:
    po ilu dniach po owu?
    14 dni po iui

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • MikMik Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 16 października 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszłam dziś znów na bete mimo że to ledwo 24 godziny ale nie wytrzymałabym do poniedziałku. O 17 będą wyniki, nie lubię tak czekać i się stresować :( ale jak teraz sie nie uda to w następnym cyklu

    MikMik
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MikMik wrote:
    Dziewczyny zrobiłam dziś 2 testy oba pozytywne. P olecialam na beta A ona wynosi tylko 4. Na wynikach napisano ze wczesna ciąż to 5. To o co chodzi z tymi testami? Pomóżcie
    trzymam kciuki MikMik
    u mnie niestety wynik równie 5,0 w poprzednim cuklu po 24h przyrósł tylko do 5,25, później spadał
    powodzenia i daj znać! mam nadzieję, ze mój beznadziejny przypadek był odosobniony i nikomu wiecej się to nie zdarzyło i nie zdarzy... :* ściskam mocno

    MikMik lubi tę wiadomość

  • MikMik Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 16 października 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.83 dzięki śliczne
    ja w sumie taka narwana jestem że co miesiąc tą betę robię i zawsze wynik był poniżej 1.2 a teraz jest 4 więc liczę bardzo liczę że się udało. Zwłaszcza że wczoraj był dopiero 10 dpo. Ale jak się nie uda to staramy się dalej :)
    Przecież w końcu musi się nam wszystkim udać

    bobo_frut lubi tę wiadomość

    MikMik
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestes tak samo narwana jak ja ;)
    tylko mnie ta historia z poprzedniego cyklu już oduczyła wczesnego testowania, jednak jesli ujrze dwie kreski to i tak na betę pójdę - nie ma co sie dziwić, ze poszłaś.
    PS ja wtym cyklu czuję się idealnie jak w poprzednim, w którym miałam podwyższona betę, mam nadzieję, że tym razem zaskoczy ;)

  • MikMik Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 16 października 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mam wynik 1.43 czyli spada

    MikMik
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi MikMik...
    naprawdę bardzo mi przykro. Nie poddawaj się tylko i staraj sie nadal :* w końcu nam się uda. Za szybko po prostu wiedziałaś, ze coś sie zaczęło dziac, dlatego te bardzo czułe testy nie sa najlepsze jednak...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy jeśli 11 dpo moja beta jest < 0,1 to jest szansa na jakąkolwiek poprawę, jak np. pójdę 14 dpo? czy nie ma sensu już robić badania? ktoś może wie coś w tej kwestii?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym nie robila, tylko poczekala do 14dpo i zrobila test w domu...
    ale szansa jest

  • MikMik Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 16 października 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już na swoim przykładzie wiem, że nie ma co robić przed terminem miesiączki bo możesz się gorzko rozczarować jak ja. Ale życzę Ci żeby byli inaczej w końcu każda z nad jest inna

    MikMik
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie miałam czekać do 14 dpo, ale coś mnie podkusiło i ta ciekawość, no i wyszło jak wyszło :/
    to w takim razie we wtorek kolejny teścik...

    miłego weekendu dziewczyny :)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 października 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, takie bieganie na betę kilka dni po ovu tylko was nakręca a potem rozczarowanie i żal. Wiem, że te ostatnie dni cyklu i czekanie są zabójcze bo przechodzę to co miesiąc. Ale takie nakręcanie się działa jeszcze gorzej. Jak coś zaskoczyło, to ta beta wyjdzie tak czy inaczej i będzie duża i ładna, przy tych wynikach granicznych albo jeszcze niższych to stres, stres i jeszcze raz stres. Nie róbcie sobie tego!

    MikMik, bobo_frut lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • MikMik Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 17 października 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna masz racje, ostatni raz leciałam na przed terminem miesiączki. Teraz będę czekać aż się spóźni. Niech ta @ już przylezie i działamy dalej.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    MikMik
  • Cinnilla Ekspertka
    Postów: 187 130

    Wysłany: 17 października 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejsza beta 289,4

    kattalinna, bobo_frut, s1985 lubią tę wiadomość

    km5skrhmbbu8pjm4.png
    km5skrhmt9f75uwt.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 października 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnilla, świetny wynik :) gratuluję :)

    zem3qps6in5tddof.png
  • jane Autorytet
    Postów: 345 472

    Wysłany: 17 października 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Poczytuję Was od paru dni i chciałabym podzielić się swoją historią.
    W 9 dpo zrobiłam betę (24dc) - na życzenie ginki w związku z lekami, które biorę. Wyszedł wynik 1,3. Pomyślałam więc, że kicha, nie ma ciąży (normy z invicty: ciąża od 5,7). Ale ginka zadzwoniła do mnie i powiedziała, że wynik jest niejednoznaczny i mam go powtórzyć. Poszłam na badanie w 12dpo i wyszło 43,3 :) a 36h poźniej (czyli wczoraj 28dc) 76,6. Tak więc jednak jestem w ciąży choć początkowy wynik był wielce wątpliwy. Mam nadzieję, że wszystko się uda bo w czerwcu poroniłam w 10tyg i boję się, żeby to się nie powtórzyło.

    cryha lubi tę wiadomość

    kochana córeczka 16.06.2016 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jane wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Poczytuję Was od paru dni i chciałabym podzielić się swoją historią.
    W 9 dpo zrobiłam betę (24dc) - na życzenie ginki w związku z lekami, które biorę. Wyszedł wynik 1,3. Pomyślałam więc, że kicha, nie ma ciąży (normy z invicty: ciąża od 5,7). Ale ginka zadzwoniła do mnie i powiedziała, że wynik jest niejednoznaczny i mam go powtórzyć. Poszłam na badanie w 12dpo i wyszło 43,3 :) a 36h poźniej (czyli wczoraj 28dc) 76,6. Tak więc jednak jestem w ciąży choć początkowy wynik był wielce wątpliwy. Mam nadzieję, że wszystko się uda bo w czerwcu poroniłam w 10tyg i boję się, żeby to się nie powtórzyło.

    3mam kciuki, żeby tym razem wszystko szczęśliwie się potoczyło - powodzonka :)

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ