X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jane wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Poczytuję Was od paru dni i chciałabym podzielić się swoją historią.
    W 9 dpo zrobiłam betę (24dc) - na życzenie ginki w związku z lekami, które biorę. Wyszedł wynik 1,3. Pomyślałam więc, że kicha, nie ma ciąży (normy z invicty: ciąża od 5,7). Ale ginka zadzwoniła do mnie i powiedziała, że wynik jest niejednoznaczny i mam go powtórzyć. Poszłam na badanie w 12dpo i wyszło 43,3 :) a 36h poźniej (czyli wczoraj 28dc) 76,6. Tak więc jednak jestem w ciąży choć początkowy wynik był wielce wątpliwy. Mam nadzieję, że wszystko się uda bo w czerwcu poroniłam w 10tyg i boję się, żeby to się nie powtórzyło.

    Kciukam za ładny przyrost :)
    Ten lek, o którym wspominasz, musiałaś go pewnie odstawić, że beta tak wcześnie?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2015, 13:28

    cryha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 27 dc beta bedzie juz wiarygodna jesli owu bylo miedzy 14 a 16 dc?
    Chyba jakas szansa jest jesli w 24 dc bylo widoczne cialko zolte?

  • Australijka Przyjaciółka
    Postów: 83 26

    Wysłany: 18 października 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro u mnie beta... Ile mniej więcej powinna wynosić ?

    Australijka
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 19 października 2015, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Australijka - Ty pierwszy raz na betę w celu zobaczenia jest ta ciąża czy nie, tak ? Nie ma co na to patrzeć ile miały inne kobiety w danym czasie, są różne terminy owulacji, zagnieżdżenia, u jednych rośnie szybciej u innych wolniej - nie ma co porównywać z kimś. Jeśli beta wyjdzie Ci dodatnia, to ważniejsze aby przyrost był tak te 66% minimum w ciągu 48h, choć to, że byłby nawet mniejszy niczego nie przekreśla ;)

    Australijka lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • MikMik Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 19 października 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    u mnie nadal okresu brak, więc poleciałam na bete i czekam na wyniki jak na szpilkach licząc na jakiś cud

    Australijka na bestbelly jest kalkulator przyrostu bety. Trzeba tam wpisać wartość pierwszego i drugiego badania i przeliczy Ci czy wszystko ok.

    Czarnula u mnie beta wyszła w 27 dc na poziomie 4 mUI a owulacje miałąm mniej więcej 17 dc. Ale 28 wynosiła już 1,43 więc lepiej nie robić za wcześnie, żeby się nie rozczarować. Ja poleciałam dziś bo @ dalej nie przylazła więc wolę sprawdzić

    Australijka lubi tę wiadomość

    MikMik
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 19 października 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MikMik wrote:
    Hej dziewczyny
    u mnie nadal okresu brak, więc poleciałam na bete i czekam na wyniki jak na szpilkach licząc na jakiś cud

    Australijka na bestbelly jest kalkulator przyrostu bety. Trzeba tam wpisać wartość pierwszego i drugiego badania i przeliczy Ci czy wszystko ok.

    Czarnula u mnie beta wyszła w 27 dc na poziomie 4 mUI a owulacje miałąm mniej więcej 17 dc. Ale 28 wynosiła już 1,43 więc lepiej nie robić za wcześnie, żeby się nie rozczarować. Ja poleciałam dziś bo @ dalej nie przylazła więc wolę sprawdzić
    Kiedy wyniki?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • MikMik Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 19 października 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj po 16 i czekam na cud

    MikMik
  • MikMik Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 19 października 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest wynik 7,74 czyli musiała być pomyłka w tym drugim labolatorium. Beta rośnie :) ale się ciesze

    MikMik
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 października 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MikMik wrote:
    Jest wynik 7,74 czyli musiała być pomyłka w tym drugim labolatorium. Beta rośnie :) ale się ciesze
    robiłaś w różnych labach?

    zem3qps6in5tddof.png
  • MikMik Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 19 października 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwsza z czwartku która wynosiła 3,96 i dzisiejsza 7,74 to to samo labolatorium. Natomiast w piątek zrobiłam w innym i wyszła 1,43 co mnie totalnie załamało ale okazuje się że musiała być pomyłka bo prawidłowo przyrasta

    MikMik
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 19 października 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MikMik wrote:
    pierwsza z czwartku która wynosiła 3,96 i dzisiejsza 7,74 to to samo labolatorium. Natomiast w piątek zrobiłam w innym i wyszła 1,43 co mnie totalnie załamało ale okazuje się że musiała być pomyłka bo prawidłowo przyrasta
    moze inne proporcje były w tamtym

    1988 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 października 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nawet nie tyle pomyłka co to, że laboratoria mają różne odczynniki itp. dlatego też normy różne bywają, a z tego względu najlepiej badania robić w tym samym. świetnie, że jednak przyrasta w porządku :) oby tak dalej, gratuluję :)

    zem3qps6in5tddof.png
  • MikMik Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 19 października 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję ślicznie.
    W jednym i w drugim niby te same normy i jednostki, wiem nie wiem o co chodzi z tym wynikiem. Najważniejsze że rośnie :)

    MikMik
  • Australijka Przyjaciółka
    Postów: 83 26

    Wysłany: 19 października 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Australijka - Ty pierwszy raz na betę w celu zobaczenia jest ta ciąża czy nie, tak ? Nie ma co na to patrzeć ile miały inne kobiety w danym czasie, są różne terminy owulacji, zagnieżdżenia, u jednych rośnie szybciej u innych wolniej - nie ma co porównywać z kimś. Jeśli beta wyjdzie Ci dodatnia, to ważniejsze aby przyrost był tak te 66% minimum w ciągu 48h, choć to, że byłby nawet mniejszy niczego nie przekreśla ;)
    No i miałam iść na betę ale rano tempka spadła więc zaczęłam czekać na @, ale nie czuję się wcale na okres. Dziewczyny piszą że to może implementacja, ale tak późno ? I to po Ovitrelle ? Ciàgle coś mnie kłuje - prawy jajnik, a to ciągnie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2015, 18:34

    Australijka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MikMik wrote:
    dziękuję ślicznie.
    W jednym i w drugim niby te same normy i jednostki, wiem nie wiem o co chodzi z tym wynikiem. Najważniejsze że rośnie :)
    super!!!!!! gratuluję i 3mam kciuki za dalszy wzrost :) jakieś objawy oprócz spóźniającej @ masz?

    1988 lubi tę wiadomość

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 20 października 2015, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Australijka - o implantacji piszą wszędzie, że najpóźniej to tak do 12dpo ;) Ale jeśli nie masz @ to może warto iść zrobić betę ? Zdarza się, że testy wychodzą długo negatywne ;) A pojedynczy spadek temperatury niczego nie przesądza ;) Nie chce Ci dawać złudnych nadziei, ale będziesz wiedziała na czym stoisz ;) Oczywiście życzyłabym ciąży :)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Nie ma co się nakręcać niepotrzebnie tylko zrobić badanie.U mnie wystąpiło wiele objawów wczesnociazowych łącznie z obrzmieniem piersi i spozniajaca się @.
    Tez nie wiedzialam kiedy była owulacja ,równie dobrze mogła być 1 października albo 5 października -czyli wczoraj wypadałoby 19 bądź 14dc -beta rozwiala wątpliwości ,wynik <2 .


    Michaś ♡ [ * ] 04.06.2014

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja idę dziś powtórzyć bete, w 11 dpo była poniżej 1,5. więc idę powtórzyć w 14 dpo. jak coś ma być to będzie, a jak nie to może następnym razem... tak czy siak 3majcie kciuki żeby było teraz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety mój wynik powtórzony poniżej 1,5 :(((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobo_frut wrote:
    niestety mój wynik powtórzony poniżej 1,5 :(((

    :(

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ