X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • cryha Debiutantka
    Postów: 8 13

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dpo (22 dc) - beta 0,6
    ..a wykres wygląda pięknie.. eh

  • czarna90 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie.
    Wczoraj powtórzyłam beta-hcg i dalej jest 1,20 mlU/ml (w piątek też tyle było). Ciążę wykluczam.

    Ale mam pytanie czy któraś z Was miała podobną sytuację?

    Zastanawiam się czy jest wszystko ok. Szczerze mówiąc nigdy wcześniej hcg nie robiłam bo nie było potrzeby (a o pierwszej ciąży dowiedziałam się z testu), na wizytę u lekarza muszę niestety jeszcze poczekać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 16:52

  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasem cysta powoduje takie niskie bhcg

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • Emiliana Przyjaciółka
    Postów: 80 69

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    jestem 14 dpo, miałam robioną inseminację. Wynik beta hcg wyszedł 4. Czy to możliwe że do zagnieżdżenia doszło tak późno i jest jeszcze szansa na ciąże? Jutro idę powtórzyć badanie.

    Czytałam że dziewczyny miały w okolicy 4 wynik hcg, ale to ok 9 dpo a nie tak jak ja 14.

    Powodzenia dla wszystkich :)

    Emiliana
    Starania od 09.2014r. Po inseminacji 30.05:
    Poziom bety: 10dpo- 18, 11dpo- 36, 14dpo - 253, 16dpo- 612, 22dpo- 8622
    Novomedica Mysłowice, ciąża bliźniacza termin porodu 25.02.2017 :*
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, często zarodek się dłużej zagnieżdża, przez co beta tak późno wychodzi. Wiec bez stresu! Jeszcze wam wzrośnie! :)

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny nigdy wcześniej tu nie zagladałam bo beta zawsze była <0,100, dziś jestem w 8 dobie po transferze in vitro mrożonego zarodka i wykonałam dziś wynik 2,85. Zastanawiam się czy jeszcze jest szansa na ciaże. W poniedziałek powtarzam

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia - myślę, że jest szansa.

    Powodzenia!

    Lonia, Lusia8998 lubią tę wiadomość

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć. przychodzę do Was z pytaniem odnośnie labolatorium Diagnostyka. Wczoraj robiłam betę w medicover. Jako że nie mam tam karty stałego klienta to od Pani w punkcie pobrań dostałam numer zlecenia i adres strony, na której mogę za pomocą tego numeru i daty urodzenia sprawdzić swój wynik. Jest to własnie strona lab. diagnostyka. Wynik mial być wczoraj lub dzisiaj rano a do tej pory niestety nic nie ma! Dzwoniąc tam dowiedziałam sie tylko tyle że dziś pracują do 14 i nic o moim badaniu :/


    Czy któraś z Was robiła betę w diagnostyce w piątek i musiała na wynik czekać aż do poniedziałku ?

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    cześć. przychodzę do Was z pytaniem odnośnie labolatorium Diagnostyka. Wczoraj robiłam betę w medicover. Jako że nie mam tam karty stałego klienta to od Pani w punkcie pobrań dostałam numer zlecenia i adres strony, na której mogę za pomocą tego numeru i daty urodzenia sprawdzić swój wynik. Jest to własnie strona lab. diagnostyka. Wynik mial być wczoraj lub dzisiaj rano a do tej pory niestety nic nie ma! Dzwoniąc tam dowiedziałam sie tylko tyle że dziś pracują do 14 i nic o moim badaniu :/


    Czy któraś z Was robiła betę w diagnostyce w piątek i musiała na wynik czekać aż do poniedziałku ?
    Ja zawsze robie wszystkie wyniki w diagnostyce i sa dostepne max 2h po pobraniu krwi. Sproboj sie ponownie zalogowac na stronie

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia logowałam się już milion razy i od wczoraj nic. A robiłam betę jakoś o 11, więc mieli dużooo czasu.... Nie wiem o co chodzi.

    ckaidqk34aroni5a.png
  • An Przyjaciółka
    Postów: 95 48

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się zdarzyło czekać kilka dni. Robiłam bete chyba w środę rano o 7. Cały dzień nie było wyniku i czwartek też nie było. Zadzwoniłam więc chyba w piątek do Laboratorium które miało to badanie przeprowadzić. Okazało się, że pani w punkcie pobrań nie spisała jakiegoś mojego numeru karty stałego klienta tylko pesel więc na moim koncie nie pojawiała się informacja. Przez telefon podałam Pani w Diagnostyce nr karty i zaraz był wynik na stronie. Ale co się naklikałam na tej stronie przez 2 dni to moje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2016, 16:34

    2014 - 2x biochem, laparoskopia- mięśniak, endo
    2015 - poronienie 10tc. ANA
    2016 - laparoskopia - c.pozamaciczna - usunięcie jajowodu
    Być człowiekiem znaczy: każdego dnia starać się być lepszym. F. Dessauer
    fdd2a35a67.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niezle...ja nie mam tam karty ale dostałam naklejke z kodem kreskowym i numerem zlecenia. Albo coś sknocili albo nie wiem. czekam do poniedzialku bo chyba dziś juz nie pracuja wiec sie nie dowiem

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. Chciałam Wam tylko napisać jak się skończyła u mnie historia z bętą w diagnostyce :P Robiłam ją w piątek a w poniedzialek w południe nadal nie było wyników. Więc poszłam tam i po długich poszukiwaniach mojego wyniku okazało się że go nie ma, bo ktoś zgubił moją krew ! No więc oczywiście zrobili mi nową, tym razem już nieodpłatnie a wyniki były wieczorem. Jeszcze przy drugim pobraniu kobieta zrobiła mi siniaka...no ale nie ważne. Beta wyszła negatywna, więc już mi wszystko jedno, ale więcej tam badania żadnego nie zrobię :P Tyle co się stresu przez nich najadłam to moje :/

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Lusia8998 Ekspertka
    Postów: 133 152

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny Dziś odebralam 2 wynik hcg 30dc bylo 112 dzisiaj 32dc 302. 2 mam wizyte u gin. Czu ktoras z was moze mi powiedzieć czy na początku ciąży miała lekkie bóle ppdbrzusza prawie caly czas cZy to jest normalne bo to ze piersi bolą to świeżo upieczona mamuśka koleżanka mówiła ze ją bolaly. Staralismy sie o dzidzie ze swoim r od dluzszego czasu mam pco a tu ni z gruchy ni z pietruchy jak jiz dalam sie na spokoj brak okresu i taki wynik. Dodam ze cykle mam regularne 28 - 29 dni.

    dev269pps__.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia8998 wrote:
    Hej dziewczyny Dziś odebralam 2 wynik hcg 30dc bylo 112 dzisiaj 32dc 302. 2 mam wizyte u gin. Czu ktoras z was moze mi powiedzieć czy na początku ciąży miała lekkie bóle ppdbrzusza prawie caly czas cZy to jest normalne bo to ze piersi bolą to świeżo upieczona mamuśka koleżanka mówiła ze ją bolaly. Staralismy sie o dzidzie ze swoim r od dluzszego czasu mam pco a tu ni z gruchy ni z pietruchy jak jiz dalam sie na spokoj brak okresu i taki wynik. Dodam ze cykle mam regularne 28 - 29 dni.

    Gratuluję, hcg ładnie przyrosło. Bolące brzuch i piersi to norma. Mnie bolało jeszcze w krzyżu. Jak mocno Ci dokucza ból brzucha to weź nospe.

  • katarzynka93 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny, jestem nowa i nie bardzo się orientuję jak liczycie dpo? Czy od pierwszego czy od ostatniego dnia owulacji? <kto pyta nie błądzi:D> dodatkowo zadałam pytanie w drugim wątku o beta hcg, jakby mi ktoś chciał odpowiedzieć to byłabym wdzięczna <3 w skrócie: czy warto 2.02 zrobić badanie krwi na bhcg, kiedy ostatnią @ miałam 7.01?

    Lusia8998, Szyszka1 lubią tę wiadomość

  • Lusia8998 Ekspertka
    Postów: 133 152

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzynka93 ja 1 dzień @ miałam 28/12/15 a pierwszą betę robiłam 26/01/16 dokładnie 30 dni od 1 dnia okresu. Możesz poczekać jeszcze do piątku i powtórzyć w poniedziałek jeśli wynik będzie pozytywny niby kilka dni a różnicę zrobi i to wielką :)

    katarzynka93 lubi tę wiadomość

    dev269pps__.png
  • Lusia8998 Ekspertka
    Postów: 133 152

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia87 wrote:
    Gratuluję, hcg ładnie przyrosło. Bolące brzuch i piersi to norma. Mnie bolało jeszcze w krzyżu. Jak mocno Ci dokucza ból brzucha to weź nospe.


    Dziękuję bardzo :) staramy się już półtora roku a tu taka niespodzianka kilka dni po moich 27 urodzinach :) we wtorek do lekarza, kręgosłup tak nie dokucza ale po wczorajszym dniu mam nauczkę żeby nie jeść smażonego wymiotowałam dalej niż widziałam a ból głowy nieziemski. Musiałam się tabletką przeciwbólową poratować. Do tej pory jakoś dziwnie mi jeździ w brzuchu :)

    dev269pps__.png
  • katarzynka93 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia dzięki za odpowiedź! Gratuluję :) a jakie bhcg Ci wyszło tego 26.01? Może wtorek faktycznie za wcześnie... Ale chyba zrobię w czwartek, bo jeśli wyniki nie będą tego samego dnia to nie chcę czekać do poniedziałku :p i tak już kilka dni siedzę jak na szpilkach.

  • Lusia8998 Ekspertka
    Postów: 133 152

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 26 miałam 112 a 28 już 302 ciekawe co tam we wtorek się dowiem u gina :) A sikańca robiłaś i wyszedł pozytywny czy okres się spóźnia ?

    katarzynka93, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    dev269pps__.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ