Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Blada kreska na teście od 3 dni
Odpowiedz

Blada kreska na teście od 3 dni

Oceń ten wątek:
  • Martyna Autorytet
    Postów: 609 752

    Wysłany: 25 lipca, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak bubu pisze do 25mm masz czas, więc się nie denerwuj. Pęcherzyk wzrasta ok 1 mm dziennie. Lec do innego lekarza (moim zdaniem) za tydzień i sprawdź. Ja miałam 19mm pęcherzyk i dopiero zarodek 2mm. Głowa do góry!
    Bubu nawet nie wiedziałam, że jest opcja przy cp pęcherzyka w macicy 😲

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie

    preg.png
  • Martynka.98 Koleżanka
    Postów: 59 35

    Wysłany: 25 lipca, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny.

    Ona mi kazała przyjść w niedzielę na dyżur . Nie wiem czy w 3 dni zmieni się cokolwiek... Powiem szczerze, nigdy nikt mnie tak nie nastraszył. Oczywiście, że należy mówić o tym, że różnie może być, przecież to wczesna ciąża, ale nikt mnie tak jeszcze nie nastawił na najgorsze . :(

    LadyDaga lubi tę wiadomość

    2020.12 początek starań
    PCOS, IO, nadciśnienie, zespół metaboliczny, brak owulacji
    - redukcja masy ciała o ponad 50 kilogramów
    - przywrócone owulacje
    04.2024 powrót do starań
    10.07.2024 nieśmiałe dwie kreseczki, rośnij nasz promyczku ❤️
    26.08.24 Mierze już 3.4cm i mama z tatą słyszą po raz pierwszy bicie mojego serduszka ❤️


    preg.png
  • Martynka.98 Koleżanka
    Postów: 59 35

    Wysłany: 25 lipca, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam tylko o tych najgorszych opcjach
    " Bety proszę już nie oznaczać. Co z tego, że dobrze przyrasta, w ciąży pozamacicznej też dobrze przyrasta"

    2020.12 początek starań
    PCOS, IO, nadciśnienie, zespół metaboliczny, brak owulacji
    - redukcja masy ciała o ponad 50 kilogramów
    - przywrócone owulacje
    04.2024 powrót do starań
    10.07.2024 nieśmiałe dwie kreseczki, rośnij nasz promyczku ❤️
    26.08.24 Mierze już 3.4cm i mama z tatą słyszą po raz pierwszy bicie mojego serduszka ❤️


    preg.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 609 752

    Wysłany: 25 lipca, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja bym tą panią omijała szerokim łukiem… jeżeli w przyszłym tygodniu pójdziesz do jakiegoś innego gina i powiesz, że jesteś w ciąży, że rozpoznanie etc to powinni cię przyjąć bez problemu. Ja bym przynajmniej to 5 dni zaczekała na twoim miejscu, a najlepiej tydzień :)

    Martynka.98 lubi tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie

    preg.png
  • Schuyler Autorytet
    Postów: 300 293

    Wysłany: 25 lipca, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też kiedyś lekarka pogoniła, bo tu nic nie ma , bo już za późno. Niech pani nie marzy o ciąży. Tydzień później u innego lekarza już serduszko było. Bo ona nie skapnęła się że mogłam mieć później owulację… też mnie wystraszyła… naszczescie poszłam do kogoś innego

    Martynka.98 lubi tę wiadomość

    12.11.2021 Hania 👧🏼🤍
    4.2024 rozpoczynamy starania o rodzeństwo. 😍
    06.2024 CB 💔

    age.png
  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 25 lipca, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schuyler wrote:
    Mnie też kiedyś lekarka pogoniła, bo tu nic nie ma , bo już za późno. Niech pani nie marzy o ciąży. Tydzień później u innego lekarza już serduszko było. Bo ona nie skapnęła się że mogłam mieć później owulację… też mnie wystraszyła… naszczescie poszłam do kogoś innego

    Boże jakie okropne historie! Szok, ze istnieja tacy lekarze totalnie bez empatii i jak widać wiedzy… dobrze ze mamy forum, na którym możemy tez między sobą skonsultować swoje obawy ❤️

    preg.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 609 752

    Wysłany: 25 lipca, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat. wrote:
    Boże jakie okropne historie! Szok, ze istnieja tacy lekarze totalnie bez empatii i jak widać wiedzy… dobrze ze mamy forum, na którym możemy tez między sobą skonsultować swoje obawy ❤️
    I weź teraz zaufaj lekarzowi… dużo lekarzy traktuje cykl jako owulka 14 dc i koniec 😕

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie

    preg.png
  • Martynka.98 Koleżanka
    Postów: 59 35

    Wysłany: 25 lipca, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do teraz jestem w szoku, jak zostałam potraktowana. Chodziłam do niej jakiś czas, dziś chyba miała ewidentnie zły dzień :( to mi się oberwało.. Ona już pewnie o mnie zapomniała, a ja się teraz będę martwić przez wiele dni :(

    2020.12 początek starań
    PCOS, IO, nadciśnienie, zespół metaboliczny, brak owulacji
    - redukcja masy ciała o ponad 50 kilogramów
    - przywrócone owulacje
    04.2024 powrót do starań
    10.07.2024 nieśmiałe dwie kreseczki, rośnij nasz promyczku ❤️
    26.08.24 Mierze już 3.4cm i mama z tatą słyszą po raz pierwszy bicie mojego serduszka ❤️


    preg.png
  • Martynka.98 Koleżanka
    Postów: 59 35

    Wysłany: 27 lipca, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak aktualizując sprawę, to skonsultowałam się telefonicznie z innym lekarzem. Przekazałam mu wszystkie informacje, zdjęcia USG, bety, progesteron, powiedział, że na 100% ciąża jest wewnątrzmaciczna. Poinformował tylko, że to nie 6 tydzień, tylko z USG wynika, że około 5 tydzień+1 dzień od daty ostatniej miesiączki. No i zapisałam się na wizytę 8 sierpnia. Do tego czasu mam cierpliwie czekać. Czyli ciąża jest wcześniejsza o niecały tydzień, mnie to martwi, bo moje cykle są w miarę regularne, w ostatnich miesiącach nie przekroczyły 28 dni, o opóźnionej owulacji nie ma mowy. Ale staram się nie nakręcać i czekać. Tak naprawdę nie mam na to już wpływu, mogę tylko czekać i być nastawiona neutralnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca, 17:15

    2020.12 początek starań
    PCOS, IO, nadciśnienie, zespół metaboliczny, brak owulacji
    - redukcja masy ciała o ponad 50 kilogramów
    - przywrócone owulacje
    04.2024 powrót do starań
    10.07.2024 nieśmiałe dwie kreseczki, rośnij nasz promyczku ❤️
    26.08.24 Mierze już 3.4cm i mama z tatą słyszą po raz pierwszy bicie mojego serduszka ❤️


    preg.png
  • Schuyler Autorytet
    Postów: 300 293

    Wysłany: 27 lipca, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka.98 wrote:
    Tak aktualizując sprawę, to skonsultowałam się telefonicznie z innym lekarzem. Przekazałam mu wszystkie informacje, zdjęcia USG, bety, progesteron, powiedział, że na 100% ciąża jest wewnątrzmaciczna. Poinformował tylko, że to nie 6 tydzień, tylko z USG wynika, że około 5 tydzień+1 dzień od daty ostatniej miesiączki. No i zapisałam się na wizytę 8 sierpnia. Do tego czasu mam cierpliwie czekać. Czyli ciąża jest wcześniejsza o niecały tydzień, mnie to martwi, bo moje cykle są w miarę regularne, w ostatnich miesiącach nie przekroczyły 28 dni, o opóźnionej owulacji nie ma mowy. Ale staram się nie nakręcać i czekać. Tak naprawdę nie mam na to już wpływu, mogę tylko czekać i być nastawiona neutralnie.
    Trzymam mocniutko kciuki! Dawaj znać 🤍

    12.11.2021 Hania 👧🏼🤍
    4.2024 rozpoczynamy starania o rodzeństwo. 😍
    06.2024 CB 💔

    age.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 609 752

    Wysłany: 28 lipca, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka.98 wrote:
    Tak aktualizując sprawę, to skonsultowałam się telefonicznie z innym lekarzem. Przekazałam mu wszystkie informacje, zdjęcia USG, bety, progesteron, powiedział, że na 100% ciąża jest wewnątrzmaciczna. Poinformował tylko, że to nie 6 tydzień, tylko z USG wynika, że około 5 tydzień+1 dzień od daty ostatniej miesiączki. No i zapisałam się na wizytę 8 sierpnia. Do tego czasu mam cierpliwie czekać. Czyli ciąża jest wcześniejsza o niecały tydzień, mnie to martwi, bo moje cykle są w miarę regularne, w ostatnich miesiącach nie przekroczyły 28 dni, o opóźnionej owulacji nie ma mowy. Ale staram się nie nakręcać i czekać. Tak naprawdę nie mam na to już wpływu, mogę tylko czekać i być nastawiona neutralnie.
    Mogła owulka opóźnić się np o dzień/ dwa, kruszynka do macicy mogła wędrować trochę dłużej i uzbierał się tydzień… malutki może nadgonić kochana. Ogólnie tydzień różnicy pomiędzy USG, a OM jest zupełnie akceptowalny ❤️

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie

    preg.png
  • Martynka.98 Koleżanka
    Postów: 59 35

    Wysłany: 28 lipca, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Minął tylko jeden dzień, a ile za mną nerwów i stresu.
    Jestem w szpitalu. Dostałam dziwnych krwawień. Okazało się, że to prawdopodobnie jakiś krwiak, bo z maleństwem na ten moment wszystko w porządku. Pokazał się zarodek i jest pięknie bijące serduszko. Teraz czekam w szpitalu, badają mnie i mówią, że dla bezpieczeństwa zostawią do jutra. Trzymajcie kciuki proszę.

    Olcia1987, Wisienka95 lubią tę wiadomość

    2020.12 początek starań
    PCOS, IO, nadciśnienie, zespół metaboliczny, brak owulacji
    - redukcja masy ciała o ponad 50 kilogramów
    - przywrócone owulacje
    04.2024 powrót do starań
    10.07.2024 nieśmiałe dwie kreseczki, rośnij nasz promyczku ❤️
    26.08.24 Mierze już 3.4cm i mama z tatą słyszą po raz pierwszy bicie mojego serduszka ❤️


    preg.png
  • Olcia1987 Ekspertka
    Postów: 167 76

    Wysłany: 28 lipca, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka.98 wrote:
    Dziewczyny,
    Minął tylko jeden dzień, a ile za mną nerwów i stresu.
    Jestem w szpitalu. Dostałam dziwnych krwawień. Okazało się, że to prawdopodobnie jakiś krwiak, bo z maleństwem na ten moment wszystko w porządku. Pokazał się zarodek i jest pięknie bijące serduszko. Teraz czekam w szpitalu, badają mnie i mówią, że dla bezpieczeństwa zostawią do jutra. Trzymajcie kciuki proszę.

    Odpoczywaj i bądź dobrej myśli ❤️🤞🏻
    Mnie z synem na zabieg umówili bo „nic z tego nie będzie” a teraz jest 70kg większe ode mnie 😂

    Martynka.98 lubi tę wiadomość

    👩🏻1987 🧑🏻‍🦲1992

    💔2009
    💙2010
    🩷2013
  • Schuyler Autorytet
    Postów: 300 293

    Wysłany: 28 lipca, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka.98 wrote:
    Dziewczyny,
    Minął tylko jeden dzień, a ile za mną nerwów i stresu.
    Jestem w szpitalu. Dostałam dziwnych krwawień. Okazało się, że to prawdopodobnie jakiś krwiak, bo z maleństwem na ten moment wszystko w porządku. Pokazał się zarodek i jest pięknie bijące serduszko. Teraz czekam w szpitalu, badają mnie i mówią, że dla bezpieczeństwa zostawią do jutra. Trzymajcie kciuki proszę.
    Trzymam kciuki i myślę o Tobie. Boję serduszko, to najważniejsze teraz. Leż w szpitalu ile się da. Tam jesteś zaopiekowana.

    Martynka.98 lubi tę wiadomość

    12.11.2021 Hania 👧🏼🤍
    4.2024 rozpoczynamy starania o rodzeństwo. 😍
    06.2024 CB 💔

    age.png
  • Martynka.98 Koleżanka
    Postów: 59 35

    Wysłany: 28 lipca, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wasze wsparcie. Jesteście nieocenione.

    2020.12 początek starań
    PCOS, IO, nadciśnienie, zespół metaboliczny, brak owulacji
    - redukcja masy ciała o ponad 50 kilogramów
    - przywrócone owulacje
    04.2024 powrót do starań
    10.07.2024 nieśmiałe dwie kreseczki, rośnij nasz promyczku ❤️
    26.08.24 Mierze już 3.4cm i mama z tatą słyszą po raz pierwszy bicie mojego serduszka ❤️


    preg.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 609 752

    Wysłany: 28 lipca, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana dużo odpoczynku! Wierzę, że będzie wszystko dobrze. Jesteście waleczni z okruszkiem! 🤞🏽❤️

    Martynka.98 lubi tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie

    preg.png
  • Czekoladka32 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 września, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co myślicie o mojej sytuacji. Mam dzisiaj 34 dzien cyklu, dalej nie dostałam okresu, robie testy od trzech dni i kreska jest bladziutka, wczoraj byłam na becie i wyszło 9.18 ,myślicie ze jest szansa że się udało?🥰

  • Minia000 Znajoma
    Postów: 27 9

    Wysłany: 4 września, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekoladka32 wrote:
    Dziewczyny a co myślicie o mojej sytuacji. Mam dzisiaj 34 dzien cyklu, dalej nie dostałam okresu, robie testy od trzech dni i kreska jest bladziutka, wczoraj byłam na becie i wyszło 9.18 ,myślicie ze jest szansa że się udało?🥰
    Szansa jest, powtórz bete po 48h w tym samym laboratorium i sprawdź czy przyrost jest prawidłowy

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zdrowie kobiet w ciąży. Na co zwrócić uwagę?

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety, kiedy powinna szczególnie dbać o swoje zdrowie, ponieważ w dużej mierze przekłada się ono na zdrowie rozwijającego się dziecka. Przeczytaj, na jakie aspekty zdrowotne szczególnie zwrócić uwagę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ