X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 310 60

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla wrote:
    Powtarzałas dzisiaj?
    Camarilla, testowałam. Druga kreska cały czas taka blada, jak była od 10dpo taka sama jest i dzisiaj. A dziś już 13dpo, jutro jest termin okresu. Czy to jest normalne, że kreska nie ciemnieje?

  • Doris98 Koleżanka
    Postów: 79 9

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/99d6a48adaa40.jpg.html



    Cześć wszystkim ! U mnie taka sytuacja. Dziś lekki 2 godzinny 'okres' ? Sama nie wiem jak to nazwać trochę brązu trochę różu trochę czerwieni..na razie sucho.. za tydzień mam lyzeczkowanie i biopsje zaplanowana dlatego testuję.. zdjęcie wyostrzone bo nie łapał kresek ale na żywo są widoczne..nie nakręcam się bo od miesiąca jestem na toralnym luzie jeśli chodzi o ten temat a tak jak wyżej pisałam testy robione ze względu na lyzeczkowanie No i trochę zastanowił mnie ten poranny okres (powinnam go właśnie dostać w okolicach tych dni- mam nie regularne ) ale jest bardziej skąpy niż normalnie i ma ran na jakiś czas mini skrzepy a co najdziwniejsze wcale nie bólu gdzie ja od paru lat majac okres jestem trupem..stawiają na nogi mnie dopiero dwa zastrzyki w tylek..a teraz nic. Gdyby nie rano leciutkie skurcze nie wiedziałabym że wg coś się zaczęło.. gdzie zawsze jest mocny bol i zaraz wymiotuję i ledwo stoję na nogach 🤔☹
    Tempki nie mierzyłam w tym cyklu bo tak jak mówię odpuściłam..I mimo że z moim starym mamy źle wyniki i są bardzo małe szanse na co kolwiek to i tak nie wiem co o tym myśleć..

  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 310 60

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris98 wrote:
    https://zapodaj.net/99d6a48adaa40.jpg.html



    Cześć wszystkim ! U mnie taka sytuacja. Dziś lekki 2 godzinny 'okres' ? Sama nie wiem jak to nazwać trochę brązu trochę różu trochę czerwieni..na razie sucho.. za tydzień mam lyzeczkowanie i biopsje zaplanowana dlatego testuję.. zdjęcie wyostrzone bo nie łapał kresek ale na żywo są widoczne..nie nakręcam się bo od miesiąca jestem na toralnym luzie jeśli chodzi o ten temat a tak jak wyżej pisałam testy robione ze względu na lyzeczkowanie No i trochę zastanowił mnie ten poranny okres (powinnam go właśnie dostać w okolicach tych dni- mam nie regularne ) ale jest bardziej skąpy niż normalnie i ma ran na jakiś czas mini skrzepy a co najdziwniejsze wcale nie bólu gdzie ja od paru lat majac okres jestem trupem..stawiają na nogi mnie dopiero dwa zastrzyki w tylek..a teraz nic. Gdyby nie rano leciutkie skurcze nie wiedziałabym że wg coś się zaczęło.. gdzie zawsze jest mocny bol i zaraz wymiotuję i ledwo stoję na nogach 🤔☹
    Tempki nie mierzyłam w tym cyklu bo tak jak mówię odpuściłam..I mimo że z moim starym mamy źle wyniki i są bardzo małe szanse na co kolwiek to i tak nie wiem co o tym myśleć..
    Ja tutaj widzę kreski🙂 A, który dzień po owulacji jesteś? Biorąc pod uwagę np obserwacje śluzu skoro nie mierzyłaś temperatury ?

  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris tu jest taki mocny filtr że ciężko coś powiedzieć

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 310 60

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moich obserwacji ciąg dalszy, zdjęcie testu z porannego moczu
    https://zapodaj.net/434e8b2493f68.jpg.html
    Dalej te same cienie. To już chyba siódmy test, który mi te cienie pokazuje. Dzisiaj mam mieć okres, póki co jeszcze go nie ma. Szyjka macicy wysoko, średnio miękka, bardziej w kierunku miękkiej (dziwne bo przed okresem zawsze ją miałam prawie u samego wejścia do pochwy🙈). Temperatura dalej na takim samym poziomie. Myślicie, że mogłoby to wskazywać na ciąże biochemiczną? Mogę się mylić, ale czy w dniu planowanego okresu kreska nie powinna już być bardziej widoczna? Zastanawiam się czy nie kupić sobie testu clearblue, tego który pokazuje po prostu plus lub minus albo napisu pregnant lub not pregnant, żeby mieć czarno na białym 🙈 co myślicie? I jeszcze jedno pytanie. Czy przy ewentualnej ciąży biochemicznej okres powinno się dostać od razu w dniu planowanej miesiączki czy może się opóźnić? Czy beta spada szybko po takiej ciąży czy dłuższy czas może się utrzymywać i być wykrywalne na testach? Z chęcią poszłabym na badanie krwi, ale będę mogła to zrobić dopiero w środę, więc kupa czasu 🙁 już nie wiem co mam myśleć.

    Trytani lubi tę wiadomość

  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Moich obserwacji ciąg dalszy, zdjęcie testu z porannego moczu
    https://zapodaj.net/434e8b2493f68.jpg.html
    Dalej te same cienie. To już chyba siódmy test, który mi te cienie pokazuje. Dzisiaj mam mieć okres, póki co jeszcze go nie ma. Szyjka macicy wysoko, średnio miękka, bardziej w kierunku miękkiej (dziwne bo przed okresem zawsze ją miałam prawie u samego wejścia do pochwy🙈). Temperatura dalej na takim samym poziomie. Myślicie, że mogłoby to wskazywać na ciąże biochemiczną? Mogę się mylić, ale czy w dniu planowanego okresu kreska nie powinna już być bardziej widoczna? Zastanawiam się czy nie kupić sobie testu clearblue, tego który pokazuje po prostu plus lub minus albo napisu pregnant lub not pregnant, żeby mieć czarno na białym 🙈 co myślicie? I jeszcze jedno pytanie. Czy przy ewentualnej ciąży biochemicznej okres powinno się dostać od razu w dniu planowanej miesiączki czy może się opóźnić? Czy beta spada szybko po takiej ciąży czy dłuższy czas może się utrzymywać i być wykrywalne na testach? Z chęcią poszłabym na badanie krwi, ale będę mogła to zrobić dopiero w środę, więc kupa czasu 🙁 już nie wiem co mam myśleć.
    Ja nic nie widzę na tym teście ale ja jestem ślepa 🤣🧐

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2022, 08:27

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 310 60

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirra wrote:
    Ja nic nie widzę na tym teście ale ja jestem ślepa 🤣🧐
    Kirra ja sama ledwo widzę, dopiero jak się przyjrzę przy odpowiednim świetle😂

  • Słomka Autorytet
    Postów: 501 379

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Kirra ja sama ledwo widzę, dopiero jak się przyjrzę przy odpowiednim świetle😂
    Jeśli jest tak jak mówisz, to raczej testowa kreska po prostu. Większość testów jak się przyjrzysz w odpowiednim świetle coś tam ma. Ale oczywiście nie.musi tak być.

  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 310 60

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam już kiedyś te fabryczne kreski. Dwa razy mi się trafiło, były szare i wychodziły dopiero po całkowitym wyschnięciu testu. A te, które teraz są, pojawiają się o czasie i są bladoróżowe. Znalazłam laboratorium czynne w poniedziałek, chyba się przejdę rano i zbadam betę. Bo te testy to chyba w nieskończoność będę kupować i już mam tego dość 🙈

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Moich obserwacji ciąg dalszy, zdjęcie testu z porannego moczu
    https://zapodaj.net/434e8b2493f68.jpg.html
    Dalej te same cienie. To już chyba siódmy test, który mi te cienie pokazuje. Dzisiaj mam mieć okres, póki co jeszcze go nie ma. Szyjka macicy wysoko, średnio miękka, bardziej w kierunku miękkiej (dziwne bo przed okresem zawsze ją miałam prawie u samego wejścia do pochwy🙈). Temperatura dalej na takim samym poziomie. Myślicie, że mogłoby to wskazywać na ciąże biochemiczną? Mogę się mylić, ale czy w dniu planowanego okresu kreska nie powinna już być bardziej widoczna? Zastanawiam się czy nie kupić sobie testu clearblue, tego który pokazuje po prostu plus lub minus albo napisu pregnant lub not pregnant, żeby mieć czarno na białym 🙈 co myślicie? I jeszcze jedno pytanie. Czy przy ewentualnej ciąży biochemicznej okres powinno się dostać od razu w dniu planowanej miesiączki czy może się opóźnić? Czy beta spada szybko po takiej ciąży czy dłuższy czas może się utrzymywać i być wykrywalne na testach? Z chęcią poszłabym na badanie krwi, ale będę mogła to zrobić dopiero w środę, więc kupa czasu 🙁 już nie wiem co mam myśleć.
    Ja tam widzę cień cienia :)

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Słomka Autorytet
    Postów: 501 379

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Miałam już kiedyś te fabryczne kreski. Dwa razy mi się trafiło, były szare i wychodziły dopiero po całkowitym wyschnięciu testu. A te, które teraz są, pojawiają się o czasie i są bladoróżowe. Znalazłam laboratorium czynne w poniedziałek, chyba się przejdę rano i zbadam betę. Bo te testy to chyba w nieskończoność będę kupować i już mam tego dość 🙈
    No to beta będzie faktycznie najlepszym rozwiązaniem ☺️ trzymam kciuki ✊✊✊

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, na dwoje babka wróżyła :/ Teoretycznie kreseczka powinna ciemnieć- teoretycznie, bo przed terminem @ to wszystko może się zdarzyć. Najlepiej idź na betę, bo na testy wydasz majątek ;) I daj koniecznie znać, trzymam kciuki :)

    Karo Lina wrote:
    Moich obserwacji ciąg dalszy, zdjęcie testu z porannego moczu
    https://zapodaj.net/434e8b2493f68.jpg.html
    Dalej te same cienie. To już chyba siódmy test, który mi te cienie pokazuje. Dzisiaj mam mieć okres, póki co jeszcze go nie ma. Szyjka macicy wysoko, średnio miękka, bardziej w kierunku miękkiej (dziwne bo przed okresem zawsze ją miałam prawie u samego wejścia do pochwy🙈). Temperatura dalej na takim samym poziomie. Myślicie, że mogłoby to wskazywać na ciąże biochemiczną? Mogę się mylić, ale czy w dniu planowanego okresu kreska nie powinna już być bardziej widoczna? Zastanawiam się czy nie kupić sobie testu clearblue, tego który pokazuje po prostu plus lub minus albo napisu pregnant lub not pregnant, żeby mieć czarno na białym 🙈 co myślicie? I jeszcze jedno pytanie. Czy przy ewentualnej ciąży biochemicznej okres powinno się dostać od razu w dniu planowanej miesiączki czy może się opóźnić? Czy beta spada szybko po takiej ciąży czy dłuższy czas może się utrzymywać i być wykrywalne na testach? Z chęcią poszłabym na badanie krwi, ale będę mogła to zrobić dopiero w środę, więc kupa czasu 🙁 już nie wiem co mam myśleć.

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Aszha Ekspertka
    Postów: 237 184

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myślicie?
    https://zapodaj.net/09a1e743d216e.jpg.html
    Dziś rano 12 DPO (może to być też 11 dpo) Jestem 12 dni po zastrzyku Ovitrelle.

    Starania od 12.2020
    ♀️ 31
    Suplementacja podczas starań:
    Koenzym Q10 (ubichinol 400mg), witamina E, witamina D, witamina C, Inofolic Combi, pregna start, DHEA 50mg

    Dotychczasowe leczenie:
    -Ureaplasma - wyleczona
    -Niskie AMH/Wysokie FSH
    -6 cykli Lametty - bez efektu
    -Histeroskopia - macica prawidłowa, jajowody niedrożne
    -Laparoskopia - udrożniony prawy jajowód
    -KIR AA
    -Brak KIRów implantacyjnych
    - IMSI 02.2023 AP 💉 Krótki protokół + MACS
    8🥚-> 4 zaplodnione->3 blastki 3AA, 3AA, 3BB
    02.23 - świeży transfer 3AA z Accofilem
    BetaHCG: 7dpt - 82, 9dpt - 189, 12 dpt - 452, 14dpt - 1289
    27.03 - 35 dpt jest ❤️ i 1,30 cm dzieciątka
    ♂️ 34
    Suplementacja podczas starań: Fertilman, korzeń maca, tran, palma sabałowa
    - słaba morfologia
    - słabe HBA i fragmentacja
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszha wrote:
    Dziewczyny co myślicie?
    https://zapodaj.net/09a1e743d216e.jpg.html
    Dziś rano 12 DPO (może to być też 11 dpo) Jestem 12 dni po zastrzyku Ovitrelle.

    Aszha ovitrelle może się utrzymywać do 16 dni podobno. Powtarzaj co kilka dni te testy, jak kreseczka ciemnieje to znaczy, że to nie ovitrelle tylko ciąża ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2022, 21:36

  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszha wrote:
    Dziewczyny co myślicie?
    https://zapodaj.net/09a1e743d216e.jpg.html
    Dziś rano 12 DPO (może to być też 11 dpo) Jestem 12 dni po zastrzyku Ovitrelle.
    Widzę bladziocha 🤞

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszha wrote:
    Dziewczyny co myślicie?
    https://zapodaj.net/09a1e743d216e.jpg.html
    Dziś rano 12 DPO (może to być też 11 dpo) Jestem 12 dni po zastrzyku Ovitrelle.


    Niestety może to być jeszcze po Ovitrelle, u mnie potrafił nawet po 14 dniach dać jeszcze cień :/ Najlepiej sprawdzić, czy kreska ciemnieje :)

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Aszha Ekspertka
    Postów: 237 184

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Niestety może to być jeszcze po Ovitrelle, u mnie potrafił nawet po 14 dniach dać jeszcze cień :/ Najlepiej sprawdzić, czy kreska ciemnieje :)
    No właśnie podejrzewam, że to może Ovitrelle. Jutro nie testuje bo nie mam już testów a później jadę do pracy. Koło środy-piatku mam mieć miesiaczke. Chyba poczekam 😉

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2020
    ♀️ 31
    Suplementacja podczas starań:
    Koenzym Q10 (ubichinol 400mg), witamina E, witamina D, witamina C, Inofolic Combi, pregna start, DHEA 50mg

    Dotychczasowe leczenie:
    -Ureaplasma - wyleczona
    -Niskie AMH/Wysokie FSH
    -6 cykli Lametty - bez efektu
    -Histeroskopia - macica prawidłowa, jajowody niedrożne
    -Laparoskopia - udrożniony prawy jajowód
    -KIR AA
    -Brak KIRów implantacyjnych
    - IMSI 02.2023 AP 💉 Krótki protokół + MACS
    8🥚-> 4 zaplodnione->3 blastki 3AA, 3AA, 3BB
    02.23 - świeży transfer 3AA z Accofilem
    BetaHCG: 7dpt - 82, 9dpt - 189, 12 dpt - 452, 14dpt - 1289
    27.03 - 35 dpt jest ❤️ i 1,30 cm dzieciątka
    ♂️ 34
    Suplementacja podczas starań: Fertilman, korzeń maca, tran, palma sabałowa
    - słaba morfologia
    - słabe HBA i fragmentacja
    preg.png
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 310 60

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, właśnie odebrałam wyniki bety: 14. Poza tym jest tylko oznaczenie że do 4 to kobiety miesiączkujące, a do 14 po menopauzie. No cóż , do tej drugiej grupy się nie zaliczam. Okres miałam mieć 8ego i nie dostałam. Dziś jest 28 dzień cyklu, test owulacyjny pokazał owulację 25 grudnia, więc albo właśnie wtedy miałam owulację albo dzień później. Teraz wiadomo że te cienie to nie tylko moja wyobraźnia. Nie za niska beta? Miała któraś tak? 🙁

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Dziewczyny, właśnie odebrałam wyniki bety: 14. Poza tym jest tylko oznaczenie że do 4 to kobiety miesiączkujące, a do 14 po menopauzie. No cóż , do tej drugiej grupy się nie zaliczam. Okres miałam mieć 8ego i nie dostałam. Dziś jest 28 dzień cyklu, test owulacyjny pokazał owulację 25 grudnia, więc albo właśnie wtedy miałam owulację albo dzień później. Teraz wiadomo że te cienie to nie tylko moja wyobraźnia. Nie za niska beta? Miała któraś tak? 🙁

    Taka beta oznacza ciążę ;) oznacz ja ponownie pojutrze i zobacz, czy rośnie, bo jednak jest dość niska :/

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 310 60

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Taka beta oznacza ciążę ;) oznacz ja ponownie pojutrze i zobacz, czy rośnie, bo jednak jest dość niska :/
    I dlatego martwi mnie to. Mam nadzieję że będzie wzrost. W środę pójdę jeszcze raz.. dobrze, że namówiłyście mnie na tą betę, bo pewnie testy dalej by bladziochy wskazywały

    Skorpionka91, Pani Ciasio lubią tę wiadomość

‹‹ 235 236 237 238 239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ