X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 122, jestem bardzo szczęśliwa:) za 2 dni powtórka A pod koniec tygodnia wybiorę się do mojego ginekologa z mam nadzieję radosną nowiną:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2019, 14:49

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak teraz myślę, dziś 16 dpo i 33dc, czy taki wynik jest w normie? Nie za niski?

  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asieńka88 wrote:
    Tak teraz myślę, dziś 16 dpo i 33dc, czy taki wynik jest w normie? Nie za niski?
    Ja 15 dpo miałam 240, a po dwóch dniach 360, beta może być różna w zależności od organizmu, ważne, żeby dobrze przyrastala, bo tak naprawdę nigdy nie możesz być pewna, kiedy doszło do zagniezdzenia :)
    Nie przejmuj się tym i się ciesz kochana, gratulacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2019, 16:16

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Mala_wawa Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/250b652a37023.jpg.html
    To mój 33dc owu chyba w 16dc co myślicie? ??na początku ledwo widoczny cień a później coraz wyraźniejsze. Brak objawow o dziwo .jutro beta.czy to oznacza to co myślę? ?

  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala_wawa wrote:
    https://zapodaj.net/250b652a37023.jpg.html
    To mój 33dc owu chyba w 16dc co myślicie? ??na początku ledwo widoczny cień a później coraz wyraźniejsze. Brak objawow o dziwo .jutro beta.czy to oznacza to co myślę? ?

    Wygląda jak baldzioch. Chyba ciąża:) leć na betę:)

    werka93, Mala_wawa lubią tę wiadomość

    mkwia
  • Mala_wawa Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martwi mnie brak objawow przy córce miałam tylko dwa tygodnie mdłości a teraz nic czasem mnie brzuch pobolewa.jutro beta oby to było to.boje się ze mnie test oszukuje choć nigdy tak nie miałam zawsze biel vizira a dziś taka niespodzianka 3 dni spóźnienia@ o matko nie wierze

  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala_wawa wrote:
    https://zapodaj.net/250b652a37023.jpg.html
    To mój 33dc owu chyba w 16dc co myślicie? ??na początku ledwo widoczny cień a później coraz wyraźniejsze. Brak objawow o dziwo .jutro beta.czy to oznacza to co myślę? ?

    Daj znac po becie :-) Ja przy takim cieniu a moze nawet troche mniejszym mialam bete 36:) po cichu gratuluje!

    eikts65gz0i70ci6.png
  • Mala_wawa Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki mają być po 17 ale ja zaczynam mieć wątpliwości czy aby napewno mówi prawdę. Ale boję się że mnie oszukał i ze to cholerne rozczarowanie będzie gdzie jakies światełko w tunelu zobaczyłam .pozostaje czekać najwyżej będą lzy

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam z kolejną porcją informacji ;) beta po 2 dniach wzrosła z 122 do 265, więc póki co jestem spokojna. Ponieważ przy staraniach przyjmowałam duphaston w 2 razie cyklu (bez niego nie było okresu) postanowiłam też go zbadać przy okazji i wyszedł 56, przy normie ok. 26 dla tego tygodnia ciąży, ale chyba lepiej wyższy niż za niski, choć nie ukrywam trochę mnie wynik zdziwił;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2019, 15:14

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asieńka88 wrote:
    Wracam z kolejną porcją informacji ;) beta po 2 dniach wzrosła z 122 do 265, więc póki co jestem spokojna. Ponieważ przy staraniach przyjmowałam duphaston w 2 razie cyklu (bez niego nie było okresu) postanowiłam też go zbadać przy okazji i wyszedł 56, przy normie ok. 26 dla tego tygodnia ciąży, ale chyba lepiej wyższy niż za niski, choć nie ukrywam trochę mnie wynik zdziwił;)
    To cudowna wiadomość, moje gratulacje :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Mala_wawa Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety beta 0,2 wiec test mnie oszukał.

  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala_wawa wrote:
    Niestety beta 0,2 wiec test mnie oszukał.
    Przykro mi, nie poddawaj się, powodzenia w następnym cyklu :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • 89_infinity Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dzis 11dpo widze bladziocha bladziocha nawet za rada kolezanki z poczatku tematu otworzylam kasetke i szczerze mowiac rozczarowalam sie zawartoscia pod slonce wyrazniejszy bladzioch ale to byl zwykly kawalek paseczka tak jakby obciac test owulacyjny-myslalam ze to jest troche lepiej zrobione. Isc na bete czy poczekac 2 dni i testowac? Troche mnie podbrzusze pobolewa a okres wyznaczony ma 15.01

    nzjdvkcbbfm3ju3m.png

    nzjdvkcbsamgxa32.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    89_infinity wrote:
    Czesc dzis 11dpo widze bladziocha bladziocha nawet za rada kolezanki z poczatku tematu otworzylam kasetke i szczerze mowiac rozczarowalam sie zawartoscia pod slonce wyrazniejszy bladzioch ale to byl zwykly kawalek paseczka tak jakby obciac test owulacyjny-myslalam ze to jest troche lepiej zrobione. Isc na bete czy poczekac 2 dni i testowac? Troche mnie podbrzusze pobolewa a okres wyznaczony ma 15.01
    Ja bym nie wytrzymała i ppszla6 na betę chyba :D

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • 89_infinity Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na jutro się umówiłam do gina :) mam nadzieje, że da mi skierowanie na bete. Rano zobacze czy będzie troche więcej widać :)

    nzjdvkcbbfm3ju3m.png

    nzjdvkcbsamgxa32.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    89_infinity wrote:
    Na jutro się umówiłam do gina :) mam nadzieje, że da mi skierowanie na bete. Rano zobacze czy będzie troche więcej widać :)
    Trzymam kciuki :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Misiap Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, tak jak pewnie większość tutaj początkowo tylko czytałam Wasze posty, ale nadszedł ten dzień kiedy zdecydowałam się napisać. Czy to to? Mój mąż uważa, że przesadzam i nic na teście nie widzi. Ja myślę, że jest blada kreska... Pomóżcie.

    https://zapodaj.net/48fa224001c9d.jpg.html

    Patrycja05 lubi tę wiadomość

  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiap wrote:
    Cześć dziewczyny, tak jak pewnie większość tutaj początkowo tylko czytałam Wasze posty, ale nadszedł ten dzień kiedy zdecydowałam się napisać. Czy to to? Mój mąż uważa, że przesadzam i nic na teście nie widzi. Ja myślę, że jest blada kreska... Pomóżcie.

    https://zapodaj.net/48fa224001c9d.jpg.html
    Mój facet nie mógł uwierzyć nawet jak beta potwierdziła ciążę, tak to już z nimi jest :D
    Ale u Ciebie bladzioch jak się patrzy i to taki konkretny :) leć na betę i sprawdź za dwa dni czy dobrze przyrasta, ale myślę, że mogę Ci po cichu pogratulować :)

    Patrycja05 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Patrycja05 Koleżanka
    Postów: 36 75

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiap wrote:
    Cześć dziewczyny, tak jak pewnie większość tutaj początkowo tylko czytałam Wasze posty, ale nadszedł ten dzień kiedy zdecydowałam się napisać. Czy to to? Mój mąż uważa, że przesadzam i nic na teście nie widzi. Ja myślę, że jest blada kreska... Pomóżcie.

    https://zapodaj.net/48fa224001c9d.jpg.html
    Bladzioszek piękny :) faceci tacy są, muszą zobaczyć dwie grube krechy :D powtórz za dwa dni i wtedy mu pokaż, albo pędź na betę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2019, 09:33

    km5s8ribve48f1m2.png
    ckai3e3knw78e0lf.png
  • Patrycja05 Koleżanka
    Postów: 36 75

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test robiony dwa dni temu
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/60d70eb2458b.jpg
    A tutaj test z dzisiaj
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9a6d74ec5e38.jpg

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    km5s8ribve48f1m2.png
    ckai3e3knw78e0lf.png
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ