X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ból po owulacji
Odpowiedz

Ból po owulacji

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boli mnie podbrzusze od poniedziałku momentami bardziej ale prawie cały czas to odczuwam do tego od wczoraj bolą mnie plecy w okolicach krzyza. jestem w 17dc i nie wiem czy moge chodzic na silownie, moze to byc jakis pierwszy malutki objaw ciazy? a dodam ze rowniez od poniedzialku moje piersi a zwlaszcza sutki sa wrazliwe na dotyk.

    Zajsonek, Morisek28, alicja_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) ja dzis mam 17 dc, mysle ze na pierwsze objawy jest to za wczesnie.Tez czekam na jakies objawy , jestem dopiero co po owu.Pol roku temu zaszlam w ciaze, poronilam w 7 tc.Udalo sie a pierwszym razem i pamietam pierwsze objawy dokladnie,zaraz po owu bylo jakies 4-5 dni spokoju, potem straszny bol jajnikow, bolaly na przemian i bol na dole brzucha, bardzo podobny do tego na miesiaczke ale bardziej intensywniejszy.Natepnie strasznie ale to strasznie swedzialy mnie piersi, po tym juz wiedzialam:))))testy wychodzly negatywnie bo bylo to jeszcze przed miesiaczka ale ja i tak wiedzialam ze bede w ciazy:))) 4 dni przed @ po raz kolejny rano robilam test i znow negatyny, po poludniu zrobilo mi sie slabo, od razu poszlam zrobic test i niepsodzianka:))))pozytywny!Na ta chwile tez mnie bli brzuch, az tak dziwnie bo juz jestem po owu,tak mysle przynajmniej a tu wczoraj znow 37,2 temp.sama nie wiem co myslec i nie chce sie nakrecac bo tez bardzo chce dzidzie:)Bede trzymac kciuki a Ciebie i pisz o swoich objawach itd bo jestesmy na tym samym etapie:)pozdrawiam

    alicja_, Renia7910, tyna7jg lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia dzisiaj mam te same objawy tylko zastanawiam sie nad tempka bo w tamtym cyklu po owulacji do @ tempke w granicach 37.2 do 37.5 a w tym cyklu jest nizsza i jak narazie 36.8 do 37.2 wiec jenak nieco sie różni. dzisiaj ból w podbrzuszu jest mniejszy niz te w poprzednich dniach od czasu o czasu poczuje lekkie uklucie jednak nadal mam ból w plecach w odcinku krzyza. moze to tylko wskazuje na nadchodzaca chorobe? tez sie narazie nie nakrecam .
    rowniez czekam na Twoje objawy i trzymam kciuki i za Ciebie i za siebie zeby nasze testowanie mialo zielona kropeczke na koncu cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie ze mamy bole po owulacyjne, przeciez owulka byla 1, 2 dni temu dopiero wiec normalane.Jest to twoja pierwsza ciaza?Jak mi sie zaczna bole brzucha za ok 3,4 dni to bede juz mogla sie juz zastanawiac:) ja juz ten bol odroznie od normalnego miesiaczkowego,jest to zagniezdzanie zarodka.Za tydzien bede testowac, to moja pierwsza proba od pol roku, zobaczymy to z tego bedzie. mam o tyle trudniej, ze moj partner jest za granica niestety.Trzymam kciuki za nas bardzo mocno :)Aaa kilka dni po owulacji mialam mnustwo sluzu takiego bialo perlowego(normalnie blyszczal:)) nagorsze to jest czekanie na testowanie:)

    M1993, Ninulkowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od 3cykli staramy sie z mezem o malenstwo:) o nasze pierwsze male wielkie szczescie:) szybciej nie mialam boli owulacyjnych ani poowulacyjnych dlatego dziwi mnie to pobolewanie podbrzusza;) i ten dziwny tepy bol w plecach:/ śluzu mam sporo takiego białego z delikatna domieszka zołtego

  • e3w3a Przyjaciółka
    Postów: 82 28

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny trzymam za was kciuki, żeby pojawiły się te 2 kreseczki na teście:)Ja mam 20 dzień cyklu i od 3 dni bardzo boli mnie lewy jajnik, dziś to lewy, prawy i całe podbrzusze, szczególnie gdy robię siusiu. Mam ogromna nadzieje ze to pierwszy objaw ciąży

    enopka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak mialam, tzn te bole jajnikow i ogolnie podbrzusza jak zaszlam w ciaze.Zwracaj uwage na sluz, ja milam strasznie blyszczacy, jak perla:)Zobaczymy za jakis tydzien co wyjdzie na tescie:) zycze nam dziewczyny pozytywnego wyniku:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakiego koloru karolcia mials ten sluz? przejzysty taki blyszczacy czy bialy blyszczacy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byl bialy, bialo-kremowy bardzo bardzo blyszczacy.Bylo go bardzo duzo, zmienialam wkladki co chwile. jak tam brzuszek, boli? Mi jakby bol ustepuje....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam za duzo sluzu raczej..;/
    brzuszek tak delikatnie raczej od czasu do czasu pobolewa ale nie juz tak mocno
    a Ty jak sie dzis czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja odczuwałam ból kiedy zarodek się zagnieżdżał.

    alicja_, Dobrochna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w którym momencie zaczelas odczuwac ze masz w sobie drugie serduszko?

  • e3w3a Przyjaciółka
    Postów: 82 28

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ustąpił ból jajników, za to boli brzuch jak zazwyczaj w @. @ powinnam dostać za tydzień w sobote, mam nadzieję, że jednak nie dostanę

    enopka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedługo po owulacji (może 2 dni) nie pamiętam czułam kucie jaby w lewym jajniku. :)

    Ninulkowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czulam jak sie zagniezdza, to bylo tak 5,6 dni po owulacji.Juz wtedy wiedzialam mimo ze testy negatywne.Mnie zaczynaja bolec piersi teraz, wczoraj wieczorem brzuch strasznie bolal.Za kilka dni bede testowac)**a jak u was samopoczucie dziewczynki:)))

  • e3w3a Przyjaciółka
    Postów: 82 28

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę testować w piątek, nie mogę się doczekać, jestem pełna nadziei:)

    karolcia:)))) lubi tę wiadomość

    enopka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testuję w niedzielę lub poniedziałek za tydzien:)
    e3w3a trzymam mocno kciuki aby na teście były dwie kreseczki:)

    karolcia:)))) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzewczyny i jak?ja mam jeszcze 7 dni do spodziewanego @ a wy jak tam?

  • e3w3a Przyjaciółka
    Postów: 82 28

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wytrzymałam i poleciałam dziś na betę bo wczoraj jakies cuda mi na teście wychodziły;/ Jutro bede wiedziała.
    Ulaa kochana dziękuję ja również trzymam kciuki za Ciebie:)

    enopka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje ,że bedzie pozytyw:) a ktory to dzien cyklu?tzn czy jestes juz po dacie spodziewanej miesiaczki czy jeszcze przed??ja czuje, że mi sie nie uda, no ale nadzieje trzeba mieć, do okresu jeszcze jakes 6-7 dni:_)

    Morisek28 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ