X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ból po owulacji
Odpowiedz

Ból po owulacji

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mam do Was pytanie otóż jestem 5- 6 dpo i zauważyłam dziś tak jakby plamienie - brązowe - parę kropek? bolą mnie bardzo piersi a poza tym nic nie odczuwam - żadnych bóli w podbrzuszu - cisza. Czy miałyście kiedyś widoczne plamienie implantacyjne? czy to możliwe już w tym okresie?

    weronika86, Szyszka1 lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minika 6dpo to ksiazkowy czas na implantacje, ja rowniez mialam plamienie wczoraj w 6dpo !!!! dlatego weszlam na twoj post, dzisiaj tempka spadla ponizej linii podstawowej, mam nadzieje, ze wroci! i piersi zaczely bolec dzisiaj, Trzymam za nas kciuki, zeby to bylo nasze zagniezdzenie!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Weronika! Kurcze nie chcę się nastawiać - ale mam nadzieję że to będzie prawda. też będę trzymać kciuki za Nas - a kiedy ma do Ciebie przyjechać ciotka klotka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny ja w sumie sama nie wiem co to ze mna bedzie;/ raz czuje jakby dziwne skurcze w podbrzuszu plamienia brak ale mam bardzo wrazliwe sutki nigdy wczesniej tak nie mialam ale nie nakrecam sie:)

    BATTINKA, daga12 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis testowałam, mimo ,ze do @ jakies 5 dni i chyba jest pozytywnie, robilam 3 testy i kazdy wyszedl tak samo czyli druga kreseczka blada ale jednak jest. Mam nadzieję, że się nie rozczaruje.Kurcze, jednak jestem szczesciara bo znow za pierwszym razem sie udalo, poprzednio tez ale poronilam 5 mc temu w 6 tyg. Jestem dobrej mysli:))

    polska_dziewczyna, alicja_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia a jaki poziom hcg 10 czy 25 ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25, tamtemu 10 nie wierze, w poprzedniej ciazy testowałam 2 testami tego samego dnia ten o czułości 25 pokazał a tamten nie!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do objawów to swędzą mnie piersi, śluzu nie mam, 37 temp a czuje sie jakbym miala z 39, nie mam siły wstać z łozka bo czuje sie jakbym miała grype

    ewa84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny czy któraś z Was robiła progesteron i PRL z Metoclopramidem w 21 dniu cyklu? chodzi mi o wyniki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i jak? testowałyście?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam - dopiero jak spóźni mi się 2 -3 dni zastestuję. Jutro jest dzień miesiączki ale wiadomo że to różnie może być. Karolcia trzymam kciuki żeby kreseczki były coraz mocniejsze. Ja też poroniłam i dlatego nie chce się nakręcać - co będzie to będzie - mam nadzieję że będzie miła niespodzianka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam mocno kciuki za Ciebie.Mi sie chyba udało, kreseczka testowa intensywna jak kontrolna więc raczej ciąza.Wizyte mam w przyszłym tyg, nie ma sensu wczesniej. Trzymam kciuki :)

    weronika86, Emilia77, ona17 lubią tę wiadomość

  • PaulaPaula Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobitki :)
    Ja jestem w 17dc i po 6dpo odczuwam bół w jajnikach częściej w prawym i czasem czułam ukłucia w podbrzuszu... generalnie czuje się delikatnie opuchnieta... piersi nie bolą..
    I tak czytam Wasze dolegliwości... troche pasują do moich aczkolwiek nie mogę powiedzieć aby to był jakiś megamocny ból... z początku był mocniejszy aż promieniowało na prawą noge...
    Raz bolał mnie dół krzyża tak, że aż wstać nie mogłam...
    temperatura utrzymuję się na poziomie 36,9 - 37,0
    Niby mam jakieś wrażenie że coś może być na rzeczy ale boję sięże to raczej moje nakręcenie się..
    Dziś tak z ciekawości zrobiłam test rano pomimo, że wiem że za wcześnie bo @ mam mieć za ponad tydzień.. oczywiście negatywny... sama już nie wiem co myśleć...
    Myślałam że może kalendarz źle mi wyliczył owulacje...
    Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki!!! :)

  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 339

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ja też jestem dziś 6 dni po owulce i czuje taki tepy ból w podbrzuszu :) piersi jakby troszkę urosły ale pewnie się nakrecam :).
    Nie lubię czekać :/

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • czarownica222 Przyjaciółka
    Postów: 94 27

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie , ja też mam bóle po owulacji u mnie to takie typowe ciągnięcie z lewej strony, do pachwiny, dzisiaj 7dpo mam taki ból jak na @ no i od 5dpo zaczęły bardzo bardzo boleć piersi, w cyklu w którym zaszłam ( ale poroniłam ) też miałam takie objawy. Boże spraw aby to się powtórzyło czego i Wam życzę wszystkim kochane !:)

  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie,

    chciałam dołączyć do grona czekających na ciąże.
    u mnie wprawdzie 1 miesiac staran, mam juz 8 letnią córcię, ostatnią mieisączkę miałam 31 maja, cykle raczej regularne 27-28dniowe, przytulanki były u mnie 8.06, 9.06, 12.06 i 15.06. w zasadzie jakos bardzo nie monitorowałam cyklu, ciężko tez okreslić keidy miałam owulacjię, ale jajniki i podbrzusze pobolewa mnie od 12.06 (ubiegły czwartek). Mam cichą nadzieję, ze moze cos sie udało? poza tym nieraz odczuwał jakies lekkie mdłości, ale to chwilowe.... a jak jest u Was? spodziewany termin @ u mnie to 27 lub 28.06, także jeszcze duuuużo czasu.......

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też cierpie na bóle około owulacyjne... i załącza mi się ból po 7dpo.. choć teraz jakoś wcześniej bo nie mam chwili przerwy.. a co tam, niech pracują, oby owocnie :) Trzymam za was kciuki :)

    Katjaa lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MNIE STRASZNIE KRZYŻ BOLI OD WCZORAJ, TERAZ JAK SIEDZE PRZY BIURKU, TO SAMO..... NORMALNIE JAK W PIERWSZYM DNIU @..... CZY TO MOZE BYC BOL POOWULACYJNY CZY MOZE SYMPTOM, ZE COS SIE UDAŁO?

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja od soboty czuję bóle podbrzusza, dokładnie takie jak przed @, dzisiaj trochę zelżały ale za to od wczoraj mega boli mnie kręgosłup w okolicach lędźwi, do tego od wczoraj czuje jakbym miała gorączkę, a od ponad tygodnia mam biały wodnisty śluz. Staramy się o pierwsze dziecko więc nie chce się za bardzo nakręcać. Planowa @ dopiero w poniedziałek, kusi mnie żeby kupić test ale wiem że jeśli nam się udało to może być jeszcze za wcześnie aby wyszedł pozytywnie....

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • KoAsia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Właśnie dołączyłam do społeczności starających się ;)

    To mój pierwszy cykl starań, za 2 dni spodziewana @.
    Cykle mam b. regularne 29 dniowe, zasadniczo zawsze na kilka dni przed @ mam ból podbrzusza i piersi, w tym jednak wygląda to inaczej.

    Od 10 dni czyli zaraz po owulacji zaczęły się u mnie bóle podbrzusza z charakterystycznym, rwąco-kującym bólem od strony lewego jajnika, do tego maxymalne zmęczenie, senność, zgaga, mdłości i wymioty.

    Oczywiście pomyślałam że udało się za pierwszym razem a to mogą byc objawy implementacji...
    Zniecierpliwiona w 25 dc zrobiłam test z moczu - negatywny
    w 26 dc hcg z krwi <0,1

    Nadal czuję się źle ale ciążę wykluczam i czekam na spodziewaną @.
    Jutro idę jeszcze na usg dopochwowe, zbadać czy wszystko w porządku z jajnikami itd, te objawy jednak mnie martwią.

    Tymczasem czekam do następnego cyklu...

    KoAsia
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ