X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ból po owulacji
Odpowiedz

Ból po owulacji

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    To faktycznie trochę wcześnie. Może to jeszcze bóle miesiączkowe? Ale u rożnych dziewczyn różnie boli.
    U mnie się zaczęło 8 dnia po owulacji i trwało jakoś do 11 dnia po owulacji. Z tym że tego pierwszego dnia bolało mocniej, a z każdym kolejnym dniem już było trochę lżej.

    Ehh co ma być,to będzie a długo cie bolał ten brzuch ? Mnie boli jak na@ teraz słabiej ale wczoraj mnie jajnikow tak bolał ,ze chwilami zgiąc się mogłam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogłam miało być *

  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 2 maja 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Witam. Dziewczyny doradźcie mi coś,Tydzień temu miałam owulacje,dokładnie we środę gin to potwierdził.Współużycie oczywiście było,i teraz boli mnie brzuch od tego czasu bardzo mocno tak jak na @ ogólnie czuje jajniki i kuje tak mocno nigdy tak nie miałam czy to może być objawem zagnieżdżania? Wczoraj też byłam na kontroli i pęcherzyk pękł. Lekarz kazał brać duphaston 2x1 co to może znaczyć ten ból straszny ?a i jeszcze endo miałam 16 mm.

    Mam tak prawie w każdym cyklu od mniej więcej dwóch lat i nie byłam w ciązy przez ten czas ani razu :) Ten ból co miesiąc zawsze wygląda nieco inaczej, raz boli biust a raz nie, czasem cos mnie kłuje w podbrzuszu a czasem rozpiera aż nie mogę zasnąć itp
    Objawy mogłabym wyliczać bez końca i najzabawniejsze jest to, że za każdym razem się nabieram, bo doszukuję się czegoś nowego :)
    Nie wierzę w coś takiego jak wczesne objawy ciąży, a to co opisujesz może byc równie dobrze zapaleniem przydatków

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojkaojka wrote:
    Mam tak prawie w każdym cyklu od mniej więcej dwóch lat i nie byłam w ciązy przez ten czas ani razu :) Ten ból co miesiąc zawsze wygląda nieco inaczej, raz boli biust a raz nie, czasem cos mnie kłuje w podbrzuszu a czasem rozpiera aż nie mogę zasnąć itp
    Objawy mogłabym wyliczać bez końca i najzabawniejsze jest to, że za każdym razem się nabieram, bo doszukuję się czegoś nowego :)
    Nie wierzę w coś takiego jak wczesne objawy ciąży, a to co opisujesz może byc równie dobrze zapaleniem przydatków

    OK. Dzięki.Pozdrawiam

  • Angelllll28 Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 13 czerwca 2018, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc jestem w 28dc (normalnie cykle nieregolarne 28~35dni) od kilku dni pobolewa mnie brzuch,po ovu bylo duzo śluzu, dzisiaj dosyc mocno bol i kłucie jajnikow na zmiane, test poranny nedatywny, wieczorem lekki bol piersi,wczorajszy estradiol 325_do tej pory najwyzszy byl 200. Nie wiem co o tym myśleć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2018, 23:13

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że test był robiony za wcześnie :) Przy takich niezbyt regularnych cyklach, najlepiej zaplanować testowanie na ten najpóźniejszy termin @. Prawdopodobnie to będzie jeden z tych dłuższych cykli. Ile teraz masz po owu? I czy owu była potwierdzona monitoringiem, czy tylko na podstawie temperatury wyznaczyłaś ją? Może wstawisz linka do wykresu, albo udostępnisz go? Wtedy łatwiej będzie coś powiedzieć na temat cyklu :)

    Angelllll28 lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Angelllll28 Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spadek temp był 30.05 (15 dzc) ponadto lekarz mówił 4.06 na wizycie, że jeden jajnik powiększony i owu raczej była. Nigdy takich bóli nie miałam więc to dziwne. A jeszcze dziwniejsze to, że około 7-10 dni przed okresem zawsze były bóle piersi a teraz na razie nic. Pewnie nic z marzeń o maleństwie nie wyjdzie jak zwyklew ale dla świetego spokoju pewnie zrobie progesteron i bete.

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadek? Czy chodzi Ci o skok? Bo to skok potwierdza owu, a raczej 3 wyższe temperatury po nim. Zrób badania co Ci szkodzi :)

    Angelllll28 lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Angelllll28 Znajoma
    Postów: 30 5

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_d_f wrote:
    Spadek? Czy chodzi Ci o skok? Bo to skok potwierdza owu, a raczej 3 wyższe temperatury po nim. Zrób badania co Ci szkodzi :)


    Owolacja byla raczej 17.05 juz sie gubie w tych liczbach

‹‹ 24 25 26 27 28
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ