X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ból po owulacji
Odpowiedz

Ból po owulacji

Oceń ten wątek:
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa i chciałabym zasięgnąć Waszej porady i doświadczenia.
    Obecnie jestem w 8 dniu po owulacji. A przynajmniej tak mi się wydaje, że tamtego dnia była owulacja i postanowiliśmy z mężem spróbować:) I teraz w tym 8 dniu po owulacji mam bóle w podbrzuszu, takie jak podczas okresu. Chwilami boli bardzo mocno. Wyczytałam, że to może być objaw zagnieżdżania się zarodka. Jeśli by faktycznie tak było,to czy ja mogę wziąć np. No-spę, aby złagodzić te bóle? Czy nie zaszkodzi to maleństwu, które może właśnie powstawać?

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • MalinkaNl Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa i chciałabym zasięgnąć Waszej porady i doświadczenia.
    Obecnie jestem w 8 dniu po owulacji. A przynajmniej tak mi się wydaje, że tamtego dnia była owulacja i postanowiliśmy z mężem spróbować:) I teraz w tym 8 dniu po owulacji mam bóle w podbrzuszu, takie jak podczas okresu. Chwilami boli bardzo mocno. Wyczytałam, że to może być objaw zagnieżdżania się zarodka. Jeśli by faktycznie tak było,to czy ja mogę wziąć np. No-spę, aby złagodzić te bóle? Czy nie zaszkodzi to maleństwu, które może właśnie powstawać?

    Bóle podbrzusza po owulacji jak i szereg innych objawów wskazujących na ciążę są raczej czymś normalnym. I nawet, jeśli nie miałaś ich wcześniej to nie każdy cykl jest taki sam. Mi gin w każdej z 3 ciąż mówił, że mogę brać nospę, jeśli tylko uznam, że już muszę. Myślę, że od jednej tabletki nic się nie stanie.

    c9891cc62cadf105e39f384f8d7f9771.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalinkaNI, dziękuję za odpowiedź:) póki co jeszcze się trzymam bez tabletek i niecierpliwie czekam na testowanie:)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam takie objawy..od owulacji ciagle czuje bol brzucha i czasami kłucie jajnika.. wczoraj wieczorem taki bol mnie zlapal w podbrzuszu ze az sie spocilam ... mam nadzieje ze to zagniezdzenie bylo...

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dziś 7-8dpo, progesteron z dziś 22. I od wczoraj mam bóle w podbrzuszu. Ale w poprzednim cyklu też miałam, a beta ujemna no i małpiszon przylazł :/


    Edit: Cześć wszystkim, w ogóle. Bo tak tu wparowałam bez przywitania :|

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 22:10

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Ja tez dzisiaj czuje podbrzusze, trudno tp nazwac typowym bolem raczej to pobolewanie,takie jak przed @... a jestem w okolicach owulacji tzn albo zaraz po albo w trakcie.
    Pierwszy raz mam takie cos i zastanawiam sie o co chodzi i czy to normalne

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzydziecha wrote:
    Hej dziewczyny!
    Ja tez dzisiaj czuje podbrzusze, trudno tp nazwac typowym bolem raczej to pobolewanie,takie jak przed @... a jestem w okolicach owulacji tzn albo zaraz po albo w trakcie.
    Pierwszy raz mam takie cos i zastanawiam sie o co chodzi i czy to normalne

    Bóle owulacyjne ma wiele dziewczyn i nie jest to powód do niepokoju. Zaraz po owulacji powinny ustąpić.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Dziewczyny doradźcie mi coś,Tydzień temu miałam owulacje,dokładnie we środę gin to potwierdził.Współużycie oczywiście było,i teraz boli mnie brzuch od tego czasu bardzo mocno tak jak na @ ogólnie czuje jajniki i kuje tak mocno nigdy tak nie miałam czy to może być objawem zagnieżdżania? Wczoraj też byłam na kontroli i pęcherzyk pękł. Lekarz kazał brać duphaston 2x1 co to może znaczyć ten ból straszny ?a i jeszcze endo miałam 16 mm.

  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 1 maja 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mialam... w tym cyklu..a nigdy nie czulam jajnika po owulacji ..i bolal i brzuch.jak.na. @ i w ciazy jestem :)

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 1 maja 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Witam. Dziewczyny doradźcie mi coś,Tydzień temu miałam owulacje,dokładnie we środę gin to potwierdził.Współużycie oczywiście było,i teraz boli mnie brzuch od tego czasu bardzo mocno tak jak na @ ogólnie czuje jajniki i kuje tak mocno nigdy tak nie miałam czy to może być objawem zagnieżdżania? Wczoraj też byłam na kontroli i pęcherzyk pękł. Lekarz kazał brać duphaston 2x1 co to może znaczyć ten ból straszny ?a i jeszcze endo miałam 16 mm.

    Ja też pierwszy raz w życiu miałam bóle brzucha mniej więcej tydzień po owulacji. Chwilami dość mocno bolało. To było zagnieżdżanie zarodka :-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Ja też pierwszy raz w życiu miałam bóle brzucha mniej więcej tydzień po owulacji. Chwilami dość mocno bolało. To było zagnieżdżanie zarodka :-)

    No właśnie mnie boli strasznie ten brzuch nie cały czas ale chwilami czuje takie jakby mocne skurcze. I to trwa każdy dzień szczególnie w nocy.No fajnie by było jakby to było zagnieżdżane. A jak było u was z piersiami ? Bo coś mnie zaczynają boleć choć nigdy nie bolały...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    Ja tak mialam... w tym cyklu..a nigdy nie czulam jajnika po owulacji ..i bolal i brzuch.jak.na. @ i w ciazy jestem :)

    Super gratulacje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie były twoje pierwsze objawy który to tydzień ?

    Agulaa30 lubi tę wiadomość

  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 2 maja 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    No właśnie mnie boli strasznie ten brzuch nie cały czas ale chwilami czuje takie jakby mocne skurcze. I to trwa każdy dzień szczególnie w nocy.No fajnie by było jakby to było zagnieżdżane. A jak było u was z piersiami ? Bo coś mnie zaczynają boleć choć nigdy nie bolały...

    Miałam dokładnie takie bóle, nasilały się zwłaszcza wieczorami. Trwały 3-4 dni. Do tego czułam się zmęczona. Do tej pory czasem mnie coś zaboli, ale już nie tak jak wtedy. Piersi w ogóle mnie nie bolą. Jestem w 5 tygodniu.
    Trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2018, 07:46

    Evell lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 2 maja 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Jakie były twoje pierwsze objawy który to tydzień ?
    Dziekuje ...wedlug ostatniej.miesiaczki 5 tydzien. Tylko.mialam te bole jajnikow i brzuch jak.na.@ ...rozwolnienie.... pol roku sie staralam i takich objawow nie.mialam... duzo.pomogly tu testy owulacyjne u mnie ...bo.jak wyszly 2 krechy mocne to zaraz walczylismy i sie udalo :) powodzenia...

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 2 maja 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i chyba czulam zagniezdzenie taki silny bol w podbrzuszu...

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Miałam dokładnie takie bóle, nasilały się zwłaszcza wieczorami. Trwały 3-4 dni. Do tego czułam się zmęczona. Do tej pory czasem mnie coś zaboli, ale już nie tak jak wtedy. Piersi w ogóle mnie nie bolą. Jestem w 5 tygodniu.
    Trzymam kciuki :)

    No ja niechce się nakręcać w tamtym cyklu też się nakręcaam i nic z tego nie wyszło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka a kiedy mniej więcej przestał Cię brzuch boleć ?U mnie dziś by wypadałoby 6 dzień od owulacji to nie za wcześnie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    Dziekuje ...wedlug ostatniej.miesiaczki 5 tydzien. Tylko.mialam te bole jajnikow i brzuch jak.na.@ ...rozwolnienie.... pol roku sie staralam i takich objawow nie.mialam... duzo.pomogly tu testy owulacyjne u mnie ...bo.jak wyszly 2 krechy mocne to zaraz walczylismy i sie udalo :) powodzenia...

    Kochana ja miałam teraz 1 cykl stymulowany clo, do tego teraz biorę duphaston wiesz mnie tak w poniedziałek i wtorek strasznie bolał jak prawie do porodu haha

    Agulaa30, Kitty.Noir lubią tę wiadomość

  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 2 maja 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Magdoczka a kiedy mniej więcej przestał Cię brzuch boleć ?U mnie dziś by wypadałoby 6 dzień od owulacji to nie za wcześnie?

    To faktycznie trochę wcześnie. Może to jeszcze bóle miesiączkowe? Ale u rożnych dziewczyn różnie boli.
    U mnie się zaczęło 8 dnia po owulacji i trwało jakoś do 11 dnia po owulacji. Z tym że tego pierwszego dnia bolało mocniej, a z każdym kolejnym dniem już było trochę lżej.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
‹‹ 24 25 26 27 28
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ