X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ból po owulacji
Odpowiedz

Ból po owulacji

Oceń ten wątek:
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 9 marca 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koliber taki bol jak opisujesz to mialam tylko po wypalance nadzerki po ktorej na szczescie nie ma juz sladu

    dziewczyny ja pytanie jak w tytule wątku.
    drugi cykl z rzędu mam delikatne skurcze w podbrzuszu trochę jak na @ około 1-2 dni po owulce sie zaczyna. dzis mam 2dpo i wlasnie zaczelo mnie wczoraj wieczorem i dzis pobolewac. czy któras tak miała ? czy jakis lekarz wytlumaczyl skad to sie bierze? dodam ze staramy sie od okolo 13 miesiecy od 4 miesiecy mniej wiecej mam wszystko unormowane, zazywam wciaz te same leki a tu taka zmiana od dwoch cykli. w zeszlym cyklu takze mialam 12 dpo w sluzie nitke krwi (nie wiem czy to jest te cale plamienie implantacyjne czy innaczej to wyglada) ale testy negatywne, okres normalnie. Ja wiem doskonale ze to nie jest zaden objaw bo wybaczcie ale szukanie objawow 3 dpo to jak szukanie ich zaraz po @ - nie ma sensu. Jedynie sie zastanawiam skąd ta zmiana, co to oznacza? jakąś wzmożoną pracę endometrium ? ktoś coś ? :)

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • LoReLai Nowa
    Postów: 5 4

    Wysłany: 9 marca 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam i ja. Dziś mam 27 dzień cyklu. Nic kompletnie nie czuje. Bolą mnie tylko piersi ale u mnie to normalne przed @. Robiłam test we wtorek i oczywiście negatywny. Pomału muszę się przygotować na kolejny cykl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Dołączam i ja.Moje starania trwają już dość długo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoReLai wrote:
    Dołączam i ja. Dziś mam 27 dzień cyklu. Nic kompletnie nie czuje. Bolą mnie tylko piersi ale u mnie to normalne przed @. Robiłam test we wtorek i oczywiście negatywny. Pomału muszę się przygotować na kolejny cykl
    Współczuję ja mam tak co miesiąc. Wielkie nadzieje s potem wielka d.....Może trzeba wyluzowac i odpuścić sama nie wiem

    hura2017 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do @ jeszcze 8 dni. Od 5 boli mnie brzuch i swędzą oraz bolą piersi. Zobaczymy

  • hura2017 Przyjaciółka
    Postów: 82 50

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    27 dc
    14 dpo
    masakryczny ból piersi od 5 dni (jak nigdy wcześniej), pobolewanie i skurcze macicy. Hmmm co miesiąc myślę że to może być to i boję się ponownego rozczarowania.


    3jgxe6hh5xvk7g82.pngimg]https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxe6hh5xvk7g82.png[/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już przestałam myśleć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoReLai wrote:
    Dołączam i ja. Dziś mam 27 dzień cyklu. Nic kompletnie nie czuje. Bolą mnie tylko piersi ale u mnie to normalne przed @. Robiłam test we wtorek i oczywiście negatywny. Pomału muszę się przygotować na kolejny cykl
    Hej a długo się starasz? Bo ja bez zabezpieczenia już rok.....

  • sana92 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ;) mam pytanie ;) ...cykle mam 25/26 dniowe.. owulacje miałam 5 kwietnia.. gdzies od 7 kwietnia codziennie boli mnie tak lekko podbrzusze. nigdy tak nie miałam, jedynie kiedy mnie boli podbrzusze to w 1/2 dniu @ wtedy tez inny ból mocniejszy.

  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sana92 wrote:
    hej ;) mam pytanie ;) ...cykle mam 25/26 dniowe.. owulacje miałam 5 kwietnia.. gdzies od 7 kwietnia codziennie boli mnie tak lekko podbrzusze. nigdy tak nie miałam, jedynie kiedy mnie boli podbrzusze to w 1/2 dniu @ wtedy tez inny ból mocniejszy.
    Ja mam taki bol od 5dni od 16 dnia cyklu. Jutro idę do ginekologa i sie dowiem jaka jest przyczyna

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • Bobisia Autorytet
    Postów: 278 214

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie że ginekolog będzie mógł określić po badaniu czy była owulacja oraz czy mogę być w ciąży? 18 kwietnia mam termin @

    Eu lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]nzjddqk300ej2dix.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane.
    Chciałabym sie dowiedzieć czy któras z Was może miała taki problem bo nie wiem co myśleć. Owulację miałam 3 a 8 staraliśmy się o maluszka. Od 9 strasznie bola mnie jajniki na zmianę raz lewy raz prawy. Jeszcze takich boli nie przezywalam. Dodając ze juz raz byłam w ciąży. 18mam mieć okresale to nie bole na oq. Dzis robiłam test ale niestety nic.jak myślicie?

  • milena87 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Dokładnie tak jak w tytule postu, boli mnie podbrzusze od samej owulacji. W nocy z czwartku na piątek 15dc, bolało do tego stopnia, że się wybudziłam. Miałam chwilową biegunkę, osłabienie i ten okropny ból podbrzusza. I właściwie tak już od tygodnia czuję ból podbrzusza. Raz jest mniejszy, raz większy. Od 2 dni doszedł ból krzyża, promieniujący momentami, aż na pośladki plus kłucie jajnika od dzisiaj. Do tego delikatne mdłości (na nie akurat nie zwracam uwagi bo już nie raz doprowadziły mnie do @). Pierwszy raz czuje ból podbrzusza non stop od owulacji. Mam nadzieje, że to nie żadne zaburzenia tylko zadomawia się w moim brzuszku moje drugie słoneczko :)

  • Pola_91 Koleżanka
    Postów: 84 6

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milena87 wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Dokładnie tak jak w tytule postu, boli mnie podbrzusze od samej owulacji. W nocy z czwartku na piątek 15dc, bolało do tego stopnia, że się wybudziłam. Miałam chwilową biegunkę, osłabienie i ten okropny ból podbrzusza. I właściwie tak już od tygodnia czuję ból podbrzusza. Raz jest mniejszy, raz większy. Od 2 dni doszedł ból krzyża, promieniujący momentami, aż na pośladki plus kłucie jajnika od dzisiaj. Do tego delikatne mdłości (na nie akurat nie zwracam uwagi bo już nie raz doprowadziły mnie do @). Pierwszy raz czuje ból podbrzusza non stop od owulacji. Mam nadzieje, że to nie żadne zaburzenia tylko zadomawia się w moim brzuszku moje drugie słoneczko :)
    Hej milena87 ja od inseminacji, która była prawdopodobnie kilka godzin przed owulacją mam tak samo...
    W sumie to już tydzień trwa, a przez to jestem taka nerwowa, że nie wyrabiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2017, 16:56

    Staramy się o dwie krechy od maja 2015r
    październik 2015r. badanie nasienia - bez zastrzeżeń
    grudzień 2015r. TSH, FT3, FT4 - bez zastrzeżeń
    styczeń 2016r. HSG - jajowody drożne
    styczeń 2017r.- laparoskopia - usunięcie ognisk endometriozy
    AMH - 5,06
    kwiecień, maj IUI :(
    czerwiec Lametta 1x1
  • mkgk Autorytet
    Postów: 743 509

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co dziewczynki udało się?. Ja czekam ale czuje już skurcze :( pewnie na ciote!


    zi13rjjgy7oea2if.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej sprawa wygląda tak według obliczeń w sobotę mam owulacja teraz dni płodne z mężem wspolzylam 12 a cykle mam co 28 dni prośba czy jest możliwość żebym zaszła w ciążę staramy się o 2 dziecko bo gdzieś wyczytałam ze od 3-5 dni Przeżywają plemniki a ja mam bardzo obfity śluz i czy to coś da czy próbować jeszcze przed owulacja teraz mam ból podbrzusza wiec to chyba na zbliżającą się owulacja. Niunia

  • Mart.a Koleżanka
    Postów: 45 6

    Wysłany: 19 września 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena87 Pola91 udało się ?

  • jenny Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 20 września 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Talk@ jak masz możliwość, to serduszkuj z mężem, jeśli tylko macie ochotę :)

    Staraczka o pierwszego dzidziusia :)
  • Ninulkowa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 października 2017, 03:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia:)))) wrote:
    a co do objawów to swędzą mnie piersi, śluzu nie mam, 37 temp a czuje sie jakbym miala z 39, nie mam siły wstać z łozka bo czuje sie jakbym miała grype

    12.09

    Ninulkowa
  • Ninulkowa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 października 2017, 03:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12.09 urodziny mojej Mamusi

    Ninulkowa
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ