X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ból po owulacji
Odpowiedz

Ból po owulacji

Oceń ten wątek:
  • dalida Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 25 listopada 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 dni do okresu i ciągnięcie w pachwinie jak na okres....
    Anulka 123 a co u Ciebie?

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 listopada 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny? Chciałam zapytać, czy któraś z Was po owulacji nadal czuje jajnik, z którego była owu? mogę to nazwać delikatnym kłuciem...Trzymam kciuki za Was wszystkie:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 26 listopada 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri2016, ja tak mam w każdym cyklu. Czasem boli mnie lewy, drugiego dnia prawy jajnik. Nie jest to mocny ból, bardziej właśnie takie ukłucia od czasu do czasu.

    suri2016 lubi tę wiadomość

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • Anulka123 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 27 listopada 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeszcze około dwóch dni do @. Czuję się cały czas podobnie. Robiłam test wczoraj rano ale nie było nawet cienia drugiej kreski i pewnie już nie będzie :(

  • dalida Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 27 listopada 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli jedziemy na jednym wózku, ja tez za dwa dni@. Ja nie robie przed @ testów żeby sie niepotrzebnie nakręcać i być rozczarowanym.Biore 2 cykl castagnus także mój organizm sie kompletnie inaczej zachowuje i trudno mi jest wnioskować czy to objawy na okres czy ciąże, ale czuje jakbym miała dostać@.

  • dalida Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 27 listopada 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli jedziemy na jednym wózku, ja tez za dwa dni@. Ja nie robie przed @ testów żeby sie niepotrzebnie nakręcać i być rozczarowanym.Biore 2 cykl castagnus także mój organizm sie kompletnie inaczej zachowuje i trudno mi jest wnioskować czy to objawy na okres czy ciąże, ale czuje jakbym miała dostać@.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja mam podobny problem. Jestem 4 dni po owulacji juz. Staram sie o maluszka. W mam cykle 30 dniowe. 3 lytego mialam owulacje. Kochalam sie z narzeczonym w dni plodne codziennie a takze w dzien owulacji i po. A teraz pobolewa mnie podbrzusze. Bol podobny do tego na okres ale jest za wczesnie. Boli mnie na przemian lewy i prawy jajnik, ale zdecydował ie bardziej prawy. Tez sama nie wiem co mam myslec. Do omresu jeszcze ponad tydzien czasu prawie dwa nwet. Myslicie ze moglam zajsc w ciaze?

    Ninulkowa lubi tę wiadomość

  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 7 lutego 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    Witam. Ja mam podobny problem. Jestem 4 dni po owulacji juz. Staram sie o maluszka. W mam cykle 30 dniowe. 3 lytego mialam owulacje. Kochalam sie z narzeczonym w dni plodne codziennie a takze w dzien owulacji i po. A teraz pobolewa mnie podbrzusze. Bol podobny do tego na okres ale jest za wczesnie. Boli mnie na przemian lewy i prawy jajnik, ale zdecydował ie bardziej prawy. Tez sama nie wiem co mam myslec. Do omresu jeszcze ponad tydzien czasu prawie dwa nwet. Myslicie ze moglam zajsc w ciaze?

    Ciąża jest prawdopodobna, jeśli miałaś stosunek w dni płodne. Niestety 4 dni po owulacji to raczej wcześnie na zagnieżdżenie zarodka i na testowanie. Musisz jeszcze kilka dni poczekać.

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • Nookie Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 16 lutego 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Jestem w 3 dniu po owulacji i boli mnie brzuch, jajniki oraz krzyż. Od rana ból narasta. Na objawy ewentualnej ciąży jest za wcześnie. Czy mogą to być bole poowulacyjne i czy któraś z Was również męczy się z bólem całego "spodu"?

    5f44c9199fbc127795ea8b9cc2dfe99e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Ja wlasnie testowalam i druga kreseczka wyszla taka bardzo blada. Co o tym mysliscie? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide po drugi test zeby sie upewnic ale jie bede sie jeszcze nakrecac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam 3 testy i na dwoch znich ( o czulosci 10ml) wyszly dwie blade kreski a na trzecim o czulosci 25 negatywny co to moze znaczyc?

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś to z pierwszego "porannego" moczu?

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    Zrobilam 3 testy i na dwoch znich ( o czulosci 10ml) wyszly dwie blade kreski a na trzecim o czulosci 25 negatywny co to moze znaczyc?


    Że najlepiej jeszcze poczekać dwa dni i sprawdzić jeezcze raz. Jeśli wyjdą znów dwie kreseczki to tylko gratulować i lecieć na betę. ;)

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robilam z pierwszego "porannego " moczu go poniewaz w od kilku dni budze sie rano z bolem pecherza( zaznaczam ze nie pije jakos wiecej wody niz zawsze) w nocy i musze do lazienki isc, dzis sytuacja tez sie powtorzyla, poniewaz 3 razy w nocy musialam wstac isc siku.A poniewaz okresy 4 dzien nie dostalam a w tym cyklu strasznie bolaly mnie piersi, mialam je naprawe bardzo wrazliwe co zaznacze mi sie nigdy nie zdazalo jeszcze podczas okresu dlatego poszlam dzis kupic test ciazowy. 2 strumieniowe o czulosci 10 ml wyszly odrazu z blada kreska a ten o czulosci 25 dopiero po jakims czasie ( nie dluzszym niz godzina) pokazala sie taka naprawde blada kreska jeszcze bledsza niz na tamtych 2

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2017, 15:02

  • Mmmoni Przyjaciółka
    Postów: 63 24

    Wysłany: 4 marca 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!!! Dołączam do grona. Poprzednią ciążę straciłam pół roku temu, w 8 tygodniu. Ten cykl to nasza pierwsza próba :) dzisiaj jest 6 dpo. Trzymajcie kciuki. Już nie mogę doczekać się testu. Uwielbiam ovufriend, zawsze czytając można znaleźć wsparcie. I teraz i wtedy gdy straciłam pierwszego dzidziusia. U mnie teraz objawy są, tylko nie wiadomo czy na @ czy dzidzię. Piersi ogromne i bolą, w brzuchu dziwnie. No nic, zobaczymy... Jest tu ktoś teraz kto też nie może opanować chęci testowania? Pozdrawiam!!!

    590f1787e23e5.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 marca 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmmoni wrote:
    Cześć dziewczyny!!! Dołączam do grona. Poprzednią ciążę straciłam pół roku temu, w 8 tygodniu. Ten cykl to nasza pierwsza próba :) dzisiaj jest 6 dpo. Trzymajcie kciuki. Już nie mogę doczekać się testu. Uwielbiam ovufriend, zawsze czytając można znaleźć wsparcie. I teraz i wtedy gdy straciłam pierwszego dzidziusia. U mnie teraz objawy są, tylko nie wiadomo czy na @ czy dzidzię. Piersi ogromne i bolą, w brzuchu dziwnie. No nic, zobaczymy... Jest tu ktoś teraz kto też nie może opanować chęci testowania? Pozdrawiam!!!
    Zapraszam do watku marczowe testowanie ! trzymam kciuki <3

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Gagarek Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 8 marca 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Wcelowaliśmy dzień po szczycie śluzu z owu i wojownikami.
    Jestem 3dpo, wcześnie, ale tak silnego bólu podwozia nie miałam dawno.
    Ból promieniuje na krzyż, mam naprzemiennie uczucie gorąca i zimna. Nie wyprzedzam faktów, ale czuję się fatalnie.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 8 marca 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagarek wrote:
    Hej dziewczyny.
    Wcelowaliśmy dzień po szczycie śluzu z owu i wojownikami.
    Jestem 3dpo, wcześnie, ale tak silnego bólu podwozia nie miałam dawno.
    Ból promieniuje na krzyż, mam naprzemiennie uczucie gorąca i zimna. Nie wyprzedzam faktów, ale czuję się fatalnie.
    Trzymam kciuki !!! Ja mialam teraz niesamowity ból przy ovu aktualnie jestem ( prawdopodobnie) 7 dpo jak się pare dni spozni to dopiero zatestuje

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Koliber Przyjaciółka
    Postów: 128 46

    Wysłany: 8 marca 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) czy któraś z Was miała kiedyś taki jakby palący dół podbrzusza (ból ustytuowany jest bardzo nisko, tuż nad kością łonową). Uczucie jakby gorąca, jakby rozciągania, ale ogólnie mega nieprzyjemne :/ Jestem 4dpo, więc chyba za wcześnie na jakiekolwiek symptomy, zastanawiam się czy to mogą być jakieś problemy z hormonami? Nigdy wcześniej tak nie miałam.

    14 tc <3
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ