X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ból po owulacji
Odpowiedz

Ból po owulacji

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma nikogo ??:(

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 23 marca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem:)
    u mnie w sumie 4 cs z czego 2gi taki bardzo konkretny ze sledzeniem temp itd.
    tak jak w poprzednim cyklu wczoraj bolal mnie strasznie prawy jajnik, jakies 4dpo ostatnio tez tak kilka dni po mialam i niestety przyszla @. zaczelam sie martwic czy to torbiele jakies czy co ale poczekam do @ i po niej pojde do gina, bylam w styczniu i mowil ze wszystko ok ale mysle zeby pojsc prywatnie.

    Frezja co do Twojej historii przykro mi, ze masz takie problemy i strasznie mi przykro z powodu poronien:( zycze Ci powodzenia!

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze kochana :) mi wszyscy mowili,ze sie schizuje i ze przesadzam..po pol roku zrobilismy badania i szok!!! Idz..przebadaj sie i meza/partnera bedziesz wiedziec na czym stoisz. Do mnie przyszla dzis @ :'(

  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum. Od 3 mcy na ovu....
    7 dni po owulacji.... od 4 dni bol lewego jajnika i podbrzusza. Dzis mniej ale przy kichnieciu zabolalo porzadnie ;)
    Serduszkowanie idealne....
    martwi mnie krew z nosa od 3 dni... oslabienie?
    I poranna biegunka od 4....
    Tydzien do miesiaczki.....

    Kasandra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Jestem w 22dc. Od 2 dnia po ovu ból piersi(od spodu do zewnętrznej strony, ale jedynie przy dotyku bądz schodzeniu po schodach), który zawsze pojawiał się 5 dni przed @. Od 6 dnia od ovu ból podbrzusza, ale lekki, da sie wytrzymać oraz ciągle mam mokro ;)) i wszystko to trwa do dziś. Jeszcze 5 dni do @, to nasz pierwszy cykl starań czyżby się udało? :)

    Przeczytałam Wasze posty i faktycznie to jest jak loteria, ale trzeba mieć nadzieję, najgorsze jest to czekanie aby móc zrobić test.

    Trzymam za Nas kciuki:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 13:30

    Ewelina0701, missy83 lubią tę wiadomość

  • magda050988 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    jestem na tym forum pierwszy raz, ale tak jak wy mam problem z owulacją i obecnie mam cykl stymulowany clo. Dziś jest mój 20dc, clo brałam od 3 do 7dc, to był mój drugi cykl z clo, za pierwszym razem nic nie urosło, natomiast w tym cyklu okazało sie, że miałam owulację. Teraz mój lekarz stwierdził, ze trzeba czekać czy przyjdzie @ czy nie. Mam nadzieje, że nie bo bardzo chciałabym zajść w ciążę. Oprócz clo biorę jeszcze dwa razy dziennie inofolic również zgodnie z zaleceniem lekarza. Miałam oczywiście monitoring cyklu i 14dc jeszcze pecherzyk był, 15dc zrobiłam test owulacyjny i okazało się, że wyszedł pozytywny i 16dc miałam ponownie usg i lekarz powiedział, że widzi ciało żółte, płyn w zatoce douglasa oraz że macica jest w przodozgieciu iże owulacja była. Z moim narzeczonym "przytulaliśmy się" 12,13,15 i 16dc i mam nadzieje ze nam się udało. Najbardziej dobija mnie to czekanie czy się udało czy nie, szczególnie że od owulacji pobolewa mnie podbrzusze i czuje ból w jajniku, w którym był pecherzyk. Mam nadzieje,że to wróży cos dobrego. Wczoraj mialam dziwną sytuację w sklepie, ponieważ przechodząc kolo lady z surowym mięsem tak zaczęło mi śmierdzieć jakby było zepsute, a to przecież niemozliwe ponieważ w sklepie były inne osoby i na pewno też by coś poczuły. Wiem, że to za wczesnie zeby tak wyczulił mi sie wech, ale jeszcze nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło.

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 15 września 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miavin wrote:
    Witajcie. Jestem w 22dc. Od 2 dnia po ovu ból piersi(od spodu do zewnętrznej strony, ale jedynie przy dotyku bądz schodzeniu po schodach), który zawsze pojawiał się 5 dni przed @. Od 6 dnia od ovu ból podbrzusza, ale lekki, da sie wytrzymać oraz ciągle mam mokro ;)) i wszystko to trwa do dziś. Jeszcze 5 dni do @, to nasz pierwszy cykl starań czyżby się udało? :)

    Przeczytałam Wasze posty i faktycznie to jest jak loteria, ale trzeba mieć nadzieję, najgorsze jest to czekanie aby móc zrobić test.

    Trzymam za Nas kciuki:)

    Dokładnie. To jak loteria...a jednak, jak się czuje jakieś inne symptomy, to automatycznie psychika się "nakręca", choć nie powinna, by nie było zbyt dużego rozczarowania, w razie czego. No cóż, trzeba się zająć obowiązkami, by nie myśleć 24h o "objawach na ciążę". Najlepiej iść na betę, także dla świętego spokoju :-)
    Spokój najważniejszy...ale jak beta wyjdzie negatywnie,bo za szybko badanie krwi...? Może ... testy negatywne zrobione przed terminem spodziewanej @ traktujmy tak trochę z przymrużeniem oka; by było nie potrzebnych nerwów i rozczarowań :-)

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) jestem w 23 DC, 6 DPO. Od 3 cykli staramy się z mężem o bobasa... W tym cyklu owulka mi się dziwnie przesunęła i tempki mam dziwne. Zaczęły mnie też od wczoraj bolec jajniki i podbrzusze oraz plecy. Zobaczymy co z tego będzie... Mam nadzieję, że wreszcie się uda ;) jak u Was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. To mój pierwszy wpis ale już od dawna czytam o Waszych zmaganiach. Z mężem staramy się o maleństwo już ponad rok. To mój pierwszy cykl po włączeniu Bromergonu do leczenia z powodu nieregularnych cykli oraz niewystępujących owulacji. I jest pierwszy sukces - 18dc pojawiła się owulacja, potwierdzona testem owulacyjnym. Aktualnie to mój 26 dc, 8dpo. I nagle naszły mnie wątpliwości, gdyż w dole brzucha odczuwam ból podobny do tego, który zwiastuje @ (podobnie jak Ty Tymoteuszowa):( Jest jeszcze za wcześnie żeby testować choć pokusa jest ogromna :( Czy któraś z Was odczuwała podobne bóle i była w ciąży? Miejmy nadzieję, że to bóle związane z zagnieżdżaniem zarodka..

    aga2319 lubi tę wiadomość

  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 20:01

  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 6-7 dni po owulacji. Dzis plamienie mialam... tydzien przed @, pierwszy raz tak mam w tym czasie... 2 cykl staran... oprocz plamien bol podbrzysza... czy to plamienie implatacyjne moze byc?kiedy testowac?? Jest sens wczesniej niz przed spodziewanym @?

    Nie lubie czekac! :( to jest okropne...

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • sssłoneczko Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich,

    moje drogie mam taki wielki problem, potrzebuje pomocy. Jestem tu nowa.
    Ale do rzeczy nakreślę Wam moją sytuację, jestem 5 dni po owulacji i zle się czuje- tzn dziwnie, bolą mnie jajniki, podbrzusze, tak ciagnie jakos dziwnie. do tego jestem bardzo senna, zmeczona, do tego odrzuca mnie od moich ulubionych potraw i kawy.
    Jednak najbardziej martwi mnie ten bol podbrzusza. Czy ktoras z Was miala tak kilka dni po owulacji?

    Pati
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczko ja tak miałam, więc spokojnie. Nic niedobrego się z Tobą nie dzieje ;-)

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • sssłoneczko Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i co NiecierpliwaKarolino- ciąża?
    Na test jeszcze o wiele za wczesnie:-(

    Pati
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko stwierdzić. Dzisiaj w 9dpo wyszedł cień cienia cienia, ale jeszcze za wcześnie na konkrety. Trzymam kciuki za Ciebie ;-)

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • sssłoneczko Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w takim razie i ja sie wstrzymam jeszcze z testowaniem do 31 stycznia:-(, nie wiem jak ja wytrzymam

    Pati
  • sssłoneczko Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nic z tego, bo okropnie żle sie czuje- objawy jak na okres

    Pati
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczko takie objawy moga tez zwiastowac fasolke ;-)

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • sssłoneczko Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale czy nie są one dziwne. Zaczeły sie kilka dni od owulacji i cały czas trwają,raz boli mniej, raz tylko tak dziwnie rozpycha podbrzusze:-(

    Pati
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknij na mój wykres. Mam tak samo ;-) kiedy planowana @?

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ