X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ból po owulacji
Odpowiedz

Ból po owulacji

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja narazie poczekam sobie grzecznie bo po owu miałam zacząć brać lutke. W poniedziałek skoczę tylko na wyniki i zrobię progesteron :) wtedy też podejmę decyzję czy brać lutkę czy nie :)

  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:D Mi dzis tempka spadła z 36,9 na 36,7 ale do terminu @ jeszcze 5 dni wiec mam andziejeze pod skoczy;d

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataszka - trzymam kciuki że jednak nie spadła i żeby @ przyszła do Ciebie ale za 9 miesięcy :)

    Nataszka2200 lubi tę wiadomość

  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka wrote:
    witajcie :) dołączam :)

    u mnie w kolei owulka przyszła 4 dni wcześniej niż się spodziewałam, dzień przed było <3 i dwa dni po. ciekawe czy nie przegapiałam sprawy ech....
    w 11dc zaczął mnie boleć lewy jajnik i do dzisiaj mnie boli (14dc lub 3dpo), do tego dzisiaj doszedł jeszcze skurcz podbrzusza... no nie wiem nawet jak to opisać... nie jest to mocny ból, ale podbrzusze mam napięte. I od rana kręci mi się w głowie ( ale to może być przez niewyspanie, bo mam chorego brządca w domu więc nocki nieprzespane)... termin @ mam na 29.12 więc jeszcze duuuuużo czekania przede mną :(

    Kochana spójrz na mój wykres.u mnie też serduszko było przed owu i jest cud!!!!!! Zatem plemniczki musiały poczekać! !! Życzę Ci aby u ciebie tez tak było. Jestem przykładem ze wszystko jest możliwe! :)

    skabarka lubi tę wiadomość

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabka11 wrote:
    Kochana spójrz na mój wykres.u mnie też serduszko było przed owu i jest cud!!!!!! Zatem plemniczki musiały poczekać! !! Życzę Ci aby u ciebie tez tak było. Jestem przykładem ze wszystko jest możliwe! :)

    no ja wiem że one tam sobie czekały, ale po tylu miesiącach rozczarowań to ja na nic nie liczę. co ma być to będzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ta spadająca tempk też mi nie wróży niczego dobrego ;-/ ech... taki los... najwyżej będę z czystym sumieniem pić w sylwestra :)

  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka wrote:
    no ja wiem że one tam sobie czekały, ale po tylu miesiącach rozczarowań to ja na nic nie liczę. co ma być to będzie :)

    kochana ja czekałam ponad pół roku...głowa do góry! musi sie w końcu udac!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 22:36

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabka my po stracie Fasolki w lutym od kwietnia się staramy i nic, to trochę podłamuje morale, ale byle do wiosny :) zacznę budować dom to nie będę miała czasu na użalanie się nad swoim losem :D

  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka wrote:
    zabka my po stracie Fasolki w lutym od kwietnia się staramy i nic, to trochę podłamuje morale, ale byle do wiosny :) zacznę budować dom to nie będę miała czasu na użalanie się nad swoim losem :D

    Kochana w końcu się uda! !! Trzeba mocno w to wierzyć i nie tracić nadziei!

    BeriBlue lubi tę wiadomość

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że tak. Ja się nie poddaję :)

  • Izydar Debiutantka
    Postów: 8 20

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    U mnie dwa dni temu wszystkie bóle przeszły. Nie kłują jajniki, nie boli podbrzusze, ani plecy. Nic... cisza.. został tylko ból piersi który zaczał się zaraz po owulacji ale to ponoc normalne po CLO. Testuje w niedziele ale czuje ze nic z tego nie wyszło... @ planowo ma być w niedziele. Test już przygotowany pepino 10. Nic no.... czuje ze nic... Dzieciątko do mnie chyba nie przyjdzie w Święta.. niedobra byłam.. kurde smutno mi. Zaczynam w piątym dniu cyklu druga stymulacje.. Czekam na pozytywne wiadomości od Was.. one budują.

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam bóle od owulacji i kicha już dzisiaj mam śluz z krwią lekko więc się @ rozkręci brak słów :((((

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje bóle jajników zmalały, ćmią mnie ale już mnie nie kłują tak mocno. Za to podbrzusze... masakra ;-/ okropnie mnie boli :( i do tego ból w krzyżu ;-/ czuje się jakby mnie ktoś skopał ;-/ bardzo niefajny ten cykl :(

  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skabarka a ja tak poza bolacymmi piersiami i lekkimi zawrotami głowy nic nie mam...parze sie czasami i nagle mi sie w głowie zaczyna krecic masakra jakas ale do piatku mam nadzieje ze juz zgórki:D wlasniesobie pizze rbie:D

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jakoś nie mam apetytu ale to przy owu normalne u mnie :) owu czy nie, tempka ma mnie w nosie i ani myśli współpracować, nadal sobie grzecznie na tym samym poziomie siedzi.. . cóż... no jakoś to przeżyje :)

  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 04:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie dzis tempka 36,8 i tak od 4 dni :D a jutro termin@ tak wiec nie spadła:D

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nataszka trzymam kciuki za zielonego groszka :)
    u mnie do @ jeszcze 12 dni ;-/ chyba się nie doczekam ;) ale temp w końcu zaczęła być rozsądna i utrzymuje się w wyższych partiach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero zerknęłam na Twoj wykres - ja bym na Twoim miejscu już zatestowała ;)

  • Dokara Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej i jak? testowałyście ? Ja staram się o dzidzie z mężem już pewnie z 1,5 roku z przerwami i jak na razie nic w tym temacie się nie dzieje. Jak zwykle przed miesiączką mam nadzieję i czuje, że się udało ale w tym cyklu jakoś tak czuję się inaczej niż zazwyczaj. Nie wiem czy to moja psychika czy faktycznie coś się dzieje. Od owulacji pobolewa mnie podbrzusze jak na okres. Zwłaszcza kilka dni po wydawało mi się, że okres przyszedł i latałam do ubikacji patrzeć co się dzieje. Do okresu planowego zostało mi 6 dni a ja już fiksuje bo jestem niecierpliwa i już bym testy robiła :/ ale wiem, że to za wcześnie :( A Wam się udało ???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2015, 10:32

    Lea15 lubi tę wiadomość

  • Dokara Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajcie znać !

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ