X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ból po owulacji
Odpowiedz

Ból po owulacji

Oceń ten wątek:
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze Kajtusiu <3
    mnie od 19 boli brzuch jak na okres z przewagą po prawej stronie

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech i ovu przesunal mi owulacje o 2 dni... i dzis czuje ze nici z tego cyklu ech :( smutno mi bo sie podniecalam za szybko :/ i teraz mam :(

    201510107452.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj też spadek,ale może jeszcze odbije?
    ale pisalas wczoraj ze śluz masz ok
    ten program czasem tak,ma,ze sobie zmienia jak chce
    mnie od wczoraj trzyma ten ból plus caly czas uczucie pełnego pęcherza i tragiczna zgaga od rana

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam ten śluz, ale nie dużo go jest dlatego domniemam, że się nie udało...choć od długiego czasu boli mnie brzuch, mam zgagę co bym nie zjadła więc może może... czytałam, że dziewczyny piszą różnie, jedne mają ten śluz drugie go wcale nie mają...ciężko stwierdzić. My mamy gorzej, bo wiemy jak on ma wyglądać :) i doszukujemy się. Ja też czuję jakby na dole miała coś napuchniętego, ale może być przed @ :(

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak, zobaczymy. w dalszym ciagu jeszcze byl Maz w domu wiec bylo serduszkowanie hehe. zobaczymy. mam nadzieje ze juz nie bedzie mi nic zmienial lobuz jeden. ;)

    troche mi lepiej juz.
    dluz dalej jest taki bardziej wodnity niz kremowy - takie a'la mleko.
    troche mnie cyc swedzil... i nie w wolnym czasie wiec to moze nie zadne urojenie hehe zobaczymy.

    tutaj u mnie pogoda tragiczna wiec sie odbija na moim humorze. a moje sloneczko daleko ode mnie do piatku i tak to jest.

    dobrze, ze mam Was i moge sie 'wygadac' :) :*

    201510107452.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajtka takie mleko to też zaznacza sie jak kremowy

    Dobrze jest sie wygadać i podzielić obserwacjami

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie ja się dziwie, że taki rodzaj to kremowy...kremowy to myślałam, ze jak krem, a nie mleko czy lekki balsam ;/ człowiek całe życie się uczy :)

    A wygadac się trzeba :) między kobietami to inaczej jak z partnerem ;)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boli mnie ten brzuch od wczoraj nie wiem czy nie wziąć nospy?

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weź no spa jest i tak w ciązy wskazana :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dora13 wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Ja od kilku dni mam przedziwne objawy, już nawet mój małż stwierdził, ze jak będę mu relacjonować codziennie swoje dolegliwości, to do porodu wyłysieje :-P

    Ale jeszcze daleka droga przed nami. Dzis jestem w 25dc, temperatura podskoczyla i nie spada:) ale dziwnie boli mnie podbrzusze i lędźwie.a piersi tak inaczej niz na @, tak po bokach. Czy któraś z Was ma podobne objawy?

    Ja mialam takie objawy, przynajmniej piersi - czułam jakbym miałą zakwasy w pachwinach dosłownie boki mnie bolały, a potem jakby od dołu. To był piękny wykres...miał być ciażowy :( los chciał inaczej ... piękna tempka a potem spadek taki, że wpadłąm w taki dół i szloch że chyba sobie w pracy pomyśleli, że ktoś umarł mi w rodzinie ... może poroniłam wtedy, któż to wie...

    tak to wyglądało:

    https://ovufriend.pl/graph/ced1d8e25c509e8d61997d646a85e9e2

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a teraz jestem totalnie na maxa wyluzowana... poprostu zaczynam mieć to w d...pie ... i jak narazie dobrze mi to robi na psyche :) piję winko, oglądam filmy, czytam książki, i leci jakoś dzień za dniem :) a wczoraj byłam u fryzjera mam nowa fryzurke i rozjaśnione włoski :) ( złapałam sie na tym że siedząc z farbą na głowie pomyslala a co jesli... hahah ) ale szybko przywoalalm sie do porzadku ... ;) nic na to nie wsakuzje. a wykres ? jakies totalnie kosmiczne ekg, wiec nawet sie nie nastawiam

    Kajtka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzis to samo piersi po bokach rwa

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swoje dzisiaj zaczelam czuc nawet bez dotykania, czuje jakby mi kamienie z przodu wisiały i takcie ciagniecie od strony pach
    a poza tym dzisiaj zrobila mi sie rana w dziąśle, mam dużo śliny, zgaga juz mniejsza bo nie piję rano czarnej herbaty tylko,owocową ale jak cos zjem lub wypije to mi sie odbija, prawy jajnik czuje caly czas, chwilami takie uczucie parcia na pęcherz że chce mi sie siku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 08:02

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia to fajnie :) może coś jest na rzeczy ;)

    gosia86 lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia to brzmi calkiem ciazowo ! :D trzymam jeszcze mocniej kciuki :D

    gosia86 lubi tę wiadomość

    201510107452.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny! :) Dziś mój 24 dc, owu miałam ok 13-15 dc, były <3 w tym czasie ;) od samej owu aż do dziś mam kłucia jajników, bóle lekkie @ i bóle sutków i piersi pod pachami. Jednorazowo w 22 dc pojawiła się maleńka plameczka krwi brązowej ale dosłownie jedna plamka, w tym dniu też wyjątkowo miałam ból @ nawet myślałam, że to już @. jak myślicie - mogło się udać? Przewidywany termin mam na 10.09

  • różowe_myśli_2014 Przyjaciółka
    Postów: 124 33

    Wysłany: 2 października 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki! Jest tu jeszcze ktoś? Dziś w poszukiwaniu odpowiedzi na trapiące mnie dolegliwości natrafiłam na to forum, mam do Was pytanie, bo Wy pewnie bardziej doświadczone niż ja. Boli mnie brzuch <owulacja> już czwarty dzień... jestem dzisiaj w 18 dniu cyklu a brzuch boli mnie od poniedziałku ( w niedzielę było małe co nieco ;)) w poniedziałek lekko, potem ból był nie do zniesienia, wczoraj najgorzej, chociaż dzisiaj też kłuje w jajniku. Robiłam testy owulacyjne w 10dc, 11dc, 12dc i 13dc i owulacja nie była przewidywana, potem brakło mi testów i w 14 dc przytulanko, a w 15 dc zaczęło boleć. Który dzień bólu mam brać za owulację? Mam nadzieję że się uda, boję się że się nakręcę po poronieniu dwa lata temu długo się zmagaliśmy z myślami " a jak się nie uda" teraz w końcu się zaczęliśmy starać, nie chcę długo na to czekać :( pomóżcie plis!

    Zaczynamy 06.2015 :)

    1.9.2012 (*) Anioł :*
  • Beti1982 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 6 października 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć jestem tutaj nowa. Tak jak wy staramy się o dzidzię. dwa lata temu poroniłam w 5-6 tygodniu. rok temu w październiku zdiagnozowano u mnie endometrioze I stopnia-brałam przez 6 miesięcy Visanne aby zatrzymać endometriozę w kwietniu br miałam robioną drożność jajowodów-obydwa drożne jednak do tej pory nie zaszłam w ciążę. drugi cykl biorę clo i po monitoraowaniu dostaję pregnyl. teraz jestem 5 dzień po owulacji i kłują mnie momentami jajniki(Pęcherzyki miałam tylko w prawym)od wczoraj biorę dufaston(bo muszę go brać od 17-25 dc)wiem że może jestem głupia bo coś mnie zakuło to już sobie wkręcam ale same wiecie jak to jest jak człowiek bardzo chce mieć dziecko. Życzę aby nam Wszystkim się wkońcu udało

    ciąża 2012rok-5tydzień poronienie
    Październik 2013 endometrioza I stopnia
    kwiecień 2014 po visanne uśpiona endometrioza i drożność-jajowody drożne
    i do tej pory cisza
  • Beti1982 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 6 października 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    różowe myśli 2014 nie wiem co ci doradzić owulacja może trwać od kilku godzin do dwóch dni tak mówił mój gin i to by się zgadzało ja w ubiegłą środę miałam taki straszny ból który promieniował mi aż do pachwiny(ale co zęby zacisłam i do roboty co się nie zrobi żeby się może wkońcu udało)i taki ból miałam aż do czwartku.A w te testy nie można wierzyć do końca ja jak robiłam to raz mi wyszło że nie mam owulacji a ból straszny i na usg u lekarza żeczywiście owulacja była więc sama widzisz najlepszy monitoring bo wtedy wiesz jak rosną czy prawidłowe endometrium i czy pękają

    ciąża 2012rok-5tydzień poronienie
    Październik 2013 endometrioza I stopnia
    kwiecień 2014 po visanne uśpiona endometrioza i drożność-jajowody drożne
    i do tej pory cisza
  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc to moj 1 cykl staran p;o rocznej przerwie dokładnie rok teu 10 grudnia poroniłam w 5 tyg.Dzis mam 6 dzien po woulacji i tak dziwnie czuje co jakiś czaslewy jajnik i tka sie zastanawiam co to moze byc w tamtej ciazy nie miałąm tak nie czułąm bo to był pusty pecherzyk ciazowy... mam nadzeje ze sie malenstwo zagniezdza ehh i z tąd te bóle jajnika co o tym myslicie?

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ