X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 23 lutego 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze trudno wyluzować . Najłatwiej pisać ale trzeba się starać .


    U mnie testy owu negatywne jak na razie

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś w nocy wstałam Małej zrobić mleko i niespodzianka:( @ przyszła:(
    Spóźniona i niechciana,ale zawitała;(
    Zła,smutna i zrezygnowana.
    Odpuszczam...
    Co ma być to będzie...

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 23 lutego 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, może to stres spowodował, że @ się spoźniła?. Ja we wrześniu miałam to samo, kiedy tak bardzo chciałam być w ciąży. Byłam w takim stresie, że miałam wszystkie możliwe objawy ciążowe. Ostatecznie @ przyszła do mnie tydzień później. W tamtym momencie stwierdziłam, że nie będę się nakręcać.

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka_87 wrote:
    A ja dziś w nocy wstałam Małej zrobić mleko i niespodzianka:( @ przyszła:(
    Spóźniona i niechciana,ale zawitała;(
    Zła,smutna i zrezygnowana.
    Odpuszczam...
    Co ma być to będzie...


    Asiu, przytulam cieplutko:-) zaczynamy nowy cykl razem....
    Ja rano zadnych objawów zarówno ciazowych na które nie czekam w tym miesiacu ale tez zadnych objawów na @, dopiero teraz na siłowni bedac zaczełam miec plamienie i mam nadzieje ze sie juz rozkreci i zaczne z Wami nowy cykl:-)

    Pola
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka91 wrote:
    Asiu, może to stres spowodował, że @ się spoźniła?. Ja we wrześniu miałam to samo, kiedy tak bardzo chciałam być w ciąży. Byłam w takim stresie, że miałam wszystkie możliwe objawy ciążowe. Ostatecznie @ przyszła do mnie tydzień później. W tamtym momencie stwierdziłam, że nie będę się nakręcać.


    Popieram Bajkę, wiem ze to ciezko nie nakrecac sie bo sama miesiac temu miałam takie objawy ze byłam przekonana ze jestem łacznie z wymiotami a tu zonk...przyszła @

    Pola
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj termin @. Plamienie ustalo... Jak ma przyjść @ to niech przychodzi już szybko. Tym bardziej że to 40 dc.

  • katarina222 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj niby skonczyl sie ten okres ktory trwal 3 dni nigdy nie mialam tak krotkiego dzisiaj natomiast mala plamka brazowa na wkladce i dalej nic tempke zmierzylam dzis ale ten pomiar sie nie liczy bo to bylo w poludnie i wynosila 37.2

  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 23 lutego 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie ma się co niepotrzebnie naKręcać, powiem na moim przykładzie że jak w ciąży nie byłam to były różne objawy ze jestem a teraz jak już jestem to zero objawów, a jeśli mogę was tym pocieszyć to miałam bóle jak na okres Ale tylko do momentu @ a potem @ Nie przyszła i bóle minęły, wierzcie mi że te obserwacje na nic się zdają, bynajmniej w moim przypadku tak było..wierzę że i wam się uda, po prostu to rzadkość żeby się starać i nie zajść i uda się wam tylko potrzeba trochę cierpliwości o którą niestety ciężko przy staraniach. Trzymam za was kciuki :)

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 23 lutego 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wiele różnych objawów i na koniec przyszła @ i to ze zdwojoną siłą a wierzyłam że się udało bo mogłabym podać megaaa dużo objawów. Nie ma reguły.

    Dlatego daje sobie spokój bo zgłupiałam od tych całych starań. Zachowywałam się jak wariatka, ale Wy dziewczyny na pewno macie więcej siły i samozaparcia. Ja zajmuje się teraz przygotowaniami do ślubu i to mi bardzo psychicznie pomogło chociaż chwilami mam bardzo smutne dni zwłaszcza facebook niszczy moją psychikę jak widzę jak moje koleżanki cieszą się macierzyństwem to aż się gotuje.

    Będę śledzić poczynania u Was i trzymam kciuki za jak najwięcej fasolek.

  • Maredd Przyjaciółka
    Postów: 100 88

    Wysłany: 23 lutego 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dalej sucho, zrobiłam rano kolejny test i nic. Moze jutro @ przyjdzie.

    dwie córeczki i...
    [*] aniołek 5tyg 2dni
    [*] aniołek 5tyg 6 dni
    [*] aniolek 10 tyg
  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 23 lutego 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka_87 wrote:
    A ja dziś w nocy wstałam Małej zrobić mleko i niespodzianka:( @ przyszła:(
    Spóźniona i niechciana,ale zawitała;(
    Zła,smutna i zrezygnowana.
    Odpuszczam...
    Co ma być to będzie...
    Kochana przykro mi , Przytulam

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 23 lutego 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku jak mi jest nie dobrze , jak bym nie robiła dzień przed @ testu to bym pomyślała ze w ciazy jestem mimo okresu .

    Ale już parę razy zauważyłam że czasem kolo owulacji jest mi niedobrze

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 23 lutego 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarina222 wrote:
    Wczoraj niby skonczyl sie ten okres ktory trwal 3 dni nigdy nie mialam tak krotkiego dzisiaj natomiast mala plamka brazowa na wkladce i dalej nic tempke zmierzylam dzis ale ten pomiar sie nie liczy bo to bylo w poludnie i wynosila 37.2

    U mnie poprzednie dwie @ były skąpe. Nawet zapytałam moją gin - powiedziała, że w takim razie trzeba zbadać hormony, ale w pierwszej kolejności usg (bo miałam też problem z bólem jajników). Teraz z okresem już było ok, więc musiało to być jakieś zachwianie z hormonami spowodowane nie wiadomo czym, może tym samym co "zjada" moją fasolkę :(

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie cisza. Wczoraj wieczorem bolał mnie trochę brzuch i myslam że @przyjdzie rano a tu nic. brązowe plamienie się utrzymuje.

  • Maredd Przyjaciółka
    Postów: 100 88

    Wysłany: 24 lutego 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie miesiaczki nadal brak, Chyba pojde na betę bo ile można czekać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 07:50

    dwie córeczki i...
    [*] aniołek 5tyg 2dni
    [*] aniołek 5tyg 6 dni
    [*] aniolek 10 tyg
  • katarina222 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 24 lutego 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mnie boli brzuch jak na okres i mdlosci

    Foczka lubi tę wiadomość

  • Foczka Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 24 lutego 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja termin mam na jutro/pojutrze na przyjście @ , dziś temp spadła, bóle miesiączkowe, plamienie o 6 rano, na razie nic więcej i choć nigdy plamień przed @ nie miałam i mam niesmak w ustach jak przy obu ciążach to bardziej skłaniam się jednak przez temp ku @ :/ :P trudno si mówi

    Foczka
  • kickens Koleżanka
    Postów: 57 18

    Wysłany: 24 lutego 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie 41 dc, @ nie mam i nawet się nie zapowiada, brzuch mnie okropnie bolał od 30 do 34 dc- wtedy kiedy powinnam mieć @. Hormony mam w porządku, wszystkie testy wychodzą negatywnie więc można stwierdzić, że w ciąży nie jestem. Musze iść do ginekologa, tylko pewnie powie mi, że jestem panikarą.
    Denerwuje mnie to!

  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 24 lutego 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki zeby ta wredna @ do Was przyszła, trzeba zaczac kolejny cykl....


    U mnie jak w zegarku tym razem bez duphastonu wczoraj plamienie w 26 dc a dzis juz sie @ rozkreciła, wiec ide wieczorem na usg do Pani doktor bo chciała zobaczyc rezerwe jajnikowa w 1 dc:-)

    Nowy cykl, nowe nadzieje.....

    Pola
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 24 lutego 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nowy cykl ale już bez starań jedyne co to zakupiłam mojemu androvit.niech łyka bo wcześniej co innego brał i za dwa tygodnie na pewno romantyczny wieczór ale bez temperatur, testów latania tak po prostu

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ