X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 21 lutego 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż, czasem może orzsądniej byłoby porzucić nadzieję, ale po co?;) I tak wiadomka, że ją mamy:) Skoro jest INACZEJ to może byc TO - czego Tobie i nam wszystkim zycze.
    Ja biorąc po duwagę wcześniejszą owulację w tym cyklu powinnam dostać okres jakoś w weekend za tydzień. A w tym cyklu po owu i też dzisiaj zaobserwowałam nieomylny_objaw_ciąży... ;P mam duży srebrny pierścionek z bursztynem, bardzo ładny:) Czasem mam na niego faze i nosze codziennie, ale nigdy nie barwił mi palów, a teraz zostawia mi wyraźne czarne ślady... hmmm/:P czy popadłam już w absurd niemożebny, czy jeszcze nie?:P

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my chyba jak czegoś bardzo chcemy to we wszystkim doszukujemy się objawów :) nawet, ze kot się inaczej spojrzy hehhee

    Szyszka1, Aasia85 lubią tę wiadomość

  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 21 lutego 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę jechac od mamy i sprawdzić, czy nasza kochana, bura Szyszunia inaczej na mnie spojrzy, że też jeszcze na to nie wpadłam!

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahhahahaa :) moja psina jak mi brzuch obwąchiwała to też się cieszyłam ;) okazało sie, ze miałam plame po sosie i stąd te wariacje :) choć ostatnio spotkałam sie ze znajoma pielegniarką, która powiedziala że musze jeść za dwoja, więc zapytałam się dlaczego a ona no jak to dlaczego przecież dzidziusia będziecie mieć. żałuj że nie widziałas mojej miny hehehehe na drugi dzień test oczywiście i nic :( to ten 8 dpo. wieczorem wróciłam po pracy i odgrzebałam test z rana a tam cień cienia cienia. aż zamarłam.... poczytałam na forach i testy PINK tak mają. postanowiłam zrobić drugi i równe 3 godziny później tak samo cień, ale rano pepino o czułości 10 był negatywny bez cieni. wystąpiła pewnie jakaś reakcja chemiczna.

    Szyszka1, Foczka lubią tę wiadomość

  • Maredd Przyjaciółka
    Postów: 100 88

    Wysłany: 22 lutego 2016, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie miała być dziś @ ale spóźnia się. Mogłaby już przyjść to szybciej pójdzie

    dwie córeczki i...
    [*] aniołek 5tyg 2dni
    [*] aniołek 5tyg 6 dni
    [*] aniolek 10 tyg
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka jak się czujesz po weekendzie?
    Ja od soboty czekam na @ i się jeszcze nie doczekałam. W dniu @ miałam maleńkie brązowe plamienie i dziś też jeszcze mniejsze brązowe plamienie. Wczoraj robiłam test,ale negatywny.
    Dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z tym okresem.Chodzi o to,że zawsze po owulacji miałam po 15 dniach okres. Teraz owulację miałam najprawdopodobniej albo 5.02,06.02 lub najpóźniej 7.02 bo w poniedziałek 8.02 nie miałam już śluzu płodnego.
    W niedzielę (tj 7.02) już go było bardzo mało.
    Najwięcej było w sobotę tj 6.02 i jeżeli w ten dzień miałam owulację a na to wskazuje śluz to okres powinnam dostać po 15 dniach czyli w sobotę, a nawet jeżeli nie miałam w sobotę tylko w niedzielę to wczoraj powinnam dostać @.
    Ja mam krótkie cykle bo co 23-25 dni.
    Ostatni miałam 23 dni.
    Brzuch mnie nie boli tylko raz po raz ćmi, jak nigdy za to czasami kłuje i boli lewy jajnik.
    Testu i bety nie robię. Czekam na @ a jak nie pojawi się i lepiej aby się nie zjawiła to pojadę do mojej ginekolog na przyszły tydzień.
    W ogóle czuję się tak inaczej.
    Na t-time kalkulator płodnych dni pokazało mi,że zagnieżdżenie zarodka(jeżeli takowe było) odbyło się 15.02 i tego dnia czułam ból miesiączkowy i mrowienie w piersiach.

    P.S.
    Ostatni okres 28.01 - 1.02.
    Po śluzie dni płodne 2.02-7.02
    Mija już 26 dzień cyklu i nadal @ nie ma.

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Maredd Przyjaciółka
    Postów: 100 88

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to u mnie to samo, @ powinna być wczoraj, piersi duże, sutki ogromne, ale miękkie, chwilami ćmi mnie w podbrzuszu a kłuje lewy jajnik. Czuje że @ ma przyjść ale jej nie ma i dzień przed datą@ test negatywny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 12:41

    dwie córeczki i...
    [*] aniołek 5tyg 2dni
    [*] aniołek 5tyg 6 dni
    [*] aniolek 10 tyg
  • Foczka Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audobrandessa wrote:
    odgrzebałam test z rana a tam cień cienia cienia. aż zamarłam.... poczytałam na forach i testy PINK tak mają.

    no właśnie mój PINK też mi takiego psikusa wywinął już go nie lubię i więcej nie kupię :P Nie cierpie spóźniających się ale przychodzących @.... kiedy się je przegania. Ja też porzuciłam nadzieję choć do terminu @ 3 dni ale czuję się iście okresowo już teraz więc...

    Foczka
  • katarina222 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 3 dzien okresu ale jest on dziwny bo to krew z brazowa wydzielina piersi mnie tak nie bola ale mam mdlosci z dnia na dzien mocniejsze no i z ciekawosci zmierzylam tempke i byla 37.1 bardzo zle sie czuje a moja gin ma urlop niewiem co mam zrobic caly czas mysle o tamtym pozytywnym tescie itym 9 dniowym spoznieniem

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny wracam do Was po weekendzie. Parę stron napisałyście.

    Ja dostałam @ trzy dni za wcześnie ale w sumie dziwny bo jakoś tak szału nie ma nie pasuje na @ ale może się rozkręci. Daj sobie spokój ze staraniami bo dostaje od tego wszystkiego na głowę nie będę już liczyć tych dni cyklu i nie wiadomo co jeszcze wyprawiać..... ale życzę Wam powodzenia i zajrzę do Was czasem :)

  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka, od kilku dni mecza mnie mdłości. Odebrałam dzisiaj wynik bety - 40 744,00 mIU/ml. Chciałam mieć świeży przyrost na wizytę u ginekologa w czwartek.
    Kochana, może powinnaś zrobić betę lub tak jak mówisz wybrać się do ginekologa. Ja trzymam kciuki za fasolkę :*

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • katarina222 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam z kim isc na bete poniewaz mdleje przy poborze krwi ehh ale jakby to byla ciaza to raczej piersidalej powinny bolec

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziewczyny zauważyłam odrobinę beżowego śluzu czyli pewnie @ się zbliża ;( dzisiaj cały dzień czuję metaliczny smak w ustach

  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 22 lutego 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już chyba czekam na @ :( brzuch zaczyna bardziej boleć nadal z przewagą lewego jajnika. Kupiłam głupia test i oczywiście negatyw. Do brązowego plamienia doszedł śluz różowy. Nigdy nie miałam przed okresowych plamień.
    Powiem Wam,że ja mam już dosyć. Ciągłe myślenie czy jestem w ciąży czy nie już mnie wykańcza. Tracę nadzieję i chyba odpuszczę sobie. Co ma być to będzie.

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Maredd Przyjaciółka
    Postów: 100 88

    Wysłany: 22 lutego 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka ja też zrobiłam test dzisiaj i nic, juz mi się śmiać ze mnie chce

    dwie córeczki i...
    [*] aniołek 5tyg 2dni
    [*] aniołek 5tyg 6 dni
    [*] aniolek 10 tyg
  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 22 lutego 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka pięknie Ci rośnie beta

    Dziewczyny nie trakcie nadzieji a bardziej wyluzujcie

    Audobbrandessa kiedy powinnaś mieć @ ?

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • Maredd Przyjaciółka
    Postów: 100 88

    Wysłany: 22 lutego 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już wiemy że nic nie wyszło w tym cyklu to już chcemy @ by zacząć następny cykl. A tu się przedłuża i nie wiadomo po co. Ja w piątek ide do lekarza, No chyba że @ przyjdzie to przesunę wizytę.

    dwie córeczki i...
    [*] aniołek 5tyg 2dni
    [*] aniołek 5tyg 6 dni
    [*] aniolek 10 tyg
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 22 lutego 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasia naprawdę staram się wyluzować,ale ciężko jest.
    Postanowiłam sobie,że w kolejnym cyklu daję sobie na wstrzymanie i niczym się nie sugeruję po prostu się bzykam;p
    Znów plamienie ustało.
    Ech ... :( sama nie wiem czy jestem zła czy smutna.

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 22 lutego 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to jest najlepszy pomysl-bzykac się i czerpać z tego przyjemność :)

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasia85 wrote:
    Bajka pięknie Ci rośnie beta

    Dziewczyny nie trakcie nadzieji a bardziej wyluzujcie

    Audobbrandessa kiedy powinnaś mieć @ ?
    @ powinna być jutro. zrobiłam test wieczorem i negatywny. :( też już tracę nadzieję ile to można oglądać jedną kreche na teście. nie mam już sił. nie jest tak łatwo odpuścić bo podświadomie człowiek nadal się stara...

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ