X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasioua wrote:
    Moge wam sie wygadac nie na temat? Mam tak okropnego dola ;( znalazlam tydzien temu w domu rachunek za zloty pierscionek z diamentem i cyrkoniami, serce mi stanelo z podekscytowania no i czekalam na ten moment az moj chlopak sie oswiadczy! W koncu staramy sie o dziecko, jestesmy 9 lat razem (poznalismy sie jak mielismy po 18 lat) wiec wszystko na to wskazywalo. A on wczoraj mi powiedzial, ze jego kuzyn sie zareczyl, ze byl u nas tydzien temu pokazac mu pierscionek i ze musi mu dac jego rachunek bo moze mu sie przydac... dziewczyny peklam, poszlam do lazienki i sie poryczalam. I tak mi smutno od wczoraj nie umiem przelknac tego.. przesadzam? Wiem, ze to nie na temat, ale jestescie jedynymi osobami ktorym moge to powiedziec anonimowo, bo w prawdziwym swiecie trzeba grac twardziela ;(
    Pierścionek na pewno będzie nie martw się ją pierścionek dostałam ale rozmowy o ślubie nie było przez trzy lata od dostania także to ja jestem inicjatorką większości rzeczy w naszym związku bo tak niestety czasem jest.

  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa no ja tez jestem szefem i musze normalnie grafik na romantyczne gesty ustawiac mojemu S. Ale czasami by sie przydalo tak zrelaksowac i czekac na romantyczne niespodzianki. No coz.

    A wracajac do naszego topicu - kto testuje w tym tygodniu? :)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    7u22s65golimztyz.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 19 lutego 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje jutro jak dzis @ nie dostane :P

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Anula1986 Autorytet
    Postów: 1692 914

    Wysłany: 19 lutego 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane,

    Przyłączam się do Was, jeśli oczywiście mogę? :)
    My dopiero z partnerem staramy się o Naszą pierwszą fasolkę <3
    Gratuluję Paniom, którym się udało <3
    Życzę Nam wszystkim powodzenia! :)

    Agulka901 lubi tę wiadomość


    xnw4lhb8dt2ans8c.png
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 19 lutego 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia w testowaniu! :)

    Kasioua co do pierścionka zaręczynowego, naprawdę nie dziwię się, że zareagowałaś w taki sposób, bo ja bym zachowała sie tak samo :) też jestem bardzo emocjonalną osobą :) ale z doświadczenia wiem, że mężczyźni nie są domyślni (bynajmniej większość) i trzeba im niestety pokazywać i mówić wprost wszystko o czym marzysz, czego pragniesz, czego ci brakuje, co byś chciała zmienić itp. :)
    Ja podobnie jak Bajka (i wiele innych kobiet) też musiałam poruszyć pierwsza temat zaręczyn i ślubu, a co do czego i tak byłam bardzo zaskoczona, kiedy już to nastąpiło :)

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Anula1986! Powodzenia:) my tez staramy sie o pierwszego groszka (lub groszkę) :)

    Agulka901 no to czekamy jutro na dobre wiesci!!

    Marteczka93 no to juz mi calkiem lepiej, myslalam ze tylko ja tak mialam. Nigdy zadna z kolezanek mi sie nie przyznala, ze nagabywala chlopaka o zareczyny, wiec myslalam, ze cos jest nie tak w moim zwiazku. Teraz bede troche spokojniejsza.


    Ja mam 2 tygodnie do testowania, ale chyba nici z tegow tym cyklu bo w tych dniach z wyliczen wypada owulacja a chlopak caly weekend pracuje w innym miescie. Ale objawy ciazy i tak pewnie beda wiec napisze wam, gdy tylko cos mnie zakluje :D

    7u22s65golimztyz.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasioua ja z kolei miałam odwrotnie: nie spodziewałam się zupełnie pierścionka, zaręczyn.. i też mu się oberwało za to :D

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka901 wrote:
    Mam katar i kaszel a boje się brac coś silniejszego w razie co.

    Agulka mam tak samo: leżałam cały dzień z bolącą głową, bo nie chciałam zanieczyszczać się tabletkami. I tydzień z przeziębieniem walczę bez stosowania leków - nie wiem czy to mądre, ale już przechodzi ;)

    Powodzenia jutro! trzymam kciuki za dwie krechy :)

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 20 lutego 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus, jak u ciebie sprawy wyglądają?

    Anula, witaj w naszym grobie i życzę powodzenia :)

    Kika, już sobie wyobrazilam całą sytuację :D
    [Chłopak pada na jedno kolano]
    -jesteś moim szczęściem, kocham cię! Zostaniesz moja zona?
    [Chwila milczenia]
    -no żesz kurka wodna! Nie mogłeś mnie wcześniej uprzedzić?!?! Poszlabym przynajmniej do fryzjera i kosmetyczki! Jednak pomijając okoliczności - zgadzam się! :D

    U mnie od wczoraj mdłości :(

    kika77, Marteczka93, Aasia85 lubią tę wiadomość

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 20 lutego 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula, miało być w gronie, jednak słownik sam sobie wybrał słowo xd

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dziś powinnam dostać @,ale nie dostałam test też negatywny:( choć wydawało mi się,że cień II kreski był.
    U mnie jakoś dziwnie. Brzuch mnie zawsze bolał a teraz tylko ćmi za to boli mnie lewy jajnik a z rana głowa mnie bolała co też dziwne bo nigdy mnie nie boli głowa.
    Agulka a jak u Ciebie? Też miałaś dziś testować.
    Ja powoli tracę nadzieje :(

    Foczka lubi tę wiadomość

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Foczka Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy moich dwóch testach (dwóch córkach) też najpierw mi się wydawało :) Życzę by wydawanie się urzeczywistniło. Powodzenia

    Joaśka_87 lubi tę wiadomość

    Foczka
  • Maredd Przyjaciółka
    Postów: 100 88

    Wysłany: 20 lutego 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny
    Chętnie się przyłącze do was. Mam prawie siedmiomiesięczna córeczkę o od tego cyklu staramy się o rodzeństwo dla niej. Jutro powinna być @ i pewnie przyjdzie bo zrobiłam dziś test i jest negatywny

    Joaśka_87 lubi tę wiadomość

    dwie córeczki i...
    [*] aniołek 5tyg 2dni
    [*] aniołek 5tyg 6 dni
    [*] aniolek 10 tyg
  • Maredd Przyjaciółka
    Postów: 100 88

    Wysłany: 20 lutego 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzeję że uda się w kolejnym cyklu. Z wami napewno będzie miło spędzić czas oczekiwania na dwie II

    dwie córeczki i...
    [*] aniołek 5tyg 2dni
    [*] aniołek 5tyg 6 dni
    [*] aniolek 10 tyg
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 20 lutego 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, skoro widziałaś cień cienia, to może wcale nie były zwidy :) powtórz test za 2 dni jak @ się nie pojawi :) trzymam kciuki!

    Witaj Maredd :) dopóki nie ma @, nie ma co przesądzac, że na pewno będzie :) niektórym dziewczynom dopiero tydzień po terminie wychodziła blada druga kreska, wiec nie trać wiary! :)

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 20 lutego 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maredd moja młodsza córeczka ma 15miesięcy a od 9 cykli i niestety na staraniach się jak narazie kończy choć w poprzednie dwie ciąże zachodziłam w drugim cyklu.
    Ale trzymam kciuki aby wam się o wiele,wiele wcześniej udało.

    Bajka no właśnie ja mam nadzieję,że ta II kreska mi się nie przewidziała.
    Wczoraj nawet męża wołałam aby on sprawdził ale stwierdził,że mam zwidy już chyba.
    Wpadam w jakąś paranoję chyba;p

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Maredd Przyjaciółka
    Postów: 100 88

    Wysłany: 20 lutego 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w poprzedniej ciazy wyszedł mi test dzień przed @ a teraz nic. Nie sugeruje sie wielkością piersi bo one jeszcze nie wróciły do normy☺️ Ale poprzednio miałam bóle jak na @ i piersi duże ale ból piersi i duże otoczki sutkowe zrobilły się juz po terminie @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2016, 13:48

    dwie córeczki i...
    [*] aniołek 5tyg 2dni
    [*] aniołek 5tyg 6 dni
    [*] aniolek 10 tyg
  • katarina222 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 20 lutego 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wczoraj rano obudzil mnie bol i dostalam okres po 9 dniach spoznienia i tescie ciazowym ktory pokazal blada druga kreske i przestaly mnie bolec piersi wczoraj takze odbyl sie pogrzeb mojej babci a dzis moj tesc ma urodziny... a juz myslalam zebede mama smutek ogromny:(

  • Maredd Przyjaciółka
    Postów: 100 88

    Wysłany: 20 lutego 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprzednio dzień przed @ jechałam autobusem i wszystko mi śmierdziało okropnie, przyszłam do domu i koło 18 tej zrobiłam test i był pozytywny. Udało się nam w pierwszym cyklu a teraz nic, zero objawów.

    dwie córeczki i...
    [*] aniołek 5tyg 2dni
    [*] aniołek 5tyg 6 dni
    [*] aniolek 10 tyg
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 20 lutego 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarina222 wrote:
    dziewczyny wczoraj rano obudzil mnie bol i dostalam okres po 9 dniach spoznienia i tescie ciazowym ktory pokazal blada druga kreske i przestaly mnie bolec piersi wczoraj takze odbyl sie pogrzeb mojej babci a dzis moj tesc ma urodziny... a juz myslalam zebede mama smutek ogromny:(

    Katarina...mam nadzieje ze to nie samoistne poronienie z uwagi na przykre wydarzenia:-(
    Nie martw sie jestesmy z Toba w oczekiwaniu na nowy cykl.....

    Pola
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ