X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka, jak plamienie ustało, to dobrze. Oby ta wredna @ nie przyszła. A Ty kuruj się i wygrzewaj w łóżeczku :)

    Patkaaa lubi tę wiadomość

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety w pracy, ale na szczęście jeszcze dwie godziny i potem faktycznie łóżeczko.

    Będę leżeć i czytać forum w oczekiwaniu na jakieś wieści od Was.

  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 17 lutego 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka ja potrafiłam zjeść kanapkę z konserwą rybną i później wziąć kostkę czekolady.
    Ostatnio w Mc'u jadłam frytki maczane w lodzie z polewą czekoladową;)
    Mój mąż też się dziwi,że ja tak mogę. Teraz jak zjem słodkie to bez przekonania i bez smaku.
    Moja córcia ma 8 lat prawie.
    Czekam do soboty i zobaczymy czy te dziwne objawy nie wysyłał znów mózg.
    Brzuch co jakiś czas ćmi,ale nie boli mocno no i cycuchy swędzą a tego nigdy nie miałam.

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • katarina222 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 17 lutego 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis jest tydzien spoznienia i na tescie pojawila sie blada kreska ale jest widoczna:)temperatura 37.4 ale jakos nie umie sie cueszyc boje sie ze te ciaze tez strace a w dodatku wczoraj zmarla moja prababcia ktora byla mi bardzo bliska bardzo ja kochalam i nie potrafie sie pogodzic z jej smiercia tymardziej ze bardzo chciala miec praprawnuka i sie nie doczekala:(:(

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 17 lutego 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarina mam nadzieję, że ta kreseczka to jednak pozytyw zrób jeszcze raz test za dwa dni się przekonasz.

    Przykro mi z powodu śmierci babki. Jak moja babcia zmarłą 5 lat temu też było mi bardzo źle bo byłam z nią związana i niestety nie doczekała mojego ślubu ani prawnuka, ale na pewno by się cieszyła.

  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 17 lutego 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutella nutellą.. Ja właśnie zjadłam całą tabliczkę czekolady do kawy. Co gorsza w ciąży nie jestem, nie są to też objawy PMS. Strach pomyśleć ile będę jeść jak pojawi się fasolka ;)

    Katarina wyrazy współczucia. Trzymaj się <przytula>

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • katarina222 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za wsparcie.. wiecie co ja wczoraj zjadlam surowego pieroga z kapusta i grzybami nie umialam sie powstrzymac

  • kickens Koleżanka
    Postów: 57 18

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarina222 skoro po tygodniu spóźnienia okresu wyszła Ci blada druga kreska to jesteś w ciąży tak? czy znowu czegoś nie ogarniam? :) może być inna przyczyna drugiej kreski? w każdym razie gratuluję :)

    a u mnie 34dc i @ nadal nie mam, brzuch mnie boli-piecze na dole, cycki mnie nie bolą, nie mam nadal w ogóle apetytu- a przed okresem wariuje zawsze z żarciem, nawet szczupło się czuję. Możliwe, że moment który oceniłam jako owulację nią nie był, chociaż zazwyczaj wiem, bo dosłownie czuję jeden jajnik.

  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, Ty to dopiero robisz udziwnienia kulinarne :). Mam nadzieję, że Twoje ciało wysyła sygnały ciążowe :)

    Katarina, nawet blada kreska świadczy o ciąży, wobec tego gratuluję :)
    Jednocześnie przykro mi z powodu Twojej babci :(. Trzymaj sie kochana :*

    Kika, możliwe, że jak fasolka się pojawi, to nie będziesz mogła patrzeć ani na kawę, ani na czekoladę :P :D

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • Pola1111 Koleżanka
    Postów: 183 15

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarina222 wrote:
    dzis jest tydzien spoznienia i na tescie pojawila sie blada kreska ale jest widoczna:)temperatura 37.4 ale jakos nie umie sie cueszyc boje sie ze te ciaze tez strace a w dodatku wczoraj zmarla moja prababcia ktora byla mi bardzo bliska bardzo ja kochalam i nie potrafie sie pogodzic z jej smiercia tymardziej ze bardzo chciala miec praprawnuka i sie nie doczekala:(:(



    katarina trudne chwile u Ciebie ale musisz myslec pozytywnie ze wszystko bedzie dobrze:-)

    Pola
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W najblizszym cyklu bede dzialac tak jakmi gin kazal. Tzn serduszkowac jak tylko sluz plodny bedzie. Koniec z temp itp bo tylko to nakreca :p

    Moj synek wlasnie zasypia. Podalam mu leki na goraczke. Oby obylo sie bez wizyty w przychodni...

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • katarina222 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 17 lutego 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kickens mnie tez cycki nie bolaly dopiero dwa dni temu zaczely

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarina222 wrote:
    Kickens mnie tez cycki nie bolaly dopiero dwa dni temu zaczely
    Mnie pobolewają od trzech dni ale w sumie na @ też mnie bolały czasami.

  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 18 lutego 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Czytam was codziennie, ale jakos nie mialam nic do dodania. Nic sie nie dzialo u mnie znaczacego wiec noe chcialam was zanudzac znowu elaboratami o lekkim kluciu jajnika ;)
    Chcialam sie z wami podzielic nowo nabyta wiedza (jesli jest to pwszechnie znana informacja to przepraszam, dla mnie jest nowa :P ). Mianowicie - nie czekajcie do dni plodnych z kochaniem sie z partnerem, prawda jest, ze im czesciej sie kochacie to jakosc nasienia u mezczyzny jest lepsza, mlode zdrowe, swieze i silne plemniki sa w stanie pokonac wszelkie maciczne przeszkody do jajeczka. No i nie trzeba tyle liczyc hehe, bo jak kochacie sie codziennie/co drugi dzien to na plodne dni i tak w ktoryms momencie traficie :) po drugie sprobujcie pozycji 'na pieska' (nienawidze tej nazwy), penetracja jest glebsza i jesli ma sie jakies zgiecie szyjki macicy - jest to perfekcyjna pozycja (tu mam dowod od mojej kolezanki. Starala sie 2 lata o dziecko, po czym nowy ginekolog powiedzial jej zeby caly miesiac kochala sie z mezem wlasnie w tej pozycji i zaszla w ciaze od razu :))
    Ja w tym cyklu stosuje sie wlasnie do tego i mam nadzieje, ze bede kolejnym dowodem na potwierdzenie teorii - zobaczymy za 17 dni :P

    P.s. gratuluje wszystkim zafasolkowanym! Zycze zdrowka oczywiscie i spokojnych 9 miesiecy <3

    Patricia, sy__la lubią tę wiadomość

    7u22s65golimztyz.png
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 18 lutego 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba nie mam się co łudzić,że jest fasolka:( Boli mnie brzuch już jak na @, rano bolał a teraz ćmi tak. Mierzyłam temkę (mierze czasami) o 6.30 i była 36,6 i położyłam się spać dalej i znów zmierzyłam o 9:50 i tym razem była 36,91 tak jak wczoraj. Te trzy godz leżałam w łóżku i nie wstawałam.
    @ ma raczej zawitać w sobotę. Testu dziś nie robię bo nawet nie mam w domu a nie chcę mi się biec do apteki.
    Człowiek na początku cyklu obiecuje sobie,że nie będzie się na nakręcał,czytał tych wszystkich wiadomości na rozmaitych stronach a i tak im bliżej @ tym siedzę przed kompem i czytam.

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 18 lutego 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka to może rzeczywiście przeczekaj do soboty, zawsze to będziesz miała pewność i na darmo nie będziesz wydawać kasy.. Mimo wszystko jeszcze jakaś szansa jeszcze jest więc trzymam kciuki :-*
    I dlatego ja od tego cyklu postanowiłam sobie, że koniec z czytaniem i nakręcaniem się na każdy objaw, bo u mnie to nie działa, tylko pogarsza całą sprawę. Wiem, że to będzie trudne, ale będę się tego trzymać :)

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • katarina222 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 18 lutego 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja i tak trzymam za was kciuki. W sobote powtorze test. U mnie sennosc okropna i lekkie bole podbrzusza. Dzisiaj jade do gina sie umowic bo telefonu to nie odbieraja.

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 18 lutego 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I postanowiłam, że jak tylko skończy sie @, to zaczynam ćwiczyć na jędrne pośladki i płaski brzuch :) nawet matę do ćwiczeń już kupiłam :)

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 18 lutego 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    I postanowiłam, że jak tylko skończy sie @, to zaczynam ćwiczyć na jędrne pośladki i płaski brzuch :) nawet matę do ćwiczeń już kupiłam :)

    To życzę wytrwałości !!! :)

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 18 lutego 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka_87 wrote:
    Dziewczyny chyba nie mam się co łudzić,że jest fasolka:( Boli mnie brzuch już jak na @, rano bolał a teraz ćmi tak. Mierzyłam temkę (mierze czasami) o 6.30 i była 36,6 i położyłam się spać dalej i znów zmierzyłam o 9:50 i tym razem była 36,91 tak jak wczoraj. Te trzy godz leżałam w łóżku i nie wstawałam.
    @ ma raczej zawitać w sobotę. Testu dziś nie robię bo nawet nie mam w domu a nie chcę mi się biec do apteki.
    Człowiek na początku cyklu obiecuje sobie,że nie będzie się na nakręcał,czytał tych wszystkich wiadomości na rozmaitych stronach a i tak im bliżej @ tym siedzę przed kompem i czytam.
    Ja już sama nie wiem co o tych wszystkich moich objawach mysleć. @ nie mam jeszcze, z tego wszystkiego zrobiłam dzisiaj test ale chyba za wczesnie oczywiście negatywny i kurczę jakoś tak mi smutno

‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ