X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 16 lutego 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mam PMS . Tak mnie jajnik lewy boli i plecy do tego oczy mi się same zamykają i nie mam ochoty nic robić!!!

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie natomiast dziś rano przyszła tak bardzo niechciana @, a dwa dni wcześniej plamiłam. :(
    Także zaczynam kolejny nowy cykl - bodajże 7 (a 8 miesiąc).
    I powiem wam, że nie wiem jak wy, ale ja chyba przestaję patrzeć na wszelkie objawy. Bo za przeproszeniem gówno dają, bynajmniej w moim przypadku. Miałam wszystkie możliwe objawy (o dziwo nie urojone) - cholerny ból piersi i sutków (nawet dzisiaj), ból podbrzusza, zawroty głowy, senność a nawet gazy. Nic nie wywróżyły, a wręcz tylko sprawiły, że bardziej wierzyłam że teraz się udało.
    Dlatego od tego cyklu owszem będę zaznaczać na wykresie objawy, ale kompletnie nie będę ich brała pod uwagę. A już na pewno nie będę się nastawiać. Gorzej później tylko cierpię. A wiem co mówię, bo obserwuję się już wystarczająco długo i staram się też sporo :(
    I błagam, nie mówcie tylko żebym wyluzowała, że to może przez psychikę. Odpowiedź brzmi: Nie, to nie przez psychikę. Bowiem w tym cyklu i nie tylko w tym starania były wyjątkowo udane, w sensie zupełnie oddaliśmy się przyjemności z <3, więc jak widać też to nie daje pewności.
    Ale mimo wszystko się nie poddajemy i będziemy walczyć dalej :)

    Wybaczcie, ale musiałam to napisać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 15:33

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarina, próbuj do skutku.

    Aga, może to nie PMS, tylko fasolka? Liczę na fasolkę :)

    Martuś, każdy potrzebuje rozładować emocje. Masz rację, lepiej porzucić doszukiwanie się objawów, bo przy każdej @ przychodzi rozczarowanie, żal. A to na prawdę może wykończyć psychicznie.

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) podgladam Was troszkę i czytam ale nie angażuje się w pisanie jakoś... Wybaczcie :-P
    Marteczka wiem dokładnie co czujesz... Ja miałam identycznie w piątek... Miałam objawy, byłam pewną że się udało i co.... @ przyszła i wielkie nic w środku :( żal, smutek itp... Dlatego też przestałam mierzyć temp., sprawdzać objawy a nawet nie będę tego zapisywać, w ogóle nie będę się tym interesować a sex będzie wtedy kiedy będziemy mieli na to ochotę, a nie dlatego że np. temp. wzrosła... Po prostu odpuszczam we wszystkim co jest związane z ciążą... Priorytetem teraz jest praca, sport i zająć się budową domu... A jak w między czasie trafi się dzidzia to będzie cudownie ;)

    Marteczka też może się zajmij jakimiś ciekawymi rzeczami, które Cię pasjonują ... ;)

    Bajka wiedziałam, że Twoja beta ślicznie wzrasta, super :) oby tak dalej..

    Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za II kreski i te ciężarne :-* <3

    Marteczka93, Szyszka1 lubią tę wiadomość

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 16 lutego 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sy_la witaj w klubie w takim razie :)

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łącze się z Wami w bólu czuje że jutro przyjdzie o tydzień za wcześnie ale no cóż... Żal, smutek i rozgoryczenie....

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 16 lutego 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj masakra przedokresowa. Czuje sie jak balon ktpry zaraz peknie! Musze sobie szybko ufarbowac wlosy zanim @ przyjdzie. Mialo byc po plamieniu ale nadal jest.

    Bajka fajnie by bylo ale to raczej PMS :P

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka901 wrote:
    U mnie dzisiaj masakra przedokresowa. Czuje sie jak balon ktpry zaraz peknie! Musze sobie szybko ufarbowac wlosy zanim @ przyjdzie. Mialo byc po plamieniu ale nadal jest.

    Bajka fajnie by bylo ale to raczej PMS :P
    Agulka witaj w klubie drugi dzień plamienia i już czuję w kościach @ mimo że tydzień za wcześnie

  • łazienkowa22 Przyjaciółka
    Postów: 192 35

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga jaka dziś temperatura? ;)

    i ja do Was dziewczyny dołączam...dziś już zauważyłam ślady plamienia, nawet nie tak plamienia jak takiego "brudzenia" które jest po porodzie tak więc mimo, że wczoraj jakoś piersi byly bardziej "dokuczne" to raczej finał ten sam ;/

    Jestem Paulina :)
    30.09.11r córeczka
    maj 2016, 4/5tc anioleczek ;(
    16ud3e3k5go6s19q.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 17 lutego 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spadek temp. I mega bol brzucha. Jutro chybata malpa przyjdzie. Ciezka noc za nami. Synek mial goraczke. Teraz temp spadla ale leca mu gluty i oczy lzawia. A tak sie dzielnie bronilismy przed chorobami

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 17 lutego 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki cały czas czytam co tu piszecie,ale ja nawet nie mam co pisać. Wczoraj i dziś testowałam choć wiem,że to za wcześnie no i wiadomo,że negatyw. W piątek lub sobotę mam dostać @. Brzuch już mnie pobolewa,ale też bolą dziwnie sutki a tego nigdy nie miałam no i jak zawsze przed @ miałam ochotę na słodkie tak teraz nie mam ochoty.
    Nie mierzę temperatury,ale dziś mnie podkusiło i zmierzyłam o 9.30 bo córcia pozwoliła mi poleniuchować i wyszło 36,92. Mierzyłam w pochwie bo 4 godzinach leżenia w łóżku bez wstawania bo o 6.30 robiłam jej mleczko.
    Bajka jak się czujesz?
    Agulka trzymam jednak kciuki aby paskuda nie przyszła:)
    Łazienkowa niedługo testujemy:)
    Marteczka przykro mi,ale wiadomo kolejny cykl kolejne szanse :) :*

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • agata91 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 17 lutego 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałyscie kiedys bol brzucha jak na okres w trakcie owulacji? mnie od kilku dni boli brzuch, piersi a ciazy brak bo robilam bete i wyszla <1,20. nie iwem jaka moze byc przyczyna, albo owulacja (zazwyczaj mnie jajnik bolal prawy albo lewy ale nigdy nie piersi) albo moze jakas torbiel mi sie zalagła....

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 17 lutego 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, ktory dzien cyku i ktory po owulacji masz?

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • agata91 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 17 lutego 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis mam 13 dzien cyklu. brzuch zaczla bolec od ok 9 dnia i az do dzis w nocy,. teraz przestal. teraz mąż jest za granica wiec nie wspolzylam ostatnio, robilam test beta hcg ponad miesiac od seksu i wyszlo <1,20, wiec to raczej nie ciaza. dlatego sie zastanawiam czy to moze byc zwiazane z owulacja czy powinnam wybrac sie do gina bo moze jakas torbiel.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 11:22

  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 17 lutego 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sy_la, tak wzrasta i mam nadzieję, że będzie rosnąć jeszcze wyżej :)

    Patka, @ już przyszła, czy plamienie ustało?

    Aguś, szkoda, że taki finał zbliża się do Ciebie. Mam jednak nadzieję, że Twoje ciało chce ci spłatać figle :(. Zdrówka dla syncia :*

    Łazienkowa, u Ciebie dopiero 23 dc, nie trać wiary kobito!! :) Ja mniej więcej w tym czasie miałam ćmienie w dole brzucha, właśnie na kilka dni przed spodziewaną @ i jej nie dostałam!! Plamienie nie zawsze świadczy o zbliżającej się @ kochana :) I mam nadzieję, że tak będzie :)

    Asiu, ja też prawie tydzień przed @ miałam ból w dole brzucha, takie lekkie ćmienie. Nigdy tak nie miałam, ale byłam już w 100% przekonana, że moje ciało przygotowuje się do @. Ja też jestem strasznym łasuchem i też przed @ objadałam się słodyczami w niezliczonych ilościach, a w obecnym cyklu nie miałam ochoty na słodycze, na ich widok mnie zemdliło wręcz. Tak więc prawie cały słoik nutelli leży do dziś - nie mogę na niego patrzeć. Cała szafka słodyczy nietknięta.
    Ogólnie czuję się dobrze, poza zmęczeniem, które dopada mnie w ciągu dnia. Cały czas bolą mnie piersi, raz mniej raz bardziej. Czasem są cięzkie jak cegły, trochę urosły. Są też twarde z samego rana, a później wracają do normy.

    Witaj Agata. Bólu brzucha po owulacji nie miałam, ale jajnika tak. Może być też tak, że owulacja Ci się przesunęła i stąd ten ból. Jeśli ból będzie się dalej utrzymywał, powinnaś zgłosić się do lekarza, bo jeśli to byłaby torbiel, to niezbyt przyjemna sprawa...

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • agata91 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 17 lutego 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka91 wrote:
    Witaj Agata. Bólu brzucha po owulacji nie miałam, ale jajnika tak. Może być też tak, że owulacja Ci się przesunęła i stąd ten ból. Jeśli ból będzie się dalej utrzymywał, powinnaś zgłosić się do lekarza, bo jeśli to byłaby torbiel, to niezbyt przyjemna sprawa...
    Dziekuje za odpowiedz! bo po ponad miesiacu od wspolzycia jak robilam hcg i wyszlo ponizej 1,20 to nie mam co sie łudzic ze ciaza,prawda....? wiec szukam jakis innych przyczyn. W tych dniach co mnie bolal brzuch wlasnie zaobserowaalam przezroczysty sluz wiec by sie zgadzalo ze to mogla byc owulacja. Juz kiedy stez mnie tak brzuch bolal chyba tydzien przed okresem, bylam na usg i byla mala torbiel, po okresie zniknela.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 11:32

  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 17 lutego 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka ja właśnie mam tak samo jak ty. W ogóle nie mam ochoty na słodkie. Za to talk jak w pierwszej ciąży mam ochotę na kawę z ekspresu nie ważne czy ciepła czy zimna. Robię sobie dzbanuszek i stoi i tak popijam sobie. U mnie też słoik nutelli stoi a zazwyczaj na śniadanie jedna choć kanapeczka z nią była;)
    Ja dziś rano miałam taki normalny ból jak na okres,ale teraz tylko raz po raz ćmi.
    Po owulacji miałam bóle jajników w szczególności kłucie lewego.
    Nie chcę się niepotrzebnie nakręcać i poczekam teraz do soboty i zrobię test dopiero.
    Moja starsza córka powtarza cały czas,że zachowuję się jakbym w ciąży była ;) hehehe oby jej słowa były prorocze.

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • łazienkowa22 Przyjaciółka
    Postów: 192 35

    Wysłany: 17 lutego 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka niby 23dc ale 11dpo i tak jak co miesiac jest plamienie, w piatek bedzie @. Owulacja w tym mies była szybciej. Narazie odpuszczam starania, bo wykańca mnie to, człowiek nie chce się nakręcać ale nie da się, po owulacji mimo wszystko jest odliczanie... Już wczoraj czułam że jest "ślisko" w środku i dzis już wiem dlaczego. Narazie odpuszczę chyba ovufriend, termometr schowam. Każdy czas kiedy nie zajmuje się czymś to myślę o objawach swoich, czy może się uda, a jak się uda to jak i komu powiem, myślę o Was i czekam na II kreseczki u Was i jak kolejna z Was piszę ze nic z tego to dla mnie też jest dołek, bo wszystko jest takie obiecujace.
    Dzisiaj byłam w przedszkolu córeczki i szok- co druga mama w ciaży... niby tylko 10 mies starań, ale nie myślalam, że tyle to potrwa... muszę odpocząć. Będę za Was trzymać kciuki, co jakiś czas zajrzę poczytać, która następna zaciąży :)

    Jestem Paulina :)
    30.09.11r córeczka
    maj 2016, 4/5tc anioleczek ;(
    16ud3e3k5go6s19q.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 17 lutego 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka dzisiaj plamienie ustało, ale brzuch mnie boli cały czas na @. Do tego nie mogę wspierać się temperaturą, bo cały czas mam gorączkę między 37,5 a 38 i w sumie tylko lekko mnie gardło boli więc trudno stwierdzić co jest. Testuję w poniedziałek dzisiaj 25 dc więc myślę, że w poniedziałek będzie optymalnie no chyba że jednak przyjdzie....

  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, jeśli minął miesiąc od współżycia i beta wyszła ujemna, to z pewnością to nie ciąża. Skoro zaobserwowałaś przezroczysty śluz, to może faktycznie przesunęła ci się owulka. Twoj lekarz coś powiedział na to, że najpierw była mała torbiel, a później zniknęła? Na Twoim miejscu wybrałabym się jeszcze do innego lekarza, aby sprawdził, czy faktycznie są jakieś zmiany na jajnikach, bowiem chodzi tu o Twoje zdrowie.

    Asia, ja też codziennie musialam zjeść chociaż jedną lub 2 kanapki z nutella :D Jedna koniecznie do śniadania i czasem też na kolacje :) Mój K dziwił mi się, że najpierw jem full wypasioną kanapkę z szynką, serem, sałata i mnóstwem przeróżnych warzyw, a później kanapkę z nutella ;P jego mina nieoceniona, miałam wrażenie, że puści pawia na ten widok :P. W tym miesiącu też miałam owulkę z lewego jajnika. Wiem, że kobiety mają różne objawy, ale zadarzają się i takie, które mają podobne do innych i są w ciąży :) Mam nadzieje, że tak też będzie w Twoim przypadku :)
    A ile Twoja córcia ma lat? :)
    Moja ostatnio mi nie uwierzyła, że mam dzidzię w brzuszku. Dopiero tatuś ją przekonał, że tak jest i nawet zechciała porozmawiać z brzuszkiem :P

    Łazienkowa, mam jednak nadzieję, że będzie inaczej :). Ja zanim trafiłam na tą stronę to zachowywałam się jak wariatka w doszukiwaniu się objawów, wertowałam wiele stron, które mogłyby dotyczyć mojego przypadku i oczywiście wtedy nie byłam w ciąży, więc wielki ból i rozczarowanie. Wyobraź sobie, że jeszcze kilka mcy temu nie miałam pojęcia na czym polega NPR ;o nie znałam nawet takiego terminu. Sądzę, że u mnie brak ciąży w cyklach, w których niby się staraliśmy, nie trafialiśmy poprostu w dni płodne. Dziwnie się czuję jak to piszę, bo przecież mam już córkę :P Ale ciąża była dla mnie zaskoczeniem <co by było, gdybym chciałą zaplanować, nie znając NPR :p>. Tak więć trafiłam na tą stronę, dowiedziałam się co to NPR i zaczęłam mierzyć tempkę, obserwować ciało, było to dla mnie nowością, a jednak mi się udało. Będąc tutaj, z wami nie doszukiwałam się objawów u siebie, a cały czas skupiałam się na was. Forum pomogło mi się wyciszyć, nie wiem czemu, nie umiem tego wyjaśnić.
    Kochana, jeśli czujesz, że musisz odpocząc, to zrób to, na pewno dobrze Ci to zrobi. Będę trzymać za Ciebie kciuki :*

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ