X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 18 lutego 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka a kiedy powinnaś dostać @?
    Ja oczywiście głupia kupiłam w test i zrobiłam przed chwilą,ale negatyw!:(
    Ja mam @ dostać w sobotę.
    Też już sama nie wiem co z tymi moimi objawami.
    Jest mi źle i niedobrze a mąż w delegacji.
    Żyję jeszcze maleńką nadzieją,że może za wcześnie ten test.
    No cóż. Jak tym razem się nie uda idę do mojej ginekolog aby dała mi skierowania na wszystkie badania bo to aż dziwne,że dwie poprzednie ciąże w drugim cyklu a tu chyba już 8 albo 9 leci.

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 18 lutego 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka_87 wrote:
    Patka a kiedy powinnaś dostać @?
    Ja oczywiście głupia kupiłam w test i zrobiłam przed chwilą,ale negatyw!:(
    Ja mam @ dostać w sobotę.
    Też już sama nie wiem co z tymi moimi objawami.
    Jest mi źle i niedobrze a mąż w delegacji.
    Żyję jeszcze maleńką nadzieją,że może za wcześnie ten test.
    No cóż. Jak tym razem się nie uda idę do mojej ginekolog aby dała mi skierowania na wszystkie badania bo to aż dziwne,że dwie poprzednie ciąże w drugim cyklu a tu chyba już 8 albo 9 leci.
    22-23.02 powinna przyjść @ mnie bolą piersi miałam plamienia bóle podbrzusza ogólnie temperaturę wysoką dzisiaj to zapachu perfum nie mogłam znieść no i oczywiście nic nie wiem

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 18 lutego 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka a dodam, że to moja pierwsza ciąża - nie ciąża. Starania od 10 miesięcy....... także jestem załamana albo dopiero będę jak faktycznie przyjdzie @ co już będzie jednoznaczne. Nie wyobrażam sobie kolejnych miesięcy starań.

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 18 lutego 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć...u mnie masakra...pół nocy nie spałam z synem...nie mógł oddychać przez ten katar. Zasnął o 1 ale budził się co 20 min. w końcu wstał o 7 pełen energii a ja nie mam siły na nic. Chyba z niego przelazło na mnie. Oczy mi się kleją, ziewam i nie mam siły się z nim bawić :( Włączyłam mu bajki bo naprawdę czuje się niewyraźnie :(

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 18 lutego 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa wrote:
    Joaśka a dodam, że to moja pierwsza ciąża - nie ciąża. Starania od 10 miesięcy....... także jestem załamana albo dopiero będę jak faktycznie przyjdzie @ co już będzie jednoznaczne. Nie wyobrażam sobie kolejnych miesięcy starań.

    Patkaaa ja nie mam może starań dość bo to przyjemne,ale mam dość rozczarowań gdy robię testy a one są negatywne.
    Ja już nawet nie wiem co mnie boli a co nie.
    Nadal nie mam ochoty na słodkie, piersi bolą lub nie-sama nie wiem.
    Brzuch jak na @ raz boli raz tylko ćmi.
    Też już mam dość :(

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 18 lutego 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka nie chodzi i statania praktyczne xzyli Przytulanko itd. Tylko mierzenie temperatury testy owulacyjne badanie śluzu była jest będzie owulacja a czy na pewno w dni płodne Będziemy nogli działać bo wyjazd choroba coś tam... Potem Czekanie udało się nie udało Wizyty u lekarza znowu stres potem kolejne badania to zbyt wiele dla takiego małego człowieczka jak ja do tego kłótnie związane z moim załamaniem na zmianę mam depresję i się cieszę bo jest jakaś nadzieja i tak w kółko kto normalny by ze mną wytrzymał dalej nie dam rady tak... mój partner ma już powoli tego dosyć z drugiej strony czeka tylko na dobre wieści

  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 18 lutego 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarina222 wrote:
    dzis jest tydzien spoznienia i na tescie pojawila sie blada kreska ale jest widoczna:)temperatura 37.4 ale jakos nie umie sie cueszyc boje sie ze te ciaze tez strace a w dodatku wczoraj zmarla moja prababcia ktora byla mi bardzo bliska bardzo ja kochalam i nie potrafie sie pogodzic z jej smiercia tymardziej ze bardzo chciala miec praprawnuka i sie nie doczekala:(:(

    Jeśli jest druga kreska to tylko się cieszyć . Wszystko będzie dobrze .
    Przykro mi z powodu babci



    Joaska ja trzymam kciuki za Ciebie

    Patka oczekuj jeszcze kilka dni i powtórz test

    Agulka odpoczywaj spin należy Ci się . Oby dzisiejsza noc była przestana

    Ja w tym miesiącu wyluzuj się i jak ciąża będzie to będzie jak nie no to nie . Trudno zmieniam odejście :)


    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 18 lutego 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasia w takim razie jestem z Tobą bo wiem że nawet jeśli tak mówiłaś wyluzować jest bardzo ciężko uwierz próbowałam ( imprezy, spontany, wyjazdy, spotkania itp.) nie pomogło. Mam nadzieje że jesteś silniejsza.

  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 18 lutego 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasioua, dawaj częściej jakies znaki życia :)

    Joaśka, spokojnie, dopóki nie ma @, nic nie jest przesądzone. Jeszcze za wcześnie mogło być na test, więc się nie poddawaj.

    Asiu, takie podejście jest bardzo dobre, nie warto sobie nerwów psuć.

    Ja dzisiaj byłam na wizycie u ginekologa, bo jakiś grzybek się do mnie przypałętał ;/. Ale za tydzień mam oficjalna wizytę i zobaczę w końcu moją fasolkę <3

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 18 lutego 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka ja wiem,że jeszcze wszystko może się zdarzyć,ale wiesz jak to się myśli. Każdy ból brzucha jak na @ to myśli się,że się nie udało i pewnie zaraz przyjdzie.
    Najgorsze to czekanie.

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 18 lutego 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Cię, bo byłam w podobnej sytuacji. MIałam ćmienie i uznałam, że się nie udało, stwierdziłam trudno, nie teraz to kiedy indziej. Ale dziewczyny tutaj podtrzymały mnie na duchu i postanowiłam, że dopóki @ się nie pojawi nie będę się załamywać.

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 19 lutego 2016, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moge wam sie wygadac nie na temat? Mam tak okropnego dola ;( znalazlam tydzien temu w domu rachunek za zloty pierscionek z diamentem i cyrkoniami, serce mi stanelo z podekscytowania no i czekalam na ten moment az moj chlopak sie oswiadczy! W koncu staramy sie o dziecko, jestesmy 9 lat razem (poznalismy sie jak mielismy po 18 lat) wiec wszystko na to wskazywalo. A on wczoraj mi powiedzial, ze jego kuzyn sie zareczyl, ze byl u nas tydzien temu pokazac mu pierscionek i ze musi mu dac jego rachunek bo moze mu sie przydac... dziewczyny peklam, poszlam do lazienki i sie poryczalam. I tak mi smutno od wczoraj nie umiem przelknac tego.. przesadzam? Wiem, ze to nie na temat, ale jestescie jedynymi osobami ktorym moge to powiedziec anonimowo, bo w prawdziwym swiecie trzeba grac twardziela ;(

    7u22s65golimztyz.png
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 19 lutego 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że możesz :)
    Sądzę, że każda z nas czeka na krok swojego chłopaka i gwarancję w postaci pierscionka. Zawsze to daje nam jakąś pewność, że ten facet traktuje nas poważnie. Powiedz Kasiu, rozmawialas ze swoim chłopakiem na ten temat? Bo jeśli nie, to może warto byłoby to zrobić? My kobiety jesteśmy zazwyczaj poukładane i chciałbyśmy zaplanować każde najważniejsze wydarzenie w swoim życiu (miejsce i czas). Myślę, że zareagowalas zbyt emocjonalnie. Weźmy teraz przykład faceta, oni rzadko kiedy nas rozumieją :) a nawet trudno nas zrozumieć, gdy często przechodzimy ze skrajności w skrajność :) dlatego warto mówić facetowi wprost, bo oni nie doszukuja się ukrytych znaczeń, np. Mówisz, że jest ci zimno (chcesz by cię przytulił), a on przynosi ci sweter :). Mój tata zawsze mi powtarzał ,,Basiu, mężczyzna w związku jest głową, ale kobieta jest szyja, która ta głową kieruje". Kochana, możesz mu napomknąć o tym, że widziałaś ten rachunek i napawalo cie to wielka ekscytacja, że ten pierścionek jest dla ciebie.
    Powiedz mu, ze chciałabyś zostać jego narzeczona, a później żona i nosić z dumą taka blyskotke na palcu :). Dla facetów to wcale nie jest tak oczywiste jak dla nas ;). Żeby nie było, że tak sobie tylko tutaj gadam, to ja swojemu kiedyś też powiedziałam, że chce, żeby się oświadczył :D. Zrobił to, kilka mcy później, ja oczywiście już nie wracałam do sprawy i było dla mnie zaskoczeniem, gdy przyszedł z pierścionkiem :)

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odpowiedz Bajko! Tak wlasnie z nim odbylam rozmowe - staralam sie byc na luzie bez presji, w sumie opisalam mu cala sytuacje jako super smieszna - ze czulam sie jak w filmie. A on sie zaczal smiac i powiedzial, ze jak mi kupi pierscionek to nic w domu nie bedzie trzymal, bo ja zawsze wszystko znajde ;)
    Wiem, ze chce sie ze mna ozenic mysle, ze moje emocje tak sie wlaczyly bo myslalam, ze to juz - a tu zonk. No nic, bede cierplowie czekac na moj diamencik a w miedzy czasie przyjemnie starac sie o maluszka.
    Faceci to jednak takie nasze male glupole, ale za to ich kochamy, prawda? :)
    Dziekuje jeszcze raz, poprawilas mi humor i juz sie tak nie bede przejmowac ta sytuacja - kiedys bedzie to smieszna historyjka do opowiadania przy winku :P

    7u22s65golimztyz.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, opowiem Ci moją "romantyczną" historię zaręczynową ;P Przez rok męczyłam mojego obecnego męża o to że może by się określił w końcu, że ma czas do mojej 25-ki bo później szkoda mi na niego czasu, albo że czy mnie kocha? tak kocham - to pokazywałam mu rączkę i mówiłam "nie widzę" ;P No i w końcu się oświadczył xD Później mi powiedział ze chciał się oświadczyć ale nie wiedział jak i musiał pozbyć się tremy ;P

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak więc widzisz Kasiu, faceci już tacy są :D Nawet jeśli widzą, że jestesmy szczesliwe, to nie domyslaja, sie, ze cos jeszcze moze być na rzeczy i, że brakuje dla nas jeszcze jednej cegielki, tak o! :) Wyobraź sobie jakie zycie byłoby nudne, gdyby wszyscy faceci też w życiu wszystko planowali :D

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka91 wrote:
    Jak więc widzisz Kasiu, faceci już tacy są :D Nawet jeśli widzą, że jestesmy szczesliwe, to nie domyslaja, sie, ze cos jeszcze moze być na rzeczy i, że brakuje dla nas jeszcze jednej cegielki, tak o! :) Wyobraź sobie jakie zycie byłoby nudne, gdyby wszyscy faceci też w życiu wszystko planowali :D
    Oj byloby nudno na pewno, ale ile siwych wlosow mniej by bylo?! :D

    7u22s65golimztyz.png
  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka901 wrote:
    Kasia, opowiem Ci moją "romantyczną" historię zaręczynową ;P Przez rok męczyłam mojego obecnego męża o to że może by się określił w końcu, że ma czas do mojej 25-ki bo później szkoda mi na niego czasu, albo że czy mnie kocha? tak kocham - to pokazywałam mu rączkę i mówiłam "nie widzę" ;P No i w końcu się oświadczył xD Później mi powiedział ze chciał się oświadczyć ale nie wiedział jak i musiał pozbyć się tremy ;P

    To dobrze, ze posluchal i sie oswiadczyl, bo jak ja mojemu cos nakazuje to on na zlosc odwrotnie, taki uparciuszek z niego i latwo go zranic :P wiec musze sie z nim obchodzic jak z jajkiem hehe

    7u22s65golimztyz.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaśka_87 wrote:
    Bajka ja wiem,że jeszcze wszystko może się zdarzyć,ale wiesz jak to się myśli. Każdy ból brzucha jak na @ to myśli się,że się nie udało i pewnie zaraz przyjdzie.
    Najgorsze to czekanie.
    Kochana u mnie dzisiaj znowu plamienie brzuch mnie wprawdzie przestał boleć jak na @ ale jak zwykle moje myślenie cisza przed burzą jestem z Tobą póki paskuda nie przyszła musimy Wierzyć że się udało.

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś wymyślisz ;D Jesteś w końcu kobietą ;D

    A u mnie dziwy się dzieją. Wczoraj w sumie powinnam dostać @ ale cisza. Za to 2 dni temu tak mnie nawalało podbrzusze z lewej strony że nie mogłam się podnieść. Plamienia ustały ale wczoraj na noc zaaplikowałam sobie tampon na wszelki wypadek. Rano miał tylko plamkę krwi i do teraz cisza...jak do jutra nie przyjdzie @ to zrobię sobie test dla spokojności. Mam katar i kaszel a boje się brac coś silniejszego w razie co.

    Łazienkowa22 co u Ciebie?!!!!!

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ