X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie się chyba termometr spierniczył. Nie wiem jak to możliwe, żeby zepsuć rtęciowy termometr ale to wręcz niemożliwe, żeby kilka dni pod rząd mieć identyczna temperaturę. Zawsze mam na wykresie góry i doliny a tu teraz autostrada

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wczoraj była jaśniejsza kreska, dziś już troszkę ciemniejsza :) muszę zrobić wieczorem aby nie przegapić piku lh :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Kasienieczek, a po czym twierdzisz ze na owu się nie zapowiada ?
    Temperatura/śluz?

    Temperatura, jak temperatura zawsze spadała na dzień przed owulacją i utrzymywała się przez 1 dzień, by potem skoczyć i zostać na dość wysokich poziomach. Od lat nadejście owulacji zwiastował śluz, już na 5-6 dni przed owulacją wodnisty, a następnie rozciągliwy i to w takich ilościach, że ciężko to opisać. W tym cyklu na razie kremowy w niewielkich ilościach, coś czuje, że owulacja będzie później, ale przy PCOS to się zdarza. Czasem owulacje mam 12 dc, innym razem 19, a jeszcze innym przyszła dopiero 22. Najważniejsze, żeby przyszła :)Ostatnio cykle wahają mi się między 26 -33 dniami. I tak jest lepiej, bo jeszcze 2 lata temu była to rozpiętość 33-40 (jednorazowy przypadek 88 dni). Najwyżej będę testować później.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2016, 11:40

    Awf3p2.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasieniaczek a Ty pamiętasz ile dpo wyszedł Ci pik lh po pierwszej ciemniejszej kresce?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan po takiej kresce jak u Ciebie, po 2 dniach wyszła w identycznym kolorze, jak druga. Dzień później zrobiłam test z ciekawości (chociaż na ulotce jest napisane, że pierwszy wynik się liczy) i kreska była ciemniejsza. Kolejny test już był biały. Wykres też pokazał, że owulacja była w dniu najciemniejszej kreski, poza tym w tym dniu rzeczywiście miałam ból owulacyjny. Rzadko mi się to zdarza, ale akurat w tym cyklu miało miejsce.

    Awf3p2.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasienieczek,dzięki za odpowiedź.
    Ja właśnie mam regularne. poza ostatnim cyklem , jednak to chyba przez stres kilka dni spóźnienia.
    Natomiast w tym cyklu też mam wodnisty śluz, ciągle czuje tam mokro.
    Wczoraj był ciągnący, ale boję się ze nie na tyle co powinien.
    A dziś już taki lekko klejacy, białawy się robi

  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wodnisty, jest zaliczany do śluzu płodnego, więc jest dobrze. Wiadomo, że każda by chciała książkowy rozciągliwy, ale każda z nas jest inna. Ja na własnej skórze przekonałam się jak bardzo stres wpływa na organizm, więc teraz już się nie martwię, jak wiem, że czymś się stresowałam w jakimś cyklu, że wszystko się przesuwa.

    Inna sprawa, że mam PCOS, co też wpływa na nieregularność cykli.
    Dobrze, że mam niestresującą, wręcz nuuudną pracę, więc sytuacje stresowe zdarzają się sporadycznie :)

    Dobra zmykam na wizytę do gina ;)

    Awf3p2.png
  • Dorciaa Koleżanka
    Postów: 86 12

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Kiedy robisz bete? :) trzymam kciuki ;)


    15 - 16 czerwiec. Dzisiaj biorę drugi dzień dupka....

    Córcia 2002r., Synek 2004 r., Aniołek 07.07.2010 r., (8 tc) [*], Synek 2012 r. Starania od 10.2015 r.

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to czekamy na dobre wieści ja też mam nadzieję że wreszcie przyjdzie ta owulacja :)
    mam teścior z południa zobaczycie czy troszkę ciemniejszy?

    https://zapodaj.net/ee58ea3a68f33.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2016, 13:29

    Dorciaa lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten cykl jest mega pokręcony, od owulacji ból jajnika który przechodzi niżej teraz taki ciągnący nieprzyjemny w macicy. Na @ ból zawsze promieniował mi na nogi, teraz jest jakoś inaczej, może endometrioza wraca ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A umnie śluz pobarwiony na brązowo jak co miesiąc więc jutro @ pewnie przyjdzie

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak śluz już jest wodnisto - kremowy to znaczy że już po owu?

  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wg mojego cyklu dzis lub jutro mialabym miesiaczke. Beta z wczoraj 121. Teraz patrze a na wkladce sluz taki brudny jakby lekoo brazowawy ciemno czerwony. Bylo go troszke. Na papierze juz nic. Zmienilam wkladke i czekam.jestem przerazona :(

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam u gin po receptę na obniżenie prolaktyny- dostałam bromka 1/2 tabletki na noc ( z racji skutków ubocznych) i zapytałam sie jej o dupka- mowie, ze mam go brac te 10dni po owu a co jak bedzie ciaza? Nie zawsze ja widac po 10dniach, powiedziała ze nawet jak odstawię dupka na kilka dni to nic sie złego nie stanie i tym martwic sie nie trzrba, brac 10dni i czekac czy bedzie ciaza czy nie- jak nie to brac znowu w następnej fazie jak bede w ciazy skontaktować sie z nią - takze rozwiała moje watpliwości tez sie zastanawiałam co jak skonce dupka 26dc a do @ jeszcze 5 dni i co z ciaza czy sie utrzyma :) takze nie ma co sie martwic ;) a to dobry lekarz wiec jej wierze :)

    Dorciaa lubi tę wiadomość

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi, takie plemienia mogą pojawić się początkiem ciąży.
    Powtórz betę i zobacz czy zdrowo przyrasta :)

  • Dorciaa Koleżanka
    Postów: 86 12

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi wrote:
    Dziewczyny wg mojego cyklu dzis lub jutro mialabym miesiaczke. Beta z wczoraj 121. Teraz patrze a na wkladce sluz taki brudny jakby lekoo brazowawy ciemno czerwony. Bylo go troszke. Na papierze juz nic. Zmienilam wkladke i czekam.jestem przerazona :(


    Kochana ex mojego małża miała @ do 4 miesiąca .... zrobisz betę i będziesz wszystko wiedzieć :) Będzie dobrze :)

    Córcia 2002r., Synek 2004 r., Aniołek 07.07.2010 r., (8 tc) [*], Synek 2012 r. Starania od 10.2015 r.

  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby :)
    Jutro ide powtorzyc. Na razie czysto oby to bylo jednorazowe

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzę że będzie wszystko dobrze i Ciebie :). A ja wierzę że będę miała wreszcie owulacje :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie za to jajnik napiernicza równo. Ciekawe czy to dlatego że trwa owu, już po czy przed.
    Ciekawe co ten cykl przyniesie

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nic nie wiadomo kochana :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ