X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki! Oby czerwiec był jeszcze bardziej zielony :)

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha wyczekujemy razem z Tobą! :)
    U mnie jedna wielka czerwona krecha :( jakieś wew. Rozczarowanie mnie dopadło.. Zaczynam już ten ból miesiączkowy i ten śluz przypisywać zbliżającej się @.. Może zatedtuje jeszcze w poniedziałek (29dc). Ale sama już nie wiem. Temperatura mi nawet nie drgnie.. Ehh.. Do d*py :/

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak długą masz fazę lutealną?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny najlepiej nic nie planować no chyba że wakacje, treningi jeśli ktoś ćwiczy, spacery z psem. Nie planujcie nic co związane jest z ciążą i przyszłym maleństwem bo się napinacie :/
    Wyluzujcie ;)

    Olcc. lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nadzieja jest Zawsze!!!! U mnie dziś pojawił sie ból jajników ale tylko podczas oddawania moczu :/ do tej pory nigdy czegoś takiego nie miałam wiec albo to dobry znak albo @ nadzchodzi....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2016, 09:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA z moich własnych obserwacji, ponieważ nie mam monitorowanych cykli, owulacja przypada mi przeważnie na 18dc, a cykle mam 30/31dniowe.

    Agniechaa aby wróżył na dobre <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz tylko czekanie mam nadzieje ze ok 12juz bedzie wynik. Dopłaciłem express wiec szansa jest spora ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby była powyżej 5! <3 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba bym zaczęła krzyczeć z radości :D aż by gardło bolało :D

    Dorciaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    https://zapodaj.net/9ee5df906fa95.jpg.html

    Chyba zgłupiałam. Poczekałam aż test całkiem wyschnie. Omamy mam?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2016, 09:58

    Malwa30 lubi tę wiadomość

  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/136d75a77686a6bb


    Chyba zgłupiałam. Poczekałam aż test całkiem wyschnie. Omamy mam?


    Miałam tak samo, po wyschnięciu też test był z taką drugą kreską...była radość, a później mega rozczarowanie i łzy. Nauczka, żeby po 5ciu minutach wyrzucać test do kosza.... :(

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez to widzę :D !!!!!!! Wow!!!!!

    Malwa30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcc. Tak masz racje, ale kreska jest na tyle blada, ze pod nadmiarem różu, który "zalewa" test, nawet bym jej nie spostrzegła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi testy nigdy takiego psikusa nie robił. Zawsze była tylko jedna gruba krecha... Dlatego teraz tylko beta

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana koniecznie musisz powtórzyć bo ja tez widzę kreseczkę i moze akurat bedzie radość <3

    Malwa30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie powtórze! Tylko tym razem kupie bobo test, bo na nim akurat zawsze mogłam polegać. :)
    A co do testu nigdy nie zdarzyło mi się kiedy nie byłam w ciąży żeby nagle, nawet po długim czasie, pojawiła się druga kreska znikąd..

    Malwa30 lubi tę wiadomość

  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście trzymam kciuki bardzo baaaaaaardzo mocniutko! Ale mój sprzed dwóch miesięcy wyglądał identycznie tak samo, taka cieniutka druga kreseczka po wyschnięciu. Wysłałam go nawet mojemu, bo miał w tym dniu urodziny i poleciałam na betę...
    Najlepiej zrób sobie betkę od razu i będzie pewniak, powodzonkaaaaaaaa <3

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli teraz też owulka była u ciebie 18dc to na test mocno za wcześnie...
    Przepraszam dziewczyny za oschłość, ale po 3latach starań czytając nie które wpisy aż ciśnienie się podnosi...
    Zamiast żyć tylko ewentualną ciążą powinniście znaleźć sobie hobby, Lato się zaczyna więc nie trudno o zajęcie...
    Nie zrozumcie mnie źle, życzę abyśmy wszystkie zobaczyły dwie upragnione kreski... Ale wszystko ma granice rozsądku...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy i hobby i marzenia. Tu mamy forum na to aby pogadać właśnie o tym czego pragniemy wiec na spokojnie :) jestem pewna ze i Tobie sie uda!!!!

    Olcc., Malwa30 lubią tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogadać owszem, ale po co robić testy wcześniej? Po co się nakręcać?
    Forum jest po to by pomagać sobie nawzajem w obserwacji cyklu. A usilnie dziewczyny wrzucają testy z cieniami a potem płacz... Po co to wszystko? Szkodzicie sobie, miałam z tego powodu depresję i naprawdę wierzcie mi przedwczesne testy nie pomagają..

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ