X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje <3 jakie to szczęście ;)

    sIa.s to trzymam za Ciebie tez mocno kciuki :) informuj na bieżąco :)

  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Gratuluje Malwa. <3 oby to była najludniejsza ciąża :)

    haha ja życzę aby była spokojna, nie musi być tłumów :D

    Malwa30 lubi tę wiadomość

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najnudniejsza! Haha! Ah te smartfony :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaa będę informować jutro rano. Ale wątpie, żeby już coś wyszło o ile jest.. Ale "nadzieja matką głupich" :D

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się człowiek nie stara to tyle fajnie że nie myśli o tym wszystkim.
    A tu najpierw badanie śluzu, tempka, kiedy owu, kiedy się przytulać a później czy będzie@czy nie

    Agniechaaaa, AJA_S lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jutro sądny dzien ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś usłyszałam od ginekologa, że jestem bardzo płodna, ponieważ poroniłam 26 marca 2013, a z @ która nadeszła 02.05.13r. Już począł się mój syn. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje synka :) oby nasze marzenia sie tez w końcu spełniły <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciukasy z całej siły! <3 mi w pierwszej i drugiej ciąży pomógł ovu to Wam również :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to są baaaardzo motywujące słowa <3 dzięki. I do jutra z samego rana lecę na betę i po południu wszystko stanie się jasne :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w szpitalu pobierają krew o 7-7:30, a wyniki są już ok. Południa. Aczkolwiek koszt bety to ok 37zl.
    Natomiast w przychodni albo wyniki idą prosto do lekarza, albo czeka się conajmniej dzień-dwa i nawet nie wiem jaki koszt..

    Mam nadzieje, że Wam to doda otuchy. Ja przed trafieniem na tą stronę nawet nie wiedziałam co oznacza, który śluz, a dni płodne znałam z teorii. Dużo nauczyło mnie to forum, nauczyłam się własnego ciała i interpretacji wyników. Choć przyznam się bez bicia, że do dziś nie wiem jak sprawdzać szyjkę hah :) :) :)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, że chociaż tak dla zasady zatestuję z Wami w czerwcu ale moja owulacją gdzieś zaginęła. W zamian za to już drugi raz w tym cyklu mam plamienia, więc postanowiłam zdać się na tego konowała u którego byłam w poniedziałek i zaczęłam brać duphaston. Chciałam odczekać i zacząć brać po owulacji ale sobie zwątpiłam.

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Duphaston nie hamuje owulacji!!

    lis87 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Emiliana Przyjaciółka
    Postów: 80 69

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurczę, ja już się powolutku cieszę, ale przypomniałam sobie niedawno że ja 36h przed inseminacją brałam pregnyl podwójną dawkę tj 10000j. Mam nadzieję że to nie jest jego pozostałość w organizmie :( wczoraj 9dpo robilam test z moczu o czulosci 10 i wyszedl negatywny a dzisiaj beta 17,97, więc na chłopski rozum to jeśli miałoby być od pregnylu to wczoraj jakaś blada kreska by się pojawiła chyba.. Idę jutro powtórzyć betę. Mam nadzieję że będzie rosła ładnie :)


    Malwa- super wynik :)

    Malwa30 lubi tę wiadomość

    Emiliana
    Starania od 09.2014r. Po inseminacji 30.05:
    Poziom bety: 10dpo- 18, 11dpo- 36, 14dpo - 253, 16dpo- 612, 22dpo- 8622
    Novomedica Mysłowice, ciąża bliźniacza termin porodu 25.02.2017 :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiliana trzymam mocno kciuki i za twoją i za moją betę :) tez brałam podwójna dawkę ale myśle ze po takim czasie juz nic w krwi nie wyjdzie (brałam w13dc a jutro bd 26)

  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam za Was kciuki dziewczyny :)
    przesyłajcie jutro dobre wiadomości :)

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiliana ja pamiętam w pierwszej ciąży miałam cień cienia (test 10mIu), a beta z tego dnia wynosiła ok. 85. Nie przejmuj się i poczekaj do następnej. Życzę pięknego przyrostu! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owulacja chyba tuż za rogiem, kreska na teście ciemniejsza. Ale zobaczymy. To mój 19 dc, a wcześniej owu była 12-15dc .

    Mam nadzieję, że mi się znów ureguluje i wrócę do moich krótkich cykli.

    Wiecie co, staram się już dłuższy czas i zauważyłam, że zamiast wierzyć, że się uda w danym cyklu, to już planuje kolejny. Masakra, jakbym już przestała wierzyć, że kiedykolwiek się uda :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    U mnie owulacja chyba tuż za rogiem, kreska na teście ciemniejsza. Ale zobaczymy. To mój 19 dc, a wcześniej owu była 12-15dc .

    Mam nadzieję, że mi się znów ureguluje i wrócę do moich krótkich cykli.

    Wiecie co, staram się już dłuższy czas i zauważyłam, że zamiast wierzyć, że się uda w danym cyklu, to już planuje kolejny. Masakra, jakbym już przestała wierzyć, że kiedykolwiek się uda :(


    Kochana znam to uczucie... Zamiast cieszyć sie ze ten miesiąc to kolejna szansa i nadzieja to ja jyz sie zastanawiam i wyliczam "Aha to do gina wtedy sie umówię,leki takie tu i tu i znowu pezyjdzie@ i znowu liczę od nowa... Jakos wiara wyparowała"

    Ale właśnie wróciłam z bety i tupie juz nożkami z oczekiwania na wynik :) moze jednak moje założenia na przyszły miesiąc juz nie bedą potrzebne.

    Kochana nie możemy sie poddawać będzie dobrze !!! Całuje <3

  • Iśka79 Przyjaciółka
    Postów: 155 49

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, ja po majowym dole jakoś przestałam śledzić wątki, ale się ogarniam, u mnie testowanie w połowie czerwca... nie mam większych nadziei, no ale cuda się czasem zdarzają...

    2nn3gov3pka4krpz.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ