X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Wiedziałam, że tak będzie .. Jutro testowanie to dziś bezsenność. :(

    Nie stresuj się, to nie pomoże

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie a czekamy do rana:) pa dziewczęta

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przejrzałam sobie Waszą korespondencję i jestem zachwycona :) Niezła lektura na noc :D Cześć Panan! Miło Cię widzieć.
    Gratuluję zaciążonym i powodzonka dla reszty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2016, 01:18

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 01:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ogromny problem z tym bromkiem :( mam go brac na noc, wezme ale nie moge spc, telepie mnie, boje sie cały czas, kreci mi sie w głowie, mdłości - rano wstaje z ogromnym bólem głowy ja niewytrzymałe juz z nim :( wzięłam go godzinę temu i leze zasnac nie moge, zaraz bede Zaliczać kibel :(

    Marcjanna lubi tę wiadomość

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys jak test?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Mam ogromny problem z tym bromkiem :( mam go brac na noc, wezme ale nie moge spc, telepie mnie, boje sie cały czas, kreci mi sie w głowie, mdłości - rano wstaje z ogromnym bólem głowy ja niewytrzymałe juz z nim :( wzięłam go godzinę temu i leze zasnac nie moge, zaraz bede Zaliczać kibel :(

    Niestety Bromergon tak działa po kilku dniach powinno się unormować, ale mimo wszystko lepiej brać na noc...

    lis87 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia wpisz mnie na 23 czerwca na testowanie :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Mam ogromny problem z tym bromkiem :( mam go brac na noc, wezme ale nie moge spc, telepie mnie, boje sie cały czas, kreci mi sie w głowie, mdłości - rano wstaje z ogromnym bólem głowy ja niewytrzymałe juz z nim :( wzięłam go godzinę temu i leze zasnac nie moge, zaraz bede Zaliczać kibel :(
    Moja przyjaciółka też brała i bardzo źle go znosiła:-/ przeszło jej po dwóch tygodniach...

    lis87 lubi tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Aiwlys jak test?

    A daj spokoj.. Robiłam pink test. Po 15 min wyskoczył mi cień cienia cienia cienia.. Ale jak przegladalam forum to pink jest chyba jednym z gorszych testów. Nawet tak zetknęłam na galerie testów.

    https://zapodaj.net/ec3e9ad6dc84b.png.html

    Wczoraj jak mnie złapała zgaga tak cały dzień trzymała.. Pierwszy raz od trzech lat :o
    A dziś tak mnie bolą piersi , że nie wiem co na to poradzic :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2016, 10:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Mam ogromny problem z tym bromkiem :( mam go brac na noc, wezme ale nie moge spc, telepie mnie, boje sie cały czas, kreci mi sie w głowie, mdłości - rano wstaje z ogromnym bólem głowy ja niewytrzymałe juz z nim :( wzięłam go godzinę temu i leze zasnac nie moge, zaraz bede Zaliczać kibel :(
    Ja brałam bromergon przez 2 miesiące prl spadła. Lekarz zabił mnie sygnaturą 1,5 tabletki na dobę ale suma sumarum brałam 0,5 na noc i na dzień jakoś wytrzymałam generalnie lepiej brać na noc bo w dzień telepie faktycznie lepiej to przespać. Albo poproś o zamienik jakiś to też nie byłoby głupie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym będę testować 29.06 może się coś wykluje

  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Mam ogromny problem z tym bromkiem :( mam go brac na noc, wezme ale nie moge spc, telepie mnie, boje sie cały czas, kreci mi sie w głowie, mdłości - rano wstaje z ogromnym bólem głowy ja niewytrzymałe juz z nim :( wzięłam go godzinę temu i leze zasnac nie moge, zaraz bede Zaliczać kibel :(

    Ja odstawiłam to świństwo, tak jak widać na wykresie. W piątek byłam u lekarza i dał mi zamiennik za 70zł. Może będzie lepiej :)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za wszystkie które bedą testować trzymam kciuki i cZekam na (mam nadzieje) cudowne informacje <3 ja od wczoraj znowu na Luteinie dopochwowej podobno powinno pomoc na moja prolaktyna.. A juz na pewno nie Zaszkodzi. Jutro bede sie kontaktować z moim panem gin. Wiec mam nadzieje dowiem sie czegoś więcej :)

  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys polecam testy z rossmana facelle.sa tanie ale naprawde czule. Mi jakos 9-10 dpo pokazal kreske z popoludniowego sika :)

    panan12 lubi tę wiadomość

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi dzięki bardzo przejade się dziś do rossmanna, bo daleko nie mam :) Ale już trace nadzieje..

  • Lonia1990 Autorytet
    Postów: 690 264

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25 czerwca mam urodziny wiec bede wtedy testowac ;) bedzie to 31dc

    Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
    16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
    5djypc0zkgziy9mr.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys trzymam kciuki :) daj znać jak będziesz miała wynik :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Iśka79 Przyjaciółka
    Postów: 155 49

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja testuję jutro, ale dziś temp.spadła, więc raczej nic z tego..nie mniej jednak postaram się do jutra nie dołować, póki nie ma @ ...

    2nn3gov3pka4krpz.png
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mam pytanie. Chodzi o to, że mierze temperaturę zawsze o 6.30. Dziś rano obudziłam się o 5 i zmierzyłam temperaturę - 36.34, ale nie wstałam, tylko leżałam i starałam się zasnąć, zajęło mi to coś ok 15 min. Obudziłam się już na dobre o 6 i ponownie zmierzyłam temperaturę - 36.55. Zaznaczać tą z 5, czy z 6? Jak podam z 5, to będzie zaburzona na wykresie, a nie wiem czy ta z 6 jestem wiarygodna. Akurat powinnam mieć owulacje i teraz się zastanawiam, czy da radę dobrze wyznaczyć. Wiem, że wiarygodny jest tylko monitoring, ale ktoś może wie, jak traktować taki pomiar?

    Awf3p2.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 12 czerwca 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zonaboba testowalas? Jaki wynik?

    f2w3k0s3plke7odf.png
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ