X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczynki bhcg 48,20 wiec do góry co mnie bardzo cieszy. Niestety juz pojawia sie pierwsze zmartwienie moja prolaktyna to 55,95 w normie do 23,30... Dzwoniłam do mojej kliniki kazali przesłać wyniki i bedą sie dobijać do mojego gin ;( strasznie sie boje o moją fasolkę :(
    Prolaktyna w ciąży na takim poziomie jest jak najbardziej ok, w końcu z innymi hormonami odpowiada ona za zatrzymanie miesiączki i stymuluje gruczoły do produkcji mleka. Zachowaj spokój i bez paniki. Histeria to ostatnia rzecz jaka jest Ci teraz potrzebna :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lis87 wrote:
    Panan sama wiesz, ze to nie takie proste ;) Ty teraz po owulce to za kilka dni nam tu szaleć kochana bedziesz :)
    I znów się zacznie cyrk z panią od wykresów :D :D :D

    lis87 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Dzięki Gosiu pocieszyłaś :)
    Może w tym cyklu i czas na Ciebie? :)

    skakała bym z radości hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Gosia pytałam bo mi program ovu pokazał a jeszcze dziś mam sluz rozciagliwy były wyższe temp ale mam poziom niskich na 36,85 dziwne

    dobrze Ci wyznaczono owulke, wszystko jest ok. a kiedy bylo <3 bo po lepiej nie sprawdzac sluzu bo moze zmylic... pamietaj o tym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2016, 19:08

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie testować 14dpo?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę ja jestem taka zła na ten mój termometr że szok.
    Nawet nie wiem czy mam 36.2 czy może ponad 37 :/

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Normalnie testować 14dpo?

    Ja bym testowala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Normalnie testować 14dpo?

    tak wczesniej nie ma co.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Kurczę ja jestem taka zła na ten mój termometr że szok.
    Nawet nie wiem czy mam 36.2 czy może ponad 37 :/

    a co zepsul Ci się?

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dziewczyny zapiszcie mnie na testowanie 22 czerwca ale ze to wypada w sobotę pewnie pokusze się dzień wcześniej chyba że będzie test negatywny

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan a tak wogóle to zauważyłam na Twoim wykresie ze zaznaczasz sporo objawow. mialas tyle dni bol owulacyjny, mimo ze nie mialas owulacji wtedy? i do tego prawie przez caly cykl ból brzucha i jajnikow. to chyba nie dobrze ze tak jest albo troche przesadzasz?

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śr czwartek bardzo bolały reszta to klucie było lub gdzieś tam zabolało nie pamiętam wszystkiego jak było. Wg Ciebie są trzy wyzsze temperatury? Przepraszam że tak dopytuje ale ta dzisiejsza mi nie pasi

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Śr czwartek bardzo bolały reszta to klucie było lub gdzieś tam zabolało nie pamiętam wszystkiego jak było. Wg Ciebie są trzy wyzsze temperatury? Przepraszam że tak dopytuje ale ta dzisiejsza mi nie pasi

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu ja ból miesiączkowy, a w zasadzie ciągnięcie podbrzusza odczuwam od samej owulacji odczuwam, raz silniej raz mniej, ale codziennie. Co o tym myślisz ?

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    dobrze Ci wyznaczono owulke, wszystko jest ok. a kiedy bylo <3 bo po lepiej nie sprawdzac sluzu bo moze zmylic... pamietaj o tym.

    Ja po <3 nigdy nie sprawdzam sluzu to było przy okazji jak byłam w toalecie był sluz na papierze :) to powinna rosnąć ?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    a co zepsul Ci się?


    Kochana miałam microlife, byłam bardzo zadowolona. Ale się zepsuł i kupiłam inny. okazał się z 1 miejscu po przecinku do tego pokazuje temperatury z kosmosu :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Gosiu ja ból miesiączkowy, a w zasadzie ciągnięcie podbrzusza odczuwam od samej owulacji odczuwam, raz silniej raz mniej, ale codziennie. Co o tym myślisz ?

    jesli to delikatne bóle to bym sie nie przejmowala. a jak tam raz dziennie zakluje czy dwa to tez nic zlego raczej sie nie dzieje. u mnie kazdy cykl inaczej odczuwam. mialam bole podbrzusza, bole jajnikow i inne dolegliwosci. jednak te dolegliwosci sa czesto podobne i na ciaze i na @ wiec przestalam sie nimi sugerowac juz dawno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mam microlife i mam go juz z 3 lata i dziala jak trzeba.

    Panan Twoja temp jest w porzadku, nie stresuj sie i nie mysl juz o temp. uwierz mi ;)
    Bierzesz duphaston?A co dostalas na regulacje cykli? zawsze masz takie dlugie cykle? jesli tak to powinnas zaczac od regulacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2016, 20:25

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Gosia dzięki :) pójdę po weekendzie potwierdzić owulacje i dam znać :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedziałam, że tak będzie .. Jutro testowanie to dziś bezsenność. :(

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ